Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hej kochane;) w poniedzialek sie zjawiam no bo jaki to poniedzialek - synia urodziny Bozeszzzz to juz ROK !! Nie moge uwierzyc ze jest ... ale jest - i jest cudowny piekna ta rola bycia matka - kazdej z nas tego szczescia zycze ... no pewnie banalnie zabrzmi ale nie wyobrazam sobie zycia teraz bez Niego, to nic ze boli kregoslup, ze wory pod oczami, ze nie pamietam kiedy spalam ciurkiem wiecej niz 4 godziny... bo kiedy popatrzy tymi swoimi niebieskimi slipkami to wszystko sie zapomina, kiedy si eusmiechnie serce mieknie mama mama - tak dlugo si ena te slowa czekalo... kapu kap plyna lzy - szczescia potrafi pokazac papa, pogrozic palcem, buziaka wyslac, doskonale wie co znaczy nie ale nic z tego sobie nie robi kocha chlebus z szyneczka, mleko, nie lubi kasz wode jak tato kocha mowi w swoim jezyku a my rozumiemy tylko czesc jego slow - mama, tata, daj, baba, niiii chodzi choc wciaz upadki czeste ma 3 dziewczyny hii nio i dlugo by dlugo pisac jeszcze - KOcham nad zycie tego urwisa... dziekuje za zyczenia w jego i swoim imieniu ... jak tylko sie ogarne (i chate po wczorajszej imprezce ) doczytam i fotki obiecuje wyslac OLKA - zaciskam lapki ;) za mnie tez trzymajcie kciuki - jutro sniezynke jedna odbieramy:D wierze ze sie uda ... Luxorku dziekuje za smska - i maly ciocie sciska i dziekuje za zyczenia ,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Andziu dla Nikosia 100 Lat i aby rósł wam zdrów. I jak najwięcej takich chwil jak dzisiejsza :) 🌻🌻🌻 I mocno trzymam kciuki za waszą śnieżynkę :) Musi wam się udać 👄 Olu i za was trzymam mocno kciuki 👄 Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu czy to oznacza że staracie sie o kolejne dzidz???? jak cudownie by było!!!:) Dla maluszka 100 lat, oj Andziu człowiek sie doczekuje wreszcie tego szczęścia, i już wie że dzieci są najważniejsze w życiu, tak bym chciała bardzo już być w ciąży!, a tu ciągle nic i nic, juz czasem nie mam na to siły, dziś u mnie 19 dc. za 10 dni będę wiedziała co z naszych staranek wyszło, jesli cud sie spełni to będę najszczęsliwsza na świecie, Meniu a ty jednak odpoczywaczka jesteś czy staraczka? Fajnie ze sie odezwałyscie, andziu odzywaj sie czesciej prosimy, nie zapominaj o nas i pojawiaj sie :) gnam do dziecka bo głodny jak zwykle, troszkę odpoczynku i jutro znów do pracy ufff,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu dziekuję trzymaj mocno kochana!!!!!!!!! trzymaj wszystkie kciuki świata , odwdzięczę sie tym samym jak na ciebie przyjdzie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Olu nie wiem jak to nazwać, w każdym razie nie zabezpieczmy się i nie liczymy kiedy mamy się kochać , po prostu jak zajdę to zajdę :) U mnie dzisiaj 24dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu u mnie 21 dc to jedziemy razem:), ja tez bym chciała sobie tak na spokonjie ale wiem ze jajowody mogą za czas jakisznów byc nie drozne a poza tym mam skończone 32 lata a rocznikowo to 33, wiec bardzo bym chciała juz byc w ciaży :), czekam ze @ nie bedzie juz, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka zaciskam nadal :) Niech którejś się uda Andziu trzymam mocno kciuki i wierzę w te siostrzyczkę dla Nikosia Mnie dopadął dziś @ ale wyjątkowo łagodnie, przynajmniej na razie, brzuch nie boli zmykam w swoje papierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Ja mam dzisiaj wolne, i postanowiłam ze koniec ze smuceniem się i trzeba się wziąć za siebie :) Od wczoraj siłownia , sauna, basen i te sprawy, do tego bieganie i powiem szczerze że czuję się super ,pełna energii :) :) Do tego zdrowe odżywianie jadę pełną parą i mam nadzieję że tak pozostanie :D Do tego u mnie 27dc. i ani bólu piersi, brzucha również zero objawów na nadejście @ :( mam nadzieję że przyjdzie dam jej jeszcze parę dni przeważnie przychodzi 30-31 dc ale zero