Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Luksorek dziekuje za zdjęcia, pieknie wygladasz i trzymaj sie dzielnie na porodówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek dziewczynki :) Chcialam wam napisać ze juz po USG. Dzieciątko jest i żyje:) Słyszalam serduszko i mam zdjątko. Malenstwo ma zalewdwie 5,5 mm. Jestem szczesliwa :) Udaaaaalo sie !!!! Zeby bylo dobrze sie tam chowalo w brzusiu. Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....15..19.10 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... . 17.....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..18.....10.08 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....15.....21.10 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.09 ******************************** Olinek... .........Beata.........Krakow.......starania zawieszone-laparo. PRZYSZLE MAMY Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ..26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82....6-7.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorka ciesze się ogromnie razem z Tobą. W końcu kolejna topikowa ciąża :) Dbaj o siebie i maleństwo. Miłego dzionka. Ja dziś sama w jednym dziale jestem i będę miała trochę roboty, ale postaram się zajrzeć jeszcze, a teraz idę robić kawkę. Buziaki. Olka będziemy tęsknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, że się dopisałaś do tabelki. I zaglądaj do nas częściej :) Są tu doświadczone \"ciężarówki\", więc na pewno Ci pomogą. A jak jest nas więcej to i raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) ale super Asiorkaaaa! :D ❤️ wreszcie cos ruszyło na tofiku :D bardzo sie ciesze Twoim szcześciem, a równocześnie mam nadzieje, że to początek tych pięknych wiadomości tu :P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sasiadeczki...;) Dziewczyny mam meila od domi .... \"Olinku prosze przepros wszystkich, na obu topikach, za moja dluga nieobecnosc. Nie mam netu od jakiegos czasu. Zmieniamy providera i zajmuje to duzo wiecej czasu niz sie spodziewalismy. Wlasnie jestem u koleznaki wiec korzystam z jej uprzejmosci. Prosze pozdrow wszystkie dziewczyny i przekaz Doci, ze ma piekna corcie:) Mam nadzieje, ze do konca tygodnia podlacza nam internet. Sciskam Was wszystkie! Do zobaczenia na topiku...mam nadzieje, ze juz niebawem.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez tabeleczke poprawie:) Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....15..19.10 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... . 17.....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..18.....10.08 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....15.....21.10 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.09 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygotow.do IVF. ******************************** PRZYSZLE MAMY Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ..26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ..6-7.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorkaa gratuluje!!! Oby to byl poczatek dobrych wiadomosci na topiku. Potrzebne nam tu pozytywne informacje :-) Dlugo sie staralicie?? Andzia zdjecia super. Przypomnialo mi sie kilka miejsc.. Widac ze milo spedziliscie czas. Olka bedziemy niecierpliwie czekac na Twój powrót :-) Ide sie szykowac do gina.. :-D do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! alez fajnie dziewczynki.... no to raz jeszcze gratulacje dla asiorki!!!!!!!! suoper, ze tabeleczka odzyla...zaraz i ja ja uaktualnie... itus sciskam mocno, andziulek caluje goraco a nasze brzuchatki glaszcze po mniej i bardziej wystajacych brzusiach :D domi..super ze dalas glos przez olinka!!! olinku jak przygotowania do zabiegu? zazdroszcze CI...ja mi sie nie uda naturalnie to juz koniec moich marzen niestety.... :( moj maz jest nieugiety w tej kwestii..... a u mnie dzis latania i latania mam juz dosyc..a rano mialam pieklo i sajgon w domu...tak sie darlam na mikiego, za az ochryplam...teraz mam ogromne wyrzuty sumienia oczywiscie i juz wykazalam sie wobec niego moja niekonsekwencja...ot uroki wychowawcze..... mam wolna godzinke, potem bede znow latala i nawet nie mam pojecia kiedy potem kompa dopadne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja poprawie i odkurze tabelke... Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....15..19.10 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... . 17.....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..20.....25.10 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....15.....21.10 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.09 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. ******************************** PRZYSZLE MAMY Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ..26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ..6-7.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begus. jeszcze o tym zbyt nie mysle..staram sie przynajniej..... Teraz czekam po cichu na @...i sie zacznie...:) Ale wiesz...to kolejna szansa ale zadna gwarancja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie. Dziewczynka okaz zdrowia :-D :-D Juz wazy 1950, nie wiem czy to duzo czy normalnie... Dostalam skierowanie na badanka i recepte na zelazo, nast. wizyta za 3 tyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku...wg mnie w Twoim przypadku in-vitro to pewniak!!! eulalio.....tak Ci zazdroszcze...ach...rozmarzylam sie znowu.... a co u reszty naszych kolezanek slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu doczekasz sie i Ty !!! Tak strasznie mocno Ci tego zycze!! ❤️ Najadlam sie pizza domowa, pychotka :-D Teraz czas na relaks :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulailo - gratulacje i cudnie ze malenka ba, juz nie taka malenka sie zdrowo chowa:) Ani sie obejrzycie a juz bedziecie ja tulic - ja pamietam jak to niedawno Luxor zastanawial sie czy