Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

A napięcia to ja zadnego nie mam :) za wyjatkiem na pęcherz;););) a tak na serio, to im więcej czytam, tym mniejsze mam napięcie :) coś mi sie pokreciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie??????do toalety tez latasz i plakac ci sie chce i ogolnie WSZYSTKIE? nawet o metalicznym smaku w ustach i ciaglym pierdzeniu gdzies czytalam :D :D bo jest tego cholera tyle ze czlowiek nie nadaza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, co Ty opowiadasz...czy ja wyglądam na nimfomankę...?:D ależ nie....grzeczna ułożona dziewczyna :P takie kary to niestety nie dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczna musisz byc pamietaj, bo na poprzedniej stronie to Bozi obiecalas, i to w imieniu nas wszystkich na dodatek!!!!:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez metalu w ustach :) chyba ze pląby sie zaliczaja do tego :D heheh....a z bąkami to klapa...:( brak...czyli co, w ciąży nie jestem..? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, bo mój brzuch tego nie wytrzymuje:D:D:D:D nie moge przestac sie śmiać :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie juz ze smiechu poryczalam, nie martw sie:) moj M wlasnie stwierdzi, ze psychichna jestem, siedze i sie do kompa smieje....:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo.........jeden był :D:D:D mały to mały ale jest!!! huuuraaaaaaa, jeszcze nic straconego :D:D:D:D kolejny objaw ciązy zaliczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie spojrzec na to wszystko z takiej strony, bo tak naprawde w tym calym dopatrywaniu sie objawow jest ogromna ilosc przesady...ale coz my na to mozemy biedne myszki:) ps.myszek tez sie boisz, wiec moze zmienie na sloneczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, to dobrze ze tak daleko siedze......:P to pewnie te paczki, ktorych mi dzis niechcialas kurierem przeslac, na pewno ci zaszkodzily!!!!keke!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najpiękniejsze w tym wszystkim jest to,że ja nie odbieram tych wszystkich symptomów za objawy!! :D:D:D sama siebie nie poznaje :P Brydziu Słoneczko myszek sie nie boje:) na szczęscie ;) bardzo miło i przyjemnie z \"siostrzyczką\'...:) i zal sobie iść, ale czas mnie nagli :) wybacz:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Spij smacznie i wyśnij....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz, taka ze mnie chciwuska,że to teraz mi w gardle stoją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc malenka i dawaj nabierzaco znac co i jak, z tymi bakami i innymi kreaturami....:) Slodkich snow!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się na stanowisku :) ja już przy kawusi... a Wy dalej nie ma ;) miłego dnai życzę :) Andzia, daj nam jakiś znak.....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Luxorku ja piję własnie poranną kawunię :D i ogladam sobie sprzęt audio na necie, taka mała przerwa przed kolejnym pracowitym dniem :) Po pracy na dodatek czeka mnie szkoła, jakieś zaliczenie mam mieć, do domku wrócę po 21-szej i jutro rano znowu do szkółki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie ciężki dzień cię czeka...ja sobie porzypomne moje studia i prace jednoczesnie to aż mi ciarki przechodzą...nie zawsze było łatwo pogodzić te dwie rzeczy...a do tego...😭😭😭 mam złe wspomnienia z tego okresu mego życia... ale Ituniu, zważywszy na to,że dziś już piąteczek, napewno szybciutko zleci :D i bedziesz rozkoszowac sie weekendem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak Luxorku tylko te piątki są takie mało fajne, cały dzień poza domkiem, jeszcze wieczorkiem, bo do 21-szej mam wykład, trzeba być skupionym, notować itp. a po całym dniu pracy na pewno ma się na to ochotę :( zabieram sie do pracy, zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia odezwij się do nas, martwię się o Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku skoro z Brydzią wczoraj omawiałyście objawy ciążowe, to podobnoż jest nim też, że nie smakuje kawa, no ale jak Ty padasz o 16-tej na twarz, to się nie dziwię, że do kofeiny Cię ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kawuni to nic nie czuje :) tzn, smakuje jak dotychczas ;) no może nie jest już tak arimatyczna , ale i nie obrzydliwa :P kurcze, gdzie ta nasza Andzia...?? mam złe przeczucia...ze już nie chce z nami pisać,zżeby się wiecej tak nie wkręcać ...a potem nie cierpieć:( Andzia, nie odchodź !! 😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! wpadlam tylko na chwilke sie przywitac:) i zyczyc wam milego dzionka. iti, bedzie dobrze, szybko zleci zobaczysz, tez znam ten bol, jeszcze pare lat temu mialam prace, ostatni rok magisterki i trzeci rok zaocznych,po 15 egzaminow lacznie w sesji, oj bolalo bolalo...ale wszystko da sie wytrzymac:) Luxor, masz sobie wmowic ze kawa ci nie smakuje i koniec, o piwie juz nie wspomne, brzydzisz sie!!!!:P Andzia by tak bez slowa nie odeszla...tez sie martwie:( moze po prostu potrzebne jej kika dni przerwy.wierze, ze do nas wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam moje