Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Menia a który dzień cyklu u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam teraz małą przerwę w pracy. Meniu a masz jakieś objawy? Mnie cały czas boli brzuch a do @ jeszcze tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, menia po odstawieniu pigulek 3 miesiace temu nie dostala jeszcze miesiaczki. meniu, ja bym na twoim miejscu przelamala strach i zrobila test, skoro objawy masz. to juz i tak fakt dokonany, nie przedluzaj tego stanu niepewnosci. no i niezaleznie od wyniku zmykaj do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIULEK SŁONKO JETSEŚ NARESZCIE!:D👄👄👄 niech Cie wycałuje i wyściskam :) takie wygadanie potrzebne jest od czasu do czasu ...nazbiera się, nagromadzi złosci w człowieku i trzeba tą gorycz wyrzucac z siebie....żeby potem właśnie nie odbijało się to na związku :) Brydzuichna, u nas w Polsce apteki mają w niedziele dyżury :P jeszcze nie kupuje,jak coś to jutro po pracy :D o ile bede miała po co ;) Beguniu, uważaj ....i niech twój mąż sie strzeze:P żeby podczas wywijasów nie dostał z kopnikaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie od owulacji praktycznie do miesiaczki tez pobolewa podbrzusze, zaczyna kolo 18 dc, co miesiac jest to samo:( wiec u mnie ten bol nie bedzie oznaka ciazy, przynajmniej nie bedzie tak przeze mnie odbierany...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Brydzia boli Cię już? Bo termin @ masz też za tydzień. No ja tak nie miałam wcześniej i to nie jest taki ból jak na @, a Luxorku Ciebie brzuszek boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUFFF - mi tez ulzylo brydziaa;););) dzieki dziewczatka:) alez Ty biedny Luxorku napastowany jestes:) .... ja juz bym chyba tez ulegla nieposkromionej ciekawosci i po tescik pobiegla ale najwazniejsze to co Ty robaczku czujesz... jezeli uwazasz ze lepiej poczekac to masz racje - jak Ty to zawsze powtazasz nam niecierpliwym duszkoom na tym forum....\" lepiej sie slodko rozczarowac jak @ naprawde dlugo nie bedzie..\" - mocno, mocno wierze ze jej nie bedzie ale musze przyznac ze z niecierpliwosci to az nie moge wytrzymac:p menia21 - slonce, po odstawieniu tabsow moze tak byc, taka dluga nieobecnosc @....ale ja bym na Twoim miejscu sie nie zastanawiala tylko tescik moczyla...:) obys i Ty dobra duszyczko kolejna mama zostala i przyniosla nam szczescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli bez zmian :( ... juz pisałam Wam ,zę to taki ból jak się ma pierwsze dni @... wczesniej bolała, ale inaczej..i nie było takich skurczów w miedzyczasie :P no i te wzdęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie cala w skowronkach juz jestem;) - dawno takiego powitania nie mialam ale ani mi sie snij juz od Was uciekac... Zrozumiano, zostaje;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli iti, zaczelo przedwczoraj...poki sie nie obserwowalam nawet o tym nie wiedzialam, ale od kiedy sa staranka zapisuje codziennie wszelkie \"anomalie\";), sluz itp. no i kartkuje wstecz, ze zawsze po owulacji odczuwam takie ciagniecie w podbrzuszu jak na miesiaczke tylko lzejsze.przed sama miesiaczka na kilka dni przestaje i potem znowu porzadnie...nie wiem czy to normalne, ale ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zastanawiam czy aby nie skusic sie na mierzenie tempki w tym miesiacu... musze zapytac eksperta czyli Dominiczke... U mnie to z kolei to dziwnie wszystko ostatnio wyglada - zero jakiegokolwiek bolu w tym miesiacu, zero objawow przd @, zero uplawow i wszystkiego co zwiastuje zawsze u mnie @.... I kolejny chochlik zaplatal mi supelek i sie zastanawiam... Ale moze nowy gin cos wyjasni, zobaczymy a ja juz prawie po @, i tez dziwne bo w tym miesiacu to wiele srodkow czystosci nie wykozystalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu polecam wizytę w aptece i zakup testu, skoro tak długo nie masz @, to test powinnien wyjść o każdej porze dnia. Ni ebój się, lepiej jest wiedzieć niż zyć w niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Jak ja się cieszę że w końcu weekend...:) Dzięki za pocieszenie, myślę że już sie pogodziłam z tym faktem, ze raczej w tym roku nie zostanę mamą.. Macie rację następne staranka coraz bliżej, przymierzam się do zakupu tych testów owulacyjnych. W związku z tym mam pytanie czy jezeli miałabym cykle bezowulacyjne to wtedy test będzie wskazywał owulacje czy nie? Bo on pokazuje tylko wzrost hormonów ale chyba nie wiadomo na 100% czy jajeczko sie uwolniło ? Za pół godzinki zmykam do domciu, to sie odezwe , na razie żegnam Was kochane. Aha idę dziś na trzaskanie porcelany przed weselem jutrzejszym, czy u Was też jest taki zwyczaj? Bo to chyba tylko na Sląsku Ps. Prosze Was niech któraś z Was zostanie w koncu mamą bo smętnie tu bez żadnej