Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

witaj brydziaa🌼 no fajnie by bylo ale w moim przypadku to niemozliwe:( tydzien abstynencji w tym czasie byl to i fasolki nie ma😭....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Brydziu:) cała rzecz polega na tym aby czekać na @....;) a może...niespodzianka będzie...choć ja i tak jakoś dziwnie przeświadczona jestem,że jednak przyjdzie...to i dobrze, mniejszy smuek ;) Andzia, planów jeszcze nie ma...nawet nie mam pomysłu co do prezentu...:( mój M niestety nie bardzo może planowac cos duzo wczesniej, bo głąby mu w pracy grafik potrafią zmienić z dnia na dzień!! 😭😭😭 mam pustkę w głowie...:( a Wy co wymyśliłyście..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie maz nie przepada za tego typu swietami... chyba tak zeby bylo dostaje bukiecik kwiatkow, na kolacje sie mozna wybrac ale jakies tam serduszka, i inne pierdolki nie wchodza w gre... moze ja cos upichce \"innego\", winko i tyle... albo na sobie zawiaze kokardke i tez bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe..ta kokardka brzmi interesujaco:D mój też niezbyt uznaje takie święta...takze pewnie skonczy sie jak u Was...i jak zwykle u nas :) na pysznej kolacji,drineczku, a potem.... ;););) mój M.uważa, że to dzień jak każdy inny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuję jakoś kolacyjkę upichcić, może jakąś zapiekankę zrobię, do tego winko, moje kochanie wróci o 21-szej więc na pewno będziemy w domku. Zresztą u nas podobnie, nie przepadamy za tym świętem. Wczoraj jak wrócił, to przywitałam go w króciutkiej spódnice i w pończoszkach :D jak widzicie nie próżnujemy, potem będę się tylko dręczyć czy owocnie, ale na razie korzystamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wychodzi ze dzialamy metoda \"przez zoladek do serca\"....i dobrze :) iti - no, no;) ponczoszki i kuse wdzianko;) to ma facet dobrze;) a owece tego dzialania beda, oj beda z pewnoscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam mój horoskop na luty, gdzie napisali, że miesiąć luty będzie gorący i namiętny co może mieć konsekwencje za 9 m-cy :D Ja bym się ucieszyła z takich konsekwencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam w galerii, pochodziłam sobie po sklepach. Potem zrobiłam sobie kąpiel, taka mała chwila relaksu, ale była mi potrzebna. Musiałam się odstresować. Moja koleżanka urodziła dziś synka :) to jej drugie dziecko. Niedługo, bo za 2 m-ce rodzi moja bratowa. Trochę mam już tych koleżanek z dziećmi wokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Iti życzę Ci spełnienia horoskopu Ja juz dziś w pracy, wiec tylko na chwilke mogę wpaść. Zajrzę później z domu zobaczyć co u was, energia mnie nie opuszcza, mimo że już nie w domu, oby tak dalej, a dzis zaczynamy boje i polowania na to nieszczęsne jajo!!!!!, pozdrawiam wszystkie kobitki, fajne jesteście, buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dawno mnie nie bylo, ale troche problemow sie pojawilo. Bylam juz na konsultacji, wszystkie lekarstwa zakupione i czekaja w lodowce a ja nadal nie mam @. Nie wiem co sie dzieje, spoznia mi sie juz prawie tydzien. A ja tak chcialabym zaczac juz cykl przygotowawczy do in vitro. Nie znacie moze jakis domowych sposobow na wywolanie @? Mam nadzieje, ze pozwolicie mi przebywac na waszym forum mimo tego, ze zdecydowalam sie na in vitro. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, szkoda ze Bega w gipsie, oj oj, przytulam i życzę powrotu do zdrówka, ciekawe jak tam jej staranka, moze do nas zajrzy? BEga gdzie jesteśśśśś!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seide, a skoro nie masz @ to moze jesteś w ciąży , robiłaś teścik????????????? witamy po przerwie fajnie że wróciłaś buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka i Siede Seide zanim zaczniesz robić coś na wywołanie @ zrób test, po tygodniu to każdy test wykaże. Na wywołanie podobnoż może pomóc czerwone winko, ciepła kąpiel, lekarze przepisują chyba luteinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seide, jasne ,ze możesz zostać :) a wrecz nie waż się uciekać nam stad;) bo Cię dorwiemy :P czuj się jak u siebie... Olka ma rację, moze to ciąza......?