Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Gość Menia21
niewiem dlaczego ale zawsze jak szykuje się na wizyte do gina to zaczynam mieć objawy miesiączki . Teraz też tak się zaczyna, brzuch mnie zaczyna pobolewać i piersi a to dobry znak że wkońcu dostane miesiączke.Mój organizm to już chyba całkiem zwarjował!!!🌻❤️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia - mam nadzieje ze juz u nas zostaniesz na dobre i nam nie uciekniesz...;) narobilyscie mi ochoty na slodkie a ja zapobiegawczo niczego juz nie kupuje...no bo pol godziny treningu codziennie wyobrazcie sobie ostatnio;) a potem ciacho i to co zpalam z powrotem w bioderka idzie... ale gdzyby czlowiek tylko o tym myslal to by zwariowal...i wiecie - ide sobie paja upiec;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia...ty tez maszeruj migiem do apteki... Tak dlugo nas w niepewnosci trzymac. Luxor...sprobuje innej taktyki z Toba...:) Nie dosc, ze ja tu sie stresuje wynikami M. to teraz jeszcze Toba;) Oszczedz mi kobitko troszke tego stresu, please;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia i my cie tu zaraz ochrzcimy i zrobimy na czarno, co;)... i Dominique ma racje - obydwie marsz do apteki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Napewno nie znikne bo za bardzo mi u was się podoba jeszcze tak wpożadku babek niewidziałam. A teraz czekam aż mój piękny wróci to go wygonie po test. :P. Ja zamiast zjeść normalnie śniadanie to najadłąm się ciasta i wypiłam kawe. Mniam mniam, pychotka :) ❤️❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylaczam sie do apelu!!!jak jutro nie zrobisz Luxor , odbierzemy to jako wystawianie naszych nerwow na probe!!!wiec kopa na rozped i do apteki!!!:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
:):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEŚCIOR JUZ KUPIONY!!:P ale mi tam spokój :) się zachowujecie jakby ro była sprawa życia i śmierci :D:D:D może zrobie za 2 tygodnie :P a tak wogóle to chyba mi coś skapło...;) czas na wizyte w .....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
ja zaraz będe kończyć sprzątać:P i biore się za obiadek. Ale tak szybko mnie się niepozbędziecie.:):):):):):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor chce nam po prostu caly weekend zepsuc, jak widac nie na darmo zostala juz wczesniej ochrzczona jako \"topikowa diablica\"!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
wydaje mi się że do 18 powinnam zrobić test.I nastawiam się że wynik będzie negatywny zresztą jak zawsze.Aleniebęde się załamywać bo trzeba żyć dalej. Dzięki wamdziewczyny , czuje się lepiej.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
zresztą dzisiejsze słonko daje mi więcej siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Czy jest tam kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie dzieje, ale zaczelam plamic. Poki co tylko odrobinke. Na okres za wczesnie, poza tym przyjmuje progesteron a stosujac go raczej okresu dostac nie moge. Kurcze zaczynam sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
jest tam kto??? Bo ja włąśnie skończyłam sprzątać i zrobiłam obiadek. Jest tam kto???🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
a kuku:):):):):):):):);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
mnie narazie nie będzie. Bede pod wieczór ale na 100% z testem.PaPa Buźkai🌻🌻🌻:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Ale cisza. A ja już jestem przyszłam ze spaceru i mam test tylko jeszcze go niezrobiłam bo czekam aż zechce mi się siusiu.:)🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
:`( test wyszedł negatywnie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu, Slonko uda sie, zobaczysz, jeszcze całe życie przed Wami :)🌻 teraz to już wiesz,że to sygnał, by jak najszybciej udać sie do lekarza, nie moz.esz bagatelizowć tak długiego braku @ Buziaczek na osłode👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
wiem że niemoge się załamywać. do lekarza tezpójde tylko niech on wróciz urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
teraz jestem sama w domu więc moge spokojnie odreagować. W takim momencie nielubie gdy ktoś jest w domu.Ale ciesze się że moge z wami porozmawiać gdy mnie coś trapi wkońcu same wiecie najlepiej jak to jest.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu zawsze mozna się wygadac i wypłąkać na ramieniu ;) od tego jesteśmy :) by wysłuchac i wesprzec w trudniejszym okresie, oraz by dzielić się radościami w lepszym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
A ty Luxorku będziesz robić test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zdążę przed @ ;) jeszcze mi nie spieszno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×