najdrozsze kole4zanki!!! Alez sie rozgadalyscie, czytam i czytam i konca nie ma....ja jak ten narkoman doslownie i w przenosni...doslownie bo siedze tu z oknami na osciez i syf i smrod wwiercaja mi sie w mozg....smierdzi jak cholera...a w przenosni bo uzaleznilam sie od was i to silniejsze jest od smrodu.... kochane...luxorku trzymam kciuki bo teraz jestes nasza potencjalna kandydatka na mamusie!!!! brydziu powodzenia na drodze!!! gdzie andzia sie podziewa? kochane u mnie 8dc...przytulanka zblizaja sie wielkimi krokami, z tym gipsem bede niezle akrobacje uskuteczniac...:D ale wiecie co juz nie jestem tak tym uskrzydlona jak kiedys...zniknela gdzies ta adrenalina i ten blask....wlasciwie to juz nawet foliku nie biore, wiesiolka jak mi sie przypomni...wiec wlasciwie to powioli popadam w marazm...organizm, dusza i cialo sie powoli bunmtuja..... kochane smigam juz bo smierdzi cholernie tule was mocno mono bardzo, buziaczki ogromne i juz nie moge sie doczekac kiedy wpadne do was na stale!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem ale to prawda - smutno mi i zle strasznie i przepraszam ze sie nie odzywalam ale zwialam poprostu do kumpeli wczoraj po szkoleniu (jezeli tak mozna nazwac 5 godzinne ogladanie czegos tam jak handel ulepszyc i bleeee....takie tam..)... i w pracy dzisiaj zjawilam sie dopiero po 10 bo normalnie obydwie zesmy smutki topily a raczej ona dotrzymywala mi towarzystwa.... Wygadalam sie w koncu komus co sie dzieje i duzo lepiej. I tak - z mezem jest jak jest, nie jest zle ale dawno nie pamietam takiego spiecia miedzy nami i wiem ze duzo w tym mojej winy bo straszny uparciuch ze mnie a jak sie czegos uczepie to konic... nie chodzi w tym momencie o chec posiadania dzidzi bo wiem jak bardzo tego obydwoje chcemy ale o to jak zaczynam odreagowywac smutek i zlosc....Nic, zobaczymy co to bedzie....Ide do gina za tydzien w poniedzialek a potem chyba na badania spermy... Ja wiem ze maz tez cierpi, tak po swojemu a jak sie patrze wstecz na moje zachowanie to wcale go nie wspieralam, placz i smutek a on myslal swoje.... Brydziaa - masz racje Slonce - NIE UCIEKLABYM BEZ POZEGNANIA:) Luxorku kochany w serduszku mym tak mocno tli sie iskiereczka nadziei.... poziomka - oj slonce, damy rade wszystkie i baw sie kochana dobrze a wytancuj sie za wszystkie 9 miesiecy na zapas;) bega - no wyobrazam Ciebie w tych akrobacjach, uwazaj zebys mezowi krzywdy nie zrobila;) OLKA - to jak z tym jajeczkiem, ustrzelone mam nadzieje...;)\' Dominiczku .- na pomyslne wiadomosci czekamy...❤️... iti - powalczysz, powalczysz w szkolce i bedzie juz tylko z gorki.... a u Was jak staranka...:) 🌼 witamy nowa kolezanke:) - kochana, oczywiscie ze nie mozesz tak myslec...trzeba mocno uwierzyc ze sie uda, jezeli masz ochote z nami pogadac to zapraszamy o kazdej poze i bedzie nam bardzo milo jak nam opowiesz o sobie cos wiecej ...trzymamy kciuki Slonce:) ❤️ arla - tak jak pisza dziewczyny...najlepiej skonsultowac to z innym lekarzem....i to nie musi oznaczac wyroku dla Ciebie, nie ... glowka do gory i czas badania porobic... wiem ze seide ma PCS i moze Ona cos ci wiecej napisze na ten temat... 🌼 - gdzie sie podziewasz seide...?????jak przygotowywania do in vitro - mocno sciskamy i udanego zabiegu, napisz jak tam u ciebie a moze niedlugo u WAS:) a nasze mamusie nam zwialy - to prawda ... Miska i Shiva - wracac i opowiadac jak cala czworka sie miewa❤️... asiorkaa i agagd - a Was to nam wcielo naprawde:( dziewczynki, wybaczcie ze Was zaniedbalam ale juz stanowczo lepiej sie czuje:)...a dzis odbijamy sobie walentynkowa kolacyjke;););) i mam nadzieje ze z M. juz sobie wyjasnilismy wszystko.... Mocno, ale to mocno Was sciskam i caluje, Kochane jestescie dziewczatka....:) Ps. a paczka ani, ani jednusiego nie zjadlam wczoraj ...niestety zapomnialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia witaj kochana. Mocno tęskniłyśmy 🌻 ❤️ No u nas po starankach, bo dziś 22dc, tak samo jak u Dominiki, a i Brydzia i m0kka też podobnie mają cykl. Teraz to chyba Bega i Olcia na pewno się starają jajeczko ustrzelić, a my czekamy na wyniki staranek. Oczywiście przytulanki są dalej, bo kto by wytrzymał tylko w okolicach owu. Andziu życzę Ci udanej miłej i romantycznej kolacji z mężem. WYLUZUJCIE SIĘ Z MĘŻEM Bega życzę udanych akrobacji łózkowych. Tylko kochana nie szalej za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie glosne UUUFFFF ..... unosi sie nad topikiem, Andzia wrocila!!:) bez ciebie andziu to nie ten sam topik, wiec nie probuj nawet zostawiac nas na dluzej niz jeden dzien ;) :) :) begus, ciekawie zapowiadaja sie twoje plany lozkowe...hehe, tylko uwazaj na te sprawne poki co konczyny no i na mezusia tez...;) no i wracaj do nas jak najszybciej \"na stale\"!:) Luxor, tescik juz kupilas???:P nie zapomnij bo w niedziele apteki nieczynne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia21
Cześć dziewczynki. właśnie udało mi się wkońcu przysiąść do was miałam troche spraw do załatwienia. Ale przyznam się testu niezrobiłam dzisiaj .poprostu boje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×