Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Halo :) My tez chrzcimy w Wielkanoc :D Doszlismy do wniosku ze za jednym zamachem :) jeden wydatek i wogóle ogólne zamieszanie :P U nas chyba zabki zaczynaja isc, maż uwaza ze ma dziaselka mocno spuchniete :P moze i ma, ale zeby az tak mocno... no niewiem, bo tak pieknie spala, a teraz...taka niespokojna :P Ale piekne słoneczko dzis u mnie :D az chce sie zyc! Meniu, tylko spróbuj uciec! 😠 🌻 Domi, bony ja to juz sie tak odzwyczaiłam od pracy ze ho ho :D nie wyobrazam sobie do niej wrócic :P nie wiem jak to bedzie we wrzesniu...w sumie to nawet mogłabym zostac kura domowa !! :P Moze macie jakis przepis na dobre i szybkie ciasto :D zbieram przepisy na chrzest :) CZEKAM ;) Buziakusy ❤️ Brydzia, nie okupuj tego kibla!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxor, kuro ty jedna;) nie okupuje wielkiego oka:P:P poki co...ale jestem ciagle o krok i kurcze nie wiem czy nie byloby lepiej sobie pare razy z owym okiem blizej podyskutowac;) mdli mnie do tego stopnia ze postanowilam jutro rano zadzwonic do pracy ze nie przyjde...z powodu zatrucia...;) w czwartek postaram sie wydebic wsteczne zwolnienie. no dzis myslalam ze tam nie wyrobie. czuje sie okropnie i marze tylko by moc cale dnie lezec w lozku. denerwuje sie juz bardzo czwartkowa wizyta co objawia sie dziwnymi koszmarami sennymi, hehe, dzis obudzilam sie zlana potem z krzykiem- gonil mnie wielki szerszen...!! a ja sie panicznie boje nawet zwyklej osy;) pozdrawiam was wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziaczku dobrze ze cię ten szerszeń nie ukłuł w pupę albo nie zjadł he he:):): Czekamy na czwartkowe wieści!!! oj czekamy bardzo!!!!!:):):):) i na aktualizacje tabeleczki:):):) Luksor a ty znów smaka robisz?:):):), ja sie podziębiłam czy coś złapałam bo gardło boli jak nie wiem co, nie wiem co można wziąć bo przecież karmie, Zajrzę potem bo mały wrzeszczy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co byscie na andzie nie krzyczaly to jestem;).. Luxorku - kiedys duzo pichcilam - poki co nie mam dla kogo i nie pichce wiec z ciastami nie pomoge... a co do salatki? szybka i smaczna z tuinczykiem i ryzem;) - zawsze sie sprawdza!!! do tego wedlinka...mniam... albo z marynowanych pieczarek, fasoli czerwonej ale tej dokladnie nie pamietam...Juz Ty cos kurko wymyslisz - na twoim miejscu tez by mi sie do pracy nie chcialo wracac!!! JAK tylko mozesz z aniolkiem swym najdluzej badz - a praca nie zajac - nie ucieknie;= brydziuchna - no to czekamy jutra - ale chyba dobrze sie czujesz, co?? Bardzo sie modle zeby wszystko dobrze bylo - i bedzie!!! Olka 🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bym sobie wciagnela taka salatke z tunczykiem i z ryzem, mniam! tymczasem energii nawet na pojscie do sklepu brak:( mdlosci nadal strasznie mecza, do tego mnie dzis cos strasznie po prawej stronie kluje i juz sobie wmawiam jakies ciaze pozamaciczne, no psychol i tyle.. milego dnia babki, jutro na pewno napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu trzymam kciuki za jutro :-) Luxorku przepis na sałatke z makaronem: Składniki: -makaron (dowolny, ale raczej drobny) -ogórek kiszony -szynka -kukurydza -cebula spażona - jajka -majonez Sciskam wszystkie Was. Dziś byłysmu z Laurusią na pierwszym prawdziwym spacerku, całe 45 minut :-) Spała w wózku jak aniołek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu trzymam kciuki za jutro :-) Luxorku przepis na sałatke z makaronem: Składniki: -makaron (dowolny, ale raczej drobny) -ogórek kiszony -szynka -kukurydza -cebula spażona - jajka -majonez Sciskam wszystkie Was. Dziś byłysmu z Laurusią na