Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Witam U mnie ciężko Ituniu znów w pracy bo same stresy i obowiązki a w domu tyle robotyy przy małym, ale jakoś sie juz teraz wdrożyłam i radzę sobie staram się byc zorganizowana i chyba jakoś tak mi to wychodzi, dzień za dniem tak szybko mi ucieka, mały cudny, a nawet nie mam czasu wam posłać fotek co innego mnie martwi Właściwie powinnam oczekiwać @ a tu ból brzucha jak na jajeczkowanie i śluz rzadki !!!! mam stracha ze to ciąża, oby nie bo narazie muszę dać trochę czasu moim nerkom, wiec teraz to by nie było wskazane i boje sie co to będzie:(, kurcze ale przytulanki były bo myślałam ze już po owu a tu chyba wbyło w czasie owu lub owu jest teraz, głowa mnie aż boli wiec czekam na @ i siedzę jak na bombie, Serdecznie wszystkich pozdrawiam, Andziu co u Ciebie, Domi jak sie czujesz, Kait buziaczek Dla wszystkich usciski Brydziaczku tak to juz jest pod koniec, troche sie człowiek przejdzie i wszystko boli, czuje sie każdy kilogram i wszytsko uwiera i wogóle człowiek by juz chciał sie brzuszka pozbyc i urodzić, jeszcze troszkęi i będziesz tulic małą kruszynkę, jak cudnie!!!:) trzymam kciuki cierpliwosci kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja...wieczorowa pora. Luxorku...Ty mi cos podpadasz:P Cos czuje w kosciach, ze Ty nam tutaj niespodziane zrobisz:) Jeszcze sie okaze, ze w najblizszym czasie jakis \"wysyp\" brzuszkow bedzie i licze na to, ze bede jedna z...wysypanych:D Brydziu...juz niedlugo, juz niedlugo. Czym jest tych pare dni wobec calych dziewieciu miesiecy?:) Jeszcze bedziesz tesknic za brzuszkiem, kopniaczkami...zobaczysz:) (powedziala, co wiedziala, heheheh) Olciu...przykro mi, ze stres sie Ciebie trzyma. Masz 🌻 a poprawe humoru:) Z jednej strony chcialabym Ci zyczyc ciazy, ale skoro ona nie wskazana z powodow zdrowotnych to zycze w takim rzie szybkiego nadejscia @, co Ci stresow ubedzie. Iti...jak po wizycie? Daj znac czy jakies decyzje u gina zapadly. Bega, Andzia, Menia, Kait...dla was duzo 😘 U mnie problemow ze spaniem ciag dalszy. A jak juz zasne to sny glupawe mnie nawiedziaja. Dzis najpierw snily mi sie wypadajace zeby, wrrr!!! A potem inwazja wielkich pajakow:( No i problem mi sprawia picie wody. Musze conajmniej 2 l dziennie. Dla mnie to spory \"wysilek\" bo ja normalnie wypijam 1l do 1.5l. A teraz samej wody 2 l plus jeszcze inne plyny. Ale trudno-zaciskam zebi i pije:) I biegam siusiu co 15 min:D Za tydzien w piatek usg i jak wsio bedzie ok to wlacza mi kolejne zastrzyki. A tak poza tym...nic szczegolnego sie nie dzieje. Dzien do dnia podobny. Pozdrawiam Was serdecznie i zycze spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi, oj ja tez czuje ze bedzie inwazje brzuszkowcow i jednym z nich bedziesz z cala pewnoscia TY!!!!:D:D olenko, nie wiem to chyba pierwszy raz na naszym topiku, ze kciuki bedziemy trzymac by jednak @ przyszla..z tym sluzem to nigdy tak do konca nie wiadomo. czekamy wiec na koniec cyklu a potem najlepiej do lekarza po tabletki bo po co sie tak stresowac!!! iti, czekamy na wiesci od ginka!! ja wiem dziewczyny, ze juz tak niedlugo..ale jest taki niepokoj przed ta godzina zero, wzmagany bezczynnoscia. pomarudze sobie czasami jesli wolno;) nic innego mi nie pozostaje bo tutaj sie porody wywoluje dopiero 3 tyg po terminie, chyba ze ktg wykarze jakies nieprawidlowosci. wybaczcie jesli za bardzo smece czasami!a wiem ze powodow tak naprawde nie mam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorek