Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

ja to znam luxor, tez tak pracuje, czasami mam 5 nocek z rzedu 22-07. strasznie tego nie lubie:( ale czasami trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeśli chodzi o testy to jeszcze w miare spokojnie do tego podchodze :) staram się....:) ale czasem zakuje serducho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( świątek, piątek czy niedziela...:( nic zaplanować...:o bo na dodatek grafik potrafią mu zmieniać z dnia na dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odkrylam dzis u siebie objaw ciazowy, mianowicie brzuchol mi urosl!!!!!:D :D :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam z godzinami przesrne...:( o 9 wychodze...wracam najwcześniej około 19:( często gesto dużo poźniej..😭😭 niby na umowie 8 godz pracy...i za nadgodziny nie płacą, ale jak tylko człowiek sie odezwei to pytnie typu...\" czy znudziała Ci się już praca w naszej firmie..??\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerabane, u nas to w ogole kosmos bo oboje tak pracujemy, bylo juz tak ze tydzien sie nie widzielismy \"na jawie\" bo ja 22-07 on 14-23. po nockach pzewaznie do 15 spie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie znowu zrzarłaś pudełko rafaello :P:P:P:P:D:D:D:D a potem takie objawy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje Luxorku!!🌻 moja praca to cos absolutnie przypadkowego i pomylkowego....ale jak juz mam umowe na czas nieokreslony to planujac dzidzie nic nie kombinuje....ale jak sie okaze , ze jeszcze z rok poczekam, pewnie z perspektywy bede zalowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio usiłuje weprzec mojemu M,że spodnie mi sie sprały!! :P:P:P i to wszystkie naraz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia21
staram sobie tłumaczyć że niema sensu się denerwować i żę na wszystko czas przyjdzie ale gdy zegar biologiczny bije to jest trudno zapanować nad tym.Może dlatego że praktycznie nigdy niemiałam regularnej miesiączki.Moja mam też miała tak samo. i dopiero po 32 roku życia wyregulował jej się . Mnie urodziła gdy miała 21 lat.I gdy była w 4 miesiącu ciąży to dopiero się o tym dowiedziała . Niemiała żadnych objawów oprócz tego że niemiała miesiączki ale myślała że znowu ma nieregularny. Tylko kiedyś też były inne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzia79
jak ty mnie dobrze znasz luxor!!!:D jeszcze niedlugo gazy dojda to juz chyba na bank bede w ciazy co???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo jej, stary nick wpisalam....nie wiem czemu automatycznie wpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tam wydobył się na zewnątrz właśnie za pomocą tych wzdec!! :D:D:D i się schowac nie chce skubany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie Meniu późno sie dowiedziała :) ale tak zdarza sie i teraz ;) choć dla mnie to dziwne...nie przypuszczac niczego, gdy się nie zabezpieczamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia, kicia, o jakim zegarze biologicznym ty mowisz, a ty nie masz czasem 21 lat???? moja mama starala sie o 5 lat, ale nie zakladam, ze to dziedziczne.zreszta nie wie nawet dlaczego, wtedy sie badan nie robilo tak jak dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia21
Ja teraz opiekuje się dzieckiem koleżanki 8 godzin ale częściej mam wolne oprucz tego od 6 marca zaczynam kurs paznokci. Bo zanudze się naśmierć. A paznokietki lubię robić. Dzisiaj akurat mojej mamuśce malowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor rusz wreszcie swoją wielka,leniwą dupe!! :P juz dawno miałaś byc w łóżku!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, zgaga mnie męczy ;) ide poprzytulać sie do podusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia21
Mam 22 lata i dlamie zawsze była najważniejsza rodzina. I skoro mam teraz takie problemy to co to będzie później.Ale obiecałam sobie że jak niebęde mogła mieć dzieci to będe miała psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa byly sobie kotki dwa......lalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że bez głosu :D bo napewno bym usnęła:P:P:P:P ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kobietki, luxor ruszaj swoja dupinke i do wyra!!ty menia tez!!ty kobieto za duzo myslisz!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie masz meniu jeszcze zadnych prrblemow....nie wmawiaj sobie prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia21
Dobranoc kobietki, PaPaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia21
Dziękuje wam jesteście kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba dzisiaj pierwsza jestem;) Trudno zeby bylo inaczej skoro w sobotni poranek zrywam sie o 6-tej z wyrka. Wariatka jakas jestem:) Cos nie moge dzis spac. Obudzialm sie aby zmierzyc temperature i juz po spaniu. A do tego jeszcze bol piersi staje sie nie do zniesienia. Czegos takiego nie mialam jeszcze. Bola mnie juz od kilku dni, ale wczoraj sie nasilily. Strasznie bolaly mnie sutkia dzis kluje z boku piersia. Ja juz nie wiem jak sobie z tym radzic. Myslalam, ze jak zaczne brac ten castagnus na obnize nie prolaktyny to mi choc troche pomoze, a tu wyglada na to, ze jest gorzej:( To cholerstwo jest strasznie uciazliwe. Luxorku, a Ty od ktorej siedzsz w pracy? Moze do mnie zajrzysz, bo ja tu z nudow umieram:) Teraz ide jakies sniadanko sobie zrobic, wezme tableteczki, wypije herbatke...moze humor mi sie poprawi jak zapelnie zoladek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×