Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Witaj Dominiczki:) Zaszłam do Was na kawkę ;) jak co rano :P ja też miałam problem ze snem...no może nie tyle z samym uśnięciem i chrapniem :P co z koszmarami!😠 znowu mi się śniły jakieś brzydkie rzeczy...:( i męża nie było przy mnie... zaczynam prace o 10,ale obawiam się,że jak zwykle w sobote nie bede miała chwili...ale bede starała się żeby dotrzymać Ci towarzystwa :) Widac że juz dziś ochłonęłaś i lepiej z samopoczuciem:) tak trzymać, zamartwianiem sie nic nie wskuramy, a jedynie zaszkodzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Luxorku ja wiem, ze nalezaloby do tego optymistycznie podejsc, ale jakos tak trudno. Te wyniki sa naprawde bardzo kiedpskie. Im wiecej czytam na ten temat-tym gorsze mi sie wydaja. A juz wogole przerazilam sie jak sie doczytalam, ze wyniki ponizej 5mln/ml sa wskazaniem do in vitro:( Poki co bede go faszerowac salfazinem i witaminami. Zobaczymy czy to cos pomoze.Najgorsze jest to, zew powinien zrobic cala serie kolejnych badan, a tego lekarz nawet nie zasugerowal. Musimy czekac na wizyte i gina, a to bedzie pewnie za jakis miesiac albo i dluzej. Zastanawiam sie czy w tej sytuacji wogole nie zawiesic staran, bo co sie stresowac co miesiac przed @ jak i tak bedzie to zupelnie zbedne, bo z takimi wynikami to chyba nie ma co oczekiwac. Ja juz sama nie wiem co mam o tym wszytkim myslec i co robic... CHOLERA JA ZAWSZE W ZYCIU POD GORKE MAM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani sladu narazie po niej :) ale zbliza się wilelkimi krokami :P czuje to.... tak sobie myśle,że chyba testu nie bede kupowac...i poczekam na @, bo czasem mi się spóźniały, wiec....nie chce robić na darmo testu, żeby się nie zawieść... to dopiero 30dc..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Cześć dziewczynki. Ja właśnie wstałam swojego wygoniłam do szkoły bo zdaje na certyfikat z angielskiego. I teraz mam cały laptop dla siebie. Ale coś zaczynami w brzuchu burczeć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
dzisiaj zamierzam się troche pobyczyć.No a później wezme się za obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Dominiczko u ciebie też tak ładnie świeci słonko za oknem? Bo u mnie tak świeci że najchętniej wyszłabym teraz na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee,Domi, do 100 to bym nie doczekała :D prędzej bym uschła z tęsknoty za nią :P ja poprostu zaczełąm sie bać...zajsć do apteki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia...u nas ponuro i deszczowo. Iscie angielska pogoda. Luxorku tez pewnie jakis mini lek bym czula, ale im szybciej bedziesz wiedziala na czym stoisz tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Luxorku niemartw się będzie wszystko wpożądku. Ja też dzisiaj ide kupić test. Przynajmniej będe spokojniejsza i będe wiedziałą na czym stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Coś mi niewyszło. Dominiczko i Luxorku możecie mi powiedzieć jak się robi inne buźki, kwiatki i takie inne??? Bo mi coś niewychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz kwiatek to piszesz w [ ] kwiat tak samo serce tez w nawiasie kwadratowym buzka to : i ) pisane razem lub ; i ) lub : i P Gdzies mialam link z opisem. Jak go znajde to przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie slonca:) widze ze dziewczyny spac nie moga..... ja tez od 8 na nogach ale sobie myslalam, a gdzie tam na pewno na topiku nikogo nie bedzie .....a tu prosze...:) Luxor - ja juz bym sie zaczela powaznie zastanawiac.....30dc.... Dominiczku-widze ze troszke bardziej optymistycznie patrzysz na to wszystko:)....szkoda ze tak dlugo na wizyte musicie czekac..... ale jak zalfazin dojdzie do was to pyk jedna tableteczke przed snem