Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ange17

jak rozgryźć tych rąbnietych facetów?

Polecane posty

Witajcie 🖐️ Ja tez posiadam osobnika, ktory gleboko patrzy mi w oczy. Znamy sie juz ze 3 miesiace. Zastanawiam sie co moze miec na mysli? Nie ukrywam, ze mi tez na nim zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka Południową Porą
La Corrina 🖐️ A po czym poznajecie to, zę patrzy wam głęboko w oczy tak w sumie? ;) Staje na przeciwko was i natarczywie się wlampia czy jak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas gdy rozmawiamy moja przestrzen osobista zmniejsza sie do 10 cm :D I wtedy jak rozmawiamy, to on patrzy mi prosto w oczy, nigdzie indziej. Hmm nie wiem jak to opisac. To takie wyjatkowe spojrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka Południową Porą
Słyszłaam i czytałam gdzieś, że facet jak patrzy tylko i wyłącznie w oczy tzn, że tylko słucha i że nie ma podtekstów erotycznych w swojej malej główce;) a jak spogląda na usta to już je ma. Coś w tym musi być, w końcu mówili o tym profesorowie.... W sobote sie przekonam jakie intencje ma ten ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe forumowiczki......moją sytuacje opisałam już jak na razie tyle się działo ;)chętnie bym pogadała ale chyba sie czyms zatrułam mam biegunkę:O gorączke i dreszcze :( spada pod kolderkę papa😘...odezwę sie jutro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku spogladal na usta, ale powiedzialam, ze nie lubie gdy facet patrzy mi na usta i wole jak patrzy mi w oczy, wiec teraz patrzy tylko w oczy. Ma przy tym taki wzrok, ze mam ochote sie rzucic na niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka Południową Porą
nutti to grypa żołądkowa na 90% !! :( lecz się👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Corrina .... haha to na co czekasz rzucajjj się na niego ;) Brunetka Południową Porą ...serio?rety no to fajowo :( muszę jutro iść na uczelnie bo mam koło na zaliczenie :( ciekawe czy dojdę ?!dzięki za info :) pa dziewczyny 🌻!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam tylko że jak facet patrzy na usta to pragnie kobiety ;)pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o tym , gdy facet po krótkiej rozmowie i tych głębokich spojrzeniach na dowidzenia mówi czyle pa, a nie cześć. czy między pa a cześć jest u wacetów jakaś różnicca? Pa moim zdaniem ma takie mocniejsze zabarwienie emocjonalne a cześć to poprostu cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka Południową Porą
Ange, rzeczywiście "pa" brzmi czulej:) A co,miałaś taką rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam taką rozmowę, wiesz te jego spojrzenia, doprowadzaja mnie to szału, i juz drugi raz powiedział do mnie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka Południową Porą
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja jestem jakaś psychiczna, przez tego faceta roztrząsam jaka jest róznica między pa a czesć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem czy on o mnie gada ze swoim kumplem tak jak ja rozmawiam o nim np.z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka Południową Porą
hehehehehehehehhehe rozbawiłaś mnie Ange ile masz lat? ja myślę, że po PA nie ma się jeszcze co doszukiwać podtekstów, ale to dobra droga do głębszej znajomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama z siebie sie śmieje, widzisz co może miłość z człowieka zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a uwierzyłabys że ma 26 lat, normalnie musze z tym skonczyc bo zaczęłam zachowywac się jak 14latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozgryzienie np. mnie nie ma sensu. Za bardzo kaleczę podniebienie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka Południową Porą
Ange, ta siedemntastka zmyla ;) myślałam, że jesteś nieletnia hehe.. Nono.. to już coś nie coś wiesz o facetach. Trzymaj się i życz mi tegos samego, a dobrze MUSI być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka Południową Porą
DES, połknięcia ani ssania nawet nie będę proponować :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano witam :classic_cool: ten moj niedoszly po zerwaniu zegnal sie ze mną \"pa\" ale co z tego..po plytke nie podszedl,za to chyba chcial sie odegrac i ciagle pewną kolezanke zagadywal,ktora ma go w dupie.....potem przy szatni, ciagle sie do mnie ponoc usmiechal a ja niewzruszona udawalam,ze mnie nie widzi a teraz najlepsze :classic_cool: ide z kumpelami ze szkoly i znowu to roztząsam,ze to pewnie perfidna gierka z jego strony,ze od poczatku mna sie bawil we wiadomym celu,na to one,ze daj spokoj to byla 1 randkaze moze mu nie przypasowalam...na to jak rzucilam wiązanką,ze mam wyjebane w to jak i w niego,ale mnie to ugodlo itd za nami szedl jego dobry kumpel :classic_cool: zeby bylo weselej,spozieral na mnie i gdy wchodzil do autobusu ironicznie sie usmiechnal ;D fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem........ kutwa jestem glupia jak but,daję sie poniesc emocjom....ale to takr aczej brzmialo,jakbym nie mogla sie pogodzic wiesz.... 😭 moze to i lepiej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka Południową Porą
witam drogie koleżanki z podobnymi problemami 🖐️ ehh..jakgorsze jest to, że jak widze, że jakiś koles mnie "mierzy" to ja stoję jak kłoda :O nie zdarza się to często, ale parę razy to przeżyłam, a raczej "przewegetowałam" ;) macie jakieś rady???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :D zdrowie o wiele lepiej tylko jakaś wysypka po tym mnię złapała...na całym ciele eh:O;) u mnię nic nowego jakoś nie widuje go na razie...mijamy się niestety...za to kumpele zawsze go widzą wrr!!;) haha a co do tego mierzenia facetów no to ja nie jestem lepsza ;) zresztą nie wiem dlaczego ale czasami robie takie poważne miny :O też stoję wyprostowana jak na zbiórce drużny harcerskiej hehe;) ...ale czasami jak mam humorek i widzę że jakiś gostek mierzy mnię wzrokiem to ja robie to samo po nim i potem robie minę lekko zdziwioną jakby facet nie był za badzo ...cool haha ...skutkuje to i to bardzo;)gość robi się zmieszany i się peszy haha:classic_cool: trzymajcie się cieplutko ...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.w.
jak rozgryźć te porąbane kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×