Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Wieloryb, bo juz nawet w wannie ciężko jest mi sie poruszac :P a co to bedzie pózniej ;)... a te linie to całkiem niezły kasek...tylko ze nici, nie przejdzie, chyba ze lewe zaswiadczenie od lekarza skołuje:P ze to niby 5 miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzec to suuper miesiąc! :D polecam!! a marcowe dziołchy jakie fajne!!!:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, dziewczynki moze tak naprawde sie spotkac gdzies??? szwecja jak najbardziej - wystarczy weekend sie umowic, bilety naprawde grosze a mieszkanie dostaniecie za drobna oplata:p piwko i polska kielbaska;););) mieszkanie me prawie 90 m, meza moge na rybki zawsze wyslac:) z czego bedzie nimniejszym niezmiernie zadowolony...a my babski wieczorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia...ja jestem jak najbardziej \"za\":) Powiedz tylko kiedy i gdzie a ja sie zjawie:) Polskiej kielbaski i piwka z Toba sobie nie odmowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za babskim spotkaniem, drugie moze byc z osobami towarzyszacymi;) poki co mam urlop zaplanowany na 13-19.08, ale zostalo mi jeszcze 20 dni....:D:D i nie zawacham sie z nich skorzystac w tak chlubnym celu!!!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor a ty sie nie wymigasz:) mama bartka rodzila tutaj a jak leciala z polski koncem lipca to byla w 7 miesiacu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez \"ZA\" :D a wolne mam do czerwca przyszłego roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co kiedy?????piszcie kiedy wam nie pasuje!!!! ja mam tylko jeden taki dzien: 20.08 -rocznica slubu nr. 3. mam nadzieje, ze bedzie milo, bo w zeszlym roku jechalismy na rowerach do teatru, wjechalam w szyny tramwajowe i ....bum, tyle bylo swietowania;) wiec teraz musimy nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektore linie Luxork przyjmuja kobitki w 3 trymstrze, ale musisz miec zaswiadczenie od lekarza... To tak na wypadek gdybys zdecydowala sie z nami do Andzi wybrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia...kiedy jeste gotowa przyjac nas pod swe skrzydla? Moze we wrzesniu dziewczynki?:) Jeszcze pogoda powinna byc calkiem, calkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuwam - tylko krzyknac i bileciki i jestem zwarta i gotowa;)... i z berlina i z londynu(daleko masz domi???) tanie linie lataja ... na lotnisko prywatny szofer andzia sie limuzyna swa zjawi... Olinek, a Ty co??? moze tak po sasiedzku sie zjawisz, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie sie z wami gada babeczki, cudownie mi sie pracowalo w te ostatnie godziny:P:P:P a teraz ruszam w ulewe!! milego wieczorku i slodkich snow. buziaczki!!👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak za dawnych dobrych czasów , prawda brydzia :D ja meza odstawiłam do pracy, a sama czatuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec sierpnia - wrzesien...ja mowie serio, mozemy sie spotkac dziewczatka - czujecie??? Luxor bedzie nas pilnowac bo Ona tylko nie bedzie mogla pic a reszta w tany pojdzie:):):)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu dobranoc...kolorowych snow. Andziu u mnie lotniskow jak mrowkow:) Cos sie znajdzie...blisko i tanio. Tylko musialybysmy wszystkie termin odpowiednio wczesniej ustalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bede jaęta od 13do 23 sierpnia bo jedziemy na zlot pojazdów militarnych, później 1 wrzesień bi jedziemy na ślub do brata mojego nażeczonego no i 22 wrzesień bo jest mój ślub a w październiku lub w listopadzie jedziemy do pracy do Anglii.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesień powiadacie...u mnie nie przejdzie :o wiem na bank ,że powyzej 3 któregoś tyg, zakaz wstepu fokom na pokład :P bez wzgledu Domi na linie :) a wczesniej gdybym chcaiła, to i tak musze miec zaswiadczenie w razie czego... a poza tym moj M. napewno by mnie nie puscił! nawet teraz mielismy sie przeleciec do holandi :P a to tylko 2 czy 3 godzinki...i powiedział,że nie ma co ryzykowac! ale mam nadzieje,że jak nie tym razem to nastepnym ;) z nawiązką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - nasz Menia ...Ty szczesciaro za maz wychodzisz we wrzesniu:)..fajnie... Domi to cus znajdziesz z tych mrowkow...u nas tylko trzy lotniska w okolicy..ogolnie sztokholm male miasto, mala stolica a szwecja tylko kolo 8 ml ludnosci...ale piekna, naprawde cala skandynawia piekna..bylam i w danii i w norwegi, ostatnio przelotem a raczej przeplywem:p zachaczylam o estonie i co prawda juz nie skandynawia ale naprawde slicznie...rejsu za bardzo nie pamietam bo "bujalo"...hmmm...wtedy pierwszy raz myslalam ze sie udalo i po niecalym tygodniu test ciazowy ronbilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×