Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

ja bym was najchetniej na krew wyslala, normalnie ide sobie bo mi adrenalina tu rosnie, do tego mam juz za soba dwie kawki, wiec musze mojemu serduszku tych emocji oszczedzic:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to Brydzia chyba musisz odsapnąć od nas, bo jeszcze sie nadcisnienie dopadnie :P:P:P a teścik kupiłam w \"niemieckim supermarkecie\" który nazywa sie Rossman :) połaszczyłam się bo był dosyc tani ok 10zł :P a jak sie wczoraj okazało to był paskowy :o może był felerny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jest tez taka ewentualność ,ze jak są cykle nieregularne to xcieżko jest okreslić dokładny termin @ :) i może poprostu wczorajszy był zbyt wcześnie :P heheh...ale w końcu wiara czyni cuda, więc wierze!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Luxorku znam ten test, pakowe chyba w ogóle nie mają dobrej opinii, a u mnie w aptece mozna dostać jakiś szwedzki test za 5 zł, są apteki w których też znajdziesz testy za 10-12 zł, ale są też apteki w których te same testy są o wiele droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaczynam gubić sie już w zeznaniach :P:P:P to z niedospania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co marnowac tyle kasy na te paskowe testy dziewczyny. na jakims innym topiku wczoraj dziewczyna pisala, ze miala az trzy negatywne, poszla na krew i wyszlo ze to juz 6 tydzien!!poczekajcie jesli koniecznie chcecie i idzcie prosze od razu na \"pewny\" test do laboratorium (kolo 30 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia ja tak sama z siebie na test krwi bym nie poszła. Wystarczy, że w ciąży będę musiała się częśto kłuć. Okropność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede miała od czwartku od 14 do niedzieli wolne :D i wybieram się do doktor rodzinnej, w całkiem innej sprawie...ale jeśli mi te osłabienie i inne takie (:P) nie przejda to poprosze ja o skierowanko na krew :) tyle że pewnie takie zwykłe badanie tego nie wykryje...bede myślec później, póki co czekam na @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do opinii na temat testów i ich wiarygodnosci też już się zdążyłam naczytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, pewnie jak wyjdzie pozytywny to tez nie bedziecie wierzyly, Luxor bedzie marudzic ze to pewnie \"zmiany hormonalne\" hehe:P wiec moim zdaniem warto zacisnac zeby i miec pewnosc...ale to tylko moje zdanie, bo ten stres i napiecie moze miec zle skutki we wczesnej ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te znowu swoje :P diablice małe :P:P:P:P Poziomko chroń sie! :D ja przez nie nie spałam pół nocy z soboty na niedziele :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cię Luxorku do żadnych testów nie namawiam, jak ma przyjść @ to przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie:) jak narazie czekam...a za ewentualne kilkanaście dni bede myślała co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE MAMY ŁADNE GRONO OCZEKUJĄCYCH, TAK SIĘ NAM ZBIEGŁO W TYM MIESIĄCU :D Andzia jak w pracy? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny super, że się tak wspieracie, stworzyłyście naprawdę podbudowującą atmosferę na tym topiku:) trzymajcie się ciepło, życzę wam powodzenia,trzymam za was kciuki,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M0kka my za Ciebie też trzymamy kciuki, niech Wam się uda wtedy kiedy zaplanujecie :) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczytałam się własnie w topiku \"pierwsze objawy ciąży\"..Zaczynam fiksować. Właśnie zmierzyłam sobie temperaturę : 37,2. To i tak nic nie znzczy, bo przed okresem też się może podnosić, ale wyobraźnia już działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się jeszcze doczytałam że moga wystapic bóle brzucha i tzw ciągnięcia, a mnie wczoraj wieczorem lewy jajnik kłuł, co mnie bardzo zdziwiło bo nigdy nie mam taich objawów ani przed @ ani w trakcie owulacji..No to juz pelen zestaw objawów ciążowych..Hehe jeszcze czekac az mnie zacznie mdlić..Ah ta autosugestia..Czy ktoś mógłby mi wyłączyc myślenie na jakis czas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomko wyłączam a ból brzucha to ja też mam, i boli mnie lewy jajnik od wczoraj nawet bardzo boli, ale to na pewno objaw na @. Choć przyznam szczerze, że kusi mnie kupno testu. Mam nadzieję, że się powstrzymam, bo dziś będę w aptece po folik, bo mi się dziś rano skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zbieram sie do pracy, dzis mam na popołudniu do 21.30.. Jak będzie luźniej w robocie to się odezwę. Życze wszystkim miłego dnia mimo że to poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomko to przyjemnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak u Was z apetytem? Ja zawsze jadłam więcej przed okresem, a teraz to mi się w ogóle nie chce. Dzisiaj w nocy śniło mi się, że byłam u lekarza na potwierdzenie ciąży. Pierwszy objaw świrowania przed@ zaliczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide po ciach do cukiernii:D mimo iz mnie mdli i od rana czuje w pracy unoszacy sie zapach pasztetu :o....to nie moge się powstrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku smacznego. Ja się żegnam pomału, bo nie bedę miała za chwile dostępu do netu. Buziaki. Do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
cześć dziewczynk, Troszke mnie niebyło ale niemiałam dostępu do internetu, zresztą musiałam się zająć małym koleżanki. Teraz mam dwa dni wolne więc postaram się posiedzieć z wami. Mój m twierdzi że niedługo dostane @ bo już niemoże ze mną wytrzymać , zresztą mam ochote na mieszanki np. jabłecznik z ogórkami korniszonami, poprostu słodkie z kwaśnym, Jajniki mnie pobolewają, troche brzuch i powoli piersi. Może wkońcu dostane okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
🌻🌻❤️❤️ Odezwe się jeszcze później bo niedługo jade do domciu to wtedy na spokojnie poklikam z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
A zresztą widze że niema teraz nikogo, a no i jeszcze jedno ,nadal trzymam kciuki Luxorku za ciebie i no i oczywiście za reszte kobitek. Papapapa🌻:):):):):):)❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×