pierwszym prawdziwym spacerku, całe 45 minut :-) Spała w wózku jak aniołek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu! ja też tak miałam, jakieś kłucia z boku, pamiętam, nie zadręczaj sie, wszystko będzie dobrze, wszystkie ściskamy za ciebie kciuki, i jutro jak najszybciej daj znać co i jak. Nie martw sie na zapas, zrelaksuj i nie denerwuj!:):):):) Andziu no masz szczęście!!!! wreszcie mam nadzieję ze sie tobą nacieszymy !:):):) Eulalio aleś mi narobiła smaka tą sałatką a nie mam majonezu w domu:(, Jak M wróci to go zaraz do sklepu wyprawie bo aż ślinka cieknie! Luksorek a jak często ty z twoja małą wychodzisz na spacerki? bo ja to kilka razy w tygodniu ale jak zimno to i cały tydzień w domu siedzimy! Eulalio mój też śpi jak aniołek, dzieci uwielbiają spacerki, bo trzęsie w wózku i chłodne powietrze to się dobrze oddycha a pod kocykiem ciepło:):):) Pędzę herbatkę z miodem zrobić bo gardło aż mi pulsuje:(, mam nadzieje ze się w nic to nie przeistoczy większego, Buziaczki dla wszystkich Domi nie zwiewaj!wracaj i pisz co u ciebie!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja bym pochłoneła z tuńczykiem ....az mi w brzuchu jezdzi :P dzięki dziewczynki ❤️ gdyby ktoras sobie coś jeszcze przpomniała to czekam :) Eulalio, dopiero pierwszy spacer?? po 2 miesiacach...?? strasznie pózno...ja to juz po 3 tyg, werandowanie zaczełam... Olka, ja staram sie wychodzic codziennie na godzinke, jak ładnie to i na dłuzej :) nie wychodze gdy pada, gdy sa roztopy(zabronili lekarze) a takze zostaje w domku gdy jest silny wiatr lub temp. ponizej -5 stopni :) wiesz my przez te zapalenie pluc to prawie miesiac w domu sie kisilysmy :o najpierw trzebabyło odczekac po chorobie, a potem starszne wichury sie zaczeły... właśnie wcinam kisielek :D jestem chyba juz od niego uzależniona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) u mnie jste nadal bez zmian@ nadal nie mam. Do Polski narazie nie lecimy bo prawdopodobnie zmienimy prace i musimy poczekac. Testu narazie nie robie , poczekam. Tak po za tym jest ok. Jets tam kto????:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszki... Ja tylko na chwilke wpadam, bo mialam dzis strasznie stersujacy dzien w pracy i padam na nos:( U mnie wszystko sie odleka. Okazalo sie, ze moje skierowanie do kliniki nie wyszlo, bo czekaja na wyniki mojej biopsji. Dopiero jak wylecza dysplazje to skieruja nas dalej. Zla jestem, bo przez to wszystko znow sie przesunie w czasie o kilka miesiecy. No ale niewazne....Ot, zycie! Brydziu...daj jutro znac co i jak po wizycie. Bede czekac z niecierpliwoscia na wiesci. O ktorej wizyta? Olka, Luxor, Andzia, Bega, Rossignolko...❤️ Prosze usciskac ode mnie wszystkie topikowe maluchy:) A wogole to chyba moja mama z moja chrzestna i z moim chrzesniakiem przyjada na moje urodziny (na weekend). Jesli wszystko wypali to bardzo bym sie cieszyla! A teraz uciekam na kanape poleniuchowac. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dominiczko:) Brydziu ja tez czekam na dobre wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!!:D:D ufffffff, wszystko dobrze:D:D:D siodmy tydzien, obraz z usg pokrywa sie z terminem ostatniej @ serduszko bije, dzidzia ma cale 7 mm;) jejku jak sie ciesze!!!!:D:D:D dostalam zwolnienie do 7.03, wtedy tez mam kolejna wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!!:D:D ufffffff, wszystko dobrze:D:D:D siodmy tydzien, obraz z usg pokrywa sie z terminem ostatniej @ serduszko bije, dzidzia ma cale 7 mm;) jejku jak sie ciesze!!!!:D:D:D dostalam zwolnienie do 7.03, wtedy tez mam kolejna wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!!:D:D ufffffff, wszystko