kompletnie objawów :/ Olu rozumiem cię :) może i ja bym bardziej chciała drugiego dziecka gdy bym miała takie grzeczne jak twój Łukaszek :) Na tą chwilę chcę trochę zająć się sobą :) Ituniu dobrze że @ przyszła i łagodnie :) bo chyba przeważnie to męczysz się jak @ nadchodzi ? A tak z innej beczki, utrzymujesz nadal kontakt z byłym M ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he Meniu pochwaliłam że łagodnie rano, to popołudniu brzuch boli i panadol poszedł w ruch :( z byłym mamy kontakt, co jakiś czas mail, tel, czasem się spotkamy na godzinkę na kawie, ogólnie jest ok. Jeszcze musimy sprawę auta zamknąć i jedną rzecz w banku ale ją dopiero możemy ruszyć w lipcu. Także nawet z racji tych rzeczy trzeba się kontaktować. Uświadomiłam mojego byłego, że z kimś się spotykam, ale bez żadnych szczegółów A wczoraj z obecnym M kupiliśmy działkę :) i od przyszłego tyg zaczynamy załatwiać papierologię związaną z budową. Koleżanka ostatnio mi życzyła by mi rósł brzuszek tak jak mury domku będą rosły :) bardzo bym chciała, ale szczerze to wiary mam mało na taki cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu to gratuluję kupna działki kochana :) Super wieści :) I dokładam kciuki do twojej koleżanki z rosnącym brzuszkiem :) I trochę więcej wiary kobietko, bo z tego co piszesz to miłość rozkręca się pełną parą u was :D I dużo wypoczywaj aby ta wredna @ nie dokuczała :) Buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 24 dc, czekam ze @ nie przyjedzie, w dodatku mam teraz cieżki tydzień w pracy więc jeśli jeszcze do tego przyjdzie @ to będzie moje dobicie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje ze @ przychodzi wielkimi krokami, znów sie chyba nie udało :(, czy kiedykolwiek sie jeszcze doczekam ciąży? juz nie mam sił, mam tego dość, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka głowa do góry ja się staram jakoś trzymać, choć są dni kiedy jest mi ciężko i wiary mi brakuje ale wiem też, że będę walczyć nadal Ty masz już jednego szkraba i nawet jesli sie nie uda masz Łukasza który Ci rozjasnia każdy dzień Lux jak u Was? jak z M? jak z jego pracą Eulalio to co poszukujecie mieszkanaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iti wiem ale nie dopuszczam mysli ze juz nie bedę miała dziecka wiecej, @ przyszła wczoraj tak jaj myslałam i czułam, teraz mam wiec 2d owego cyklu, nie przejmuje sie teraz mam 3 cykl po hsg a do pól roku najczęsciej pom tym zabiegu sie zachodzi w ciaze wiec trzymam głowę do góry i z nadzieja patrzę w kolejny cykl, musze tylko wrzucic na luz troche i nie stresować sie tak pracą, buziaczki dla kazdej z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jednak przeczucie Cie nie myliło :( a szkoda Nowy cykl nowa nadzieja, choć wiem że czasem tak ciężko wierzyć zmykam zaraz z pracy na kawe do koleżanki potem w domu prasowanie zaliczę mam taki nijaki dziś dzień, spać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu a myślisz ze mogę juz nie miec dzieci wiecej? w pierwszą ciążę zaszłam bez wiekszych problemów, teraz jajowody drożne wiec nadziei we mnie dużo, co takiego mogło sie stac ze sie nie udaje? sama nie wiem ale jak pisałam daję sobie jeszcze około 4 miesiecy potem zaczna sie martwić u mnie juz w pracy luxniej nieco wiec od razu lepiej i wiecej sie chce po pracy Remontujemy dół domu więc skoro powoli wszystko idzie do przodu to sie bardzo cieszę buziaki , zmykam do dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka no skąd nikt nie wie co nas czeka, spotka widzisz u mnie niby wszystko ok, u byłego też a przez 3,5 roku nie udało się. Ciąża to wg mnie los na loterii, niestety jakoś mnie omija :( Ja Ci z całego serca życze dziecka, zresztą każdej kobiecie która tego pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ituniu ja tobie tez, moze z nowym związkiem nowe nadzieje i nowe plan i będzie teraz