Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Olinku...kurcze faktycznie bedzie klopot... Ja nie mialam z tym problemow, bo mam skape miesiaczki i tampon zalatwil sprawe u mnie. A jesli chodzi o to co napisalam powyzej to ja sobie na wlasne zyczenie spierniczylam urlop. Pierwsze prawdziwe wakacje w cieplych krajach a ja z husteczka, oczy zapuchniete, ogolnie mowiac w stanie ...depresyjnym. No a moze sie wogole szanowna pani @ nie zjawi:) Przestraszy sie lotu samolotem i ucieknie na 9 miesiecy:) Tego Ci zycze Olinku, a jak bedzie to czas pokaze. Ja sie nauczylam przez te..ile? 15? nie 16 juz miesiecy, ze nie mozna przesadzac ani z nadmiernym optymizmam ani z pesymizmem. Co ma byc to bedzie, co ma wisiec nie utonie, a co sie odwlecze to nie uciecze (mam nadzieje):):):) A wogole to licze na duuuuzo fotek po powrocie Olinku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Andzia piwko dobre pije, ach jakie dobre po takim poscie:) do tego ciemna czekolada :) i mieszanka super.. Luxor ja nie w ciazy a ostat nio w lodowce sama zielenina , rybki, rybki i rybki;) no i kurczak, indyk..ale smakuje i to dobrze.. czesc brydziu...nie wim, ale serduszko ci podpowie i mysle ze warto ...ja cie moge utulic tylko... hej Domi:), Olinek, Menia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek ja mysle ze nam poprostu nie wychodzi i tyle!!!! kurcze - tyle badan przejsc i wszystko ok??? to co nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej andziu... wiedze, ze sobie dzis diete udpuscilas?:) I dobrze!!! Od czasu do czasu trzeba siebie i swoj zoladek (a raczej podniebienie) porozpieszczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie!!!jedzonko to super sprawa!!ale bedac w ciazy stwierdzilam, ze zdrowe odzywianie bardzo mnie meczy i jeszcze wiecej kosztuje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Andziu i Domi:) Luxorku mi piersi się powiększyły jak zaczełąm brać tabletki na wyregulowanie @ jakieś 6 lat temu jak przestałam je brac a brałam je 6 miesięcy i przerwałąm to tak mi zostało. czyli rozmiar F. Masakra. Tak sobie mysle że gdyby niewy kobietki to bym chyba całkiem doła załapała a tak przynajmniej mam z kim porozmawiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulek, pewnie bedziecie nalezec do tych par, ktore w najmniej oczekiwanym momencie doczekuja sie cudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo juz nie moge;)...tak mi sie piwa chcialo ze szok a na tej diecie wolno tylko oczywiscie nie za czesto a i lepiej by bylo zamiast zoltego napoju winko wypic!!! stoja ze cztery butelki ale jakos ochoty nie mam a i wredny maz zone kusi i wytrzymalosc sprawdza pelna lodowka tegoz napoju:)... jutro mamy wolne, swieto tu wielkie - wianki, ogniska i grile, do tego pijanstwo...rok temu bylismy nad jeziorkiem a w tym roku jakos sie wszyscy juz na urlopy porozjezdzali i pustki:( ale damy rady, cos sie wykombinuje... jak cus i ktos sie nudzi to zaprtaszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydzaiaa...ja strasznie zaczelam wierzyc ze nam sie uda, naprawde...nie wiem, moze dlatego ze wszystkie badania wypadly swietnie..moze dlatego ze M mi to w kolko powtarza ...ma chyba wiecej sily ode mnie..i to mi strasznie pomaga!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawda, poczatek lata a u nas caly dzien leje. setki imprez plenerowych bylo w planie w moim miescie, moj M nawet specjalnie wolne wzial na dzis ze wzgledu na coroczne \"fete de la musik\", a tu dupa!!pogoda wszystkich w jajo zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia - co Ty chcesz??laska super jestes, fajnego faceta masz:) Kochanie, jeszcze sie wszystko ulozy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia, ja tez wierze ze wam sie uda!!!!i jestem pewna ze jesli tylko uda wam sie na czas urlopu wylaczyc choc troche myslenie o dziecku, to zdarzy sie to na co wszyscy tu czekamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia, ja tez uwazam ze z tymi dolami to przesadzasz kochana!!!!!juz niedlugo bedziesz sie z tgeo smiala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu korzystaj zatem z wolnego. Pobycz sie z piffkiem w lapce:) A ja jeszcze jutro niestety musze do pracy podreptac, ale potem weeeekend:) I tez sobie popiffffkuje, a co mi tam:) Wiecie...troche sie martwie, bo mnie znow piersi bola. Tylko, ze jestem przed owu!! To nienormalne, by mnie w tym terminie bolaly. No i troche inaczej niz zwykle:( Boje sie, ze hormony mi sie jeszcze bardziej rozjechaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, tylko nie o piwku!!!! 