Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

a wszystko dzieki Luxorkowi:) Dominiczku - mam nadzieje ze serduszko troszke sie uspokoilo i troszeczke i ono iTy sie lepiej czujecie❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się na stanowisku :) zadnie wykonane :D ale widze,że nie ma nikogo więc poinformuje Was później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie juz melduje, dzien dobry!!:) a Luxor to normalnie zaraz po lbie dostanie dostanie!!!!gadaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj brydziaa🌻 widze, ze my tu wszystkie juz tupiemy nogami, hihi... a Luxor sprawdza nasza cierpliwosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek dziewczynki:) normalnie zwiala kolira....;) ale pewnie swietuje....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzala juz wczoraj i przedwczoraj, uwazam ze juz czas najwyzszy z tym skonczyc!!!Luxor, ja specjalnie sobie budzik nastawilam!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj brydziatko...:)mowisz budzik specialnie...:) ja juz od 7 na nogach a wlasciwie to zasnelam dopiero k.4 nad ranem- trzy godzinki snu - tyle raczkowi wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ide cos na zabek wrzucic i kawke druga sobie zrobic:) a Ciebie Luxor normalnie zalatwimy tak samo kiedys, zobaczysz:P....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia...Ty sie kobitko wysypiaj, bo bedziesz w pracy przed komputerem zasypiac. Ja na nogach tez od 7-ej. Obudzialm sie mierzyc temperature i juz nie moglam spac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ciesze ze ten budzik nastawilam....jak odeszlam od kompa wczoraj tak od razu zasnelam (moj PC stoi w sypialni), wiec od 22:30 do teraz spalam. nie wyobrazam soebie dnia po 3 godzinach snu, serio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieci slonko, zapowiada sie kolejny piekny dzien, wymarzony wrecz by uslyszec jakas dobra wiadomosc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tyle ze wiem ze dzisiaj niedziela i zaraz jak Luxor nas przestanie zwodzic:p ide do wyrka z powrotem chociaz pewnie i tak to takie meczenie sie bedzie nie sen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas snieg pada...ale tez dobry dzien by dobra wiadomosc uslyszec i jestem pewna ze sloneczko zaraz wyjdzie:) ktos sie wprowadza do mieszkania wyzej i tak od samiutkiego ranka sie tluka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do @ wprawdzie jeszcze tydzien, ale wiem ze nic z tego i chyba nie bede czekac tylko juz dzis kupie te testy owulacyjne. napewno nie bedzie to nadarmo..nie wiem czemu ale ciagle mi sie wydaje, ze jak bede w ciazy to bede to jakos czula..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten \"brak objawow\" dotyczy pewnie tych osob, ktore sie w siebie nie wsluchuja tak jak my, objawy wowczas sa tylko pozostaja niezauwazone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa - poczkaj:) jeszcze tydzien, no nigdy nie wiadomo.... Dominiczku a jak z tymi plamieniami, nie ma juz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem brydziu jak to jest tym \"czuciem\". Jedne czuja, inne nie:( Ja bym nie skreslala jeszcze tego cyklu. Wiecie...moze to glupie, ale swojego jeszcze nie skreslilam. Mam ogromna nadzieje, ze sie udalo. A jeszcze wczorajsze plamienie, ktore juz sie skonczylo, sprawia, ze ta nadzieja jest jeszcze wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w zlosci powyzucalam wszystkie wspomagacze do kosza - i tak wyladowal w nim salfazin, wiesiolek i inne pierdoly.... jednak chyba troche chaloo jestem, ale juz mamtego dosyc😭.... maz odreagowywuje w inny sposob - zniknal na pol nocy:(.... Luxor - wracaj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma powodu, zebys tracila nadzieje dominiczku, naprawde. na twoim miejscu tez bym miala nadzieje, w koncu te piersi bolaly cie z boku przy nacisku-ponoc typowe dla poczatku ciazy no i to krwawienie....kto wie kto wie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego wczoraj drugi raz skoczyla mi temperatura, dzis jeszcze wyzsza. Brzuch mnie wczoraj tak ciagnal, ze nie moglam zasnac... ja jestem w pelni swiadoma, ze u podstaw tych objawow moze lezec psychika lub ten nieszczesny duphaston, ale mimo tego mam nadzieje. Ja wiecie...ona umiera ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja, to racja...przewaznie tak jest Dominika - czlowiek w pewnym momencie zaczyna sie podlamywac i wlasnie w tym momencie staje sie to na co czekal, taki cud natury a ja wierze ze sie Wam udalo...❤️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×