Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

no wiec bylam u ginka, potwierdzil ze z jajowodami wszystko ok, ze drozne i pobral sluz ...(;) meza nie musialam gwalcic;):):):) sam mnie obudzil kolo 1 w nocy)...tyle ze jak juz pisalam ostatnia @ miala poslizg 2 dni i owulacja dopiero czwartek, piatek...pecherzyk graffa jest na lewym jajniku ( a prawy mnie napitala...)..no i ze sluz jeszcze nie taki jak powinien byc..czy plemniczki zyja w sluzie sprawdza on sam na miejscu, no i sprawdzil i mowi ze mala ruchliwosc ale ze to jeszcze nie ten plodny sluz...mam przyjsc w czwartek 7.45 i wtedy sprawdzimy dokladnie (swoja droga strasznie ok. ten moj gin)... dostalismy z mezem skierowania na badanie krwii, hiv, syfilis,rubella i mase innych pierdol...kiedy badania beda ok mowi ze zapisuje nas w kolejke na in vitro..jezeli uda sie nam wczesniej to wspaniale a jezeli nie to z kazdym dniem bedziemy blizej zabiegu... to chyba na tyle, musze zadzwonic do przychodni i zapytac czy mozemy krew oddac dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprytna andzia Luxor, co???:) apropo sprytu - jestem dumna z siebie ze moge dzwonic, chodzic na zabiegi sama i sie dogadam po tak krotkim czasie tutaj...i musze sie pochwalic ze i angielski i szwedzki zakonczony z wyroznieniem, teraz ostatni szczebel w nauce od sierpnia - trzy razy w tygodniu szwedzki a potem????zobaczymy:):):) bega - urodziny to moagiczny czas...ja tez niebawem mam;) i tez wierze w maly cud.. ach my raczki...bega - teraz dwa kroki do przodu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow jestem w pedzie..miedzy jednym a drugim ale wejscie do was i zobaczenie co u was bylo silniejsze.... EULALIO!!!!! 🌼 tysiace naj naj naj...przede wszystkim spelnienia marzen, ale one sie powoli ziszczaja wiec teraz szczesliwego rozwiazania i przepelnionego miloscia macierzynstwa!!!!!👄 andziulek....taksie ciesze....jestes juz prawie u celu swojej gehenny!!! widac juz kres...i mam nadzieje, ze to juz niebawem, zycze Ci tego z calego serducha!!!!1 ituniu...nie wiem czy dzas zna luz...tez chcialam i co? nie udaje mi sie :( nie wiem juz co robic? wiem natomiast, ze teraz znow jestem w martwym punkcie ...ale zaczynaja sie wakacje i tym musze teraz sie zajac.... sciskam was mocno mocno bardzo i wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio wszystkiego naj naj naj super przebiegu ciąży i zdrówka dla Ciebie i dzidzi 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ Stoicki spokój, a co mi pozostaje, ja nie jestem osóbką która siada i placze nad rozlanym mlekiem, wiem że następny cykl do dupy, więc może czas wyluzować, nie mam zamiaru liczyć na to, że owu się przyspieszy. W tym cyklu myslalam po śluzie że owu była 2 czerwca, ale skoro @ jeszcze nie ma to znaczy że conajmniej dwa dni później. Jak @ przyjdzie jutro, to wizytę u gina będę miała w 8dc, niech podejrzy jak pęcherzyk rośnie i zrobi cytologię. Troszkę jestem ciekawa jaką drogę każę nam lekarz wybrać, co zasugieruje. Beguś a Wam ta Twoja gin nie sugierowała zbadania nasienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti a czemu kolejny cykl do d..upy???co sie stalo? dzwonilam do przychodni, idziemy krewke oddac jutro😭...aaaaaaaaa, a ja tak nie lubie tego:(, znowu bede miala since , bu..ale jak trzeba to trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki :D:D:D:D ja tylko na sekundke to kawiarenki internetowej wpadlam by sie przywitac, powiedziec , ze zyje i przede wszystkim by zlozyc zyczonke Eulalii: WSZYSTKIGO NAJLEPSZEGO KOCHANA!!!!🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄niech dzidzia zdrowo rosnie, czas do porodu mija cudownie, bezstresowo i nie za szybko cobys sie jeszcze nacieszyla wolnoscia;) , niech wszystko uklada sie po twojej mysli, marzenia sie spelniaja kazdego dnia i niech ten nadchodzacy czas bedzie rzeczywiscie tym najpiekniejszym w zyciu u mnie babki wszystko ok. przyprowadzka minela bezstresowo. naszym nowym mieszkaniem jestesmy zachwyceni, wreszcie nasze wymarzone stare budownictwo, 4,5 m wysokie!!!samo centrum a jednak absolutna cisza, codowna drewniana posadzka, wszystko tak jak byc powinno. rodzinna atmosfera, wszyscy sasiedzi sie znaja, przychodza po koleji sie przywitac, przynosza jakies drobiazgi, naprawde jest fajnie:):) jutro niestety wracam juz do pracy, no ale czuje ze jestem juz gotowa, ze dam rade... tesknie za wami, za wasza wirtualna obecnoscia w moim domku, mam nadzieje ze juz niedlugo podlacza nam co trzeba. sorki, ze nie doniose sie do kazdej z was z osobna, ale musze uciekac. ogromne caluski dla wszystkich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia bo najprawdopodobniej w czasie owu będziemy mieli okazji uskutecznić przytulanek, nie będziemy wtedy w domu i nie będziemy sami mieszkać w tym czasie, więc nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Zawsze co prawda można okupować łazienkę lub inne ustronne miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Brydzia super wieści, niech wszystko już uklada się po Waszej myśli. A w pracy dasz rade. A w ogóle ktoś wie w pracy? Może byłoby lepiej gdyby byli przygotowani. Sama nie wiem. Trzymaj się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze bo przelewow sie namnozylo, juz tyle poprzelewalam ze moje konto sie niebezpiecznie do zera zbliza, kurcze.... iti, czesc osob wie, cala \"polska ekipa\" u mnie w pracy. to jakies 10 osob w sumie, bo trzymamy sie razem rowniez poza praca, z dwoma osobami mieszkam nawet teraz w jednym domu :D:D jak w komunie prawie. reszta, jakies 50 osob dzieli sie na te , ktore wiedzialy ze w ciazy bylam i te ktore nie wiedzialy nic. te osoby beda pytac dlaczego mnie tak dlugo nie bylo. mysle ze system plotkowy funkcjonuje tak rewelacyjnie, ze nie spyta nikt, jak dzidzius, albo co slychac mamuska....a jesli nawet to beda to sporadyczne przypadki. mam nadzieje...wiekszosc po prostu bedzie sie czula w moim towarzystwie niezrecznie i juz, ale to szybko minie mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaaa - wracaj!!!!! ale zazdroszcze z tym mieszkankim - moje marzenia - wysokie, stare mieszkanie:)...oj, pomarzyc ... iti - jak dobrze rozumiem bedziecie w Paryzu w tym czasie, co??? nie zakladaj z gory ze to cykl stracony, jakies ustronne miejsce znajdziecie i dawaj;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt Andzia dla chcącego nic trudnego :) zobaczę, ale nie zamierzam się nastawiać, mamy wakacje, czas odpocząć od liczenia dni. Juz i tak sukces z termometrem, jakos mi dziwnie było, dlatego tez nie wiem kiedy dokładnie owu była, ale co tam, przynajmniej działamy na chybił trafił a nie nastawianie się na jeden konkretny dzień. Zmykam zaraz do domu, do jutra dziewoje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane jak mi milo ze pamietalyscie ❤️ Autentycznie sie wzruszylam :-) Dziekuje Wam wszystkim za zyczenia, jesli sie spelnia to niczego wiecej nie bedzie mi brakowalo :-) Kochane jestescie 👄 ❤️ 👄 U mnie w porzadku, dzien mija milo. W pracy byl tort, piekny bukiet kwiatów i prezent od szefowej. Chce jeszcze tylko dodac ze zycze tym które staraja sie o upragnione malenstwo ze trzymam mocno kciuki i wierze ze Wam sie uda!!!! Naprawde w to wierze!!! Dopadlo mnie przeziebienie :-( Z nosa leci, mam tylko nadzieje ze minie jak najszybciej... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Eulalio życze ci wszystkiego najleprzego , duzo zdrówka szczęścia pociechy z męża:) żeby dzidzius rósł zdrowo i czego tylko sobie zapragniesz:) Begus zdjątka sa świetne, a twoi mężczyźni jacy przystojni. Brydziu twoje djatka tez sa super jest poprostu bomba widzieć z kim sie pisze jak wyglądacie. Ja mam teraz ciemne włosy właśnie przed chwilą teściowa farbowała mi na jasny brąz włosy. Testy owulacyjne zamawiaam w sklepie internetowym \"Starania\" I nadal ich niemam . Jestem zła. Teraz żałuje że je tam zamówiłąm ale niespodziewałam sie po nich ze mnie oszukają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doslownie na sekundke tylko. Musze teraz wyjsc. Moze pozniej uda mi sie jeszcze zajrzec. Eulalio...wszystkiego naj, naj, naj...