to pierwszej ciąży też się długo wypierała i udawała, ze to nie to, pamiętacie? U gina ok, nic mnie nie boli, rany ładnie się goją. Teraz czekamy na @, potem usg w okolicach 10-12 dc aby zobaczyć jak pęcherzyki po punkcji rosną. Dlatego też stymulacji nie będzie w tym cyklu. Powiedział, że te ogniska endometriozy to były takie malutkie, że prawie każda kobieta takie ma i że to normalne, gorzej jak są duże i połączone ze sobą, wtedy to już określa się stopnie tych ognisk. Olka, Luxor radzę zrobić test bedziecie pewne, i Luxorek przestanie nam tu ściemniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti...cisze sie, ze tak szybko wszystko sie zagoilo. Trzymam kciuki by @ szybko przyszla, a potem...no coz...co tu duzo mowic:) Potem juz za dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Domi w listopadzie szykuje się wielkie testowanie Twoje, Andzi i może moje, no jest jeszcze Bega, Kait, poziomeczka która jeszcze chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholewcia! :D normalnie Wam cos powiedziec :P babole no! juz mnie zaciążyły :P ale ja naprawde jak bum cyk cyk, nie mysle nawet o tym ze to ciąża bo to nieprawdopodobne wrecz by było :D a to ze sie zapierałam wtedy to tyz pamietam :D Itus, no to swietnie ze zmierza ku dobremu :) ❤️ goi sie szybko, cudnie! 👄 Domi, nie marudz ze co 15min do kibelka gonisz :P bo juz niedługo bedziesz co 5 min biegała i to w nocy :P Brydziu, smędz nam ile wlezie :) ❤️ wiem jakie te ostatnie dni sa dołujaco-dłużace sie okrutnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie domi, jak luxor mowi, bedziesz znala na pamiec mape toalet publicznych w promieniu 50 km od domu i pracy:P:P:P mnie juz nawet babcie klozetowe w okolicznych barach i centrach handlowych rozpoznaja:P:P a tak swoja droga picie jest zdrowe, ja tam pije luzem 2-3 litry dziennie!!troche sie pomecz, przyzwyczaj i pozostan przy tym zdrowym nawyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu...mowisz, ze zadne WC nie bedzie mi obce, heheh? Ja wiem, ze powinno sie conajmniej 2 l dziennie wypiajac, ale jakos tak...nie wchodzi mi zbytnio. Ale kto wie....moze po tym miesiacy wejdzie mi to w nawyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszysko sie zmiesci, zreszta juz wtedy twoje nerki nie beda jedynymi ktore beda filtrowac;) elastycznosc kobiecego ciala jest zadziwiajaca, prawda?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki jestem po badaniach w końcu na chlamydie,mycoplazme ,wymazy z szyjki macicy wymaz bakteriologiczny itd itd..czekam na wyniki zobaczymy jak będzie.Jeszcze za tydzień hormony no i wizyta pod kątem infekcji dentystyczna i laryngologiczna i tyle w tym miesiącu pozniej z wynikami ide znowu na wizytę do gina zobaczymy co dalej;/ A za 2 tygodnie ide na wesele i kompletnie nie mam sie w co ubrac i nie mam czasu łazić po sklepach:)buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Jesteśmy już w Warszawie pogoda w kratkę ale nie jest źle:) Widzę że polujecie na Luxorka:P hihi My sie dobrze czujemy wiec na razie nie mam na co narzekać :) śpioszki wstawać:) Pozdrowionka dla wszystkich i buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki! u nas kolejny piekny dzien, zrobilismy sobie z M do poludnia spacerek nad jeziorkiem. strasznie sie stresuje jadac z nim autem, jakos nie ufam poczatkujacym kierowcom:P:P az dziw ze z tego stresu nie urodzilam:) wyslalam wam na maila aktualne zdjecie, kto nie dostal niech krzyczy. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu dzięki za zdjątka :) Naprawdę ślicznie wyglądasz z brzuszkiem:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hej babki, jak tam weekend?u mnie dosc leniwie jak latwo sie domyslec;) M chce mnie dzis namowic na maraton filmowy w kinie, jednak jakos sie wacham czy dwa filmy pod rzad wysiedze. od 2 dni czuje sie jakos .. gorzej. mam nadzieje ze to pierwsze zwiastuny konca. brzuch mnie bardzo miesiaczkowo boli, krzyz nawala, w pochwie i pachwinach jakby kto szpilki wkladal..no ciekawe, dzisiejsza noc byla straszna. ale brzuch nadal wysoko a czopa ani widu ani slychu..zobaczymy czy ktg jutro nadal bedzie milczec udanej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka jak tam u Ciebie, 2 przyszła w końcu czy nadal nie ma? Luxorka nie pytam, bo i tak się nie przyzna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziu bóle okresowe powiadasz.... Oj pcha sie Wasza dziewczynka na świat :D Juz niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba niestety nie:( nadal nic sie niedzieje. juz mi sie wydawalo ze jednak bo na ktg skurcze 20-40, ale lekarka rozwiala moje zludzenia mowiac ze to nic:(do tego cisnienie mi skacze, dzis bylo nawet 138_98, ale lekarka po zbadaniu mnie cisniomierzem manualnym stwierdzila ze puls jest tylko 80:O wiec ja juz nie wiem nic. mdlosci mnie mecza i chyba ta pogoda dziala tez troche depresyjnie. w piatek mam kolejna wizyte, na dzien przed terminem, wtedy zobaczymy co dalej.. hop hop, jest tu ktos?? kiedy andzia wraca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziu uwierz mi że nie znasz dnia ani godziny, u mnie też zaczęło sie z nienacka :) Trzymaj sie kochana Pogoda sie poprawiła, wygląda na to że bedzie złota polska jesień :) A gdzie Wy wszystkie są??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki eulalio;) zlota polska jesien powiadasz..u nas paskudnie, pada i zimno..w taka pogode tez by mi sie na ten swiat nie spieszylo:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczatka moje kochane! zaniedbywalam Was, ale jak zwykle nie wiem w co mam rece wlozyc... u mnie permanentny brak czasu...jestem jek w kieracie i nie wiem co najpierw....ta szkola , praca i obowiazki mnie wykanczaja...nawet nie mam czasu na moment do kompa wpasc..teraz mam chwilke miedzy jednym zajeciem a drugim wiec zamiast prasowac wpadlam do Was...ciesze sie, ze u Was ok.....tylko czekam z niecierpliwoscia na coronie brydzi i wasze 2 kreseczki!!! u mnie w temacie cisza..chyba byla owu a jak byla to dobrze, bo dzialania byly ale totalnie rekreacyjne a nie prokreacyjne...i tak pewnie nic z tego nie bedzie ale co tam...juz przywyklam... ja chyba juz nawet nie czekam...chyba bardziej z przyzwyczajenia niz checi...sama nie wiem...ogolnie dopadla mnie jakas chandra jesienna i nie mam dobrego humoru... podam wam linka do strony mojego klubu...jest to robocza strona, tylko na moment potem ja poprawimy...musiala ruszyc zeby juz byla.. www.przystaneksylwetka.pl tymczasem moje drogie ide sobie kawusie zrobic i bede zerkala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bega Ty wiecznie zabiegana kobieto :) Ja też właśnie robie kawke, Laurusia spi, chwila relaksu zanim wstanie :) Fajny klub, aż żałuje że nie jestem z Warszawy. Podoba mi sie Liliowy kapelusz- z życia wzięte ;) Brydziu jak tak u Ciebie?? Czekamy :) Meniu jak sie czujesz?? Dominika, Iti- co nowego kochane staraczki ?? ❤️ myśle o was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×