Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

uderzyła isę popłakał i zasnął, pewnie pośpi 15 minut i tyle mam dla siebie, najgorsze jest to ze niczym sie nie zabawi, ani w kojcu, ani w hustawce, ani na spacerku, nigdzie tylko by chodził wstawał i raczkował od switu do nocy, na spacerku jak z nim jadę to mi sie wysmyknie z szelek i staje w wózku, normalnie niewem co rabic, bo patrzenei i bieganie za nim od rana do 22,00 wykańcza mnie totalnie, az tesknie do chwil kiedy siedział w brzuszku, miałam swiety spokój, kocham go bardzo, barkuje mi go nawet gdy śpi 5 minut, juz do niego tęsknię, ale współczuję mojemu M jak ja pójde do pracy a on z nim zostanie, bedzie padnięty, choc moze dobrze mu to zrobi, bo mi ciagle nie dowierza ale z drugiej strony bedę strasnzie za małym tęsknic jak bedę w pracy, i takie to wszytsko sie robi smutne jak o tym myślę, co tam bedzie dobrze!!! buziackzi, zajrzę później!!! Acha Brydziu czas najwyzszy szykowac wsyztsko!!! ach jakie to przyjemne!!!, ani sie obejrzysz a juz tój swiat bedzie stał do góry nogami i takie maleństwo będzie wszystkim rządzi i o wszystkim decydować jak już urzadzisz pokoik to poslij fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus ❤️ kciuki trzymam! Olka, u nas to samo ...:( tylko stoi cały dzien, ja ją na dupke a ona myk i stoi, przy czy sie tylko da. i guzów tez masa i siniaków :( Andziu, duzo wiary Słonko w lepsze jutro 👄 A ja nie wracam do pracy! :D decyzja podjeta! wspólna oczywiscie ;) rozmawialismy duzo i doszlismy do wniosku ze zostaje dalej na wychowawczym, przy tym ze teraz juz nie dostane nawet tych 450zł :( a wiec bedziemy zyc tylko z jednej wypłaty...bedzie ciezko , ale wole to niz byc poza domem cały dzien za tak naprawde marne grosze...ten czas tak szybko leci, a kasa nie jest najwazniejsza, czuje potrzebe bycia z małą, chce widziec jej pierwsze kroczki, byc przy niej gdy bedzie uczyła sie wielu nowych rzeczy :) nie chce żałowac za kilka lat ze mnie z nią nie było :) Begus, jak zawirowania? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku gratuluje podjęcia decyzji, napewno nie było łatwo.. ja z tych samych powodów ciagle siedze w domu z Laurą. I mimo iż moja mam jest na emeryturze i chętnie by sie nią zajęła, i wiem ze zrobiłaby to świetnie, to i tak szkoda mi ją zostawiać na cały dzień. Dlatego ja cie rozumiem :) A teraz idziemy na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas katarek od wczoraj :( w nosku rzęzi...nocka przekichana, od 20 praktycznie co 15 min był płacz do 3 , a potem do 7 co godzine...:( bidulek mój kochany.... Olka, Ty masz ten komfort ze przesypia ci całe noce to mozesz sie zregenerowac :D u nas od kilku miesiecy nawet do 5-6 pobudek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... z wynikiem bety.... 6,26 mIU/ml dziewczyny boję się jak cholera, do terminu @ jeszcze 3 dni wiecie że wszystko może się zdarzyć po 2 latach starań się udało zajść w ciążę, teraz modlę się aby się utrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa iti:D:D:D:D ale czad:D:D:D gratulacje!!!!!!!!!!!!🌻🌻🌻 tak strasznie sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy mocno trzymac kciuki by wszystko bylo dobrze. kurcze, no przeciez w koncu musi zaczac sie jakas dobra passa na naszym topiku, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia dzięki norma dla ciężarnych zaczyna się od 5,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itus - slonce... trzymam mocno kciuki;) i bardzo sie ciesze - jednak cos z tym sluzem bylo nie tak... trzymaj sie kochana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, no chyba nie watpisz w wynik, zreszta ten bol piersi po bokach jest ponoc dosc jednoznacznym objawem. ja akurat nie mialam, ale czesto sie o tym slyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia w wynik nie wątpię, ale wiesz, że przed terminem @ może się zarzyć wszystko biorę 3 razy dziennie luteinę musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenko, ja narazie nie bede miala pokoju dzieciecego. zamienimy tylko sypialnie z salonem, w sensie pokoj duzy bedzie dzecinnym i sypialnia w jednym a w malym bedzie komputer, telewizor, kanapa i takie tam. w styczniu sie wprawdzie przeprowadzamy ale tam tez beda tylko dwa pokoje, z tym ze na 90 m2, wiec bedzie mozna pomyslec o jakis prowizorycznych podzialkach-zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemy iti ze moze sie zdarzyc wszystko, ja tez mialam pozytywny test