Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Brydziu ja cały czzas tu lookam do Was i trzymam kciukasy !!!! To niewiarygodne,ze tak to zleciało :D Begunia-- widze ,ze zyskałysmy podobny stan ducha .Trzeba doceniac to co sie ma .Prawda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalia, mam nr do luxorka, wiec jakby co dam znac. olinku, dziekuje bardzo za kciuki, przydadza sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia Jeśli masz miękką szyjkę to zobaczysz zacznie sie i szybko pójdzie u mnie było twardo nawet po podaniu do szyki żelu na jej zmiękczenie i nawet po 13 godzinach bóli wiec sie ciesz ze masz jak masz i szykuj na przyjście dzieciaczka, ściskam kciuki, Ja sie kuruję, dziś już jestem mocniejsza, mały śpi, M pojechał do rodziców, wiec jestem sama i odpoczywam póki mogę, mam L4 do czwartku,niewiem co dalej, lekarz mówi ze mogę isć do pracy jeśli chcę a jeśli nie to mam przyjsć to on mi da jeszcze tydzień L4, mysle co zrobić Poważnie się boje ze te jajowody pozostaną niedrożne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na dziś mam termin @ zawsze wcześniej mam ze 3-4 dni a tu nic, strasznie sie boję ze ni przyjdzie i że to będzie początek jeszcze jakiś problemów, żeby tylko przyszła wreszcie, chyba nigdy jeszcze tak na nią nie czekałam!!!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenko, ja bym jeszcze w domu posiedziala, wypocznij, wzmocnij sie troszke i korzystaj z ladnej pogody. przez ze zapalenia mogl ci sie cykl rozregulowac, akurat tym bym sie chyba nie przejmowala. wierze ze jakos sie wszystko ustabilizuje. moja szwagierka miala cos podobnego z tym ze u niej zapalenie wdarlo sie po opercji wyrostka:O lezala dwa tyg w szpitalu i miala operacje bo jajniki i jajowody az jej zaropialy- straszne, idzie czlowiek na niewinny zabieg a wychodzi po takich przejsciach. ma dopiero 18 lat, mam nadzieje ze zadnych sktkow ubocznych nie bedzie...i u ciebie tez nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchno..no to trzymam kciukacy zacalych sil!!1 olinku....swietnie to ujelas...jestem w totalnie pogodzona,moj stan ducha to spokoj....skoro nie mam juz na to wplywu bezwiednie poddaje sie fali wydarzen i ciesze sie z tego co mam...mamy juz dzieciaczki...wiec .... ale wiara mnie nie opuszcza i to najwazniejsze..jakas glupia wiara nie wiem nawet skad sie bierze.. oliciu...wypoczywaj i zdrowiej nam... pozostale moje drogie sciskam mocno!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchno..no to trzymam kciukacy zacalych sil!!1 olinku....swietnie to ujelas...jestem w totalnie pogodzona,moj stan ducha to spokoj....skoro nie mam juz na to wplywu bezwiednie poddaje sie fali wydarzen i ciesze sie z tego co mam...mamy juz dzieciaczki...wiec .... ale wiara mnie nie opuszcza i to najwazniejsze..jakas glupia wiara nie wiem nawet skad sie bierze.. oliciu...wypoczywaj i zdrowiej nam... pozostale moje drogie sciskam mocno!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, ja przy kazdym dzwieku mojego telefonu z niecierpliwoscia patrze czy to przypadkiem TY :D bedzie dobrze! juz niedługo, max 2 tygodnie!! :D do swiat to juz bedziesz mogła drugie zmastrowac ;) wiem ze w to nie wierzysz teraz i masz mysli ze my ludzie jak słonie :P ale mylisz sie bardzo ;) bedzie tylko trach i do szpitala, złapie Cie w najmniej spodziewanym momencie :) aaa, i na pocieszenie...mi lekarze mówili ze 1cm rozwarcie na tym etapie...to zadne rozwarcie :o ale to moze poleciec baaardzo szybko ❤️ jej, sie podniecam :D Olka, odpocznij jeszcze tydzien 👄 pieniadze to rzecz nabyta...wzniejsze teraz jest Twoje zdrowie ❤️ zarłam dzis kanapki z kapusta kiszoną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka nieloeczone zapalenie powoduje zrosty, a jesli się obawiasz to rób kontrolne badania, możesz pić ziółka antyzrostowe i zażywaj ruchu (mi po laparo zalecali ruch aby nie było zrostów). Kontrolnie możesz po 2-3 m-cach wykonać hsg i sprawdzić drożność. domi jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki!:D luxorek, dzieki za zrozumienie. ja