Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Gość Menia21
:D 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Coś Luxorku niewidać dziewczyn? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie szykują zapasy na wieczór ;) i spacerkuja sobie:D coby nałapać w płucka świezego powietrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sie pojawią , jedna za druga :) i będzie gwarno jak na ruskim targu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J apopijam sobie właśnie znowu kawunie..:) tak na dobry początek wieczoru...bo już nie byłam w stanie utrzymać sie na własnych nogach ...trzeba podniesc troche ciśnienie bo mnie muli :P i nie doczekam nawet dobranocki ;) ogólnie to xle sie czuje :o chyba @ tuż, tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
taki spacerek dobrze robi mój piesek też skorzystał z dzisiejszego spaceru, teraz śpi jak wywłoczka.:):):););):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Oj współczuje ci Luxorku. No i kawka też dużo robi,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
poczekaj chwilke to ja też przyjde do ciebie z kawką.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! menia, przykro mi ze test negatywny, ale nie martw sie, pojdziesz do lekarza i potem ani sie obejrzysz a bedzie dzidzius. moze ty po tych prochach nawet jeszcze owulacji nie mialas. w kazdym razie glowa do gory!!:) a do ciebie luxor juz slow mi brak, ty daj sobie kobieto spokoj z tymi kawami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do warunkó mieszkaniowych, to my mamy maciupkie mieszkanko w porównaniu do Waszych :P bo tylko 48 m2...tez mi sie marzy wieksze....90m2...albo domek...:P...ale póki co muszą nam starczyć 2 pokoje :) jeden duuuży, a drugi malenki, gdzie zmieściła sie tylko komódka i łózko :D mój M mówi ,ze to kotłownia! :D:D:D także z łóżeczkiem będzie ścisk :) ale ja wierze,ze zrealizujemy swoje cele :) chceieć to móc:P zreszta ob9ecałam mojemu M,że się dorobimy :P,dlatego się ozenił!! :P:P:P:P:D:D:D:D no cóż ciasne, ale własne...a to chyba jest dosyć wazne w dzisiejszych czasach:) i bardzo mnie to cieszy,że nie wynajmujemy, ani nie musimy spłacac kredytów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu mężowi też często słó brakuje! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloze sie ze nalezysz do tych oso,b ktore nawet majac potytywny test w reku nie uwierza ze w ciazy sa, dopiero ruchy dziecka je przekonuja :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj czuje,że będzie ciężko :D i do tego ta moja niecierpliwość!! nie dość,ze ja ze sobą nie wytrzymam, to i reszta wkoło :P a może uwierze dopiero na porodówce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Widze że was dziewczyny to nigdy nieopuszcza dobry nastrój.:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki... meniu...przykro mi, przytulam ❤️ Luxor a Ty co tutaj robisz? do lazienki marsz...pisiac na test:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie strasz luxor, bo sama na topiku zostaniesz!!:D :D :D :p aaa i z testem sie pospiesz zebys przd miesiaczka zdazyla!!!!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dominisiu!!!ja juz z ta kobieta nie moge, dobrze ze wpadlas!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa luxor bedzie czekac...a co tam...jeszcze ze 30 dni... albo nawet z 50! W koncu test nie zajac-nie ucieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera dziewczyny, ale ja się boję! :( jak nigdy dotąd.....przerażona jestem jak małe dziecko... niby jestem przeświadczona ,że @ przyjdzie...tylko spóźniona :P...to boje sie robic testu... moze nie chce go zmarnować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z twoim plamieniem, juz przeszlo???nie znam sie na tym leku co bierzesz, ale rozumiem, ze mimo wlasciwego czasu nie jest to krwawienie implantacyjne.....:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
No widze że wkońcu robi sie tłok i jest nas więcej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu...ja nie wiem co to za plamienie. Teoretycznie ten lek nie powinien go powodowac, ale znalazlam gdzies opinie, ze to sie moze zdazyc... a co do tego czy implantacyjne...hmmm...obawiam sie, ze to marzenia scietej glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, czym szybciej bedziesz wiedziala, tym szybciej zaczniesz na siebie uwazac i rnp.ezygnowac z kilku kaw dziennie. tak bedzie lepiej dla ciebie i dla ewentualnej istotki w drodze. a jak wyjdzie negatywny to tez sie swiat nie zawali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tak sie stalo to bylby prawdziwy cud. A co do Ciebie Luxorku im szyciej zrobisz test tym wiecej czasu bedziesz miala na oswojenie sie ze swiadomoscia, ze za niedlugi czas bedziesz mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Ja też jestem zdania Brydzi Luxorek chyba chce nagrabić u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracajac do mojego plamienia to takie dziwne jest...taki bezowo-rozowy sluz...i raz maly skrzeik krwi sie pojawil i to wszytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzęsę się jak osika :P chociaż do jutra zaczekam, rana oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×