juz jakies 4 dni przed terminem miesiaczki i potem sie strasznie stresowalam..ale musisz byc dobrej mysli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś pójdę chyba do gina, aby powiedział mi jak brać dalej luteinę i poszukam laboratorium, w którym moge w sobote powtórzyc betę a w niedzielę sikaniec, bo to będzie termin @ aż boję się cieszyć i myslę, że każda z Was mnie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti ja prosto od drzwi po spacerku lece do kompa i .... co widze? Kochana tak sie ciesze!! trzymam kciuki ❤️ Andziu napisz coś wiecej? byłaś u lekarza?? Luxorku współczuje chorej Oleńki. U nas ze spaniem nie ma problemu, od dłuzszego czasu Laura przesypia całe noce, z ewentualna pobudka na picie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio dzięki dziewczyny zmykam do domu i potem do gina a jak mi M pozwoli to wieczorem zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak twoje przeziebienie iti?? wg.mojej lekarki nie mozna brac NIC, czyli herbatki, lozko i tyle. no ale w polsce chyba az tak drastycznie sie do tego nie podchodzi. mimo wszystko lepiej by bylo wylezec co by sie z tego nic gorszego nie zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus!! gratuluje z całego serca!! ❤️ :D niech wszystkie aniołki czuwają nad Wami 👄 jest troche lakarstw homeopatycznych które mozna w ciązy :) ale najlepszy miód i cytryna ;) a mnie strasznie brzuchol boli :O tak jakbym miała cały czas skurcz...dziwne to, i w krzyz mi cos weszło 😭 ledwo chodze, a przy małej teraz tyle roboty... znowu jakies zawirowania hormonalne pewnie przez odstawienie tabsów :( strasznie mnie ten ból meczy, nawet nospa nie pomaga :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituś gratuluje słonko ty moje:)❤️❤️❤️❤️🌻🌻🌻 I bedzie wszystko dobrze a co do bóli po bokach piersi to tez tak miałam ale zganiałam na objaw przed miesiączką ale jednak sie myliłam:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od gina powiedział, że wynik bety jest obiecujący i mam spokojnie czekac do terminu @ jak sie nie pojawi iść na betę. Oczywiście nadal folik i luteina. Powiedizał, że ma nadzieję, że ten wynik to nie efekt pregnylu, który dostałam 13 dni temu. Też mam taką nadzieję. Brydziu przeziębienie lepiej, tylko katar mam, leci mi z nosa. Kuruje się herbatkami, cytrynami i czossnkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu trzymam kciuki ale było by fajnie bo bysmy sie zmiściły na maja:) :)❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️s❤️❤️s❤️s❤️❤️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus- beta jest ciązowa jak nic, teraz tylko sprawdzic czy rosnie- tak jak piszesz w sobote a potem to juz czekanie na pierwsze usg i bicie serduszka, super wiadomość!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka, Menia dzięki 🌻 z betą poczekam do poniedziałku a w niedzielę zrobię sikańca, już zakupiłam. a mieliśmy w góry jechać, a wyglada na to że urlop spedzimy w domu, ale byc może z fasolką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka...gratuluje pierwszych kroczkow synka! Zanim sie obejrzysz bedzie juz sam biegal:) Luxorku...grautuje odwaznej decyzji. Na pewno nie bylo latwo... Jednak te wspolnych kilka lat z dzieckiem jest bezcennych. I nie da sie czasem przeliczyc tego na pieniadze... Jesli podolacie finansowo to szkoda byloby nie wykorzystac tego, jakze cennego, czasu spedzonego z dzieckiem. A katarek...a kysz, a kysz...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Ja sie cieszyłam ze mdłości nie mam a teraz wszystko mi smierdzi i kończy sie mdłościami.Dobrze ze pracuje tylko do niedzieli miesiąc urlopiku w Polsce:) Będe zaglądać do was i czekam na kolejną dobra wiadomość Ituniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus- co tam góry gdy sie cuda dzieją!!!!! :D Dominiczko- kiedy zaczynasz walkę? Teraz Twoja kolej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu...a ty juz na ostatnich nogach prawie. Trzymam kciuki za szybki i lekki porod:) Baga...TY jak zwykle w biegu. Menia...niebawem do Polski... chetnie bym sie z Toba zamienila. A u mnie @ juz puka do drzwi. Placz mam dzis caly dzien na czubku nosa. Te cholerne hormony... Powinnam sie cieszyc, ze juz za trzy tygodnie zaczne stymulacje... a tymczasem boje sie strasznie. Boje sie, ze sie nie uda... A wtedy rozsypie sie chyba psychicznie na kawalki. Wybaczcie, to ta hustawka przed@owa przeze mnie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×