🌻 Duzo zdrowka przede wszystkim, spelnienia marzen, no i aby dzidzia urodzila sie zdrowiutka. No i porod niech lekkim bedzie!!! Pozdrawiam Was wszystkie, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie normalnie piersi tak bolą że masakra , ale niewiem czy to po luteinie. U mnie teraz jest 23dc. I mam juz humory wiec moze @ lada moment bedzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie dobijaja mnie zachcianki przed @. Pizza na ostro, oliwki czarne, parówki, ogórki w zalewie korzennej. Poprostu masakra. Wy dzieczynki tez tak macie przed @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbym byla dzis pierwsza??? jak tak to witam was bardzo bardzo goraco!!! u mnie b/z zadnych rewelacji, zycie si etoczy i juz coraz blizej do wakacji...a ja sadla kilogramy i musze sie wziac za siebie, kolejny powod moich frustracji...nie dosc, ze borykam sie z trudnosciami to jeszcze dupsko mi na kilometr rosnie w nic sie juz nie mieszcze i wygladam jak mors.... dzis wstalam z silnym postanowieniem zmiany tego faktu ale efekt byl taki, ze juz zjadlam buleczke i wypilam kawke...zero silnej woli...jestem zla na siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej beguniu:)... oj, juz tam mors...!!!kochana - uwierz w siebie, troszke silnej woli i bedzie dobrze:) ja po rzuceniu palenia tez przytylam tyle ze jak sie andzia kopla w dupsko i wziela za siebie to ubylo to co przybylo:) i jeszcze z nawiazka;););)...aaaaaaaa, 7 kg schudlam:)... a dietka a wlasciwie to sposob odrzywiania na cale zycie...SB czyli dieta plaz poludniowych:) south beach, bardzo mi spasila i dobry czas na nia, duzo zieleniny, zero slodyczy, majkaronow, ziemniakow czyli wyemilinowanie zlych weglowodanow... do tego nie powiem bo duzo cwicze na orbitreku - prawie codziennie po45 minut, brzuszki...ach, sama nie moge uwierzyc ze mam taki zapal i ochote!!ale to dlatego ze lato idzie, wakacje do tego wlasnie dowiedzielismy sie ze brat M jedzie znami na tydzien na ten domek a domek tuz przy wodzie, slonce...a, juz sie nie moge doczekac:) no i wiesz begus jak to bylo - fajki fajkami, do tego zima i podjadalo sie, poza tym ciagla obawa (albo nadzieia) ze sie jest w ciazy i ze aby przypadkiem nie zaszkodzic malenstwu cwiczeniami...i tak sie uroslo niestety... bega - rowerek, spacerki itp i pomalu,. pomalu bedzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa, dzisiaj z mezulkiem idziemy krewke oddac:( ale czego sie nie robi:)...mam nadzieje ze nie beda sciagac ze mnie tyle fiolek ile zaznaczonych chorobsk...rozyczka, syfilis, hiv, i chyba ze trzy jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej andziulek!!!! oj...:( ja chyba jestem malo ambitna...jak ze 2 lata temu wzielam sie za siebie to 15 kg schudlam od razu czulam sie jak bogini :) moj wlasny rodzony maz mi wtedy nawet kadzil....ach...ale zapaslam sie i zapyzilam i jestem zla bo wlasnie w tej chwili wpeprzam chalwe!!!!:( kretyn ze mnie i juz....tak jak napisalas ciagla nadzieja ze moze jestem w cizay wiec nie mozna tak radyklanie cwiczyuc, katowac sie odchudzaniem itd...zima no i u mnie zero ruchu...dupsko w samochod i tylko ten zasrany samochod!!!! ale koniec z tym, bo ja sama zle sie czuje, juz pomijam kwestie ciuchow.....:( jak dobrze pojdzie to przez 2 tygodnie moze choc 5kg uda mi sie??? tak zebym na plazy mogla sie obnazyc jako tako???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) Beguś, cóż to za nastawienie z samego rana!!😠 Musisz sie zaakceptowac i uierzyc w siebie!! To pierwszy krok do sukcesu :) zobaczysz samo przyjdzie, ten zapał i silna wola są w Tobie, tylko potrzeba im więcej uśmiechu do działania ;) Andziu, przyzwyczajaj sie do tej igiełki :P nie wiem jak u Was , ale w Polsce co miesiac powinno sie badac krew :D i napewno bolec nie bedzie, to ze tyle badan , nie znaczy że beda kuc kilka razy :P A u mnie po staremu...siedze sobie w domciu :) chwilowo sama, bo M. właśnie z nocnych wojazy z wedką wrócił ;) i odsypia, a potem na 14 rusza pracowac.W międzyczasie robie obiadki, itp. i sie obijam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 ....??...5.07 Dominique25.Dominika.......Worcester........28.04.81.... 