Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

no to bardzo sie ciesze eulalio i naprawde trzymam kciuki i wierze ze masz dobre przeczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje szczerze mówiac jesli to nie ciaza to chyba mam jakies problemy zdrowotne bo to nienormalne zeby mnie tak mdlilo po kazdym posilku... ide obiadek pichcic ale bede zagladac wiec piszcie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez narazie uciekam bo mezus jakis projekt bedzie robil i mnie wyzuca :-( alemoze potem wpadne buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
co by tu o sobie napisac... mam 28 lat od 1.5 szczesliwa mezatka i marze o dzidziusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
moge sie do was dziewczynki przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulailo - oby Wam sie udalo tak predziutko, Wam dziewczyny tez bo po paru miesiacach to czlowiek juz zaczyna miec rozne mysli...ja mam wlasnie takie:( i Olus - jaja jak Ty to piszesz byle przez te wszystkie cykle, staranka jak najjbardziej w tym czasie i jakos sie nie daly upolowac!!!! Ale co tam, nie bede narzekac... mnie strasznie meczy @...nawet nie moglam sobie pojsc do domu bo tyle roboty mialam i do tego sama bylam...a no-spy cala tabliczke lyknelam a i tak meczy dalej, ide sobie komarka przyciac to moze przejdzie. rossignolka ❤️...witaj goraco, podobnie jak ja - od 1,5 roku mezatka i szyba szczesliwa a do pelni szczescia jednak czegos brakuje😭... i podobnie jak Wy dziewczatka dwa lata prawie nie zabezpieczalismy sie z mezem i nie wpadlismy, teraz juz chyba 10 ty cykl staran i dalej nic:( ach, do dupy dzionek dzisiaj a lezki mi nie leca, juz chyba obojetna sie jakas zrobilam...a maz po badaniach, i sam sobie nawet poradzil (no, gazetki mial:D)....a na wyniki do 2 tygodni trzeba czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rossignolka - oczywiscie kochana :D ja uciekam na kanape bo mi brzusio usiedziec na miejscu nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
a czy ktoras z was wie o jakis specjalnych trudnosciach zajscia w ciaze jezeli sie tylozgiecie? bo ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
andzia niech ci sie oczka nie poca bo np moja kolezanka przez rok czasu sie starala z mezem o dzidziusia i nic a potem zrobili sobie przerwe jakies pol roku i znowu zaczeli proby i teraz jest w ciazy, to juz bedzie 7 mies. ale jej zazdroszcze. ale jakby nie bylo przez rok czasu sie starali. napewno wszystko bedzie dobrze. a ty robilas badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj rossignolka!!!! 🖐️ dziewczynki musze sie z wami podzielic moim szczesciem... wrocilam wlasnie od lekarza!!!!! kobieta ok 50 ale zadbana i pelna energii, od razu czujesz sie u niej dobrze i wyluzowana... powiedzialam, ze jestem tu z polecenia droga lancuszkowa jedna pani drugiej panio itd...ze mam problem bo od ponad roku probuje i nic i to nie wszystko bo strzelam w dziewczynke itd..od razu dostrzeglam blysk w jej oku..... podchwycuila temat i stwierdzila, ze super sama ustrzelila sobie a potem dodala co ja bredze nie sobie tylko mezowi dwie corki wiec spoko!!! popatrzyla w kalendarz przeprowadzila szybki wywiad ze na i stwierdzila ze w sobote musimy sie spotkac...bedzie to 12dc moj...pobrala mi dzis wymaz jakis na jakies hormony nie wiem w ogle o co chodzi, bylam tak zaaferowana, ze nic nie wiem...no i powiedziala, ze w sobote zobaczymy sobie to jajo i damy zastrzyk, zeby peklo sobie i BEDZIE DZIEWCZYNKA!!!! tak mi powiedziala,.... jejku az moje serce sie raduje....w sobote wcisnela mnie gdzies miedzy pacjentami.... nie wiemna co licze? chyba na kolejny cud, ale uroilam sobie ze bedzie dobrze... kobieta w ogole nie interesowala sie jakimis badaniami i pie**olami, nie kazala czekac itd tak jak wszyscy lekarze tylko od razu dzialamy!!! i wiecie co mi na koniec powiedziala??? alez mnie to uradowalo! powiedziala, ze cyt. ALEZ JA TO LUBIE!!!! TO PLANOWANIE PLCI< ALE FAJNIE BEDZIEMY MIALY!!!!! ona jest niesamowita.... wiec w sobote ciag dalzy mojej historii jejku jak ja sie nakrecilam...jak glupek jeden!