lepiej, wierzę ze wam się uda, i mnie też. Tak sie tylko czasem zastanawiam jak to jest z tą ciążą i w ogóle, nigdy nie przypuszczałam ze bedę mieć jakiekolwiek problemy. Będzie dobrze, trzeba to sobie powiedzieć, i juz. jak dobrze ze juz jutro piątek, cieszę się, na sobotę mamy umówionego elektryka, a w niedzielę jedziemy do mojego brata bo 2 tygodnie temu urodziła im sie córeczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka trzeba wierzyć, mi czasem ciężko ale wierzę staram sie nie poddawać. I mam tę cichą nadzieje że się uda. My teraz kupilismy działkę i zajelismy sie załatwianiem papierków aby wiosną móc coś ruszyć z budową. Też się cieszę że już piątek, jakoś wyspać się nie mogę w tym tygodniu, kazdego ranka ciężko wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam wolny dzień , o 10.00 wizyta u gina, zobaczymy co powie, miałam isć kilka tygodni po hsg a tu tak zleciało ze 2 miesiące minęło i nie poszłam,ciekawe co powie bo pewni myśli że już zaciążyłam a tu nic :(, ale jestem spokojna, czekam na swoją szczęśliwą chwilę i dwie kreski, dzis mam 7dc, miałam nie wyliczać ale po tylu miesiącach to mam juz zakodowane w głowie i ciężko zapomnieć jaki dzień cyklu, Ituniu jak działeczka? i wy jak sie macie? Luksor jak dzieciaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mam dziś 11 dc, działam ale na spokojnie, keidy mamy ochotę i bez przymusu, jestem spokojna i cierpliwie czekam, nie tym razem to moze następnym, gin ochwalił moje podejsc ie wiec staram się i robie co mogę by odluzowac, nie myśleć i nie stresować się. Ogólnie ok, ał mi 4 miesiace, to znaczy 4 cykle, jak nie zajde w ciaze to powiedział ze raz jeszcze do szpitala na przedmuchanie jajowodów powietrzem zamiast kontrastu, ale też na rentgenie, wiecie coś o czyms takim, czy to boli jak hsg? Ituniu moze ty słyszałaś? póki co nie martwie sie , 4 cykle to duzo czasu, jajowody drozne wyszły wieć nic nie stoi na przeszkodzie, dlatego cierpliwie czekam na cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka nie słyszałam, ale po zapaleniu jakie przeszłas to myślę że ma sens takie działanie jak gin zaleca Trzeba być dobrej myśli A cyklem idzie prawie łeb w łeb bo ja dziś 18dc, ale ja to totalny luz nawet nie wiem kiedy owu miałam, nie zwracam uwagi zupełnie. Z ciekawostek uczę się jazdy na łyżwach - he na starośc mi się zachciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście? u mnie 17dc dziś, :) czekam sobie spokojnie na dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu taka cisza u nas????, wydobywam nas z podziemia, u mnie chyba 20dc , czekam sobie cierpliwie i po cichu liczę że @ nie przyjedzie :) Ituniu co tam u was nowego? ja wam powiem ze cudownie byc w domu, wyspać sie i odpocząć, choć całe pół dnia spędziłam w kuchni, i na sprzątaniu, praniu itd to i tak jets cudownie, jak pomyślę o pracy to bleeee...., nic sie nie chce odezwijcie się :) Meniu i jak zaciążyłaś :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO :) gdzie jesteście? weekendujecie pewnie na całego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olka jak samopoczucie? u mnie tez w tym tyg termin @, niestety na piątek a wtedy mamy bal karnawałowy Poza tym przygotowuję się pomału na wiosenny remont mieszkania, w weekend zakupiłam panele, jeszcze drzwi muszę dokupic do jednego pokuju i łazienkowe, i do jednego pokju gładź (wymaga poprawki) i farby. Takze będe miała na wiosnę mały bałagan deliktanie mówiąc w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Nie odzywałam się bo nie byłam jeszcze pewna, ale dzisiaj się dowiedziałam że jestem w ciąży :) Jeszcze nie wiem dokładnie który tydz. Jestem nadal w szoku !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia co za wieści Kochana gratuluję Wam z całego serducha to teraz pociągnij za soba koleżanki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×