Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inusia1991

Do wakacji stajemy sie piekne!!

Polecane posty

Witam wszystich:) Jestem osoba ktora chce rozsadnie schudna bo schudlam juz szybko i bardzo nietrwale:) chce schudnac do 55kg do wakacji! Wage, wzrost i wymiary podam innym razem:) Mam nadzieje ze mi sie to uda bo bede sie wazyc caly czas i notowac wage:) jak sie dowiem dokladnie ile waze to olicze ile miesiecznie bede musiala schudnac:) naraziejestem na 3dniowej glodowce tzn w sumie opartej na sokach:) no a potem wierze ze dam rade bo ja poprostu chce zmienic swoj styl zycia i tyle!! bo zawsze bede miala problemy z waga:D mam nadzieje ze mi sie to uda:) buziaki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz ewidentnie jestem disgusted;) takze się dolączam, jesli mozna?! tylko trzeba dotleniac wątek, bo wszystkie wątki tak szybko umierają sobie. Więc moja strategia jest następująca: chrom+ Therm Line II+ herbata pu-erh + zielona herbata. Postaram się zrezygnowac z kawy i cwiczyc pt. sob. niedz. po 1h na rowerku + w tygodniu jak znajdę chwilkę skoki na skakance. Dieta polegac będzie narazie na zasadzie MZ( mniej jedzonka) a po sesji jak się trochę sytuacja na uczelnii ustatkuje to zabieram się za moją ulubioną dietkę, ktora dziala cuda.. naprawdę;) tylko oslabia na maxa organizm, bo kalorie są w minimalnych dawkach dostarczane, takze narazie nie mogę sobie na to pozwolic. Moj cel to 47kg. A jest ok 57..chociaz ostatnio stanęlam wieczorem na wagę i bylo prawie 59. przy wzroscie 162. takze pączek ze mnie. Waząc 50kg czulam się swietnie, pozniej po wyjedzie do London przytylam do takiego stanu masakrycznego, zywiąc się syfem. Czas z tym skonczyc, a co więcej osiągnąc stan 47 wiem, ze czulabym się wtedy niesamowicie. Będę excellent;) czas do wakacji.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze, ze dzisiaj wybieram się na dzien babci.. jak ja tego niecierpię, nie wiem jak się wywinę.Znaczy napewno się nie wywinę, ale postaram się jesc jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czesc
jeśli o wakacje chodzi to ja od półtora miesiąca masuję mój cellulit kremem Lirene, ale właściwie nie wiem czy widze poprawę. i tak c. wydaje mis ię okropny. Poza tym od niedzieli planuję dietę kapuścianą. lubię kapustę a na tej diecie można się nią "zapchać". żebym tylko na uczleni wytrzymała jakoś bez wizyt w cukierni i będzie ok. myśle, że z pięć kilo mi wyatarczy...a może 10? szczuplutkie kobiety bardzo mi się podobają... no ale to zależy jak pójdzie z biustem, bo chcialąbym, zeby jednak został na swoim miejscu :p pozfdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czesc
jeśli o wakacje chodzi to ja od półtora miesiąca masuję mój cellulit kremem Lirene, ale właściwie nie wiem czy widze poprawę. i tak c. wydaje mis ię okropny. Poza tym od niedzieli planuję dietę kapuścianą. lubię kapustę a na tej diecie można się nią "zapchać". żebym tylko na uczleni wytrzymała jakoś bez wizyt w cukierni i będzie ok. myśle, że z pięć kilo mi wyatarczy...a może 10? szczuplutkie kobiety bardzo mi się podobają... no ale to zależy jak pójdzie z biustem, bo chcialąbym, zeby jednak został na swoim miejscu :p pozfdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zjadlam sobie sniadanko + 1 tabletka chromu, a pozniej skoczę kupic sobie Therm Line=) Co do serii Lirene, to ja mam serię Bielandy Sexy look, sexy posladki+sexy brzuch, ale absolutnie nie wierzę, ze mozna nimi cos osiągnąc procz ujędrnienia;) moze ktos jeszcze się dolączy do odchudzania?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......****.......
Ja :) !!!! mój cel to 45 kg :D .. teraz waże 52kg przy 155 cm :/ ... moje postanowienie : - nie podjadam :/ -nic po 18 - koniecznie 2l wody na h -2x dziennie jazada na rowerku treningowym .. ok 1,5 godziny -ograniczam spozywanie słodyczy ;) -> to mój problem !!!!! -postaram sie zjadać max 2kawałki chlebka razowego -nie jem ziemniaków , makaronu , ryżu , tłustych , smazonych potraw i ogólnie mało weglowodanów :) Dlaczego to robie :D ? -chce sie pozbyc cellulitu -chce poczuc sie dobrze we własnym ciele -chce nabrać pewności siebie -i pozbyc sie kompleksów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przebudzeniu ... pojezdziłam na rowerku .. ok 16min spaliłam ok 100 kcal sniadanko może i nie było dietetyczne ;) ale wazne , ze