Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

ale nam sie tu aseksualny topik zrobil, dobrze ze nasza bega nadrabia za nas wszystkie!!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w ciąży w ogóle nie miałam ochoty na przytulanki, bałam się wiec wszystko ostrożnie, potem po porodzie, brzuch bolał przez dwa miesiące, nie dało rady!!!, A teraz jak już małego uśpimy, to i sami padamy i tak jakoś odkładamy, ze jutro i jutro albo w weekend jak będzie więcej czasu a czasu jak nie było tak nie ma , i dlatego mi tych staranek tak brakuje! oj ale się działo!!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy wiedziałam ze to najpiękniejsze chwile w naszym życiu i że mi ich będzie brakować no i brakuje:), dobre jedzonko, świece, bielizna piękna ach......, pięknie było!:) A teraz taki mało seksowny biustonosz do karmienia:)...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola, no to juz kolos maly z tego twojego lukaszka. miesci sie jeszcze do gondoli??bo jak sie na te nowoczesne wozki patrzy to one takie malutkie, a tu jeszcze kombinezon, spiwor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Brydzia nadzieje,że wróci do normy!!!! bo poki co moje libido wynosi zero :o nie che mi sie bo sie boje ze bedzie nieprzyjemnie....a tu juz 4 miechy mijają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak raz weszliśmy do wanny o 24 w nocy, z myślą ze będzie romantycznie bo mały śpi, to po 5 minutach zaczął płakać, nagle sie głodny zrobił i masz tu romantyczne kąpiele!!! a M świece zapalił i się tak pięknie zapowiadało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ale ta ola do naszego luxorka podobna!!ten boski usmiech i diabelki w oczach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no luksorek dokładnie, jak też tak jakoś sie boje ze nie będzie zbyt dobrze, a im większa przerwa tym większy strach Brydziaczku, jeszcze sie mieści, w kombinezoniku, ale śpiworek już nie, tylko w dwóch kocykach, gorzej bo z fotelika samochodowego niedługo nogi mu będą wystawać (właściwie to już zaczynają!) a jeszcze nie siedzi i nie wiem jak my go będziemy przewozić!:) No wózek mam tako, dość nowoczesny, ale bardzo praktyczny i super!, choć rzeczywiście sie wydaje jakby miejsca było mniej, ale narazie sie mieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwiki Brydzia sie mówi, kur*** :P alez to wykapanuy tatus! :D jakby skóre z męża zdarł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie zmusic i na zakupy pojsc, bo mnie juz w czwartek na kapusniak z kiszonej kapusty naszlo i tak chodzi za mna i chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym bigosu miche pochłonęła :D mniam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę!!! luksor ale ona do ciebie podobna!!!, kurcze a mój mały ze mnie to chyba tylko kolor oczu ma, wszystko po M, szczególnie od pasa w dół!!!!:):):) :D Ale takie same miny robią,!!!!śmieją sie tak samo! tatuś i synuś!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bigos bedzie opcja nr dwa, bo tutaj ciezko o zebarka na zupe. luxorek, probuje wynalesc jakies zdjecie twojego M, ale jak dla mnie to do ciebie podobna jest, przynajmniej ten szeroki usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez bym bigosik!i pizzę i spaghetti i nie wiem co tam jeszcze bym zjadła!a tu tylko same zdrowe rzeczy póki co :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki uciekam bo sie maluszek budzi, niech zgadnę znów głodny!!!!!:D:D:D buziaczki dal was i waszych pociech:D:D:D, brydziaczku twojej fasolce też buziaczka daję! a niech ma!