Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

to Luxorku - moze sie uda, jak sie juz nie udalo to moga byc blizniaki:):):) u mnie w mojej rodzinie jest duzo blizniakow ( taty siostry dwie maja blizniakow i mojej mamy obydwie siostry tez..) ale nie wiem czy to ma jakis wplyw czy jakies geny czy jeszcze cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na poczcie e-maila z IKEA ale reklama wlasnie sofy.... wybaczcie ale na 5 minut do wanny bo mi maska na buzi zasycha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi...a wiecie co, moja rodzinka się sprzysięgła przeciwko mnie :) w sumie w dobrym znaczeniu...;) chyba juz nie mogą się doczekać brzdaca, a są nieświadomi starań :) ciocia kupiła tak niby całkiem przypadkiem taką śliczna małą bluzeczke dla dziewczynki :) cudo...bo twierdzi,że trzeba cos pocichaczu za szafe wrzucic,żeby dzidzi się pojawiło ;) a znowu moja mamusia wczoraj napisała mi,ze znalazła na wyprzedazy ładną koszulkę ciazowa i kocyk :) i nie mogła się oprzeć.... kurcze, wczesniej myslałam,ze nie ma co zapeszać :) ale one nie są niczego świadome...:) a moze to przyniesie szczęście, a nie pech...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o blizniak to wlasnie mozna to odziedziczyc w genach... u mnie tez jest to calkiem mozliwe:) A co chodzi z tym wrzucaniem ciuszkow za szafe luxorku...?:) W pracy mamy kolege, ktory srednio dwa razy dziennie wrozy nam trojaczki:) Kto wie...moze jeszcze cos wykracze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam raz jeszcze na poczte \"pierwszą\" :) upppss, pustki....w kieliszku...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciocia twierdzi,że aby potomek szybko zagoscił w brzuszku osoby przyjaznej....to należałoby wrzucić jej po cichu jakis ciuszek dzidziusia :) a wtedy odgoni się złe duchy... ma to sprzyjac zajsciu :) ona nie wie , przypomnę,że chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie Kochane ...znikam na 20 min :) kąpiel czeka... aż szkoda mi sie z Wami rozstawac.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypluskalam sie tak expresowo;););) a moge sobie sama cos do szafy wrzucic;)???? bo ja niby pelno cuszkow dla Zuzi kupuje ale kiedy je zawoze do Polski to nie wiam.... ja wiem ze to duzo to przesady chociaz powiem Wam ze moj M. tez sie tego trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widze ze na zmiany do wanny chodzimy;) a u Ciebie Dominiczku wanna czy prysznic??? ja pamietam na starych smieciach jeszcze w Polsce mielismy przysznic i tak marzylam o wannie...a teraz marudze ze trzeba prysznic zrobic a w tej naszej wannie to sie nie da stac i prysznic brac bo trzeszczy strasznie..i pierwsza do wymiany wanna wlasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam to mojemu M. pokazac...:) normalnie sie usmialam:), ale dobra sprawa bo u mnie nogi nigdy nie byly mocna sprawa a swoja droga fajne pozycje;););) czesc Dominiczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co..???? robimy dziurki w naszych krzeselkach i do dziela kobietki :) Luxor - poki @ nie ma....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzebaby było przejsć sie do IKEI by sprawdzic czy mają w swoim asortymencie :) ja bym nie pogardziła :P mało wysiłku a ile przyjemności :D:D:D ach te słąbe nóżki..;););) Andzia, nie wiem czy samemu można coś wrzucic :) a co tam...jak niepomoże to naweno nie zaszkodzi :D to tylko głupie przesady w które przecież niewierzymy, bo wyszłyśmy za mąż w miesi ącu bez literki \"r\"!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te krzesełko to od męza mojej mamy :D:D:D zbereźnik jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie wierzymy tylko wtedy gdy nam wygodniej jest nie wierzyc a jak trzeba to wierzymy...a co...w kocncu czarownice jestesmy...czy razej jak to moj maz mowi...czarownicujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mi mowi,zebym to wszystko \"olała\" za przeproszeniem :D więc olewam, a raczej oblewam :D:D:D eee, nie biore do siebie jakiegos zapeszania,przesadów...!! no oczywiście bez przesady :) bo inaczej bym wykupiła jutro pół sklepu z ciuszkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze jutro po nowy toster jade a kawalek dalej IKEA to podjade....i zobacze czy maja takie krzeslelko;) a jak nie to awanture zrobie;) ach z tymi przesadami...ja tam nie wierze ale jak wszyscy na okolo strasza to czlowiek sie zastanawia czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - dieta od poniedzilku bo wlasnie kolaejna lampka piwa i ciacho mezowi zwinelam;) a poziomka - oj duza ta pizza musi byc co jeszcze Cie nie ma;) ps. czy tam na zapleczu z mezem baraszkujecie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz swoje ciacho wsunelam... ale w lodowce mam jeszcze jedno. A jesli chodzi o alkohol to dzis abstynentka jestem, Wczoraj sobie za bardzo pofolgowalam, wiec dzis sie juz wyskokowymi trunkami nie racze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO mnie jak najbardziej przynależy 13!! :D szcześliwa ;) tak mam co rano:) bardzo fajne... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ jak co tydzień :) porcja ciepełka dla Was... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i juz efekty;) lampka wina mialo byc ale nie bedzie i piwo...gdzies tez sie blaka;) a gdzie tak pobalowala Dominiczku, co..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×