Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hej porannie Olka chyba 31 lub 32 tydzień lekarze każą jej dotrwać do końca stycznia, także jeszcze całe 5 tygodni Andziu trzymajcie się miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co za wiesci :( Aneczko, trzymajcie sie! ❤️ bidula sie nacierpi...ech... Olka, ja wychodze codziennie, deszcz, snieg, mróż nie sa nam obce :) wiadomo ze przy -10 czy -15 grubo smaruje buzie kremem na mróz i zawsze na troche wychodze, chociaz 15-20 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie wolne mam choc mysl o pracy nadal mnie nie opuszcza, byłam już na spacerku z Łukaszkiem, mimo że u nas troche pada i jest mokro i brzydko, pobiegał i teraz spi:) grunt to zmęczyc smyka, i wreszcie troche spokoju. W wigilię jesteśmy w domu, jutro sobie wszystko przygotuje dzis jeszcze odpoczywam i upichcę coś pysznego na kolacyjkę. Dziś 14 dc, jak narazie staranka codziennie od 8dc, ale przeczuć nie mam żadnych i nic już nie obserwuję, bedzie co ma być, bo zgłupieć mozna od tego. dziewczyny a jak wy spedzacie świeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i zapomniałam dodać ze doszły do mnie zdjecia od Andzi jeszcze z 31 tygodnia chyba, slicznie wygladała i piekny brzusio, A Laurusia Eulali śliczna dziewczynka, dziękuję za zdjecia, a jak wyrosła!!!!!!!! niedawno takie maleństwo było:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Miłych chwil podczas Wigilii. Świąt wypełnionych radością, miłością, niosących spokój i odpoczynek. By nie zabrakło pogody w sercu i obecności bliskich.  A w Nowym Roku... , żeby było dobrze, tam gdzie jest źle. Lepiej, gdzie jest dobrze. Żebyśmy potrafili docenić to, co mamy i otrzymali to, czego chcemy. Aby marzenia się realizowały. I emocji. Takich, które sprawiają, że chwile warte są zapamiętania. Pogody ducha i umiejetności dostrzegania piękna tego świata. Wiary w siebie i swoje możliwości.  My święta tak: wigilia u teściowej, 1 dzień u nas w domku, teściowa przychodzi na obiad, 2 dzień u moich rodziców Andziu jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych , pieknych i niezapomnianych Swiat zycze drogie kulizanki... My w domciu - we dwojke, albo raczje we trojke ;) - nie wiem, moze choc na godzinke urwiemy sie do znajomych ... na wigilijnym stole barszcz z kartoniku i mrozone uszka, gotowa rybka i to wsio:D bo nic a nic nie gotuje, syf w domciu ale co tam - damy rady. bvuziaki kochane i jesio raz - cudownych swiat ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolych swiat dziewczyny!!! andzia, w pierwszej chwili jak to ze "we trojke" przeczytalam to pomyslalam juz wiadomo co...:P prosze mi tu ostroznie slowa dobierac by nas o zawal nie przyprawic;) lece dalej po rodzinie pielgrzymowac buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieję ze świętowałyście na całego, mnie sie wszystko w wigilię wyśmienicie udało, było cudnie, gorzej dzis u teściów, dzis mam 17 dc, staranka co dzień, może coś sie uda choć zupełnie nie czuję niczego wiec chyba nic z tego, zobaczymy za jakieś 8 dni, tak bym bardzo chciała zeby się udało:) zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzi aj sie tez wystraszyłam w pierwszej chwili wiec popieram brydziaka, ale dobrze ze sie odezwałaś kochana, pisz jak sie macie, i który tydzien masz, bo nie mogę odkopać tabelki naszej, dobrej nocki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzis wizyte :) maluszek ma sie dobrze , choc nie bardzo dało sie pomierzyc bo ułozył sie