Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Czesc dziewczynki:) Ja juz jestem po wizycie u lekarza rodzinnego, Pan doktor był super naprawde miły facet , Zanim do niego przyszlismy miał juz moja historie bo pani doktor z kliniki w której sie leczyłam wysłała mu .Wiec nie musiałam sie produkowac od poczatku jak to przewaznie bywa u lekarza:) Z powodu wylotu do Polski postara sie załatwic mi wizyte z moja położna a sa tutaj co czwartek, aby porobiła mi badania czy wszystko z dzidzia jest dobrze, chyba ze sie nie uda do przyszłego czwartku to dopiero jak wróce z Polski to dopiero wtedy ale da nam jeszcze znac:) Co do USG w Polsce nie ma przeciwskazan, wiec spokojnie moge sie umówic na nie. Poruszły tez temat ciąży pozamacicznej ale tez powiedział ze to mnie nie tyczy poniewaz było by juz widac na USG które robiła mi pani doktor w klinice.Wiec sie uspokoiłam. Wiec sie dowiem od połoznej:) Mdłości mi sie nasiliły ale wymiotów nie mam:) Tak po za tym czuje sie dobrze:) Buziaki dla was:) A bym zapomniała BRYDZIU slicznie wyglądasz z brzuszkiem bedziesz miała sliczna pamiątke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski odkopywać Was muszę Kait jak samopoczucie i jak tam stranka? Ty chyba jesteś nauczycielką to chyba za chwilę do pracy idziesz Luxorku no i jak się czujesz jako nowa starająca się. Masz stresa? U mnie nijak. Czuje się dobrze, czasem jajniki kłują, ale to po clo normalnie. A przez tę pogodę za oknem to ciągle mi się chce spać. Mojego M boli kręgosłup, ostatnio coraz bardziej (to u niego jest przypadłość rodzinna) i ledwo chodzi, ale żeby do lekarza pójść to nie. Te chłopy…. Chciałam go wczoraj na koncert wyciągnąć, to się nie dał. Na dziś mamy w planie kino ale czy pójdziemy…. Kto wie. Pewnie znowu kolejny wieczór przed TV. Czasami mam dość. Olka a jak tam Twój związek?? Kwitnie? Mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iti:D no rzeczywiscie pustki tu straszne, to pewnie przez pogode nikomu nic sie nie chce. moj M tez ma straszne problemy z kregoslupem, i tez jest to poniekad u niego rodzinne. sa dni ze ruszyc sie nie moze:O nic za bardzo z tym zrobic nie mozna, powinien cwiczyc, na basen chodzic by miesnie kregoslupa wzmocnic, zawod zmienic, ach.. andzia, jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój na basen chodzi w sezonie jesienno-zimowym więc niedługo zacznie i licze na poprawę. Andziu jak tam nasza majóweczka, jejku ile ja bym dała aby do Ciebie dołączyć A Tobie Brydzia jeszcze z m-c został co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie tak iti, za 3 tyg wg tutejszych zwyczajow ciaza bedzie donoszona a nawet gdybym teraz dostala skurczy to by juz porodu nie hamowali, od 34 tyg sie juz tego nie robi. a do mnie jakos nadal nie dociera ze to tuz tuz i ten alien co mi sie w brzuchu rusza to prawdziwy maly czlowiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti-po pierwsze rzeczywiście od poniedziałku do szkoły łeeeeeeeee:(masakra sie wdrazac tak po 2 miesiacach laby ale co zrobic nie ma rady;/ a co do staranek to postanowiłam sobie dac troche czasu na odpoczynek a szczególnie psychiczny.Narazie chce troche chociaz zrzucic z wagi a w pazdzierniku jest wesele brata i chce wygladac \"normalnie\"więc narazie sobie odpusciłam czuje ze to mi jest narazie potrzebne.Nie wiem czy dobrze czy źle ale narazie myśle tylko o tym zeby schudnąć;/masakra a jak tam u Ciebie?pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko!!!! weszlam na moment a tu tyler newsow...... dziewczynki kochane...merniu, andziu!