nie zjadłam cista , czy batonika :D 1kiełbaska drobiowa 1kawałek razowca z ziarnami jogurt + otreby i jakies 3 łyżki jajecznicy :P zaczełam brac witaminy :) i odzielnie witamine c na obiad i kolacje zjem coś białkowego typu jajko gotowane + kilka plasterków swiezego ogórka musze sie uczyc .. :) i czasami bez spożycia czegos słodkiego nie moge sie kompletnie skupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowalam kiedys Therm Line II, nie osiągnęlam spektakularnych efektow, ale jest to, to \'cudenko\' z dzialu suplementow o dzialaniu termogenicznych, więc trzeba skupic się na intensywnych cwiczeniach. Solidny kopniak energii i chce się cwiczyc;) Myslalam, teraz jeszcze o Bio- CLA z zieloną herbatą, ale przeczytalam, ze ma slabsze dzialanie i bardziej dla leniuszkow. A ja nie wierzę, ze bez cwiczen mozna cos osiągnąc, dlatego Therm Line zakupię sobie ponownie. Mialam tez CLA Clarinol, ale wg mnie to juz calkowity lipton;) A chrom to jedynie ogranicza ochotę na slodkosci, więc dla tak uzaleznionych cukrowo w sam raz;) Osiągnięmy swoj cel, zawsze się poddawalam po drobnych upadkach, ale teraz nie zamierzam przejmowac się jednorazowymi upadkami i trwac do wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a co myslisz o rowerku treningowym ? bo moge pedałowac godzinami :D słucham musyki , ogladam tv :) co prawda to dopiero mój 3 dzien z rowerkiem ale musze przyznac , że swietnie sie z tym czuje :D aha ;) możesz zdradzic jakie masz wymiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadlam troszkę jajecznicy i grejpfruta(grejpfrut przed chwilką, zeby nie bylo jakie smakowite polączenie;)) Pozniej zaliczę wpadkę zapewne, bo do babci się przymusowo wybieram i nie przejdzie moj opor, zwlaszcza, ze jutro jej swięto. Ehmm... Powinnam cwiczyc, ale okres mnie dopadl i jakos chęci mi brak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rowerek i uwazam, ze swietne są aeroby, dlatego zimą rowerek a na wiosnę bieganie. Kocham biegac, bardziej niz jezdzic, bo swieze powietrze jakos tak mnie pociesza;) Ale co do rowerka, to rowniez muzyka+ tv i jazda;) A wymiery dokladnie nie wiem, ale podam wieczorkiem, wymierzę się i dodam do stopki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z rodzinką, ale buduje mi się mieszkanko, takze za ok rok, będę na swoim i jestem najszczęsliwszą osobą na ziemi;) Ja tez uciekam, pouczę się do sesji.. a będzie cięzko. Buziole, wpadne wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze temat ruszyl pelna para:):) ja juz jestem 3 dzien na takiej diecie oczyszczajacej ze w sumie nicprawie nie jem:D ale od jutra juz zdrowe odzywianko czyli rano male sniadanko a potem na obiad miesko no i na tym koniec:D mam nadzieje ze zrzuce te kilosy do wakacji:D a niedlugo bede miala wage wiec sie zwaze i podab odrazu wymiary:D mam nadzieje ze wy tez tak zrobiciei ze bedzie nas cosraz wiecej i wogole:) napiszcie mi jeszcze (kto nie napisal) jaka macie wage wzrost wiek i wymiary:D to postaram sie zrobic tabvelke:):) hehe:D bedzie fajnie:) jak wam dzis idzie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ... troszke grzesze .. :P ale jezdze kilka razy dziennie na rowerku :) po sniadaniu zaliczyłam 70min 450 kcal i po 14 .. 20 min czyli 150 kcal o 18 :) przejade kolejna godzinke :):):) ... musze powiedziec , ze juz zauważam minimalne rezultaty :D ... niby to dopiero 4 dzień a mój cellulit jest mniej widoczny przy sciskaniu skóry :P na udach hmm ... w łydce mam 32 cm .. ;) , a w udzie :( 54 cm -> chce 50 :D babcia zrobiła takie faworki ;) nie mogłam odmówić ... zjadłam łącznie 6 małych ... z tym że po 3 co 2 godziny :P rano razowiec z chuda szynka i przed chwilą też 2 kawałki razowca z szynką musze zaznaczyć :P , ze od pazdziernika nie jadłam absolutnie chleba nawet chrupkiego , czy razowca ;) teraz chciałam chociaż posmakować :) jutro zrobie malą kanapke do szkoły z 1 kawałek na pół + szynka ... a później postaram sie jeść tylko w weekendy żeby zachowac jakąś tam równowage :P a rano zjem gotowane jajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Inusia... chyba jesteśmy w tym samym wieku :).. Też chcę coś zmienić.. w szczególności wagę, mam 171 cm wzrostu i chcę ważyć równiutko 50 kg... i jeszcze pare innych rzeczy zmienić do wakacjii! życze wszystkim powidzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×