niefortunnie ;) ale pomachał do mnie jajeczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D wiedzialam kiedy zajzec:D Luxorku - mialam nosa, tak jakos widzialam cie z parka dzieciaczkow - corcie masz, symio w drodze:D Gratulacje kochana 🌻... OLKA -kochana to powim tak jak Ty zawsze mowilas - co bys jajo ustrzelila w tym cyklu:D i przepraszam za to zamieszanie male - we trojke, trzeci osobnik ma sie dobrze, spac mnie daje, wierci sie niemilosiernie:D a Wy jak po swiatkach? my spokojnie w domciu, w Boze narodzenie brat z dziewczyna u nas, w szczepana bylismy na obiadku u znajomych i tak zlecialo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksor super!!!! no to za niedługo sie przekonasz ze chłopczyki są super, Boze a ja to bym marzyła teraz o córeczce, tylko jak to zrobic, a pewnie w mojej sytuacji będę szczęśliwa jeśli cokolwiek sie uda ustrzelić, Andziu od 8 dc codziennie były staranka dzis juz 19dc wiec chyba odpuscimy na ten cykl, ale jak sie nie uda to w przyszłym miesiacu testy owu i czekamy aż do dwóch kresek, podkarmiamy zołnieżyki cola i do roboty!!!! gdyby tylko pozbyć sie tych pesymistycznych myśli ze juz nigdy moze sie nie udać:( Andziu dbaj o swój skarb, luksor a ty o swój, ja sie bardzo cieszę ze tyle chłopczyków będzie ach cudownie!!:) pozdrawiam wszystkie i czekam ze moja @ nie przyjdzie w tym miesiacu, za 11 dni będe wiedziała, Andziu a który masz tydzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksor super!!!! no to za niedługo sie przekonasz ze chłopczyki są super, Boze a ja to bym marzyła teraz o córeczce, tylko jak to zrobic, a pewnie w mojej sytuacji będę szczęśliwa jeśli cokolwiek sie uda ustrzelić, Andziu od 8 dc codziennie były staranka dzis juz 19dc wiec chyba odpuscimy na ten cykl, ale jak sie nie uda to w przyszłym miesiacu testy owu i czekamy aż do dwóch kresek, podkarmiamy zołnieżyki cola i do roboty!!!! gdyby tylko pozbyć sie tych pesymistycznych myśli ze juz nigdy moze sie nie udać:( Andziu dbaj o swój skarb, luksor a ty o swój, ja sie bardzo cieszę ze tyle chłopczyków będzie ach cudownie!!:) pozdrawiam wszystkie i czekam ze moja @ nie przyjdzie w tym miesiacu, za 11 dni będe wiedziała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksor super!!!! no to za niedługo sie przekonasz ze chłopczyki są super, Boze a ja to bym marzyła teraz o córeczce, tylko jak to zrobic, a pewnie w mojej sytuacji będę szczęśliwa jeśli cokolwiek sie uda ustrzelić, Andziu od 8 dc codziennie były staranka dzis juz 19dc wiec chyba odpuscimy na ten cykl, ale jak sie nie uda to w przyszłym miesiacu testy owu i czekamy aż do dwóch kresek, podkarmiamy zołnieżyki cola i do roboty!!!! gdyby tylko pozbyć sie tych pesymistycznych myśli ze juz nigdy moze sie nie udać:( Andziu dbaj o swój skarb, luksor a ty o swój, ja sie bardzo cieszę ze tyle chłopczyków będzie ach cudownie!!:) pozdrawiam wszystkie i czekam ze moja @ nie przyjdzie w tym miesiacu, za 11 dni będe wiedziała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksor super!!!! no to za niedługo sie przekonasz ze chłopczyki są super, Boze a ja to bym marzyła teraz o córeczce, tylko jak to zrobic, a pewnie w mojej sytuacji będę szczęśliwa jeśli cokolwiek sie uda ustrzelić, Andziu od 8 dc codziennie były staranka dzis juz 19dc wiec chyba odpuscimy na ten cykl, ale jak sie nie uda to w przyszłym miesiacu testy owu i czekamy aż do dwóch kresek, podkarmiamy zołnieżyki cola i do roboty!!!! gdyby tylko pozbyć sie tych pesymistycznych myśli ze