Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

no to Itus mozemy sobie piątke przybic :D ja znowu nie moge sie pozbyc zwalków -oponek :P one są bleee.... a mam taki slomiany zapał ...ach.. a poza tym o teraz nawet czasu nie mam na nic :P nawet na posiedzonko Ole musze zabierac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - a moze Ty ten tego..co???:D:D:D.. rozumiesz andzie spewnoscia;) hmmm - chalwa - no, no to wsio jasne;) itus robaczku kochany z a co z tym czyms (co to bylo?? bialko??) co mialas wcinac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Andzia, ja ten tego to planuje na wrzesien :P a najlepiej tak na 21 , kiedy to mam wrócic do pracy :D bony, to tak niedawno...a mam wrazenie ze całe wieki temu mnie waliła w żebra i miałam mega zgage ...:P a tą hula hop to jakbym zarzuciła to nie recze za siebie :P kurde, czemu zamiast ogarniac mieszkanko siedze z Wami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie nie zajac - nie ucieknie:D.. no wlasnie - ja do roboty sie musze zabrac bo do dom chce wczesniej isc..buuu... no to se popracujesz znowu:D:D:D...- fajno juz o drugiego maluszka niedlugo sie starac - super!!! i na fotki Olenki czekam - bom jej dawno nie widziala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia białko może zacznę wcinać w lipcu, na siłce dbam o przyrost masy mięśniowej, staram sie jeść regularnie i podjadać jakieś słodzycze między posiłkami, obiadki gotuje takie bardziej kaloryczne, ale efektów jakoś nie widzę, jak na wszystko pewnie czasu potrzeba Luxorku bo gwarno się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu a u Ciebie w pracy wiedzą o ciąży tzn. szefowa wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus - nie , szefowa jesio nie wie ale dlugo nie ukryje bo jak sie najem to brzunio widac a ja nie lubie w workowatych ciuchach chodzic:D:D:D... przezd urlopem musze pogadac ale boje sie, nie wiem jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia, ja tez na slodkie tez patrzec nie moge, nawet wiekszosc sokow mnie odrzuca bo za slodkie, tylko rozcienczone z woda pije...a wiec z tego to ja wrozyc nie bede;) ale brak mdlosci, brak pryszczy...to ta chlopaka jak nic:P:P:P hehe powiem wam ze chyba waga mi ruszyla z miejsca i brzuch tez kurcze zaczyna w oczach rosnac. niestety ta waga u lekarza mi zawsze zaniza cos, zobaczymy w piatek. wg mojej mam ponad 3 na plusie. a tak w ogole to chcialam powiedzioec ze mialam suuuuuuuper dlugi weekend w gorach. nie wiem czy wiecie co to jest trike..taki rozbudowany rodzaj motoru, jak troche odpoczne po pracy przesle zdjecia, w kazdym razie byl wlasnie zlot tych tez maszyn, kolo 1500 sztuk, rewelacja. do tego gory, konie, dlugie spacery, czulam sie swietnie...ach...teraz w pracy znowu zdycham:( buuu odkrylismy u tesciowej kolyske, jeszcze po moim M. z ciemnego drewna, no rewelacja..kilka kolkow, koleczka i bedzie jak znalazl na poczatek:D:D pozdrawiam wszystkie razem i z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za literowki, ale wlasnie z pracy wrocilam i pierwsze to tutaj a glodna jestem strasznie. mala dzis po raz pierwszy tak jakos kopie ze troche boli, bardzo nisko po lewej stronie, nie wiem co tam mam, ale niech lepiej sie przemiesci zanim kopniaki beda silniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, luxorek, olej ta faldke, po drugiej ciazy pomyslisz o jej likwidacji o oile nadal bedziesz ja miala:P:P teraz sie nie oplaca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baabinki moje;) brydziuchna - ciesze sie ze weekendzik udany - super i czekamy na fotki niecierpliwie:D ja atez pare wyslalam - z moja siostra,moim M i malym bejbisiem:D... Luxor - hop, hop..:D.. Menia??? poziomko??? - wracac:D bega a Ty juz na wakacjach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia jesteś lub Olka - ekspertki od