Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

nie bylo szansy by wyslac \"material\" do analizy, chyba ze wyladuje jednak na zabiegu to pewnie to zrobia. bakterie i hormony lekarka wyklucza, bo wowczas do poronienia dochodzi pozniej. wyglada na to ze najzwyczajniej w swiecie zarodek sie dobrze nie zagniezdzil. nastepna ciaze mam mozliwie szybko wykryc by byc pod obserwacja. co do lekow podtrzymujacych mam przeczucie ze podobnie jak w stanach sa one na liscie lekow zakazanych. tylko prosze Luxor nie panikuj, w polsce urodzilo sie na tych lekach cale pokolenie zdrowych dzieci....nie wiem dlaczego tak jest, jak bede sie w pracy nudzila w swieta postaram sie poszperac w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz troche poczytalam, duphaston nie jest w niemczech zakazany, jednak okreslany jako \"kontrowersyjny\". zapytam sie nastepnym razem co moja lekarka o tym mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madziaro! poszperaj kilka stron wstecz to znajdziesz nasza tabelke. tak jest tez napisane jak dlugo sie juz staramy. no i oczywiscie zapraszamy do przylaczenia sie do nas, napewno i tobie sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa - trzeba wierzyc ze nastepna ciaza bedzie przebiegac prawidlowa od samego poczatku.... madziara 🌼...witaj wsrod nas staraczek :) i przyszlych mamus tez...:) widzisz slonce - moim zdaniem \"uwazanie\" to co innego niz staranie sie;):):) i jestem pewna ze juz niebawem sie wam uda.... zapraszamy na ploteczki, pogaduszki:) o starankach i nie tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia, wcale sie nie przejmuję tym Duphastonem :) wiem dobrze,że w niektórych krajach nie jest on uznawany... ale wiem również że nie zaszkodzi mojemu dzidziusiowi :) Witamy nowe koleżanki :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, konia z kopytami bym dzisiaj zjadla ...buuuuuuuuu...a potem bucze ze wszystko ciasne..😭... i jak na zlosc nic nie mam:(, jakas stara, skurczona pomaranczke znalazlam i tak usilujac ja obrac upapralam sie cala...oczywiscie pomaranczka w koszu wyladowala:( a tak mi sie nie chce dupska ruszyc po cus do przekaszenia, a wieje u nas dzisiaj ze az strach nosa wystawiac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - ja z innej beczki jesli moge;)... macie jakies sprawdzone dobre kremy do buzki???bo ja czym sie nie posmaruje to najdluzej po godzinie swiece sie jak nie wiem co, juz chyba wszystko mialam na buzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w tej kwiestii nie pomoge, moja skora jest raczej normalna, na nosie ma tendencje to swiecenia , ale tylko troszke. husteczka higieniczna i troche pudru sypiego zalatwia sprawe;) lubie kosmetyki yves rocher, ale ja raczej zwracam uwage by sie szybko wchlanial, ladnie pachnal i mial filtry , reszta niewazna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
BRYDZIAA dzieki ci bardzo wlasnie sobie poczytalam i chcialam ci powiedziec ze mimo ze jestem tu pierwszy raz i nie znam was to bardzo mi przykro ze cie to spotkalo ale naprawde wieze ze bedziewszystko dobrze ze bedziesz miala swojego aniolka wiem ze musi ci byc teraz bardzo ciezko ale naprawde trzymam za ciebie kciuki i wiem ze bedzie dobrze bo musi byc bedziesz wspaniala mama i takiej osobie jak ty nalezy sie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
dziekuje wam dziewczyno nie sadzilam ze to bedzie tak mile dostac kilka dobrych slow od obcych osob ciesze sie ze na was trafilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki madziaro bardzo❤️❤️❤️ napisz cos o sobie i zostan z nami na topiku!!w kupie zawsze razniej. wszystkie sie doczekamy zdrowych slodkich bobaskow:D:D wierze w to bardzo mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus24
no własnie padła tu nazwa duphaston mi tez lekarz go przepisał bo staramy sie o dziecko i nic nie wychodzi owulacje mam normalną i wszystko jest ok czy ktos brał duphaston i zaszedł w ciażę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
LUXOR gratuluje ze tobie juz sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej kochane kobietki, madziaro - z tego co piszesz to zaczynacie sie starac dopiero, tak??? a te 4 lata to po prostu uwazaliscie...???czyli nie ma sie co niepokoic, oddac sprawy w rece losu a bedzie dobrze:) agus24 - nasz Luxorek bral ten specyfik i teraz jest szczesliwa zaciazona kobietka:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie Madziarko :) 🌻 Aguś, ja biore Duphaston, ale na podtryzmanie, bo jestem w ciąży :) to jest duża dawka progesteronu, przez którego niedobory mozna nie utrzymać w pierszych tygodniach ciaży, jak również mozna nie miec owulacji, a tym samym nie móc zajść w ciaże :) także lekarz napewno miał na celu pojawienie sie owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