juz nigdy moze sie nie udać:( Andziu dbaj o swój skarb, luksor a ty o swój, ja sie bardzo cieszę ze tyle chłopczyków będzie ach cudownie!!:) pozdrawiam wszystkie i czekam ze moja @ nie przyjdzie w tym miesiacu, za 11 dni będe wiedziała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wciaz nie wierze ze to chłopak :D pomimo iz miałam takie przeczucia ;) mąż sie śmieje zebym tatusia powiadomiła bo on dziewczynke robił :P Olka, nie stersuj sie tak ❤️ trzymam mocno kciuki! wiesz co...ja bym Ci radziła zebyscie nie codziennie celowali w jajo , a co 2-3 dni, wtedy plemniki maja szanse na odbudowe 👄 są silniejsze i wieksze prawdopodobienstwo ze dojda do celu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane Lux gratuluję chłopczyka :) super pareczka :) święta i po świętach jakoś zleciało ogólnie miło, spokojnie, niedziela była tak dobra, odpoczęliśmy w domku tylko w nocy z soboty na niedzielę @ mnie nawiedziła, ale z takim bólem że z 1,5 godz nie spałam. Oj dawno mnie tak nie wymęczyła, cieszyłam się potem że jest niedziela i nie musiałam rano zrywać się do pracy. Olka Lux dobrze radzi, codziennie to zamęczysz swojego M :P Poza tym potrzebna jest regeneracja, mi gin zawsze mówił sex co 2-3 dni dopiero dzień przed owu i owu codziennie, ewent dzień po owulacji powtórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Przepraszam że się nie odzywałam, ale jak zaczęłam pracować to czasu mi brak, do tego jeszcze święta. Dzisiaj mam wolne i mieszkanko do ogarnięcia. Musimy zabezpieczenia na meble zakupić bo mały zaczyna wszędzie wstawać i próbuje chodzić więc już się zaczyna :/ Andziu trzymam mocno kciuki abyscie dotrwali do porodu z maluszkiem i na pewno wszystko będzie dobrze :) Luxorku gratuluję syncia :) i przeprowadzki do nowego mieszkania :) Ituniu to sie namęczyłaś bidulko z @ :( Olu za ciebie również trzymam mocno kciuki :) ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Meniu kobieto pracująca ;) zapomniałam, ze to już Twój powrót do pracy Jak sobie radzicie? Lux no fakt za chwilę przeprowadzka My tak od marca będziemy starać się sprzedać swoje mieszkanko, mam stracha że wcale nie będzie łatwo. Musimy tez do jakiegos banku skoczyć aby określić mniej więcej naszą zdolność kredytową. No nic czas pokaże co się uda zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ituniu :) W pracy nie jest źle aż sama się dziwię że jestem spokojniejsza, na luzie, i niczym się nie przejmuję :) nawet wszyscy w pracy są milsi aż dziwne :P Victor nawet nie odczuł ze mamuśki w domu nie ma, nawet mu to na dobre wychodzi bo Krzyśka widzi częściej :) Czasami Krzysiek przywozi małego do Hotelu i tam go odbieram, jedziemy na jakieś zakupy i do domu :) Teraz pod koniec stycznia idę na tydzień urlopu bo rodzinka przylatuje :) I już się doczekać nie mogę :) Ituniu z tego co pamiętam to chcecie sprzedać mieszkanko i kupić większe, tak ? Mam nadzieję że wam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo :) Meniu, jejku, zupełnie tez zapomniałam ze Ty juz bidulo do pracy :) dobrze ze podejscie masz lightowe i na spokojnie wszystko odbierasz ;) no jakos w polowie stycznia chyba przeprowadzka :) troche mnie ona przeraza...te pakowanie, rozpakowywanie tam, sprzatanie :o ii przyzwyczajanie do nowego miejsca, do 4 pietra :/ do nowych sąsiadó....nie lubie takich zmian ;) no i juz mysle o tym gdzie ja prace znajde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku na pewno będzie dobrze :) Powoli wam wszystko sie ułoży :) I