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega czytajac Twoja opowiesc sama sie nakrecilam :-) Strasznie mocno trzymam kciuki aby bylo jak mówisz i jak p.doktor mówi :-) Jak sie uda to cos czuje ze wszystkie pojedziemy do Twojej pani doktor :-D Skad jestes?? M. wlasnie dzwonil i pytal jak sie czuje. Rozczulilo mnie to bo ostatnio róznie z nami bylo...I mówi ze sie cieszy... Boze zebysmy tylko sie nie rozczarowali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny skoro termin @ mam na poniedzialek to kiedy powinnam zrobic test? w pon. czy pózniej?? to bedzie mój pierwszy w zyciu test...chyba ze @ mnie uprzedzi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalio...ja bym sprobowala w niedziele!!!!!!!!!!!! trzymam z calych sil kciuki!!!!!!! bardzo mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ umęczona jestem...💤 ale ciepła kaszka manna z bułeczkami z dzemikiem stawia na nogi ;) Beguś, ale wiesci :) czytajac Cie aż mi serducho zaczeło szybciej bic :D Kochana, uwierz że sie ułoży! a sen sie spełni :) zycze sukcesu...i Tobie i lekarce:) Witamy serdecznie nową koleżanke :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam... Andziu...no to chlopaki powedrowaly do pojemniczka:) Teraz tylko cierpliwie czekac trzeba. I prosze sie tylko mi tu nie denerwowac, bo wszystko bedzie ok, jasne?:) Eulalio...trzymam z calej sily kciuki, by Twe przeczucia sie sprawdzily:) Iti...my w tym samym punkcie. Ja owu mialam chyba w sobote. Tym razem duzo spokojniej do tego podchodze. Nie nakrecam sie, nie doszukuje sie objawow, bo wiem, ze @ przyjdzie. Wczoraj lekarka powiedziala, ze bardzo malo prawdopodobne jest, by sie udal naturalsik przy takich wynikach (aczkolwiek nie chciala powiedziec, ze definitywnie \"nie\"). W kazdym razie ja mam luzik. Bega...przyznam, ze zaintrygowalas mnie ta pania doktor. Z niecierpliwoscia czekam na kolejne wiesci:) Oczywiscie witam nowa kolezanke. Przedstawie sie i ja pokrotce:) Mam 25 lat. Od poltora roku jestem mezatka, od roku staramy sie dziecko. Niestety M ma kiepskie wyniki, wiec bez pomocy lekarzy raczej nam sie nie uda:( Ja padam dzis na nos ze zmeczenia. Wczoraj odjechalam przed tv. Spalam tak chyba z godzinke, powykrzywiana na kanapie, a dzis rano nie moglam sie obudzic. Przesilenie wiosenne chyba mnie dopada.Musze nakupowac sobie owocow, bo ostatnio zaniedbalam to. Nie ma jak naturalne witaminki:) Wyluzowalam na tyle, ze nawet tempki nie mierze. Sprawdzalam ja do wczoraj tylko po to by sprawdzic czy owu byla. A dzis termometr schowalam gleboko do szafy. I postanowilam testow owulacyjnych od przyszlego miesiaca tez juz nie robic. Chyba przyjelam w koncu do wiadomosci jaki jest stan rzeczy i cierpliwie czekam na wizyty u lekarzy. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry na początku witam nową koleżankę :) wczoraj byłam tak padnięta, że po obiedzie zrobiłam sobie półgodzinną drzemkę. Dominiczko popieram schowanie termometru, też mam taki zamiar od następnego cyklu, chyba lepiej dać sobie spokój, co ma byc to będzie a tylko przez te testy, obserwacje i temp jeszcze bardziej się nakręcamy. W czerwcu mam wizytę u gina, to pewnie podejmiemy jakieś kroki, a narazie postaram się wyluzować. Objawów u mnie nadal zero, ani na ciążę ani na @, co zresztą jest normą. Wczoraj nawet bardzo mi piwko smakowało, a ostanimi czasy zawsze piłam pół i koniec, bo juz nie mogłam. Oglądalismy sobie meczyk i piwkowaliśmy troszeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. byłam wczoraj u lekarza, okazało się że torbiel znikła. Jest wszystko wpożaddku. Ale mój organizm ma tendencje do torbieli. I lekarza ma ze mną problem, bo niemoge dłużej faszerować się hormonami. Wczoraj nerwy mi puściły i miałam migrene, wymiotowałam i ciśnienie 178 na 110 odrazu wieczoram teściowie zawieźli mnie na pogotowie. Chcieli mnie zostawić w szpitalu zrobić badania ale ja się niezgodziłam. Dzisiaj jestem umówiona do lekaraz rodzinnego po skierowanie na badania. Dostałam wczoraj zastrzyki na wymioty i ból głowy. i tabletki na uspokojenie. Spałam jak zabita. Mam zrobić badania tarczycy na nerki teraz niezrobie bo mam @. więc morfologia mi została. Poprostu masakra. Pozdrowiowionka dla wszystkich dzieczątek. jak będe wiedziała co mi powie doktor rodzinna to dam wam dzisiaj znać . Trzymajcie się cieplutko. Słonko za oknem Swieci:):):)🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia u mnie szyjka nadal wysoko, ale szczerze