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje olu, przekarze, a co mi tam!! ja tez sie zbieram bo jeszcze w pizamie siedze w lozku. buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja nie dostałąm zdjec Łukaszka 😭 Luxorku Oleńka gitowa! Rozwalający ma ten uśmiech :-D :-D Moja córcia tez juz zaczyna sie usmiechać i jest to najsłodszy widok pod słońcem. I uczy sie wydawać dzwięki :-D Brydziu dbaj o siebie. Jak to pieknie ze Wam sie udało! Bega ciesze sie ze wróciłas cała ! Oby ekscesy z mężusiem zaoowocowały tym o czym marzysz ;-) Trzymam kciukasy jak zwykle Andziu- cóż można rzec- ściskam ❤️, jedynie tyle. Masz racje ze trudno zrozumieć Twoja sytuacje komuś kto w niej nigdy nie był. Mnie udało sie zajśc w ciaże bardzo szybko wiec co ja moge Ci radzić.... Niemniej mysle o Tobie i wspieram całym sercem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie pochwale moją córeczka ,a co ! ;-) Zdjecia poszły, mam nadzieje ze do wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalia, sliczna ta twoja corcia no i chyba u was nie ma watpliwosci ze to kopia mamusi:D:D a ja ciagle jeszcze na te zakupy nie wyszlam, ale juz blizej niz dalej:P:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziu szczerze mówiąc to wszyscy twierdzą ze podobna do tatusia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio, fotki poszły do ciebie, przepraszam musiałam pominąć twój adres:) a zaraz pędzę zobaczyć Twoje cudo bo widziałam maila w poczcie, dziękuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio, mała śliczna, jaka do ciebie podobna!!!! Dziewczyny ja też by chciała mieć córeczkę:D:D:D:D:D jeszcze, oprócz synka oczywiście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jaki Łukaszek już duzy!!! Cudny :-D dzieki za fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jaki Łukaszek już duzy!!! Cudny :-D dzieki za fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cudnie!!!!1 nasz topik przezywa swoj renesans!!!! tak sie ciesze i tak pieknie rozmawiacie... az gebusia mi sie cieszy... andziulku moj drogi!!!! caluje Ciebie najmocniej...nie umiem Ci pomoc choc wiem co przezywasz niestety..:( ale nie wiem dlaczego mam jakies dobre przeczucie ...naprawde a my raczki intuicje mamy dobra! brydziuniu, luxorku, olu....nie badzcie pazerne :D wszystko by chcialy miec no..i dzidziusie u super sex no zostawcie cos dla innych :D :D P a powaznie....to minie...zapewniam was...teraz wasze umyslu pochlania calkowicie macierzynstwo i to zupelnie normalne..... kochane a ja z innej beczki.... ide jutro do fryzjera zupelnie obciac moje dlugie wlosy...boje sie jak cholera bo jestem do nich przywiazana i zwyczajnie mi zal...ale co tam wlos nie rekla prawda??? chociaz do konca nie jestem przekonana ale zadna zmian!!! co do fotek...wysylam jakies z wyjazdu... tymczasem ide spac bo jutro mam dzien latania i w ogole jakos malo zorganizowana jestem... sciskam was i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) myślę, że za m-c bedę juz klikac z domu, hura!!!! U mnie wszystko ok, w pracy dobrze, w domku też. W temacie dzidzi bez zmian, dziś 12dc, czekam na owu, w czwartek wizyta u gina. Dam Wam znać co i jak. Przejrzałam pobierznie Wasze posty, bo nie mam czasu. Domi trzymam kciuki, za Andzie i Begunię również. Domi badanie nasienia robiliśmy we wrześniu i tez wyszło ok. Coraz mniej we mnie wiary i siły, a jeszcze tyle osób w ciąży dookoła lub z maluchami, że człek wysiada. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega, iti:D:D:D:D jak fajnie! begus, zdjecia super, ale faaajowo-zazdroszcze wyjazdu i energii;) co do wlosow...kurcze a co cie do takich zmian sklania kochana???tak po prostu cie naszlo na wiosne???zycze odwagi na fotelu, ja bym chyba zwiala;) dziewczyny, mamy nowy rok, rok szczura-wierze ze bedzie szczescliwy dla kazdej z nas!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki poranne wszystkim przesyłam, zajrzę później , jak tylko mój mały smerf pozwoli :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś koniecznie przyślij fotki po wizycie u fryzjera :-) Ja tez planuje zmiane fryzury, ale to juz blizej świąt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×