jesli chodzi o mnie to ja nie znam sie tak bardzo na tym wsztystkim jak wy a to dlatego ze 4 lata temu wyjechalismy z mezem do poznania i praktycznie wszystkie kolezanki zostaly daleko i kontakt sie urwal wiem nie mam na dobra sprawe z kim porozmawiac i komu sie zwiezyc oczywiscie mam meza ale same wiecie (jestem po slubie prawie dwa lata moj maz ma 28 lat a ja23 )i chcialam was zapytac o testy do miezenia owulacji czy mozna je kupic w aptece ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak madziaro - testy owulacyjne jak najbardziej mozna w aptece kupic...a powolutku wszystkiego o swoim organizmie sie dowiesz:) ja np. tez wiele sie dowiedzialam od dziewczyn... a powiedz czy masz regularne @, czy wiesz kiedy masz owulacje itp, ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie owulacja w trakcie, sluz pieknie plodny a ost. przytulanki wczoraj wieczorem! Oby \'chlopaki\' zdazyli na czas ;-) :-P My swoje zrobilismy :-) andziu dobrze ze juz jestes z powrotem, z dala od problemów. brydziu dobrze ze masz zaufana pania doktor, napewno jestes w dobrych i doswiadczonych rekach, bedzie dobrze, nie denerwuj sie 🌻 Witam nowe dziewczyny! Jak milo ze coraz nas wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej przed ciąża brałam Luteine, podobne działanie ma do Duphastonu :) a teraz dopiero po potwierdzeniu ciaży Duphaston . Napewno sie uda :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku a powiedz no slonce jak tam Wiki sie ma...❤️...??? pewnie dobrze u mamusi w brzuszku, co???? a wlasnie - urosl ci troszke brzusio??? jak bedziesz juz \"widoczna\" to poprosimy o fotki:) witaj Eulailo:) oj cos mi sie wydaje ze jak nie te \"pijane\" weekendowe plemniczki to juz na pewno te wczorajsze dotarly do celu i juz sobie poradza...;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu ja tez mam taka nadzieje..na te weekendowe to tez nie licze bo pewnie pozasypialy w polowie drogi :-P :-P wlasnie Luxor- jak malenstwo?? pisz jak sie czuje Kobieta Przy Nadzieji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Eulaila - albo takiego speeda dostaly po tych meza trunkach ze ho, ho:) ;);) oj oby dzidzi zamilowania do alkoholu nie mialo:p, hi, hiiiii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ruch dzisiaj, aż miło Was poczytać :D Madzioro ja kupiłam test na allegro, podobnoż taniej niż w aptece, ale nie sprawdzałam. Narzekałam na śluz, a on mnie ładnie zaskoczył :) jest ładny śluz, taki wodnisty, ale nie typowo płodny, także chyba zwiększona dawka wiesiołka w końcu zadziałała, a już traciłam cierpliwość. Może rzeczywiście wcześniej były za małe dawki aby zauważyć cokolwiek, nie wiem. Nie wiem czy zrobić dziś test owu, bo zostały mi jeszcze tylko 4 szt czyli licząc od dziś do testowania do 16dc, i chyba odpuszczę dziś tymbardziej że wczoraj nawet nie było cienia drugiej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
ANDZIU 111 dzieki za odpowiedz wlasnie czytalam sobie wasze wczesniejsze wypowiedzi i nawet nie wyobrazasz sobie jak sie ciesz ze trafilam do was ja wczesniej nie mialam potrzeby interesowania sie tymi sprawami bo nie staralismy sie o dzidziusia oboje studiowalismy pracowalismy rodzice sa daleko i wiedzielismy ze mozemy liczyc tylko na siebie wiec nie moglismy sobie na to pozwolic a teraz naszczescie trafilam do was i bardzo duzo rzeczy sie dowiedzialam :-) ale pewnie nie raz zapytam was o cos glupiego co dla was jest normalne a co do @ to tak mam redularne co 30 dni wiec z tego co wiem to plodne dn. przypadaje w okolicy 15 dnia prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaro sorki za pomyłkę nicka :) Andzia ja miałam rok bardzo fajny krem matujący z Oriflame, taka niebieska seria matująca, super był, nawet podkładu nie używałam, bo nie czułam potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
nieszkodzi iti :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki wcale sie nie ma! 😠 nie znosze jak mój M.tak mówi głaszcząc brzuszek :P ale to nic, da sie jeszcze przegadac:D ma sie te sposoby kobiece...hehehe... a dzidzius ma sie chyba dobrze, dowiemy sie na najbliższej wizycie , która bedzie juz chyba w ten piątek :) jeśli to 10 tydzień to dzidzi pewnie ma gdzieś koło 3 cm, a jeśli 11 lub powyżej to nawet z 5-6cm :D takze rośnie jak na drożdżach :D i zaczyna sie nie mieścić w sadełku mamusi :P brzuszek narazie spory...ale to tłuszczyku zasługa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio trzymam kciuki bardzo mocno za owocne przytulanki ❤️ ciekawe jak Bega ona ma na dziś czy wczoraj termin @, a jej nie ma :( Beguniu zajrzyj do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ituniu, musze poszperac za kosmetykami oriflame no bo w koncu to szwedzka firma, nie???? madziaro - tak slonce, dokladnie w tych dniach ma sie owulacje chociaz dziewczyny roznie maja...poki co robaczku stawiam na nature - poprobuj bez zadnych wspomagaczy a jezeli po paru podejsciach sie nie uda to wtedy mozesz zakupic testy:) oczywiscie mozna i teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×