16....07.07 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..15.....17.06 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....12.....19.07 Seide26.........Ania............Wieden...........03.04 .80.....6.....02.02 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? asiorkaaa......aska..........podkarpacie.......13.05.82. ............ madziaro......Magda.........Poznań.............17.11.84. ....2.....10.05 mamusia23......Asia..........Olsztyn................. .................. rossignolka.....Monika........Dublin.............18.03.1 979.........18.06 brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa PRZYSZLE MAMY Miśka_26.......Marta..........lubuskie.........03.04.81. ....T:23.09.07? Shiva24.........Klaudia.....Baden-Württem...28.07.82.... ..T:09.2007 Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ....< br /> OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06 .80...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaczęłam od aktualizacji tabelki, @ przyszła choć skąpa bardzo, nie wiem dlaczego już taka jest drugi albo i trzeci cykl, kiedyś to w pierwszym dniu to zalewało, a teraz praktycznie nic. Sama nie wiem co o tym myśleć. Brzuszek nie boli, wstałam tylko o 3 w nocy, bo mnie bolała wzięłam 2 tabletki i poszłam spać. Może jeszcze tabletki działają. Jestem już po porannej kawce, głowa mnie boli, coś ostatnio nie mogę dospać. Na dodatek mój M. jest przeziębiony ichyba się zaraziłam od niego katarkiem. Co do kucia, to nie wiem czy w ciąży naprawdę jest potrzebne te kucie co miesiąc, tak samo usg. Wystarczy spoojrzeć na podejście lekarzy gdy chodzisz prywatnie i chodzisz państwowo, bardzo się rózni. A mam porównanie kilku koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. iti czyli wszystko jasne:(...oby ta wizyta w przychodni byla jakims przelomem... Luxor - u nas nie, nie robi sie takich badan co miesiac..bodobnie jak w Anglii pierwsze usg w 12 tyg., potem juz chyba tylko raz...chodzi sie do takiej pielegniarki co miesiac - barnmarska i ona cie wazy, tetno sprawdz itp....ale zero lekarzy jak wszystko ok z ciezarna.. bega - no to do dziela, nie ma co czekac!!!!! wpisz sobie w google SB i moze przetestuj ja:) mozna w dwa tyg do 6 kgs zrzucic, i to bez szkody dla zdrowia i wlasnie spada brzuch, biodra...dwa tyg nie jesz owocow...a zreszta, poczytaj:) ja zgubilam tylko 4 ale potem 3.. nie wolno piwka!!!!niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej itus...a wlasnie chcialam sie zapytac Ciebie jak z @....a ta krowa sie zjawila... :( wiecie ja jakis kretyn jestem chyba jednak...wlasnei wynalazlam klinike leczenia nieplodnosci.....dzwonilam tam...nawet taniej niz u tej mojej baby ...ale ja juz nie mam sily chyba??? ale kusi mnie jak cholera....nie wiem co zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega - zawsze warto zadzwonic, popytac... a powiedz, robilas HSG...moze mialas jakies zapalenia, czy cus???moze warto to sprawdzic, a moze cus sie \"przepcha\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie andziu nie robilam hsg.... wiesz teraz to juz na pewno pierwszysm krokiem bedzie moj M...zbadamy to cholerne nasienie...potem zobacze co dalej.. ale teraz sa wakacje a ja odpoczywam!!!!! juz postanowilam chociaz szkoda mi tych straconych cykli ale .... dziewuszki ide na moment, wpadne potem...musze do mikulca na ostatnia muzyke pojechac paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w miescie lekarze nakłaniają by robic morfologie i mocz co miesiąc, szczególnie państwowo...u ciężarnej bardzo szybko zmienia sie skład witamin i mikroelementów w organiżmie, co moze doprowadzic do groznej anemii...wiec powinno sie kotrolowac :) mój gin, choc chodze do niego prywatnie, co 2 miesiace mi zaleca, aby nie naciagac na koszty :P Begus,ciesz sie wakacjami, a małe szczescie zapuka do drzwi..;) a siłe to Kochana masz! i bedziesz ją miała! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×