Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Eulaio współczuję w takim razie, widocznie coś się złego porobiło, może jakaś ropa, stan zapalny i daltego boli. Mogło to się skończyć leczeniem kanałowym a tam rzeczywiście potrzebne silniejsze znieczulenie i często zdjęcie ząba. Niech już nie boli do porodu, a potem się nim zajmiesz. Eulalio remontujecie Wasze własne mieszkanko? czy te u rodziców. Olka super, że już na finiszu i remontu i ciąży. Do jutra kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti remontujemy u rodziców. Na swoje musimy jeszcze poczekac, pewnie z rok jak dobrze pójdzie.. :-( Mam nadzieje ze sie nie pozabijamy do tego czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Eulalio to zeczywiscie nieciekawie, ja myślałam ze miejscowe znieczulenie można na każdym etapie ciaży, ja miałam tez w ciazy już będąc wyciagana srubę w znieczuleniu miejscowym, po operacji, i wszystko ok, gin się na to zgodził, ortopeda który ją wyciągął tez mówił ze znieczulenie miejscowe dla kobiet w ciazy nie szkodzi, i rzeczywiscie, wszystko było ok, a mocne było bo ciał aż do kości, ale przeżyłąm , chyba nawet lepiej to zniosłam w ciązy niz tą którą mi wyciagali jeszcze przed ciażą, a zeby z zębem takie kłopoty??? oby nie zabolał wiecej w takim razię!!!!!!:) Jak tylko M wróci ze sklepu zabieramy sie za malowanie sufitu w łązience, potem porzadki, a jutro przyjedzie mama pomódz mi w myciu podłóg i t d. żeby już jakoś do użytecznosci doprowadzic część domu która jest jeszcze do uporzadkowania. Buziaczki dla wszytskich pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczęlismy 37 tydzień ciazy!!!!!ale czas biegnie, a niedawno był początek!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) witajcie kobietki:) Eulailo witaj w Polsce, ciesze sie ze wszystko ok i dolecielsicie szczesliwie:) Luxorku - slicznie wygladasz, lozeczko przeslodkie...ach... wyslalam pare fotek - weekendzik super az szkoda bylo wracac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki 🌻 Andziu cieszę się, że weekendzik super, zresztą widać po zdjątkach. Uśmiechnięta, radosna buźka ❤️ U mnie jakoś czas szybko płynie, w kółko coś mamy do zrobienia z M popołudniu, tylko w pracy mi się nudzi. Robię ostatnio porządkiu na kompie i zabieram pomału swoje rzeczy do domu. To już moje ostatnie 2 tygodnie w tej firmie :( i trochę mi dziwnie, bo 8 lat pracowałam z tymi ludźmi. Żyję nadzieją na fajną ekipę w nowej pracy, no i na ciekawe zajęcia. Olka no to remont na finiszu. Super. Eulalio to życzę Wam jak najszybciej własnego gniazdka. Beguś Ty pewnie nadal zalatana. Skrobnij w wolnej chwilii. A Brydzia, Domi, Menia milczą jak zaklęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tabelka to tak dla przypomienia i aktualnienia Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....14..26.09 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... . 17.....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..18.....10.08 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....15.....21.10 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.09 ******************************** Olinek... .........Beata.........Krakow.......starania zawieszone-laparo. PRZYSZLE MAMY Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ..26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 Rossignolka a co u Ciebie kochana, skrobnij czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ituniu, oje leci czas leci ... i tak to juz jest ze jedno sie konczy a drugie przychodzi a nowa prace pewnie bedzie super i wiem ze troszke szkoda minionych lat... ale isc do przodu - to najwarzniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem dziewczynki!!!!! jestem! itus! melduje sie na stanowisku!!! mam troche wolnego (tzn. sama sobie zaordynowalam wolne) a potem kieracik porzadkowy, cd. z wczoraj... poza tym mam pare telefonow do wykonania a potem szkola dzieci i znow do szkoly na zebranie do mikusia dopiero ok 20 wpadne ale potem to z kolei lekcje i ten popoludniowo-wieczorny amoczek :P amdziulek zdjecia radosne :D widac ze weekendzik udany!!!! luxorku jak dzis ??? moze jakis skurczyk?? a poza tym wygladasz super!!! postaram sie wyszperac i pokazac wam zeskanowane zdjecie moje w ciazy z mikim...oj mialam bebolek mialam... a Ty masz cudowna pileczke!!! lozeczko super...przygotowane i czeka...ach jaki piekny czas przed toba!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny czasem sobie was podczytuje zeby zobaczyc co u was noiwego...dzis postanowilam napisac bo sie panicznie boje.....a jestem juz tak blisko....dwie krechy na tescie...okresu brak juz od 19 dni...wczoraj gin mnie badal..mowil ze macica cięzarna...no i dzis mnie czeka USG....i tego sie boje....a jak USG pokaze że tam nie ma nic?? Aha znalazlam wlasnie prace:) mam umowe na kilka miesiecy....ale chyba nie moze mnie zwolnic..jak sie dowie ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale brzusio śliczne Beguś :D słodkie mieszkanko :P Andziu, wybacz ale jeszcze nie zdazyłam obejrzec fotek 🌻 :) Asiorkaaa, trzymam kciukasy :) a teraz kochane zmykam na mega spacer:D moze jakies skurczybyki wywołam! :D w nocy było kilka, nawet mnie obudziły, ale poszły sobie w sina dal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorka przeogromne gratulacje. Nie zamartwiaj się niepotrzebnie. I daj znać po usg. A co do pracy, to zależy jaką masz umowę, jak o pracę na czas określony i kończy się ona przed dniem porodu, to automatem wydłuża się ona