mówiąć nie mam bladego pojęcia co to oznacza w końcu kafe przestało się mulić a Bega fajna ta Towja nowa Pani ginekolog, uwielbiam Twój styl pisania odrazu czlowiekowi radośniej na duszy, tyle wiary i optymizmu przynosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Menia po pierwsze super, że torbiel znikła, ona była dosyć spora, więc to naprawdę dobra wiadomość. Druga dobra to że masz @ w terminie, że znowu się nie zatrzymała. Badania warto zrobić, tak dla samej siebie nawet, a i lekarzom będzie łatwiej obrać właściwą drogę. Trzymaj się dzielnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sie ciesze Ituniu i mam nadzieje że teraz będe was częściej odwiedzać . Zresztą żeby teraz niemieć torbieli a mnieć szanse chociaż na jedno dziecko to musimy sie postarac. Później to mi jest to już nawet obojętne. i moga mi jajnik wyciąć. abym wiedziała że chociac raz będe mogła zostać mamą.Wizyte mam o 12.40 ale wcześniej jade jeszcze do mamy. No a jak wróce to posiedze z wami bo musze nadrobić zaległości.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zmykam i jeszcze raz gorąco was ściskam. Nawet niewiecie jak mi humor sie poprawił jak wróciłam do was.:):):):):)🌻🌻 27 kwietnia jedziemy na majówke pod namiot. I powiedzieliśmy sobie z nażeczonym że jak sie wtedy uda a bedzie to dzieczynka to nazwiemy ją Maja. A bedziemy tam do 6 maja. Inne powietrze , atmosfera. Mam nadzieje że to bedzie szansa która powinniśmy wykożystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki beguniu no widzisz bedzie wszystko dobrze bo inaczej byc nie moze najwazniejsze jest pozytywne nastawienie i ty je masz i tak ma zostac bede trzymac kciuki eulalio ja bym chyba nie wytrzymala i zrobila bym tescik juz w sobote bo wsumie kazdy organizm jest inny i moze juz ci wykazac po 6 dniach wiec mozesz zobaczyc a jak jeszcze nie wykaze to powtorzysz tescik w poniedzialek tescik ie jest drogi wiec ja bym odrazu na twoim miejscu w sobotke robila ale mam przeczucie ze twoje marzenie sie spelnilo :-) a ty luxorku moze tak mniej pracy i stresu a nie taka umeczona zwolnionko i w domku siedziec i dbac o siebie i odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu strasznie się cieszę, że wszystko dobrze sie ułożyło, można odetchnąć z ulgą, wszytskim życzę miłęgo dnia, buziaczki dla wszystkich :):):) Andziu trzymam kciuki za wyniki Twojego M!!! Bega nowa nadzieja! pisz koniecznie co tam u pani doktor i jak idą postępy w starankach!!! Eulalio trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdziaro:):):) mam nadzieje że dzis już nieco lepiej u Ciebie co? Słonko świeci i tak sie ładnie robi za oknem aż chce się żyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny będę później, mam teraz trochę roboty. A te słońce za oknem naprawdę tchnie optymizmem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mieniu ciesze sie ze torbiel znilka to naprawde super !!!! :-) a mamusia to napewno bedziesz wczesniej czy pozniej tylko najpierw idz na badania tak dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę później bo mam parę rzeczy do zrobienia i muszę sie za to zabrac choć strasznie mi się nie chce, pozdrowionka dla wszytkich :):):) a ja jutro ide na usg i dzis mi sie śniło że były bliźniaki ale sen!;):classic_cool: buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki olus dzis juz duzo lepiej az chcialo sie wstac i juz nie becze :-) M poswieca mi duzo uwagi i nie pozwala sie smucic ale zle mysli nadal sa nie wiem czemu ale nie moge pozbyc sie przeczucia ze nie bedziemy mogli miec dzieci nie wiem dlaczego generalnie nie jestem taka pesymistka i nie moge sie przestawic na inne myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny. dawno mnie tutaj nie było. wpadłam sie pochwalić , że się UDAŁO !!!! jestem w 5 tygodniu ciązy !!!! trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można sie załamywać po pierwszym nieudanym razie, trzeba próbować, zobaczysz że sie uda, ja trzymam kciuki, tylko sie nie smuć, daj sobie jeszcze dwa trzy miesiace a potem zobaczysz jak się nie uda to zadziałąsz u lekarza, a moze do tego czasu bedzie już dzidzi i wszystko się ułoży!!!:):):):) głowa do góry!l lecę bo nigdy sie za robotę nie zabiorę, tak tu u nas fajnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×