Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ange17

jak rozgryźć tych rąbnietych facetów?

Polecane posty

jak Ci się wydaje?? co czujesz?? jeśli Cię pociąga i wiesz że jest fajny (przynajmniej tak mówią ludzi e na uczelni że jest fajny) to nie olewaj heheh a jak nie jest wyjątkowy to wiesz.. tego kwiatu jest pół światu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutti ale ja sie boję zbłaxnic a co jeśli sie mylę,i on nic do mnie nie ma? a zdrugiej strony myślę że ma/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to nie jest takie proste po tych słowach :O my w realu to wogóle jeszcze nie gadalismy :(:O żalosne wiem wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no problem jest taki że sie zauroczyłam w nim ale ...przecież on to tak jakby zakonczyl a tu na ucz. robi mi takie przectawienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam od razu żałosne... Obie zobaczycie że minie troszkę czasu i sytuacje się same wyjaśnią jeśli Wy nic nie zrobicie to oni zrobią a jak nie to... widocznie nie są Was warci i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ange17 ...wiesz kawka to nic zobowiązującego przecież można kazdego zaprosic... to żaden zbłaz!!!!! do odwarznych swiat należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutti no właśnie do odważnych świat należy.... w TWoim przypadku to przysłowie też jest na miejscu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ile mozna czekać?kumpela mi podsunela pomysł aby grac mu na zazdrość żeby np. poderwać jego kumpla...ale mi sie to wydaje niezbyt dobry pomysł?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutti to jutro zagadujemy , ty ze swoim a ja ze swoim ! co sama napisałaś że do odwaznych swiat należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała marudzaca
a nie mozesz zagaić sama i go wyciągnąć tak jak mowi Dido? chociażby dla treningu warto, dla tzw.sportu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co ja mam zrobić? przeciaż wykonałam pierwszy krok :) a on mnie zbył :/ jeszcze raz mam zagadać?to juz naprawdę na desperatke wyjde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewqtrewq
Nutti padł komp i już znajomość zakończona ,czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała marudzaca
wyciągnij go do knajpy ;) albo zrób imprezę w domu i go zaproś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jak długo i w jakiej sytuacji :/byłeś nieobecny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Valor
Wy boicie się zbłaźnić faceci także, to działa w dwie strony !!! Dlatego chcesz być szczęśliwa ? To bierz los w swoje ręce. Pamiętajcie jest takie przysłowie. Na łożu śmierci nie żałuje się tego co zrobiło tylko tego co nie zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie próbuj już robić kroków przez gg.... i nie wyjdziesz na desperatkę hehe bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh w knajpie to on sieeedzi często tej kolo uczelni hehe :) tylko jakoś nie mogę się synhronizować z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja mysle jak dida 1921, że sytuacja z czasem sama sie wyjasni albo faceci sami coś zrobią w naszym kierunku albo nie sa nas warci, ja będe robiła wszystko żeby rozpalic ta miłośc a jak mi sie nie uda się wyprowadzę, bo stać mnie na mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja jestem niesmiała :o nie znam go wogóle :( i nie wiem o czym miałabym zagadać...przed oczami bym miała tą sytuacje z gg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ange17 to co jutro zagadujesz i go zapraszasz? jak ci sie uda to daj znac ok/ ciekawa jestem ;) powodzenia :)trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trewqtrewq ...a prubowałeś tą sytuacje wyjaśnić?może pomyślała że ja olałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI dida :D ...przyda sie bo cos czuję że sie jeszcze ooooooooczekam i ooooczekam na jego ruch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zagadam ale nie wiem czy go zaprosze ale na pewno zagadam. nutti gdybym cię znała troche lepiej tobym ci powiedziała cała prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ange17 ...spoko :)ale powiesz jak tam postepy?ojj jakbym chciała być na twoim miejscu :)...ide lulac bo jutro kolejny dzień show i wymiany spojrzen eh! :O dobrejnocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewqtrewq
Nutti iwa@com usunęła problem z netem w dwie godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiacie ze sobą :) i te długie spojrzenia ehhh jak z romansu ;)...a ja i on to nie wiem co zrobic ze sobą nie gadamy :( i wogóle te jego koncerty to męczące ....a ja wciąż zauroczona eh:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewqtrewq
klikałem na gg tam wyjaśniałem ale zero odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×