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak myslalam, ale rzeczywistosc jest brutalna, zabija marzenia. Wynik testu jedna krecha!!!!!! Niestety mam prawy policystyczny jajnik i teraz jego kolej aby popracowal i przy tym syndromie nie regularne miesiaczki to norma. Wiec musze czekac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seiduniu...🌼🌼🌼 trzymaj się ...i bądź dzielna 👄 już niedługo poczujesz kopniaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seiduniu, uaktulalnij tabeleczkę i nigdzie sie stąd nie wybieraj, zostań z nami, bo my fajne kobitki jesteśmy, he he Andzia111.....Ania.......Stockholm........20.07.80......8..........13.02 Luxor..........Kamila....Mazowieckie.....19.03.81......4..13/14/15.02 Dominique25..Dominika...Worcester.....28.04.81......11.........23.02 bega...........agnieszka.....Warszawa...15.07.72......11.........07.02 brydziaa......Dominika......Berlin.........24.01.79.......3..........24.02 asiorkaaa.....aska.....podkarpacie.......13.05.82........................? Iti..............Ewa.........kuj-pom.........19.11.77.......7......... 25.02 OLKA M........Ola..........Śląskie..........17.12.78........3.........02.03 Seide26....... Ania........Wieden..........03.04.80........6.........02.02 agagd ......Agnieszka....Gdynia............03.09.78.......................? poziomka2...Agnieszka......śląskie.......30.01.81........6.........17.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26...Marta.....lubuskie.............03.04.81...ter min. 23.09.07? Shiva24.....Klaudia...Baden-Württem....28.07.82...ter min 09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczatka:) OLKA:) witaj seide i mam nadzieje ze juz wkrotce zaczniesz terapie i ze sie uda kochana:) a i nie wolno z tad uciekac...to ze pomagasz naturze zostac mama to nie znaczy ze bedziesz inna mama.. bedziesz wspaniala mama i z calego serduszka zycze aby sie udalo predziutko i prosimy, nie opuszczaj nas:) Jak Luxor mowi - czuj sie jak w domu:) mi ta wiedzma gania od pokoju do pokoju i mnie stresuje...ale jak tylko sie ulotni siadam i pisze wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia buziaczek dla Ciebie!!!! wracaj, ja też tu zajrzę jeszcze jak dam radę, też zbytnio nie mogę teraz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.....Ania.........Stockholm.......20.07.80...... 8.........13.02 Luxor..........Kamila....Mazowieckie......19.03.81.....4 .13/14/15.02 Dominique25..Dominika...Worcester......28.04.81.......11.......23.02 bega...........agnieszka.....Warszawa... 15.07.72.......11 .......07.02 brydziaa......Dominika......Berlin..........24.01.79..... ..3........24.02 asiorkaaa.....aska......podkarpacie.......13.05.82....... ...............? Iti...............Ewa........kuj-pom........ 19.11.77... ....7........25.02 OLKA M........Ola........ Śląskie.......... 17.12.78.........3.......02.03 Seide26....... Ania........Wieden.......... 03.04.80........6.......02.02 agagd ......Agnieszka....Gdynia........... 03.09.78......... ..............? poziomka2...Agnieszka......śląskie........30.01.81....... .6.......17.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26...Marta.....lubuskie.............03.04.81...ter min. 23.09.07? Shiva24.....Klaudia...Baden-Württem....28.07.82...ter min 09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo dziewczyny,chciałam wam wyprostować tabelkę,ale jakoś dziwnie wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.....Ania.........Stockholm........20.07.80.......8..........13.02 Luxor..........Kamila.......Mazowieckie.....19.03.81.......4 .........13/14/15.02 Dominique25..Dominika...Worcester........28.04.81......11.. .......23.02 bega...........agnieszka...Warszawa........15.07.72......11 .........07.02 brydziaa......Dominika.....Berlin..............24.01.79..... .3..........24.02 asiorkaaa.....aska..........podkarpacie.....13.05.82....... .............? Iti..............Ewa...........kujpom............19.11.77... ....7.........25.02 OLKAM.........Ola............Śląskie.............17.12.78........3.........02.03 Seide26........Ania...........Wieden............03.04.80........6.........02.02 agagd .........Agnieszka....Gdynia.............03.09.78...................? poziomka2....Agnieszka....śląskie.............30.01.81....... .6.........17.