Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

az latasz brydziaa po tych topikach:p.p:p.. nie masz co robic???:D:D:D:D...wszedzie wyszpieguje:D... a to nie moj x topik tylko majowkowy, szczesliwy mam nadzieje;) ponoc kto pyta nie bladzi a slyszalam ze jak skurcz lydki lapie czy cus to mozna magnez brac - nie wiem jakie mam wyniki, czy prawidlowe bo widzisz brydziaa w tak dziwnym kraju przyszlo mi mieszkac ze nie zrobia zadnych badan, nawet po poronieniu... jak bym byla w pl juz dawno po wizycie u gina pewnie bym byla i o wszystko wypytala - a tak musze pytac i szukanc w necie;) Sprawdze w domu ile ma feminatal magnezu, zobacze... a czy problem z progesteronem mam?? nie wiem bo nie mialam badania krwi ale wiem tez ze nawet gdyby byl jego nadmiar to nie jest to szkodliwe - zostanie wydalone bez szkody dla organizmu i dziecka - poprostu sie boje i biore luteine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mowiac o x topiku mialam na mysli "chce miec dziecko":P:P na majowkach mnie jeszcze nie bylo;) wiem ze sie boisz kochana, ale najlepiej po prostu odzywiaj sie dobrze, korzystaj z owocow i warzyw, ktorych juz potem do konca ciazy nie zobaczysz. zaufaj choc troche naturze. twoje nerki i tak beda teraz podwojnie pracowac, po co maja filtrowac jeszcze wiecej. wszystko bedzie dobrze...a luteine bierz jesli cie to uspokoi i jesli bedziesz potem miala kompetentna osobe, ktora ci pomoze w jej odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnez sie bierze ogolnie na miesnie, na wszelkiego rodzaju skurcze, sportowcy biora magnez. we wczesnej ciazy wydaje mi sie raczej zbedne, juz pradzej nospa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, moge jeszcze dodac ze duzo magnezu zawieraja zielone warzywa wszelkie ( wczesniej nie wiedzialam, moj M sie na poczatku ciazy smial ze jem wszystko byle zielone, potrafilam zjesc 3 ogorki z dipem na raz), pieczywo pelnoziarniste i orzechy. i patrz jak bedziesz kupowac wode, niektore z nich maja duuuzo magnezu a w formie pitnej magnez jest lepiej przyswajalny. swego czasu troche czytalam o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchna - 👄... dzieki kochana;) - wiem ze orzechy, zielone warzywa duzo magnezu zawieraja, wiem, wiem i czytam tez;), bardzo dobra ksiazke mam "W oczekiwaniu na dziecko" ale czasami lepiej "starszych" kolezanek zapytac:D.... co do wody to zadko kupuje - przewaznie jak mam ochote na babelki bo pitna mamy z kranu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek no no...., w takim razie zaczynam trzymać kciuki!!!! ja też bym juz chciała ale z moim małym to niewiem chyba byłabym wiecznie wykończona, choc moze nie gdybym była w domu, ale ja wracam do pracym M z małym wiec ciażę musze na trochę odłożyć, ale za rok o tej porze wrócę do tematu i zaczne planować ... u nas już lepiej!!!:D:D:D i to o wiele!!!!!!!teraz czuje się jak skarb, to ci dopiero!!!!!!!!!!!!!!!1:):):) moze wszytsko będzie dobrze i moje marzenia o drugim dziecku sie bedą miały szansę spełnić Andziu też bym uwazałą z tym magnezem, mnie gin powiedziałm ze w tych witaminach dla kobiet w ciazy kest wszytskiego jak trzeba i nie trzeba niepotrzebnie brać bo mozna przesadzic, jestem tego zdania co Brydziak że trzeba z pokarmem, podobno grejpfruty (niewiem czy to sie tak pisze) tego duzo mają wszystkie was ściskam i kocham!!!!! i tak sie ciesze ze was wszytskie mama:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Olu ciesze sie bardzo ze miedzy wami jest owiele lepiej:)a bedzie napewno jeszcze lepiej:) Brydziu dzisiaj w pracy byłam o wiele spokojniejsza, moze dla tego ze juz czesciej mysle o naszym malenstwie:) Nawet dla klientów byłam dobra:P Ja biorem witaminy Pregnazon to jakies tutejsze, i wiem co czuje Andzia tutaj u nas tez jak by mogli to wcale by ni erobili kobiecie wyników przez całą ciaze trzeba sie o wszystko prosic albo nawet wykłucic, i to mnie przeraza. Jutro wkoncu wizyta u lekarza juz nie moge sie doczekac:) wczoraj tez rozmyślałam nad imieniem lda chłopcem i jak narazie podoba mi sie najbardziej Antos i Wiktor dla dziewczynki prawdopodobnie Maja ale nie wiem wczesniej nie miałam takiego uczucia ale czuje ze to bedzie chłopak, moge sie mylic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u gina i mam srednie wieści :( po lewej stroni, gdzie był ten mniejszy pęcherzyk co lekarze orzekli że się raczej nie będzie liczył, to go nie ma. Za to po prawej mam aż dwa pecherzyki. I albo ten duzy nie pękł i się zaczął wchłaniać (teraz ma 24mm) albo to jakieś nowy - w co wątpię. Jest jeszcze jeden 18,6mm, endo grube ponad 11mm A co do zrostu to tez się zdziwił i