Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość barbarka.n.00
Nie kazdemu Dj sie podoba ja ile razy byłam na weselu z Dj zawsze zabawy szybciej sie konczyły i dlatego wolę zespół. A jak komus nie podoba się Dj nie znaczy zaraz że musi byc z zespołu. Ja zdecydowanie wolę zespoły bo to juz wyższa ranga. Tak naprawde to muzyki radiowej słucham na codzięn, więc dla mnie kazdy zespół jest żywszy od Dj-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkd44xdv
Jesli dj Grocky spiewa na weselu na zywo, a zespoly wala z playbecku to kto jest bardziej zywy....Nie osmieszaj sie zespoliku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkd44xdv
Panie zespolik spiewac to trzeba umiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xqvqxx
Natka tez szybko odpowiadasz broniac zespoly.Czy to nie dzwne.Jestes te carino albo inna karolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gylwa.
Ty Grodzki juz lepiej nic a nie pisz juz i tak sie skompromitowałeś sam sobie wstawiasz posty to juz wiemy..Juz i tak wiele osób tutaj obraziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xqvqxx
Nie jestem Grodzki i nie wmawiaj mi, raczej pomysl kim jestes ty, a za kogo sie podajesz.Moge polecic i Baltyka i Szpile oczywiscie ze oni sa jednymi z lepszych i zespoly sa daleko za nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimessia
zagloba w ploskach ma ladna sale z dobrym menu.wazne ze jest tez hotel.spokojnie moge polecic te sale.i naprawde nie jest tam drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl. naaa.
Jak ty wmawiasz wszystkim ze są z zespołu to zastanów się, a Szpile i Bałtyka polecasz bo wspolpracujecie razem. Nie przypominam sobie aby którys z Dj potrafił zagrac na instrumencie no to rzeczywiści nie ta półka. Ty myslisz ze to samo włączyc płyte CD. Juz teraz chyba nikt nie ma wątpliwosci kto tu pisze bzdury na zespoły. Jak ciebie nie chcą to przynajmniej nie oczerniaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnna.v
A ile w Zagóbie liczą od osoby? Zalezy mi własnie na noclegu, moi goscie bedą z Polski wiec bedą mieli gdzie się wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerwazy.u
Nie jestem ja z zespolu ani dj.Ale jedna racja jest, i dj. i zespoly graja z plytek.Wiec nie rozumiem forumowiczki ktora pisze ze nie ma co porownywac, wlaczenia plyty do grania na instrumencie.A przeciez i dj. i zespoly wlaczaja takie same plytki.Wszyscy o tym wiedza tylko forumowiczka nie wie i mysli ze zespoly graja na zywo.Haa Haaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerwazy.u
Motyl.naa juz pod kolejnym nickiem bronisz zespolow.A co dj.prace zespolom zabieraja, wiec jest o co walczyc;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r555.patio
motyl. naa posluchaj.Kazdy wie ze jestes Karolcia i juz nie pisz adwokackich wywodow na temat zespolow-odtwazaczy-operatorow md.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienka.l
Trzeba byc idiotą aby nie zauważyc, ze te posty piszą beznadziejni didzeje i to akurat minata po minucie. jak zespoly wam robotę zabieraja to macie wielki problem I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibicjagi19
Polacy jak zwykle nie wygrali , i tutaj widac remis pomiedzy DJ i zespolami. A Euro za rok. Pozdro dla dj. Grodzky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odro321
Polecam wszystkich dj,a zespolu zadnego bo to pleybeckowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.n. gitara.
