Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

rzeczywiscie niecierpliwa bestia z ciebie, ja jestem tez w 3 cyklu i cos takiego mi nawet jeszcze na mysl nie przyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Zaraz będzie mój piękny , i przyniesie mi kebabika mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lekarka przed uplywem 6 miesiecy nawet nie bedzie chciala o czyms takim dyskutowac, juz na poczatku zaznaczyla...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta niecierpliwośc wynika z obaw, bo jak wczesniej wspominałam miewam problemy z jajnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to smacznego menia, ja sie wlasnie tak najadlam ze ledwo siedze, a jeszcze lody wciskam....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napewno fajna rzecz taki monitoring, ja poki co sprobuje skorzystac z testow owulayjnych, moze tez czegos ciekawego sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na cos straszna ochote. Tylko nie wiem na co. Przeszukalam wszytkie zakamarki w nadziei, ze znajde to \"cos\", ale niestety nie powiodlo mi sie:( Zrobilam sobie kawke, ale cos mi nie wchodzi i strasznie mi sie po niej odbija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Dziękuje Brudziu i nawzajem ,ide zjeść i później się odezwe. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Przepraszam Brydziu, pomyliłam twój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie przesadzilysmy co???w sumie bez sensu ja tak do muru przypierac....ale z nas egoistki, glownie ze mnie znaczy sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczko rozgryzłaś mnie:P walcze!! i mam wielka cheć zrobić teraz....:D i wcale sie na Was Kochane nie gniewam! :D mi się czasem należy klaps w d**e ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija28
cześć Dziewczyny! faktycznie staramy się z mężem o dziecko, badania już zrobione czekam tylko na wizytę do lekarza - tak się zbieram z ciężkim sercem bo nie wiem co usłyszę! Na wizytę zbieram się już drugi tydzień ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor...chcesz poczekac...to poczekaj, ale te kilkanascie godzin nic nie zmieni...Cokolwiek ostanowisz pamietaj, ze jestesmy z Toba! Ale to powaznie wszytko zabrzmialo:) Ale chodzi mi tylko o to, ze tak naprawde nie ma sie czego bac...obojetnie co bedzie...bedziemy z Cie wspierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic dodac nic ujac dominiczku, tak wlasnie jest Luxor!!na dobre i na zle jestesmy tutaj!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie boje sie tego,ze wyjdzie na \"nie\":) nawet jestem przekonana :) ja sama nie wiem skąd ta obawa:) dziwne uczucie mnie ogarnęło...nie umiem tego ujać w słowach..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze Ty po prostu czujesz to o czym mowia kobiety w ciazy... mam na mysli to przeczucie, ze sie udalo? Tylko nie chcesz sie sama przed soba do tego przyznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przed chwila napisalam swoj 900 post:)Niezly wynik:) Niespodziwalam sie, ze juz tyle ich naprodukowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Już jestem . Jakoś mi ten kebabnieprzeszedł przez gardło . oddałam mojemu pięknemu, i coś czuje żeLuxorekzrobi ten test dzisiaj.:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och ja juz mroczki przed oczami dostaje od tego siedzenia przy komputerze. Oddaje go teraz mezulkowi, ale bede Was podgladac od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija28
Pójdę do lekarza teraz w czwartek i zobaczymy. taka niepewność mnie wykańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×