mamuśki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i poza tym jednym plamieniem dalej cisza, spokój, @ ie przychodzi, dziś 28dc, może jednak...Wole o tym za bardzo nie rozmyslać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj poziomeczko:) oj, oj ja juz widze potencjalne dwie kandydatki a z menia trzy na mamusie lutowe.....;) jezeli masz slonce tylko plamienia to moze jednak....to ci powiem ze warto tescik zrobic dzisiaj przed jutrzejsza impreza bo a noz...!!!!! Ten tydzien temu byl stanowczo za wczesnie a ktos tu niecaly miesiac temu mial jakies przeczucia, pamietasz poziomka;????? pisalas ze czujesz ze to juz, ze to sie stanie i kto wie... do dziela poziomka i trzymam kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stawiam na Luxorka, bo taki śluz to jest typowo ciążowy. Takiego przed @ nie ma. Bo reszta objawów to wiadomo. Choć ta senność Luxorka też jest zastanawiająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomeczko,te plamienie daje do myślenia...;) coś czuje,że bozia wysłuchała mojej wczorajszej prośby... i będzie choć jedna lutowa mamusia :D miały być conajmniej dwie...;););) Iti, śluzu dziś mniej..nic szczególnmego, taki zwyczajny...:P ale pól godzinki temu zjadłam kilka chipsów od kolezanki i mi sie niedobrze zrobiło...:o pozałowała pewnie!! ja jej dam! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beda, beda....nawet trzy;) iti - nie moge strony otworzyc i ja nie mam zielonego pojecia o mierzeniu tem.:( niestety.... Luxorku - zgadzam sie z ta Twoja spokojna glowka i jednoczesnie ja podziwiam....❤️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia, wróciłaś już z tej apteki...? :) my tu z niecierpliwoscią czekamy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia kupiłam sobie termometr elektroniczny Microlife MT1622 :) tak na wszelki wypadek gdybym chciała mierzyć tempkę, bo w domu mam termometr zwykły rtęciowy i mierzenie zajmuje strasznie duuuużo czasu. Piję właśnie drugą kawę aby nie zasnąć w szkole i mieć w miarę jasny umysł :D jeżeli to jest możliwe o 20-stej wieczorem. Luxorku nie wiem jak inne dziewczyny, ale w okolicach @ to nie ma śluzu podobnego do płodnego, ja czasami mam śluz ale taki biały i jest go niewiele. Co do plamień to u mnie zawsze zapowiada @ za dzień, góra dwa :( tak więc Luxorku dla mnie jesteś najbardziej prawdopodobną mamusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu Kochana, jeszcze bycie mamusią w tym cyklu nie jest mi dane :) śluz jak juz pisałam nieco się zmienił, już go mało...i mniej płodny :P a plamień przed @ nie miewam..i teraz tez nie :) a dziś dopiero 29dc więc oczekuje dziś bądx jutro niespodzianki :P w czerwonym kolorze :P kurcze, tylko oby ten brzuszek jak @ przywlecze sie, nie rozbolał mnie jeszcze bardziej...:( bo i tak od tygodnia jadę na NO SPIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku nasza oazo spokoju :) Ty to masz siłę, ja bym na Twoim miejscu ześwirowała. Podziwiam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle też świruję :) może nie do przesady ale...;) i teraz tez powinnam, ale coś mnie opętało i tak nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, luxor stosuje taktyke wyjasnien,czytaj: oszukuje siebie. ale nie wierze, ze jest taka spokojna. tylko powoli argumentow jej brakuje bo niby po czym dzis mdlosci, po wczorajszych paczkach??;) oj luxorku....juz normalnie nie wytrzymam tego napiecia!!:P byloby cudownie gdyby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zbieram się i biegnę na zajęcia. Miłego weekendu. Ola i Bega - owocnych staranek, jeśli któraś się jeszcze teraz stara to oczywiście życzę tego samego. Poziomeczko i Luxorku nie dostania @. Z niecerpliwością będę czekać na poniedziałek, tak aby przeczytać co u Was. Andzia jeszcze raz uroczej kolacji z mężem. Na pewno będzie dobrze :) Domiczko Tobie i Twojemu mężowi dobrych wyników, też będę czekać na wieści. Brydzia, m0kka i Dominiczka aby nam szybko czas do @ zleciał, żebyśmy wyluzowały i nie myślały o objawach ciążowych :) Wszystkim sympatycznego, miłego weekendu. Odezwę się w poniedziałe. 😘 ❤️ 😘 Ps. Brzuch mnie boli coraz bardziej :( taki trochę jak przed@ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego weekendi iti!!!do poniedzialku, ktory miejmy nadzieje przywita dobrymi wiadomosciami...:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia ja myslę, że już w weekend będzie huczało!!!!!!!!! Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze wszyscy juz w domku i nikt nie dotrzyma mi towarzystwa w pracy do 22:( zycze wam kobietki cudownego weekendu, nie zegnam sie bo jestem zawsze z wami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu ja jeszcze do 18 w robocie :) tylko chwiolowo mnie nie było....zaczytałam się :P a i argumentów mi już brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×