😠 bo ja tu zaraz jajko zniose :P szok, ależ ja jestem chyba uzależniona :P i cudownie ze wreszcie zaczełas wierzyc! :D to napewno nic grożnego, tylko nieodpowiedni czas był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, sprobuj bezalkoholowe moze, ja tutaj znalazlam nawet kilka znosnych w smaku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...tez miałam taki zamiar :) ale moj cudowny M. piwosz skwitował ze to nie to samo w smaku! 😡 jak on mógł! i teraz mi to utkiwło w główce madrej :o ale chyba musze spróbowac...bo przez rok to sie wykończe ;) u nas chyba tylko Karmi bezalkoholowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominis - ja ´mysle ze teraz nie ma sensu latac i sprawdzac tego wszystkiego...czasami tak jest ze cos sobie wmawiasz i to cie boli - ja wiem ze to glupie ale sam gin mi to powiedzial!!! no bo jak bylam we wtorek to sie pyta kiedy owulacja i czy stosuje testy owulacyjne a ja ze ja dokladnie wiem kiedy mam i nawet ze mi tak prawy jajnik napitala ze to napewno dlatego bo tuz przed owulka...a on mnie na fotel i probke pobral i ze pecherzyk jest ale w lewym jajniku ..i co??? a dzisiaj juz po owulacji bylam a kompletnie nie wiedzialam kiedy byla .- w nocy, wczoraj???nie wiem... no i troszke za pozno zeby sie udalo ale nigdy nic nie wiadomo:) Domi - trzeba wierzyc ze wyniki meza sie poprawia i jezeli nic nie wyjdzie naturalnie to inseminacje bedziecie mogli zrobic...nie wiem na jak dlugo jedziecie do Polski ale trzeba by jajowody jednak sprawdzic i hsg zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez tak M wmawial, ale na wlasna reke odkrylam ze nie musi tak byc, jest kilka dobrych bezalkoholowych i to nawet tu w niemczech, gdzie piwo ogolnie nie umywa sie do naszego!!!wiec testuj testuj!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak do jest jak sie duszkiem piwo wypije - juz niemilosierna czkawke mam;);)ale takie pragnienie milam, ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia, ale ty bezlitosna jestes, Luxorka pewnie sciska, a mnie tez bo w pracy i nic sobie nie lykne. za to moj M pewnie sie nalykal dzis z kumplami, jejku jak ja go nie cierpie jak podpity jest, strasznie mnie wowczas denerwuje,...udusila bym normalnie i prawie zawsze sie wowczas klocimy o pierdoly :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu to hsg to zrobie. Moze w przyszlym miesiacu sie uda. Chyba M. zaraz zawolam na jakis film, bo mam cohote wskoczyc do wyrka i obejrzec cos dobrego. Dziewczyny ogladalyscie moze \"supernatural\"? nie wiem jaki jest polski tytul. W kazdym razie serial jest o dwoch braciach, ktorzy poluja na demony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo Brydzia :o... upierdliwy strasznie...a moze tylko mi sie tak wydaje...bo teraz ja no stop trzeżwa :P a jak tez piwko wypiłam to inaczej go odbierałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam Domi u nas to idzie pt:\"nie z tego swiata\"...ludzie co za tlumaczenia...jak \"wirujacy sex\" (Dirty Dancing) ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie kobietki kochane...i na odwrot niestety ;) jak ja wypilam a on nie to go denerwuje podobno:)...a mi i tak niewypazony jezyk wtedy lata jak oszalaly:):):)... Domi, nie niestety nie ogladalam...a co tam przed tv, z nami posiedz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety to jest straszny blad u nas w Polsce ze robia tlumaczenia...ja sie glownie jezyka i angielskiego i szwedzkiego nauczylam dzieki telewizji i wdzieczna jestem wlasnie temu ze tego nie maja - teksty i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×