Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

eeeeeeeejjjjjjjjjjj, jestem na 100 stronce!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHHAHAH:D:D::D:D no i 100 STRONKE MAMY!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za wieczor!!!tyle powodow do swietowania, nie dosc ze dwa pozytywne testy to jeszcze setna strona po odzyskaniu!!!:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie emocjonujace to Twoje oczekiwanie Luxorku :-D Sama sie denerwuje i rozumiem Twoje racjonalne podejscie..... Oby Cie sie udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam!! ide w połgodzinna podróż :P bo sama długo tak nie wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I my tez!!!! Alez sie przejelam :-D mimo ze prawie nowa jestem :-) czekamy na rezultat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po aparacik skocze :) żeby móc fotke zrobic :) ale on słabej jakości....i fota pewnie nie wyjdzie😭 a zreszta ta krecha tak blada,że nie bedzie jej zapewne na nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););););););););););););););)-normalnie mi sie nigdzie nie chce wychodzic tak sie ciesze z WAMI.....mam nadzieje ze i ja kiedys takiego dnia doczekam.... u mnie dni plodne sie zaczynaja i az mnie normalnie kusiiiiiiiiiiiiii...... buuuuuuuuu😭..ale nie chce plakac za znowu jak @ przyjdzie i musze to jakos przetrwac pare miesiecy przeleci jak z procy.... a Ty Luxor migusiem wracaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co tam, spróbować mozna :P a po drodze zachacze o jakiś sklep z batonikami odstresowujacymi ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Luxor Ty nas o zawal serca kiedys przyprawisz;)... mam nadzieje ze bedziemy mialy spokoj przez 9-miesiecy;););)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dawaj, dawaj na fotosik zdjecie Luxor;););) a co bratu powiedzialas ze aparacik migusiem musisz miec...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulailo - fajno ze jestes;) a powiedz mi czy Wy jeszcze nie zaczeliscie staranek....bo ostatnio myslalas ze moze to jednak ciaza....????? i czekamy na czestsze wizyty u nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka lipa z tymi zdjęciami :( zamazane....hu*** aparat :o nic z tego... a i alarm chyba fałszywy....bo właśnie ujrzałam na tym teście w mijscu kreski tej słabej zółty odcień...pewnie chlapnęłam czymś niechcacy i dlatego tak wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor juz wrocila a ja niebawem bede sie zwijac... buuuu - a nie wytrzymam do jutra .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - ja mysle ze niczym na test oprocz moczu nie mozna chlapnac...´;) i jezeli pojawila sie w ciagu 5 minut druga kreska to ona jest ....a to ze wydaje sie ze zniknela to pewnie emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczku - a Ty robaczku gdzie sie podziewasz, mam nadzieje ze juz wypluskala sie i lepszy nastroj;);) ale ja tez miewam takie sooty zreszta chyba kazdy ze caly dzien sie nic nie chce, szlafrok itp......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu dzieki za mile przyjecie... my chyba za miesiac zaczniemy :-) Teraz okazalo sie ze domysly falszywe bo @ wlasnie sie konczy :-O A szkoda bo juz sie zaczynalam cieszyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dupy ten aparat :P zaraz go wyrzuce! ;) trudno moze innym razem uda mi się skołować lepsze sprzęcicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska na bank byla Luxor, tak jak Andzia napisala...nie tak latwo to zafalszowac:) ja bym sie juz na twoim miejscu zaczela cieszyc;) choc tak troszke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - a nie ma tam jakiejs nocnej apteki w poblizu????;););) bete zrob w poniedzialek ale ja bym test powtozyla na twoim miejscu - dwie kreski sa ale zeby miec na pamiatke;) fotke musisz biec po drugi test... ja to fotograf niedoszly - nawet na kursie bylam i moge ci pomoc dokladniejsza kreske podrasowac jak chcesz;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, a co tam u Ciebie.....?:) cisza...?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zawsze sobie marzylam o tym ze zaczne prowadzic taki dziennik od poczatku ciazy kiedy to test zrobilam i tam byly dwie kreski albo +.... no wlasnie , a nie ma w Polsce takich testow co + pokazuja...??+;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie brydziuchna - @ nie ma i jak sadze to pierwsze opoznienia u Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma ciszy, juz plamie:P ale na szczescie jeszcze nie zginam sie z bolu...wiec niestety kochana nie zaloze razem z toba topiku\"rodzimy w listopadzie 2007\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×