Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

na jajko lekarz kazal zapolowac jutro i w srode;););) i tez mowil zeby sie mezus postaral a pod pupe poduche mam sobie wsadzic albo jak to okreslil \" z gory\" forme zalac;););)...oczywiscie nie tymi slowami...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu a ja myslałam ze ty juz w trakcie staranek ze aż sie kurzy !!!!!!❤️ trzymam kciuki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze ja na odmiane OLKA dwa kroki do przodu zrobie...a nie zawsze jak na raczka przystalo w tyl...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poduche koniecznie, cieszę sie z twojego podejścia , bedzie dobrze ale to musi byc fajnie to jajo widzieć co?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurzyc bedzie sie jutro.... a jak nic nie wyjdzie plemniczki do pudeleczka i na badania niestety...ale maz mowi ze jutro sie postara;););) ale wiem przynajmniej ze ze mna ok. ze jajeczko jest i kiedy \"polowac\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to czekanie na @ juz wkurza, jak ma być to niech juz wreszcie przylezie i tyle ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie myslalam ze to takie fajne - mowie ci - taka plamka na monitorku ...a gin ze zaraz go zmierzymy i ze ma 17 na 21 mm czyli jakies 24-28 godzin na pekniecie... juz glupia chcialam o fotke poprosic;););)...hiiiii, hiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niech sie stara, my tu wszystkie trzymamy za was kciukasy mocno!!!!!!❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja wiedziałm ze to jest największa komórka w organiźmie ale nie wiedziałam ze aż takie duze jest, kurcze a tak trudno w nie trafic ciekawe nie?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak człowiek pomysli ze takie duze to jajo to aż nabiera chęci na polowanie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to prawda...ona skubana sie strasznie broni ..ma jakas otoczke i tylko ten jeden najzwinniejszy plemniczek sie tam dostanie a i to czasami nie wytrzymuje drogi do macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wiem ze tam są jakies enzymy fertylizyna i antyfertylizyna i to się musi zgadzać (tylko nie pamietam który enzym jest u jaja a który u plemnika) i jak się tam złączą to sie witka plemnika odrywa i już sama główka wnika do jaja..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich zeczy to ja nie wiem... najwazniejsze co i jak dziala Olus;) lece wanienke napelnic..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój M mówi ze krakaczka jestem bo chodze i marudzę ze pewnie nic z tego i zaraz bedzie @ i mówi że sobie ją wykraczę..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Andziu miłej kąpieli relaksuj siły na jutro i pojutrze , też zmykam ksiązeczkę jeszcze poczytać do jutra!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ [se❤️ ❤️rce]❤️ ❤️❤️ ❤️ to dla Ciebie Andziu i twojego M, do dzieła kochana!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu..ciesze sie, ze u Ciebie wszytko ok. Poluj na to jajo, poluj. Trzymam kciuki byscie je ustrzelili. Ja w tym miesiacy mam kuracje na 3 tyg przynajmniej. Takze chcac-nie chcac przerwa bedzie. Dzis znowu mnie na myslenie naszlo i tylko umocnilam sie w przekonaniu, ze ta przerwa to dobry pomysl, bo poki M. nie bedzie sie leczyc to na ustrzelenie jaja i tak nie ma szans. Powoli godze sie z mysla, ze czeka nas in vitro. Jedyne co mnie przeraza to fakt, ze trzeba bedzie z zabiegiem czekac nie wiadomo jak dlugo. Tutaj w Anglii nie refunduja. Calkowity koszt to ok 4000 funtow, a na to mnie niestety nie stac, wiec bedziemy musieli zrobic to w Polsce. Tylko skad brac na te wszytkie wizyty urlopy??? Powiem Wam, ze jestem cholernie zla na los, za to co nam zgotowal. Dlaczego te wyniki musialy byc tak zle?Te 2,5 mln nie rokuje dobrze. Znowu zaczynam sie rozklejac:( Do tego M jeszcze ma obiekcje co do wyjazdu Polski. Tak jakby nie zalezalo mu na zrobieniu czegos aby te jego wyniki sie poprawily. Juz nie wiem jak mam z nim rozmawiac. Czasem mam wraznie, ze na tym dziecku tylko mnie zalezy. Przepraszam, ze tak chlodem dzis ode mnie wieje. Jakos chyba nie radze sobie tak jakbym tego chciala:( Wybaczcie mi...chyba nie bede tu zagladac tak czesto, bo nie chce psuc tej radosnej atmosfery, ktora tu panuje. Trzymajcie sie dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominiczko!!!!!! prosze nie zalamuj sie!!!! tez w wielu sytuacjach zadaje sobie to pytanie dlaczego to ja...ale tak nie mozna, bo to do niczego nie prowadzi...wiem, ze sytuacja jest zla i wcale nie zamierzam cikadzic ze jest super, ze bedzie dobrze i te ble ble...ale powiem ci ze to nieprawda, ze twoj maz tak do tego podchodzi, ze mu n ezalezy itd. TO NIEPRAWDA!!!!! oni juz tacy sa, faceci sa zupelnie inaczej skonstruowani i oni sie choelrnie w tym wszystkim gubia i nie umieja odnalezc......znam takich przyjkladow bardzo, bardzo wiele!!!! to, ze