Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Beguniu wczoraj dzwoniłam do dwóch przychodni, ale państwowych.... a dziś poszperam w prywatnych...już nie miałam czasu ani siły wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta colą to ja popieram :D:D:D jesli sie u mnie potwierdzi to znaczy ze działa cuda! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj to mi lewy jajnik tak napitalam ze szok... i dopiero niedawno sie dowiedzialam ze to wlasnie raz z jednego a raz z drugiego jajnika jajeczko sie uwalnia i to dlatego raz lewy, raz prawy boli... Luxor -cos sie musi znalezc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry u mnie pada deszcz, ciąg dalszy paskudnej pogody, ale za to w biurze cieplutko, jasno i kawka ładnie pachnie. Zawsze należy szukać plusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iti - a u mnie zimno:p:p:p...nawet w biurze a i snieg mokry pada i chlapa taka straszna, buuuuu.... ale plus jest - mam rajstopy ;););) i gacie z golfem;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxorku zatem szukaj prywatnej przychodni bo zadreczasz siebie i nas!!!! i szybko mi robic bete!!!! andziu, sluszna decyzja! powinnas sprobowac bo bys zalowala, wiem cos o tym! nie mamy czasu na odpuszczanie sobie ....wykorzystuj kazda szanse! iti, witaj kochana...u mnie tez pada, siapi tak, jest brzydko i pochmurno...ale tez sobie jakos tak wmowilam, ze jest ok. gorzej, ze niedlugo bede musiala wyjsc z domu niestety :( ale kochane moje bede wam mogla zaraz zaprezentowac moje dzielo ....MOJ KOMINEK... zaraz wgram zdjecia do kompa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super beguniu....:) teraz kolacyjka w blasku plomieni;););) i do dziela.... fajnie tak zima miec sie gdzie ogrzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś....az sie rozmarzyłam :) bardzo fajnie.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, ze wam sie podoba...teraz tylko trzeba go jakos zagospodarowac...pierdulki i gadzety poustawiac...tylko, zebym nie zagracila, bo mam tende4ncje do przesady!!! no i dojrzalam do jakiegos dywaniku....do tej pory preferowalam prostote i taka przejrzystosc, ale teraz mi sie zmien ilo..uwazam, ze taki dywanik by sie przydal, takie cieplo daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba się Beguś podoba, fajne macie mieszkanko, takie przytulne, widać że ma klimat, daje uczucie ciepła. Taki rodzinny dom, widać że żyje. Luxorku a Ty dalej biedaczku w niepewności, mi się wydaje że Ty jak tak dalej pójdzie prędzej wylądujesz u lekarza na usg niż betę zrobisz albo jakiś test Cię upewni, że to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, byłam zawalona papierami. Jakoś nie chce mi się pisać, pogoda do d**py, głowa mnie boli już drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulek, ja jestem z doskoku, bo wyobraz sobie maluje sciane!!!! tak sama maluje, mam nadzieje, ze moj szanowny malzonek nie ochrzani mnie i nie skrytykuje tylko doceni? jakie szczescie ze wraca wieczorem to w tym polmroku nie dojrzy mankamentow :D poza tym andziu prasuje i tak latam sobie od jednego do drugiego...teraz pojde przemalowac po raz drugi sciane i znow wpadne ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu tylko na nóżkę uważaj proszę a tak apropo czy Ty nie umiesz odpoczywać????? Ty chyba masz tak samo jak ja, nawet na urlopie robotę sobie wynajduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety! ja tylko na chwilke powiedziec dzien dobry:) od rana siedzialam w szkole jazdy. w sumie nawet fajnie sie slucha, zobaczymy jak bedzie w praktyce. juz sie zaczynam bac ;) begus, kominek i ogolnie cale pomieszczenie sliczne. wrazenie robi ta super kuchnia w tle, marzenie...i tyle miejsca!!naprawde ci zazdroszcze!:) tera jade do kolezanki na plotki, w koncu trzeba ten wolny dzien jakos wykorzystac. wielkie buziaki dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia to miłego urlopiku i pogaduch z koleżanką. Ja umówilam się na jutro z koleżanką na piweczko po fryzjerze. Z nową fryzurką to myślę, że humorek będzie mi dopisywał. Wczoraj kupiłam wiesiołek i łykam od obiadku, zobaczymy czy zauważę jakieś efekty. Ile tabletek łykacie dziennie? I od wczoraj boli mnie głowa :( chyba przez tę pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego plotkowania brydziaa...;) a Ty bega uwazaj z tym lataniem po calym domu ...oszczedzaj sie bo niedawno mialas noge \"zepsuta\"... ja tez malowalam u nas sypialnie i zamiast koloru jasno zielonego wyszla mi taka ciemna, zgnita zielen...bo barwnika Andzia sypnela;););ale dobrze jest, duzo jasnych kolorow i jakichs pierdulek i ok. iti - ja nie wiem czy mi sie cos po wiesiolku zmienilo...niepamietam juz a bralam tylko dwa cykle i to niecale...potem w koszu wyladowal:p...ale dziewczyny go chwala... i pamietaj zeby przestac go przyjmowac jak ci sie owulacja zaczyna... a apropo sluzu - u mnie kompletne braki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mi smutno, rozmawiałam przed chwilą z moim facetem i nie był to dobry pomysł, jest zły, zostaje dłużej w pracy, może mu przejdzie do powrotu do domu. Powiedział, że dobrze że idzie na basen bo dobrze mu to zrobi. Jedyne pocieszenie, że to nie ja jestem powodem tego nastroju, ale jakoś odechciało mi się wracać do domu, nie chcę abyśmy się pokłócili o jakąś głupotę. Do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu pamiętam, że tylko do owu. A z tym śluzem to różnie bywa, nie zawsze jest, nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co iti nie bylo dobrym pomyslem - dlaczego facet sie gniewa...???? pa iti - do jutra robaczku...i troche usmiechu zazuc na buzke❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu dzwonienie do niego, tylko humor mi \"siadł\", bo duzo nie brakowało a bysmy się pokłócili, ale w porę odpuściliśmy. ach szkoda słów, idę do domku, z pieskiem wyjdę na spacer może mi będzie lepiej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wkurzył się na pewną sprawę w pracy, a wiesz jak to jest udziela się wszystkim dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale smętny ten dzisiejszy dzień..:( nic tylko go przespać ;) Ituniu, zanim wróci M z pracy to juz zdażycie ochłonąć :) i napewno zła atmosfera minie...a wiem dobrze jak to jest przynosić gorycz z pracy do domu..:o uśmiechnij sie :) Brydziu, miłych pogawedek :) 🌻 Andziu, a Ty zbieraj siły :P co by nie odpaść w połowie maratonu :D:D:D bo twój M. z pewnością nie odpuści ;) Dzwoniłam dziś do 2 przychodni i....robią badanie, ale na wynik powyżej tygodnia trzeba czekać! nie no...przez ten czas to ja zwariuje...:( kurcze dziewczyny, myślałam że podchodze ze spokojem do całej sytuacji, ale to chyba było złudne myślenie...zaczynam panikować :( i juz nie chce dłuzej czekac w niepewnosci! Dzis mój gin przyjmuje...chetnie bym poszła ,ale nie wiem czy nie za wcześnie...czy coś mi powie czynie😭 pomotane to wszystko...gdybym wiedziała, kiedy była owulacja...dziś 40dc...iść czy nie iść...iśc.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×