stwierdził, że jeśli podejdziemy we wrzesniu do laparoskopii to zrobimy za jednym zamachem histeroskopię aby zbadac też macicę. wszystko pod górkę ach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Na poczatku chce przeprosic za dlugie milczenie. Zadko bywam ostatnio na kafe. Jakos weny brakuje. I mimo, ze w przyszlym cyklu rozpoczynam stymulacje do icsi to jakos tak mi...nijak. To chyba obawa przed tym, ze moze sie nie udac. Wiem, wiem...trzeba byc pozytywnej mysli i wierzyc w to, ze bedzie dobrze, ale z drugie strony nie mozna przesadzic z tym optymizmem, bo im wyzej wzlecimy tym bardziej bedzie bolal upadek. Staram sie to jakos wywazyc, ale czy mi to wychodzi...? Nie wiem sama... W kazdym razie machina ruszyla. Jestesmy juz po badaniach. Dzis dzwonilam zlozyc "zamowienie" na recepty i za 4 tyg rozpoczynamy stymulacje...jesli nic juz sie nie wydarzy. Poraz pierwszy wyczekuje z radoscia nadchodzacego okresu:) Brydziu...a Ty kiedy planujesz sie rozpakowac?;) Luxorku, Olciu, Begus, Menia...sciskam Was wszystkie i calusy sle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Meniu! Eulalio...Twoja corcia-miod, malina!:) To jeszcze skorzystam z okazji i sie zaktualizuje. Myslalam, ze juz mnie wykreslilyscie, ale widze, ze ciagle przoduje;) STARACZKI *********************************** Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81....30+..05.09 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.01 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....26....08.09 poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..13......29.07 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.7 6......przerwa... ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1 ICSI nieudane. andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ....nieudaneICSI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 brydziaa.......Dominika........berlin...........24.01.79 ......11.10.2008 Menia21........Marzena........Edinburgh.......21.07.1985 .........?...... SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura...3990gr...59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu ja brałam Magnez i vit B6 od 4 miesiaca do końca ciąży, ale nie brałam żadnych preparatów dla ciężarnych.. Trzymam kciuki żeby było dobrze :) Meniu mam nadzieje że sie nie rozczarujesz dzisiejszą wizytą, nastaw sie że w Anglii nikt sie nad ciężarnymi nie rozczula..Mi na pierwszej wizycie lekarz tylko pogratulował i kazał brać kwas foliowy..żadnych badań.. Dominika, Iti- trzymam kciuki.. Luxorku już staranka.. nieźle :) Życze powodzenia Olka ciesze sie że już lepiej u Was. Pochwal sie zdjeciami Łukaszka bo dawno go nie pokazywałaś ;) Brydziu dzięki za fotki, śliczny brzusio. To juz niedługo :D Bega jak interesy?? Wdrożyłaś sie już w firme?? Napisz do nas! Byłam w poniedziałek z laurą na kontrolnym usg główki i u neurologa. USG dobre ale neurolog dopatrzyła sie wzmożonego napiecia mięśni w raczkach (?) i mówiła ze mamy ja nadal rehabilitować, przypomne ze inna neurolog mówiła ze ćwiczenia mozna zakończyć bo jest wszystko ok.... W pon. ide kontrolnie do rehabilitantki.. zobaczymy co powie.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) wreszcie mała poległa ;) Ituś, ja mysle ze to wcale nie pod górke! a z górki! ❤️ zaczynają sie składac puzzle w całosc i wreszcie lekarze dochodza co tak naprawde stało na przeszkodzie 👄 wszystko sie wyjasni i juz bedzie tylko lepiej Kochana ❤️ Brydziu, wyglądasz prześlicznie ! :D ciąża Ci słuzy bardzo :) 👄 i nie ma mnie co podziwiac :P ledwo daje rade z jednym...ale chce drugie! :) jej, to silniejsze ode mnie...zreszta chodzi tez o różnice wieku, mam brata 5 lat starszego i to było straszne....teraz jest ok ;) Andziu, uwazaj z tymi medykamentami Słonko...nie przesadzaj, wszystko jest ok w pewnych normach, a moze byc szkodliwe gdy sie ją przekroczy ...mysle ze ten magnez jest zbedny, nospa wystarczy, gin mi mówł ze do 6 tabletek na dobe mozna, choc mysle ze to tez sporo :P ja bym radziła zapobiegawczo nospe 3x1 :) wcale nie mam komfortowej sytuacji z powrotem do pracy...:( o ile zostane w domu , a chyba nic z tego nie bedzie, to bedzie krucho z kaska :( bo te 450zł to przy potrzebach didulka to pryszcz...ale jakos bysmy dali rade, w koncu sa niewielkie zapasy ;) bałabym sie tylko ze mnie zwolnia...ach... a ja dzis miałam koszmarna noc :( wymiotowałam...niewiem po czym...bleeeeeeee.... obudziłam sie koło 2 z koszmarnym bólem głowy i mdłosciami :O zdążyłam wstac i sru do kibla... do tego odkąd nie biore juz cerrazette to strasznie mnie brzuch nawala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Brydzia - slicznie wygladasz, slicznie... Luxorku - az ja z lekami nie przesadzam, dlatego wlasnie pytam bo zem niewiedzaca;)... a mowie wam - tu lekarze najchetniej by nic nie badali, nie przepisywali i nie sprawdzali - moze to dziwnie brzmi ale tak jest.. ja jeszcze spoko lekarza mam ale to dlatego zem uparta i zawsze postawilam na swoim - no i to polak wiec i inna mentalnosc i zrozumienie... lykam feminatal i nospe w razie czego - dzieki babolki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, chyba bym nie zdazyła tak szybko :P kurka, tabletki odstawiłam z 10 dni temu :D ale by były jaja :D jak nic to nic... a jak zaciążyły, to wszystkie na maj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za komplementy, wcale dobrze nie wyladam na codzien, co potwierdzi kazdy kto mnie widzi na zywo:P:P ale co tam, jakies zdjecia na pamiatke miec musze. luxorek, nono...a pewnie, ja sie rozpakuje to wy wszystkie w ciazy bedziecie, to niesprawiedliwe;) 👄 eulialia, no kurcze porazka z tymi lekarzami. mam nadzieje ze sie za bardzo tym nie przejelas, bo jak widac wiarygodnosc nie jest zbyt wysoka.. biore sie powoli za pranie ciuszkow, jejku jakie to fajne uczucie wieszac takie malenstwa. z prasowaniem sie jeszcze wstrzymam. nadal praktycznie chodzic nie moge, cale podwozie boli jakby mnie ktos skopal tak porzadnie. mam nadzieje ze mi potem kosci miednicy wroca na swoje miejsce milego dnia babolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku pod górkę dlatego, że pierwszy raz mi się zdarzyło, zeby pęcherzyki nie pękły i mam torbiele, na szczęscie zaczęły się wchałaniać. Jakoś nie czuję, żebym posunęła się naprzód. No może tylko o tyle że usunęli ten zrost. Wizja laparo i histero coraz bliższa. Na poczatku września wizyta u gina i decyzja czy zabieg czy kolejne iui a zabieg przesuwamy na inny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia ja wczoraj wieczorem nie miałam na skrzynce zdjątek Eulalio masz słodką małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze iti, to pewnie dlatego ze mam 4 rozne adresy iti i wyslalam przez przypadek do innego iti, kurcze...ciekawe do ktorego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu , te podwozie mi wróciło do normy jakies 5 miechów po porodzie :P szybko zleci :D Itus, moze tak ma byc...nawidoczniej te badania musisz przejsc , a wtedy bedzie sukces. :) chociaz ja wierze i trzymam kciuki za maj :D ❤️ Andzia, nie kracz :P ja chce rodzic na jesieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Ty Luxor...??? nie wanze kiedy - wazne ze mozesz... My tu tyle czekamy a ta se miesiac chce wybierac:D:D:D:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku na wiosne fajniej a co do miechów to tez juz nie wybrzydzam oby w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem Andziu 👄 co Bóg da to bedzie ❤️ byle zdrowe ...:) tak sie tylko przekomarzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodziłam na jesieni i jest super :) na wiosne akurat takie odchowane siedzace, mozna całe dnie na dworze spedzac :D a z takim szkrabem to juz jest meksyk w domu :P Itus, to co, bliżnieta będą czy raczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxorek, ja tez z terminu jesiennego jestem zadowolona. bo raz ze podczas ciazy ma sie wszystkie owoce i warzywa do dyspozycji, z ciuchow ciazowych to mam tylko spodnie, mam nadzieje ze sie nie ochlodzi jeszcze bo zadna kurtka sie nie dopina. no i zime przechodze z mala w glebokim wozku po kolezance a na wiosne jak zacznie siadac kupie jej jakas fajna spacerowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti-nie martw sie kochana nie tylko ty masz pod górke!Ja wczoraj byłam u endokrynologa i tez mam metlik znowu w głowie;/ Podejrzewa u mnie utajnioną nadczynność z którą można zajśc normalnie w ciąże ale nie ma pewności że ją mam tylko jest tzw utajniona i mam wykonać jakieś szczegółówe badanie tarczycy scyntografie,która byc może to potwierdzi lub nie.Ale powiedział ze przyczyna moim poronień może byc nadwaga którą mam .Mam zrobic badanie kortyzony które jak bedzie podwyzszone tzn ze ta nadwaga akurat u mnie moze przeszkadzać.Najgorsze jest to że jak mam sie teraz odchudzac to nie moge na razie sie starać bo jedno wyklucz adrugie.I teraz nie wiem czy najpierw sie odchudzić czy to olac i próbowac dalej;/masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku ja tam stawiam na byka, bo jakaś mała iskierka sie tli, a jesli się uda to będzie byk, no chyba że się urodzi z tydzień po terminie Kait będzie dobrze musi być!!! prawda? i u mnie i u Ciebie i Domi, Poziomki i Beguni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×