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!! mega mega... itus moje szczescie...trzymam kciuki najmocniej jak potrafie...tak mocno jak umiem i wierze...wlasciwie tylko w was wierze bo w siebie juz dawno przestalam wierzyc...uciekaja kolejne miesiace iwiem juz, ze dla mnie to koniec.... ale ... brydziu slicznie wygladasz! eulalio laura sliczna! luxorku jak t5am sie czujesz??? u mnie jutro szkolny amok...a w firmie..balaganm na calego..nie wiem jak sie nazywam i nie wiem nic...stoje w martwym punkcie i jestem przerazona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Wstawać wszystkie co to za obijanie sie na naszym topiku:)! Ja mam 2 dni wolne i juz od 6 rano nie śpie bo całą noc latałam do ubikacji:) Troche mi sie mdłości nasiliły ale tak ogólnie nie jest źle. Teraz robie pranko bo szykuje powoli ciuszki na podróż do Polski i jak przedszepałam swoja szafe to sie przeraziłam w wieksza ilosc ciuchów sie nie mieszcze albo sa za ciasne i nie wygodne:) Wiec czekaja mnie małe zakupy w Polsce:) Kobietki prosze odezwijcie sie :( Dlaczego was nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( w sobote zaczelam krwawic, ta ciaza trwala zaledwie 5 tygodni... o conajmniej 35 za krotko:( I dzis nienawidze i siebie i Boga i calego swiata! I wiem za czas goi rany, ja potrzebuje tego czasu wiele - musze zapomniec o dziecku na jakis czas bo wysiadam, wysiadam psychicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu balam się o Ciebie cały weekend bo Cię nie było na kafe... Boże czemu los bywa tak okrutny?????????? Andziu, wiem że się podniesiesz i chyba rzeczywiście trzeba troszkę odetchnąć. Pewnie lekarze zlecą jakieś badania aby ustalic przyczynę. Trzymaj się kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, nie mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:( Andziulek kochanie!!!!!!!!!! przytulam Cie do serca, zycie jest straszne, jedno dobre wynika, MOŻESZ zajsć w ciażę normalnie, natrualnie, teraz gdzieś tkwi pytanie dlaczego tak sie dzieje, lekarze znajdą odpowiedź, wczoraj sie dowiedziałam ze moja koleżanaka też poroniłą (drugie dziecko, jedno już ma) jest załamana, cóż ja mogę powiedzieć, staram sie zrozumieć i myślę ciepło o Tobie Andziu, narazie tyle, bo wiem że bedzie dobrze choc wiem też ciężko po tym Ci w to wierzyć, ale ty jesteś tu najsilniejsza z nas, poradzisz sobie, wiem to bo jesteś życiowo bardzo mądra, juz ci kiedys pisałam, trzymaj sie ciepło, przytul do M i razem bedzie łatwiej Eualio Laurusia śliczna, kurcze jak tak patrzę na te wasze córcie to aż mi się zachciewa drugiego dziecka szybciej, poprostu miodzio, śliczna śliczna i jeszcze raz śliczna, tak jak Oleńka Luksorka Beguniu kochana ja tam kciuków narazie póki co nie puszczam i ciagle czekam aż pewnego dnia jedna taka mała Bega napisze tu ze ustrzeliła wreszcie jajo!!!!!!!!!1 U mnie raz lepiej raz gorzej ale w sumie to nieźle, za tydzień wracam do pracy i niewiem jak ja bez mojego małego dam radę, dwa i pół miesiaca siedziałam sobie z nim od świtu do nocy a teraz trzeba go zostawiać na wiekszą częsć dnia, oj oj, cóż począc, trzeba sie brac w garść i dalej do przodu Meniau uważaj na siebie, dobrze odżywiaj , a z ubraniami ciażowymi nie ma co szaleć, cos trzeb mieć wygodnego to sie zgadzam ale najlepiej zeby to było cos co po ciaży też jeszcze załozysz o ilt to możliwe, bo potem to wszytsko leży w szafie niewykorzystane, no chyba ze czeka spokojnie na kolejną ciażę Dla wszytskich buziaczki, dla Andzi szczególnie gorące, kocham was wszytskie i sie cieszę że tu jesteście!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu kochana ja nie wiem co napisac, mysle o tobie caly czas i jest mi bardzo smutno ze los cie tak doswiadcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Andziu kochana trzymaj sie cieplutko i najwazniejsze ze mąż jest przy tobie. I jest zdania jak Ola najwazniejsze ze możesz naturalnie zajsc w ciaze, a lekarze teraz sie juz toba zajmą. Olu wiem ze nie moge nakupywać ciuchów, tak ogólnie napisałam, :) Wiem tez ze nie ma co przesadzac. Ugotowałam zupe ogórkową mmmmmm ale jest pyszna:) Staram sie duzo wypoczywac i w pracy dbaja wszyscy o mnie. Wiecie moze co jest dobre na mdłości bo potrafi mnie całydzien trzymać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIU...:( łączę sie z Toba w bólu...