sama sie sobie dziwie ze tak fisiuje..pare dni po terminie to u pierworodek nic nadzwyczajnego w sumie, a czlowiek sie naczyta w tym internecie jakis tragicznych historii, ktore same sie jakos odnajduja przypadkiem:P:P i potem ma jazde..:( a odnosnie telefonu to boje sie juz go uzywac, kazdy mysli ze to juz:O ja juz sobie nawet na ploty zadzwonic nie moge bo od razu panika. najchetniej bym zasnela i obudzila sie w godzinie zero:D z tym rozwarciem to ja mam nadzieje ze sie ono powieksza, bo tak mnie tam w srodku boli i kluje ze cos sie dziac musi. ludze sie ze pewnego dnia mi lekarz powie, ze jest juz 5 cm i moge spacerkiem isc na porodowke:P:P;) ola, tak jak iti mowi, zapalenia nieleczone powoduja zrosty. i rzeczywiscie jesli bedzie cie to bardzo martwic to bedziesz mogla stan jajowodow skontrolowac. a teraz na zwolnienie i codziennie dlugie spacery po parku w ramach terapii:D:D glowa do gory!! zycze wszystkim milej niedzieli, ja bede dzis uskuteczniac maraton, M ma wolne wiec wyprowadzi mnie na spacer, hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi ten slawetny czop odszedl, choc raczej opisalabym to jako garsc sluzu z odrobina krwi:O sorki za szczegoly...ciekawe czy to cos znaczy. bede was informowac gdyby cos sie dzialo. o ile ktos bedzie dzis na forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Wpadam zobaczyc co z Brydzia, a ona jeszcze 2 w 1;) Trzymam kciuki by wszystko ladnie i sprawnie poszlo. Ide cos przekasic, a potem wroce i rozpisze sie nieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane.... nie chciałam Wam pisac...ale nie mam wyjscia kurde... zajrzycie na mój album ze zdjeciami :) SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pitole LUXOR, ty wiedzmo jedna!!!!!!!!!:D:D:D:D:D gratulacje, boze jak pieknie:D:D a nie mowilam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Brydzia, tam prawie nic nie widac :D kurcze no! przy Oli było tak samo.... jaaaaaaaaaaa, ale jazdaaaaaaaaaaaaaaa :D naprawde byłam przekonana ze napewno NIE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musze cos zjesc, ale tak sie od dwoch godzin zbieram i nic mi przez gardlo nie chce przejsc a teraz to juz w ogole!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy do znajomych na obiad, wiec nie wiem kiedy bede;) odezwe sie wieczorkiem gdyby nadal byla cisza buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko toczy sie swoim torem. W piatek mialam usg. Wszystko ok niby, poza lewym jajnikiem bo wyglada "lekko policystycznie" i przez to musza uwazac podczas sytmulacjy bym nie wyprodukowala zbyt wielu pecherzykow. Kolejne usg w piatek. Wtedy bede juz nieco wiecej wiedziala. Planowany wstepnie termin punkcji to 24 pazdziernik, a transefer 26/27 pazdziernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku wiedziałam, ale mówiłam że naciskac nie będę gratuacje, teraz to za cholerke nie wyliczysz terminu chyba jedynie z usg a ja nie mam @ nadal, dziś 33dc, nawet nie czuję się na @ nie wiem czy to wina zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek gratuluję, szczerze i od serca U mnie smutno, @ nie ma, boję się co dalej, mam nadzieje ze sie zrosty nie porobią ITUŚ co to za zioła i gdzie je można kupić?????????????????????????napisz jeśli wiesz jak sie nazywają, nigdy o tym nie słyszałam, nic mnie już nie boli i jestem juz silniejsza po tych antybiotykach,tak bym chciała zobaczyć kiedyś na teście dwie krechy:(:( Luksorek ciesz się swoim szczęściem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja tam sie jeszcze nie nastawiam :) ta kreska jest baaardzo słabaaaaaaaaaa... przy Oli na dwóch testach robionych w kilkudniowym odstepie tez takie były :o jej, ale sie zakręciłam... Domi, to juz niedługo 👄 ja bym chyba padła jakbym miała sama sie kłuc :o podziwiam! Itus, a czy mozliwa jest ciąża po zabiegu?? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko melduje ze 2godzinny spacerek nic nie ruszyl, cos tam lekko boli ale to jeszcze zadne skurcze, wiec czekamy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×