dobrze:D:D:D siodmy tydzien, obraz z usg pokrywa sie z terminem ostatniej @ serduszko bije, dzidzia ma cale 7 mm;) jejku jak sie ciesze!!!!:D:D:D dostalam zwolnienie do 7.03, wtedy tez mam kolejna wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ******************************** Andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.07.80 .....19..03.02 Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .25...02.03 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.01 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....20.....15.03 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..7... ..08.02 _____________ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1 ICSI nieudane. PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 brydziaa.......dominika........berlin............24.01.79......11.10.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura...3990gr...59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
BRYDZIA KOCHANA NO TO TERAZ GRATULACJE POWINNY SIE POSYPAC!!!!! Gratuluje z calego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️ HUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
a rossignolka przeziebiona znowu! nie wiem co sie dzieje , srednio co poltora miesiaca jestem przeziebiona. a przeciez uwazam na siebie. pije herbatki z cytrynka i soczkiem malinowym ,biore witaminki i pije syrop z cebuli i czosnku (fuj). mam tylko nadzieje ze dzidzi nic nie jest przez to przeziebienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
a tak wogole dziewczynki to ja juz sama nie wiem ktory tydzien ciazy jest w tej chwili. bo w irlandzkim szpitalu mowia (tzn polozna mowi, ktory wykonywala usg( ze 15 tydzien a polski lekarz ze 17 tydz. dziwne to wszystko! w poniedzialek mam zobaczyc sie z irlandzkim lekarzem i ciekawe co on wtedy powie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wydaje mi sie ze u ciebie to juz takie przeziebionko niegrozne, poki goraczki wysokiej nie ma. ja musze teraz uwazac, najwazniejsze dwa tygodnie przede mna a tych wirusow po zimie, ktorej nie bylo ...pelno!az strach sie bac! no ale coz, trzeba byc dobryj mysli, prawda? zycze szybkiego powrotu do zdrowia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchna - tak sie ciesze🌻 - musi byc dobrze i bedzie!!!! Bo na szczescie zaslugujesz - trzymajcie sie kochane i dbajcie o swoje szczescia.. Boze - jak sobie pomysle ze niedlugo dwa lata mina jak sie o dzieciatko staramy to mi serce sciska...:(.. ale co tam bede smucic.. dobrego piatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu 🌻 ciesze sie ogromnie ze wszystko jest dobrze!! 7 mm szczescia :-D Pamietam jeszcze jakie to uczucie :-D Dbaj o siebie U mnie dzis deszczowo i zimno, chyba zrezygnujemy ze spacerku :-( Luxorku my dopiero zaczęliśmy \"prawdziwe\" spacerki z wózkiem. A werandowalismy już dawno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo babki:D No , jakie wiesci cudowne ! :D Brydziu, ależ sie ciesze!! ❤️ kurcze, jakbym to ja nosiła te 7mm :D ojej, ale mnie naszło :P no to zapoczątkujesz ciąże na topiku ;) u mnie tez dzis koszmar za oknem :o piźdz* i pada :P koczujemy dzis w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo, kciuki pomogly!:D:D u nas tez pogoda do bani i tez koczujemy dzis z M w domku. przyniosl mi do lozka tosty z dzemem i kawe inke:D:D teraz leze w lozku z laptopem, dopijam kawke i wcale mi sie nie chce wstawac:P:P bo niby po co:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu...tak sie ciesze!!! A teraz odpoczywaj, leniuchuj poki masz taka mozliwosc. Sciskam Cie mocno!! Pozdrawiam Was wszystkie. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×