❤️❤️❤️ jakie to zycie jest przewrotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Andziu...nawet nie wiem co napisac. Nie potrafie zrozumiec dlaczego los tak doswiadcza. Wszystkie wierzylysmy, ze tym razem juz bedzie dobrze. Nic, co tu napisze, nie zmniejszy tego bolu, ktory teraz nosisz w sercu. Jestes silna kobieta i podniesiesz sie z tego. Nie wiem czy bedzie to dla Ciebie jakiekolwiek pocieszenie, ale popatrz na Malinke. Tez dwa razy spotkala ja ta tragedia, a przed kilkunastoma dniami urodzila pieknego, zdrowego chlopca. Kochana jestem z Toba myslami i sercem caly czas. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu-przykro mi i wiem co czujesz ja przeszłam juz to 2 razy nie znam dalej przyczyny:( Trzymam za Ciebie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko......nawet nie masz pojecia juak mnie zatkalo to co przeczytalam...juz nawet racjonalnie myslec nie umierm....nie mam odpowiedzi...a moze juz nawet jej nie szukam....bo tylko zal, smutek i zloscv by przeze mnie przemawialy....ale jednego jestem pewna!!! tak bardzo jak nigdy dotad!!! NIC NIE DZIEJE SIE BEZ PRZYCZYNY i Ty o tym wiesz....za momement otrzxasniesz sie a zycie zgotuje piekny prezent...a tego tez jestem pewna..wiesz, ze zachodzisz naturalnie w ciaze !!!!!! a to juz polowa sukcesu!!!!!!! sciskam andziulek, mocno.... olciu...nawet nie wiesz jak Twoja wypowiedz mnie wzruszyla....ze wierzysz mimo, ze ja juz przestalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jest tu kto??? Eulalio czy ty wracałaś w ciąży samolotem do domciu??? Bo ja sie troche obawiam a tymbardziej ze to wczensa ciaza. Czytałam ze najlepiej leciec około w 5-6 miesiącu no ale ja musze teraz. A tymbardziej ze bedziemy leciec około jakies 3,5 godziny ale postaram sie przespac ten czasw samolocie. A i czy któraś z kobietek wie coś moze na temat czopu sluzowego, w którym tygodniu on sie tworzy i jak długo??? Zgóry dziękuje za odpowiedz. Wstawajscie śpiochy.🌻❤️ Andziu❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu ja leciałam 3 razy samolotem w ciązy, w 4 miesiący w obydwie strony a potem w 7 juz na stałe.. W zaawansowanej ciaży niektóre linie lotnicze chcą zezwolenia od lekarza.. ale Ciebie to jeszcze nie dotyczy :) Bedzie dobrze. Kiedy lecisz i na jak długo? Andziu myśle o Tobie Słońce... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jakos tak chyba nikomu nie chce sie pisac, no bo niby co.. andziu, jestesmy z toba kochana nawet jesli na jakis czas postanowisz nas opuscic- zrozumiemy wszystko. trzymaj sie kochana menia, co ty z tym czopem, interesowac sie nim bedziesz dopiero przed porodem i to tez nie koniecznie. a tworzy sie kolo 7-8 tyg. napewno tego nie zauwazysz bo niby jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio lecimy do Polski 8 wrzesnia a wracamy około 10 pździernika:) Juz sie nie moge doczekac:) A pytam sie o czop sluzowy poniewaz myślałam ze on juz jest od razu a jednak nie:) Dzięki Beguś:) i Eulalio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a powiedzcie mi jezeli biore witaminy a w nich tez jest kwas foljowy to chyba nie musze brac dodatkowo osobno kwasu foljowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzieki menia czuje sie w miare dobrze, najgorzej w nocy jak sie z boku na bok nie mozna przekrecic bo wszystko boli, no ale takie to juz uroki koncowki ciazy;) dzisiaj chyba ze 4 godz tylko spalam, o 4 jadlam sniadanie bo zglodnialam:D do tego plomba mi wypadla i kawalek zeba sie ulamal:( a wiec jeszcze mnie czeka dentysta w tym tygodniu a juz myslalam ze dopiero po porodzie sie za zeby wezme:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×