Jak widać DJ-e naprawdę nie mają wesel, ze tu tak krążą. Kiedys ktoś ci e za takie pomówienia wyciągnie z tej nory i juz nie będziesz taki pyskaty i skończy sie twoje szczekanie. Bo jak na razie to tyko szczekasz. Psychiatra ci się kłania. I nie wmawiaj, ze wszyscy to playbackowcy bo gówno wiesz o muzyce. Tak naprawdę to trzesiesz tutaj dupa ze nikt cie nie chce i szkalujesz zespoły a było juz ich wiele. Na pewno Carino, Master D, Hammer i wiele innych..... to tez twoja robota. Swoja droga nie wiedziałem, ze w akordeonie, skrzypcach itp.. czy w instrumentach dętych sa jakies dyskietki - ale kretyn. Dla mnie jesteś wielkim dnem i zerem muzycznym. Pozdrawiam wszystkich uczciwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 145byku
No no nie wyzywaj tak.Jesli jestes z tego carino czy hamera to widac ty masz problem.m.dance to znany zespol i sie obroni ale carino i hamer to bezrobotni operatorzy minidiscow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WENTLIK6
Carino i Hamer nie wstyd wam.Obwiniwcie Dj a sami nie lepsi jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjyremo.
WENTLIK6 Wstydz sie to ty!!!!!1 i to bardzo ze jestes DJ_EM bezrobotnym który tu sie reklamuję i na dodatek obsmarowuje zespoły. Nie masz ani uczciwosci ani honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalvada0x
Carino to juz dawno ma na minusie , a Hamer to jakis nowy nie znany zespol z instrumentem Mini-disc w roli glownej.I wlasnie oni chca uczyc innych kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topa.777
Kalvada0x A słyszałas to Carino czy Hammer, bo jak nie to po co pierdolisz juz i tak tutaj narobiliscie bałaganu tylko zespoły i beznadziejni Dj-e tutaj pisza i tyle. Widac naprawde nie macie roboty. To forum to jakas kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.ba.22
Moze ktos polci mi kamerzystę i dobrego fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topa.777
A wogóle to niech w ypowiadaja sie pary młode a nie jacys opryskiwi Dje i bezrobotne zespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda para.2012.
ania.ba.22 Ty tutaj nie pytaj o kamerzyste czy fotografa bo zaraz i im sie dostanie. Siedzi tu grupka oszustów i steruje tym forum jak chce byle tylko dokopać konkurencji. swoja drogą z tym Carino to chyba pół Białego w sobote sie bawiło a wesele to chyba było na 100000 osób czy co? no ta maja branie jak tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fontanna.czek.
Gdzie zamówic fontanne czekoladowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fontanna.czek.
Aha i jeszcze gdzie robia dobre sekacze bo ostatnio byłam na weselu i były jakies suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalvada0x
Carino slyszalam i wiecej sluchac nie chce, Hamera nie slyszalam ale jezeli tak sie tutaj udziela broniac siebie to o nim dobrze nie swiadczy. Zreszta tez uwazam ze dj lepiej sie sprawdzi od zespolu ,takie mam zdanie i mam do tego prawo, a forum tym to steruje Carino i Hamer jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalvada0x
Jak widze Hammer pisze sie przez 2,,m,, Widac sam zespol o sobie pisze, jezeli zadbal o poprawna pisownie. bo kto inny by wiedzial ze trzebz pisac 2xm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodziutka-majówka
Czytając wpisy tego pana z zespolu Hamme ,nigdu w życiu nie zdecydowałabym się na tak prostacki i chamski zespół.Jak widać Hammer wprowadza nowe standardy w pisaniu postów ,już któryś z kolei post napisany przez zespół Hammer ,jest wólgarny.Pomimo nie wybrednego stylu na forum ,rynsztokowego języka do tychczas nie bylo.Ale kulturalny Hammer jak widać zmienia nawyki piszących tu osób.Myśle że Ci co to czytają bedą zespół HAMMER omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ble ,ble 25r
Jesli chodzi o tego calego hammera to bylem raz na weselu z nimi.Zespol ten jest beznadziejnie slaby.Dwoch stojakow i laska.Nie umieja spiewac bo puszczaja wszystko z plyty.Sztywniaki takie ze szok a tutaj to na wszystkich widac wala a najbardziej na dj.A czym taki hammer od dj sie rozni,chyba tym ze trzy razy wiecej wypija;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×