i a+e witaminke tez mezowi zaserwowac....:) czesc meniu - nie wiem czy dobrze wyczytalam ale robilas test i negatywny, tak???? Jezeli nie mialas @ trzy miechy to chyba nie obejdzie sie bez lekarza,.....trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej andziu...ja wlasciwie to taka maske przybralam. Rozmawialam wlasnie z mama i strasznie sie rozkleilam:( Chyba mnie bierze jakas wstretna deprecha:( Zaczyna mi brakowac na to wszytko sil. Czuje sie taka bezradna. Wiesz...te leki moze pomoga, ale cudow nie zdzialaja. Jedna z dziewczyn na innym topiku pisala, ze jej M po takiej kuracji mial wyniki o 30% lepsze. Tyle tylko, ze on na wejsciu mial ponad 20mln, a 2,5mln 30% da niewiele ponad 3mln a to w dalszym ciagu jest bardzo zle. A w tej chwili to chyba najbardziej mi psychologa potrzeba, bo przestaje sobie z tym wszytkim radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Dominiczku bedzie i z gorki , zobaczysz.... a co masz na mysli piszac \"zawiesic staranka\"....chcesz tabsy zaczac brac bo z sexu chyba nie zrezygnujecie, co???;) Pamietaj - jeden sprawny i szybki plemniczek znajdzie droge do jajeczka i znajdzie swoje jajeczko....trzeba teraz walczyc zeby byl jak najbardziej sprawny...witaminki i troche wiary slonce❤️..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Cześć Andziu. Jeszcze nierobiłam testu , dopiero dzisiaj ide kupić. Natomiast robiłamprawie 2 tygodnie temu i wtedy wyszedł negatywny, a zaniepokoiło mnie to że jak wypiłam piwo to później wymiotowałam myślałam że może mi coś zaszkodziło ale po paru dniach znowu u teściowej jak piłyśmy dobre winko tomnie zemdliło a wcześniej tak niemiałam. męczyło mnie do wieczora i rano znowu,dopiero od dwóch dni mam spokój.Ale dzisiaj kupie test i niewiem czy go zrobić dzisiaj jeszcze czy dopiero jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem ze nie masz powodow aby sie smiac.... z tego co mowisz to widze ze nie jest dobrze. wiesz, ten psycholog to nie glupi pomysl, moze taka fachowa pomoc pozwoli ci \"zdjac ta maske\" i zaczac jakos normalnie funkcjonowac...nie wiem, od tego sa tacy ludzie zeby wlasnie w takich sytuacjach pomagac. I do tego nie jestes w Polsce, nie ma mamy u ktorej na ramieniu mozna sie wyplakac.... Jezu, slonce nie wiem jak ci pomoc....moge cie tylko mocno przytulic..❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia:) no ja bym sie nie zastanawiala tylko robila bo nie ma roznicy czy robisz rano czy wieczorem czy o innej porze dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Dzięki Dominiczko za pomoc w buźkach.🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy bylas ostatnio u gina menia.... czy wiesz ´czy aby wszystko po tabsach sie unormowalo...co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
no to po obiedzie jak kupie to zrobie.🌻:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia...tak napisalam luxorkowie...zrob ten test, dzieki temu bedziesz wiedziala na czym stoisz. A jak dalej bedzie negatywny do do lekarza i to migiem. # miesiace to kupa czasu i nie wolno tego bagatelizowac. Ja w kazdym razie zycze Ci dwoch kreseczek. Ja wlasnie napisalam do mojego gina maila. Moze on mi cos doradzi. Swoja droga to chyba bedziemy musieli wybrac sie do Polski i tam isc do jakiegos dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
U lekarza byłam w listopadzie tamtego roku.A niemoge brać tabletek z powodu migreny. I teraz żadne sztuczne hormony niewchodzą w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Mój gin był przy mojej mamy dwóch porodach czyli przy mnie i mojej siostrze. Narazie się sprawdza. Dwa lata temu robiłam prolaktyne i miałam wporządku. Teraz chyba zrobie wszystkie badania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×