do dnia porodu, potem macierzyński płaci ZUS. A czy po macierzyńskim przyjmą Cię z nowu do pracy zależy od pracodawcy. Są róźni ludzie i naprawdę nie muszą Cię zwolnić. Jeszcze raz gratuluję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiorka...gratulacje......!!!! i nie powioem, ze ci nie zazdroszcze :P luxorku....proponuje po schodach polatac, przeforsowac sie, zmeczyc itd...czekam z utesknieniem na poczatek akcji... a mieszkanka dawno juz nie ma :(tego.... itus....buzaczek andziulek usciski... kochane ja pojutrze na progesteron w 21dc i tsh...potem kolejne badania w poczatkach cyklu ale na nie musze poczekac tzn na poczatek cyklu :D poki co zsypalo mnie niemilosiernie...syf na syfir i syfem pogania...dobrze, ze te moje syfki umiejscawiaja sie w takich niewidocznych miejscach.... poza tym wczoraj mialam swoja wscieklizne...czyli czar pryska...ale ja tak naprawde licze dopiero na ten cykl co bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczekasz sie ituniu!!!! ja tez bym taki raz jeszcze chciala!!!! kochane musze juz wziac sie za dom..bo znow przy kompie sie strasznie rozleniwilam.... postaram sie jeszcze zajrzec i zobaczyc co tam w trawie piszczy... tymczasem buzialki i milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziekuje :) Wszystko sie jescze okaże :D troche mnie nastraszyl gin..mowiac o tych wszystkich rzeczach..jak puste jajo itp... Maz juz sie cieszy...ale nic nikomu nie mówie...w gruncie rzeczy on uwaza ze juz od dawna wie, ze to to, bo sie zmieniłam:) Pracuje na czas okreslony, umowa na 6 miesięcy. Pozdrawiam Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorka to tak jak pisałam wyżej, no chyba że pracodawca po skończeniu tej umowy da Ci następną, czego Ci życzę :) A gadaniem lekarza się nie przejmuj. W ogóle nie wiem czemu oni takie rzeczy mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że Andzia znów ma stopkę :) a Begunia jak zwykle zalatana. A ja własnie się obrobiłam z robotka i idę sobie zrobić herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Witam!!!:))) zagladam do was czasem i podczytuje co tam slychac. ja powinnam wczoraj dostac @ wiec mam nadzieje ze sie nie pojawi. w sumie to zawsze piersi bardzo mnie bola na @ a teraz zero, nic! wczoraj mialam przez pol dnia klucie w lewym jajniku. co to moze byc? mam tylko nadzieje ze to torbiel albo cos bo drugi raz nie dzwigne. buzki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rossignolka super, że się odezwałaś. No trzymam kciuki aby to nie była torbiel, ani nic złego. Z tego co pamiętam po laparoskopii dostałaś zielone światło na staranka. Niech spóżniająca się @ będzie dobrym znakiem. W tym tygodniu to chyba Andzia, Bega i ja czekamy na paskudę albo jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
ooo to duuzo nas czeka na @. mam nadzieje ze ta laparo cos dala. lekarz mowil ze nawrot moze byc dopiero po 6 miesiacach od operacji. mam nadzieje ze wszystkim nam sie wkoncu uda!!:)) ale by bylo fajniutko:))) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
kurcze napisal ze mam nadzieje ze to torbiel! NIEEE!!! mam nadzieje ze to NIE torbiel. jako takich innych objawow ciazowych brak u mnie. moja mama tez nie miala wiec moze to idzie po rodzinie. czasami troszke mnie zemdli ale tak b. delikatnie. poczekam jeszcze pare dni pewnie nawet do soboty. dobrze ze w pracy dosc duzo do roboty to musze myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
ale jestem stuknieta! zjadam cale wyrazy! poczekam do soboty i wtedy dopiero zrobie test.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossignolka pewnie poczekaj, bo jak wiemy @ lubi z nami grać, choć życzę upragnionych 2 kreseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poprawiam troche... Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....15..19.10 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... . 17.....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..18.....10.08 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....15.....21.10 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.09 ******************************** Olinek... .........Beata.........Krakow.......starania zawieszone-laparo. PRZYSZLE MAMY Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ..26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 rossiglonko to zycze by @ nie pokazala sie dlugo:) i test dwie piekne krechy pokazal:) ituniu Ty znasz moje podejscie do tego wszystkiego wiec nic nie napisze - czakam na @ a brzuch juz pobolewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulek dlatego nawet nie pytam o jakiekolwiek obajwy. U mnie termin @ na niedzielę. Też się nie nastawiam na cud, tymbardziej że ominęliśmy owu, więc niby na co miałabym liczyć. Zresztą poprzedni m-c przytulanki były równo w owu i też nic. Szkoda słów i rozgrzebywania tych wszystkich nieudanych cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kochane moje wyszystkie, zegnam sie z wami i niewiem kiedy sie odezwę bo jutro z ranka monitor idzie do serwisu :(:(:( Ale będę o was myślała ijak tylko gdziekolwiek będę miała okazję to napiszę co u mnie, mam nadzieje ze do dwóch tygodni się wyrobią z monitorem, i ze ja zdążę przed porodem sie do was odezwać jesli nie toproszę trzymajcie za mnie kciuki i pomyslcie czasem o mnie! ja o was wszystkich będę myślała i trzymam kciuki za każdą z was starajacą sie zeby jajo ustrzelić celnie!!!!! Pa :) i buzaiczki dla każdej z was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×