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26...Marta.....lubuskie.............03.04.81...ter min. 23.09.07? Shiva24.....Klaudia...Baden-Württem....28.07.82...ter min 09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););) witaj m0kka:) i jak juz prostujesz to sie dopisz do niej;);):) ja lece na lunch bo nic nie mam do jedzonka dzisiaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania...........Stockholm........20.07.80........8..........13.02 Luxor............Kamila.........Mazowieckie.....19.03.81.... ...4 .........13/14/15.02 Dominique25.…Dominika......Worcester........28.04.81.......11..........23.02 bega.............agnieszka......Warszawa.......15.07.72........11 .........07.02 brydziaa.........Dominika......Berlin............24.01.79. .......3..........24.02 asiorkaaa........aska............podkarpacie....13.05.82........ .............? Iti.................Ewa............kujpom..........19.11.77... .....7..........25.02 OLKAM...........Ola.............Śląskie...........17.12.78.........3..........02.03 Seide26..........Ania............Wieden..........03.04.80 ........6..........02.02 agagd ...........Agnieszka......Gdynia..........03.09.78........... ........? poziomka2…....Agnieszka.....śląskie..........30.01.81.. ..... .6.........17.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26...Marta.....lubuskie.............03.04.81...ter min. 23.09.07? Shiva24.....Klaudia...Baden-Württem....28.07.82...ter min 09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania...........Stockholm........20.07.80........8..........13.02 Luxor............Kamila.........Mazowieckie.....19.03.81.... ...4 .........13/14/15.02 Dominique25.…Dominika......Worcester........28.04.81.......11..........23.02 bega.............agnieszka......Warszawa.......15.07.72........11 .........07.02 brydziaa.........Dominika......Berlin.............24.01.79. .......3..........24.02 asiorkaaa........aska............podkarpacie....13.05.82........ .............? Iti.................Ewa............kujpom..........19.11.77... .....7..........25.02 OLKAM...........Ola.............Śląskie...........17.12.78.........3..........02.03 Seide26..........Ania............Wieden..........03.04.80 ........6..........02.02 agagd ...........Agnieszka......Gdynia...........03.09.78........... ........? poziomka2…....Agnieszka.....śląskie...........30.01.81.. ..... .6.........17.02 PRZYSZLE MAMY Miśka_26...Marta.....lubuskie.............03.04.81...ter min. 23.09.07? Shiva24.....Klaudia...Baden-Württem....28.07.82...ter min 09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Moka - to nie takie łatwe ją wyprostować łatwiej się do niej dopisać :) Andzia smacznego ❤️ Ja kończę drugą kawkę, jakoś tak mnie naszło dzisiaj. Moje kochanie już od rana upomina się o powtórkę z rozrywki wieczorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pouciekały :( u nas cały dzień sypie śnieg, a ja dziś bez parasola i czapki :( będę bałwanek jak wrócę do domu. Moje kochanie pierwszy dzień nie zapalilo papierosa dzisiaj rano, mówi że czuje że da radę i będzie b. dobrze. Mam nadzieję, że wytrwa, tylko mnie poprosił, abym mu nie pozwalała za duzo jeść, bo on nie chce przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Dawno mnie u Was nie bylo, wiec pozdrawiam i sciskam na wstepie. Dzis bylam u gina, to 8 tydz. OM moj maly skarb ma juz 13mm i lekarz potrafil juz nawet rozroznic glowke od tulowia, serduszko tez juz slychac :D Wyniki w normie, nastepna wizyta za 3tyg. Jestem bardzo szczesliwa :) Kurde chcialabym byscie i wy byly juz ciezaroweczkami, oby te wstretne @ juz was nie odwiedzaly. Pamietajcie po kazdych przytulankach, podniescie nozki do gory i oprzyjcie o cos i myslcie o czyms pozytywnym (ale nie o ciazy) zrelaksujcie sie tak przez jakies 15min. i zobyczycie uda sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva witaj ❤️ super, że wszystko w porządku 🌻 ja zmykam, idę w tę snieżycę do domku, spokojnego popołudnia. Do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu, to zamiast papieroska małe conieco w łóżeczku, chyba sie nie oprze i będzie wolał przytulanki zamiast papieroska!!!! Witaj Shiva tak zrobimy!!!!! nóżki do góry (ale widok dla naszych M!!!) i myślenie o czymś innym niż czy właśnie udało sie ustrzelić jajo!!!!! he he super, dziewczyny bojowo u mnie a u was jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×