pracę również znajdziesz :) A powiedz mi daleko jest te wasze nowe mieszkanko od tego co teraz w nim mieszkacie ? I który to już tydzień z bąbelkiem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu, to na tym samym osiedlu :) jakies 10 min drogi pieszo wiec nie tak daleko... choc to drugi koniec osiedla :D boje sie tego wszystkiego, ale cóż, chcialo sie jeden pokój wiecej to trza przecierpiec ;) teraz leci 22 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) jak Wam minął Sylwester? no i jak się zaczął Nowy Rok? my po balu, zadowoleni, objedzeni, wytańczeni aż strach pomyśleć że jutro pobudka o 6 rano, oj będzie cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas 26 dc, czekam jak an szpilkach, w głebi duszy czuję zę się nie udało, objawów żadnych, nic juz nie wiem. Kusi mnie by juz zrobic test ale chyba poczekam jeszcze. dzis pierwszy dzień w pracy, oj ale się nie chce!!! Andziu co u was który tydzień macie?:) :) :) D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Andzia wczoraj znowu była w szpitalu, nie wiem czy ją już wypuścli czy została. Ale pisała Olinkwi, że jest ok. Trzymamy kciuki aby Nikoś jeszcze troszkę wytrzymał Olka czekaj czekaj, nie rób testu, no chyba że Ci się @ spóźni. Zobaczysz co los przyniesie. U Mnie nowy cykl, niedługo owulka, ale ja już na nic sie nie nastawiam, nie mam podstaw zbieramy się/ oswajamy się powoli aby podejśc do ivf Lux daj znac jak tam przenoszenie gratów? Jakieś imię dla synka chodzi Wam po głowie? Meniu jak stranka? Celujesz w jajo mam nadzieję :P Domiś jesli czytasz to życze Ci pomyślności w Nowym Roku, oby był o niebo lepszy od tego mininego, aby wszystkie Twoje życiowe ścieżki się wyprostowały a szczęście i uśmiech wypełniły Twoje życie 😘 Bega jak po świętach? Gdzie w ferie szusujesz? Tylko uważaj na siebie na tych stokach.... Eulalio jak Laura, 2 latka niedawno pannica skończyła, jak tam nowa praca? Jakieś plany na nowy roczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko poranne :) Andziulku, masz sie no...❤️ maluszku posłuchaj wszystkich i pospij jeszcze u mamusi pare tygodni 👄 Olka, nie rób teraz jeszcze testu, za wczesnie ...nawet jesli jestes moze wyjsc negatywny. poczekaj jak Iti pisze az sie spozni...👄 Przeprowadzke mamy 16...a u notariusza jeszcze nie spisany akt :o a to wszystko z jej winy...papiery juz prawie miesiac leża, a ona miała sie odezwac i cisza, dzis dzwonie i sie złoszcze :P jak w tym tygodniu nas nie umówi to zabieram papiery do innego notariusza! Ta niby nas zna, bo zawsze u niej rodzina wszystko załatwia... o imieniu nie rozmawiamy ;) nie chce powtórki z rozywki :D 2 lata temu była wojna całą ciąże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux mozecie nie rozmawiac o imieniu, co mi tam ale pochwal się co Ci chodzi po głowie ja chetnie posłucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez posłucham chetnie!!!! dzis chyba mam 27 dc, czekam jeszcze, narazie @ nie ma choc biegam co jakiś czas sprawdzic bo mi się wydaje ze już, ale chyba jednak przyjdzie cholera jedna bo jakoś czuję ze sie nie udało:(, zobaczymy co bedzie to bedzie, jeśli przyjdzie to kupuje testy owu i tak jak radziłyscie, bo rzeczywiscie rozmawialiśmy i pytałam M i powiedział ze czuje się zajechany!!! chyba go zbyt meczyłam w tym miesiącu tak codziennie:):):) ale w owu mu nie odpuszczę:) pozdrawiam i sciskam wszytskie Andziu trzymam kciuki za was, dziewczyny a który Andzia ma tydzień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×