tam sa dwie kreski, jak ty oznajmilas dobra nowine...a czas leci... buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio-na tym topiku udzielilam sie kilka razy, chyba w maju...wtedy bylam juz spanikowana ze nie wychodzi:D a staram sie od wrzesnia zeszlego roku bodajze:) Powiedzcie czy to normalne ze czuje bóle jak na okres w 6 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorkaa takie bóle moga sie pojawiac bo macica sie rozciaga. Powiedz o tym lekarzowi przy najblizszej wizycie, moze zaleci ci magnez albo w razie duzego bólu nospe :-) Ale nie jest to nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten paskudny, pochmurny dzien!!! juz sie balam, ze cos nie tak z naszym topikiem, nie moglem wejsc na kafe, ale juz dziala ufff!!! kochane dzis u mnie 21dc poszlam na progesteron i TSH...wyniki dopiero za tydzien, ale nic to bo reszte badan mam zrobic w pierwszych dniach cyklu, takze nie mam wyjscia musze poczekac do nowego cyklu...pewnie jeszcze z 5 dni... poza tym nic sie u mnie nie dzieje b/z....zycie sie toczy :D a co u was moje drogie? jak samopoczucie jak zdroweczko? zadnych newsow? a moze ktos testuje albo co? jakas rzadna przezyc jestem!!!! a jak luxorek??? jakos dziwnie milczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Bega!! U mnie tez za oknem szaro i ponuro :-( Mam nadzieje ze Luxorek powiadomi nas jak cos sie zacznie dziac, chociaz pewnie w takiej chwili komputer to ostatnia rzecz o jakiej sie mysli..Musimy sie uzbroic w cierpliwosc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) jezdem, jezdem :D jeszcze nie na porodówce :P ale zbytnio nie mam czasu...a oze raczej \"jak\" udzielac sie :o mam gościa...który, jak mnie widzi przy kompie to sie strasznie dąsa 😠 cos czuje ze przez te odwiedziny ducha wyzione! 😭 trzymajta kciukasy :) jutro mam przelot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie moje panie...ja juz po zakupkach i pogoda jakby sie poprawila....teraz mam godzinke \"relaksu\" bo potem smigam po mikusia do szkoly... eulalio a jak u Ciebie zdroweczko? luxorku....a moze dzieki temu gosciowi urodzisz? wiesz doplyw adrenalinki tez niezle dziala :P :D iti, andzia?? gdzie jestescie?? list gonczu wysylam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
hej dziewczynki milo czytac ze komus sie udaje! gratulacje assiorka i eulalia ja czekam na @. troche mi poprzestawialo po laparoskopii. zawsze mialam @ co 28 dni a ostatnio przyszla w 31 dc a dzisiaj jest w sumie tez juz 31dc i cisza. Dziwne bo zawsze piersi mnie bolaly przed@ a teraz nic. mierzylam temp wczoraj rano i dzisiaj i wyszlo 36.9 tak wiec lipa co? nie bardzo sie znam. moze ktoras z was poradzi? pozdrawiam buzki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossignolko trzymam kciuki mocno mocno zeby @ nie przyszla :-) Bega u mnie zdrówko Ok, wszystko dobrze. Nie mam na co narzekac :-) Wieczorkiem idziemy do znajomych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
to ja tez tabeleczke poprawie Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....15..19.10 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... . 17.....26.08 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ..18.....10.08 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....15.....21.10 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? brydziaa.......Dominika........Berlin.............24.01. 79 .......przerwa Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9... .......18.10 Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....przygoto w.do IVF. ******************************** PRZYSZLE MAMY Luxor.............Kamila........Mazowieckie...19.03.81.. ..26.10.2007 OLKA.M..........Ola..............śląskie.........17.12 .78......T:11.2007 eulalia..........Aneta...........Londyn...........19.06. 80....23.12.2007 asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ..6-7.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie było mnie wczoraj bo miałam urlop, a dziś kolejny dzień w pracy, gdzie od środy chyba przechodzi tu tajfun i nie wiadomo gdzie ręce włożyć, więc piszę z samego rana, bo potem mogę nie mieć czasu :( Rossignolka temp.36,9 jak najbardziej ok. Ja np mamm bardzo niską tempkę przed owu w granicach 36,4 (gdzie powinna być normalna czyli 36,6), dlatego u mnie po owu wzrasta ale rzadko kiedy przekracza 37, najczęściej waha się w okolicach 36,9 a dzień dwa przed @ lekko spada. Ale czy 36,9 to u Ciebie jest spadek, to jeśli wcześniej nie mierzyłaś, to nie da się wyczuć. Życzę Ci w każdym razie 2 kreseczek. Eulalio cieszę się, że wszystko ok, a czy dzidzia duża to się nie znam. Beguś będzie dobrze. Strasznie długo każą Ci czekać na te wyniki, ale cóż zrobić. U mnies spokój, dziś 28dc, @ w niedziele i przyjdzie, już mam śluz podbarwiony krwią, więc to kwestia czasu. Wczoraj wydałam mnóstwo kasy, kupiłam sobie 2 pary spodni i torebkę. Teraz muszę skromnie żyć, by starczyło do wypłaty. Zmykam kochane, idę zrobić kawkę i do roboty. Jak mi się uda to jeszcze zajrzę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
a dzien doberek wszystkim!!! Dzieki Ituniu za odp. problem w tym ze ja wczesniej nie mierzylam. tak wiec poczekam i zobacze jak sie syt rozwinie. jak na razie to 32dc i cisza. zycze milego dzionka 🌻 ❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja dolaczam sie do zyczen milego dzionka...bo aura za oknem paskudna... rossignolko...trzymam zatem mocno kciuki!!! itus...ja tez poszalalam wczoraj :( niestety moje zdobycze to 2 spodnice i bluzeczka..... a co do @..cholera szkoda itus....no ale co poradzic..glowa do gory i piers do przodu! andziulek a co u Ciebie dobrego slyczac? ktory to dc?? jakos tak brakuje mi nowych ciaz, ze sie tak wyraze! :P :D kochane ja dzis kibluje poki co w domu bo musze czekac na kuriera, ktory ma mi przywiezc opony zimowe...wiec siedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×