zrobil badanie , ze macie plan to juz bardzo duzo...i zobaczysz pojedzie z Toba i wszytsko sie uozy!!! to moge Ci zagwarantowac!!!! i prosze badz z nami!!! caly czas jest nas tu kupa polujacych na jaja jak mawia olak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie! widze, ze ja dzis skoro swit... kochane zycze wam zatem cudownego dnia...dla niektrych potwierdzenie ciazy beta? a dla innych ustrzelenie jaja! dla reszty oczekiwanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj bguniu❤️.... Dominiczku - podobnie jak bega mowi...slowa \"bedzie dobrze\" chyba nic tu nie pomoga....ale nie wolno tez tak myslec... codziennie zdazaja sie cuda i ja wiem ze czlowiek zastanawia sie dlaczego to akurat jemu sie przytrafilo..przeciez tyle ludzi na swiecie?????? Nie wiem gdzie szukac odpowiedzi ale wierze ze i Ty i maz znajdziecie jeszcze na tyle sily zeby chociaz sprobowac ....powalczyc jeszcze... Nikt jeszcze wyroku nie wydal Dominika...dobrze o tym wiesz a wyniki M. mozna poprawic... Jak rozmawialam z ginem wczoraj to mowie np. ze maz ma 34 lata, ze nie tyle mi co jemu spieszno...a on na to ze tu wiek nie gra roli bo i 20 latki maja czasami gorsze wyniki od 50 latkow....i z dzisiejsza medycyna naprawde mozna duzo zdzialac a jeden raz zbadana sperma o niczym nie znaczy...mowi ze wlasciwe leczenie zawsze daje poprawe - nawet minimalna ale daje i juz jest krok do przodu i wieksze szanse.... Robaczku - najwazniejsze to teraz podjecie leczenia...a jestem pewna ze reakcja i zachowanie meza w tej sytuacji to taka maska ktora przyjal...i ze w glebi serca bardzo chce sie leczyc i ze ma nadzieje.... I prosimy cie tu wszystkie - nie opuszczaj nas i zagladaj jak tylko bedziesz mogla...my tu jestesmy tez po to by ci pomoc - jezeli tylko bedziemy mogly i jak tylko bedziemy mogly... co do mojego jajka - to musialy byc tez te jajka w zeszlych miesiacach a jednak nie zostaly ustrzelone:( moj entuzjazm opadl troche dzisiaj niestety ale sprobówac - sprobuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor , brydziaa gdzie jestescie....?????? poziomka - wysokiej bety zyczymy❤️ i dobrych wiadomosci.... dzien dobry iti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej....:) DOminiczko...❤️ tylko sie nie załamuj Kochana! Chociaż Ty musisz byc silna, jesli M. zaczyna mieć wątpliwości to Ty nie możesz! Zobaczysz, wszystko sięułoży, nie z takich opresji ludzie wychodzą! A pieniądze to rzecz nabyta...dziś są...a jutro moze ich nie byc...takze do czas kiedy beda Wam potrzebne ( o ile wogóle bedą ;)) wyklaruje sie sytuają :) ANdzia, super ze wizyta przebiegła pomyślnie :) także dziś do dzieła ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o mnie to źle się czuje..:( nie dość,że ciało daje sie we znaki to chyba i dusza troche.... a to wszystko dlatego,ze zrobiąłm dziś ponownie test...po prawie 3 dniach!! i znowu nic!! 😠 pojawił się ponownie po 5 minutach cień tej drugiej...:( ja juz nie wiem co myśleć...pomimo tego,że sie nie nastawiałam....to wkurzają mnie te cholernie cienie :( Wczoraj usiłowałam znależc przychodnie gdzie bee mogła wynik bety zrobic...i nie znalazłam! w moim zadupiu chyba nie robia! ale przecież to nie mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu...wiem co myuslisz kochana..jak ja bylam u gina i i tez widzialam jajo i tez uslyszalam to samo co ty, ze wszystko ok i ze tylko dzialac, ze psychika i taki eble bie...i potem pomyslalam, ze przeciez jajo bylo a ja w roznych konfiguracjach juz probowalam i co? jakos nie udalo sie? wiec andziulek tak myslec nie mozna...zle mslenie przyjelysmy!! trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze, bo musi tak byc! skoro wszytko jest ok? to nie pozostaje nic innego jak ciagle walczyc i czekac!!! i WIERZYC!!!!!! to rada dla wszystkich!!!! luxorku kiedy na bete idziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxorku skoro okresu nie ma i jest mizerna kreska to dla mnie nie ma watpliwosci, ale beta na pewno pozwalalaby to jednoznacznie stwierdzic i w koncu pozbylabycs sie rozterek! luxorku szukalas w internecie? musi byc jakas prywatna przychodnia czy spoldzielnia gdzie to robia, to jest proste badanie...gdzie mieszkasz? ja Ci to sprawdze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w warszawie kosztuje to 25pln, wiem ze w innych miastach mniej roznie w zaleznosci od regionu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki.... Luxor - u Ciebie slonce beta rozwiaze sprawe...tak wiec moze zadzwon gdzies na informacje i zapytaj :) bega - a juz sama nie wiem co myslec - glupia chcialam od tego uciec, odpoczac i dac na luz a tu jajo zobaczyla i pekla... a za dwa tygodnie bedzie ryk i wyrywanie wlosow....:( ale z drugiej strony wiem tez, ze jak bym nie sprobowala to plula bym sobie w buzie myslac ze cos mi ucieklo.... powalczymy troszke dzis a i cole musze zakupic;););) ....hiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×