testów owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, ja jeszcze chwile jestem, zaraz zasiadam z miska chipsow i truskawek do meczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz zrobic z ciekawosci bo usg nie wierzysz????:P:P jesli owu ma byc tut tuz to nie wiem czy test jeszcze wyjdzie, pokazuje owulacje 24-36h przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu juz zrobiłam są 2 krechy wypasione, kiedy działać kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar dzis i jutro "powtórka z rozrywki", chyba ok? jak uważasz? Nie chce czekac 24 godz. aby nie przegapić i pluc w brodę. Mam szansę dziś na seksik, a jutro to dopiero po 22, wczesniej nie zaciągnę M do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituś, jak ja robiłam testy owu to mi pokazał wtedy kiedy ja nie wierzyłamze to juz i mały powstał a ja myslałam ze owu mam a tu było dawno po, i sluzom wogóle nie wierze, dzieki testom nam sie udało, trzymam strasznie mocno kciuki!!! Na urlop nie mają wyjscia musza mnie puścić bo po macierzyńskim od razu wróciłam i tAK USTALIłąM A MOGłAM PRZECIEż zaległy od razu wziaść wiec teraz bez żadnych skurpułów czy mżalu idę sobie na urlopik Acha nie opuszczajcie topiku błągam was, my tu jak w rodzinie mamy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test, bo mi lekarz zalecił, aby nie latac na kolejne usg. On przepowiedział owu na czwartek i kurka chyba mu się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka no wg tempki i sluzu to ja już dawno po owu powinnam być test owu też robiłam w 13dc i 2 krecha była bladziutka a dziś to taka gruba i różowa że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEŹLE SIĘ NAKRĘCIŁAM A Turcy nieźli są, Brydzia Niemcom kibicujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze w owu juz sluzu nie ma to u mnie byla norma i wiedzialam o tym!!sucho bylo i tyle. a temperatury nie mierzylam wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci iti ze zadana z druzyn nie budzi mojej symatii. zarozumialcy straszni i tyle!! niech wygra lepszy;) tak czy inaczej w berlinie bedzie dzis kociol!nie wazne kto wygra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymalam kciuki za holendrow i nadal nie wierze ze odpadli i to na dodatek tak fatalnie grajac:O´nie wiem co im sie stalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Holendrów szkoda, ale teraz jestem za Rosją niech będzie sensacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, przynajmniej jakas nowosc, ale by byly jaja:D:D tylko nie rozumiem dlaczego chlopaki z tej druzyny tak fatalne fryzury maja:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejżałam zdjecia i nie mogłam tego nie napisać. Brydziu wygladasz cudnie :) Ten brzuszek dodaje Ci uroku :) Andziula widze że już Ci sie kurteczka nie dopina :P Ciesz sie ogromnie! Kochane niech wasze maleństwa rozwijaja sie zdrowo Itus trzyma kciuki mocno okropnie!! Działaj kochana i dzis i jutro, najlepiej jutro rano... Bedzie dobrze :) 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć misja wykonana ;) Eulalia z rana powtórka, ojj dziś mój M wstał o 5 a to bardzo nieludzka pora, a poza tym pierwsze co robi po przebudzeniu to wstaje i idzie z psem na spacer. A ja smacznie dalej śpię. Ale dziś jeszcze powtórzymy, dla lepszego efektu. Tymbardziej że już jutro od rana mnie nie będzie w domu. Wyjeżdzam bez M na cały weekend. A od jutra duphaston przez 10 dni i będe czekac z niecierpliwością na termin @. Musze zajrzeć na skrzynkę, zdj obejrzeć. Zmykam kochane, czas się zebrac do pracy. Miłego dzionak. Ciekawy był wczorajszy meczyk, w sumie byłam za Turcją, ale widowisko fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti dzielna kobieto trzymam kciuki. Niech sie teraz \"chłopaki\' biorą do dzieła :P miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×