Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Dziekuje andziu, ale wiesz te wszytkie objawy to taka \"pozywka\" dla naszej psychiki. To taka samonakrecajaca sie zabawka. Czujesz jeden...myslisz...za chwile pojawia sie nastepny...myslisz znow...i kolejny. I tym wlasnie sposobem po zjedzonym wlasnie sniadaniu zaczelam odczuwac mdlosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wlasnie wychodzi blade slonko. O ile sie utzryma i nie rozpada to wybierzemy sie dzis na spacer. Jest tu takie ladne miejsce nad rzeka, z piekna aleja wierzbowa...Zupelnie niedawno je odkrylismy i teraz az mnie tam ciagnie co weekend, ale nie zawsze pogoda pozwala na spacery:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jaka punktualność :D i to w niedzielę ;) ja tam już od 6 nie śpie....ten ból podbrzusza mnie wykończy , juz ponad tydzień, cały dzień taki pulsujacy ból😠 takze po całym dniu i noy mam dość...:( nawet no spa juz nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc.....JEDNA TŁUSTA KRECHA!! :P tak jak Wam mówiłam :P a Wy swoje :D takze przegrałyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale @ wciąż niet.....:D także jeszcze wszystko się może zdarzyc :P moze owu się przesunęła ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja chyba powinnam byc smutna .nie Wy :D zobaczycie, wszytsko sie ułoży..:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Dzień dobry.:) Widze że wszyscy na nogacg.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zatkalo....bo bylam na 100procent pewna ze pozytywny wyjdzie. jak widac luxor bardziej sie przejelysmy niz ty kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę właśnie....:) Kochane jesteście,ze tak sie martwicie...❤️ :) ja jestem nad wyraz spokojna :) aż głupio :P tylko denerwuje mnie to,ze @ jeszcze nie ma! bo czas zacząć już nowy cykl :D a ona sie ociaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Niemartw się Luxorku ja wierze że ci się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi glupio teraz...:( ale Luxor ja tez na 100 bylam przekonana ze to musialo sie udac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
a jak tam wasze samopoczucie kobitki???🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, uśmiechnijcie sie, bo zaraz na mnie przejdzie te rozczarowanie :( ale jeszcze nic straconego ;) moze test był przeterminowany :P a moze poprostu owu sie przesunęła i test jeszcze nie wykrywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz...jeszcze nic nie jest przesadzone. W kazdym razie ja tak jak byrydziaa...bylam pewna. Luxorku jesli sie nie udalo, to juz niebawem nadejdzie kolejna szansa. Wiesz zazdroszcze Ci tego spokoju i opanowania. Jestes silna osobka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menia21
Ja się czasami zastanawiam dlaczego kobiety które pragną mieć dziecko to mają trudności, a kobiety które niechcą to mają bez problemu. i gdzie tu jest sprawiedliwość na tym świecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wciąż nie zna żadna z nas odpowiedzi ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie gadajcie ,ze aż tak Wam głupio :P pouciekały wszyastkie.... a moze nie wiecie co napisać...:) mowę odjęło :D chciałam Wam podziekować za wiare, trokę.... poprostu za to ze jeteście obok :) duszą, myślami i...niemalze ciałem :D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co Luxorku... ja musialam az chlodniejszy prysznic niz zwykle wziasc po tej wiadomosci ...ale juz mi lepiej. w koncu do konca jeszcze nie wiadomo...a twoje pozytywne nastawienie jest troszke zarazliwe!!nie wiem skad czerpiesz ta sile...ale jestes nieodzownym czlonkiem tego topiku ❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×