Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Pobudka Kochane! :D Ale koszmarna nocka za mna :o pidzi jak w dupie!!! brrrrrrrrrrrrrrr całą nocke trzaskały metalowe drzwiczki od śmietnika ,który stoi niedaleko bloku!!! 😠 myslałam,ze zwariuje :( teraz tez nie lepiej...głowe moze urwac :P Właśnie pochłonęłam 2 bułkii z serem, kilka plackó z jabłkami...i mysle co by tu jeszcze wciągnąc :o... Brydziu, super,super,super ! :D ❤️ jeszcze nie moge ochłonać! dbaj o siebie i spij ile wlezie, bo potem to mozesz zapomniec o snie :P Andziu, jak tam samopoczucie? :) kacyk po piwku nie męczy :P i kurka wodna wywiedzialam sie, że masz zabieg niedługo!!! nawet sie nie pochwaliłas...❤️ a moze pisałaś, tylko mi umknęło..:o trzymam mocno, bardzo, bardzo mocno kciuki!!! ❤️ Domi, alez sie ciebie czepia ❤️ jak nie urok to sraczka, jeszcze korzonków Ci teraz brakowało ❤️ ach, ale trzeba wierzyc ze gorzej juz nie bedzie, ze teraz to bedzie juz tylko lepiej!!! 👄 Begus, co u Ciebie??? Buziaczki dla kazdej z osobna :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziuchna ale super!!!:):):):) cieszymy sie z nowej istotki na naszym topiku, teraz kolej na resztę staraczek!:) Luksorek ale sie uśmiałam :):):), u mnie nocki koszmarne bo mały co 2 godziny zjada 150ml!!!!mleka które zagęszczam kleikiem ale to też nic nie daje, jak tylko skończy te 4 miesiące za tydzień to kaszkę na noc! bo ja padnę do reszty, Domi jak tu fajnie na topiku jak sie odzywasz, nie odchodź już nigdzie, pisz co u ciebie, choćby króciutko ale pisz, jak z nami jesteś to jest super!:):):):) Andzia!! no nie mogę !!!! zabieg masz i nic nam nie powiedziałaś????? my możemy nic nie mówić, nie komentować jeśli chcesz, ale kciuki to chyba możemy trzymać co? to jakim sposobem my tu nic nie wiemy!!!!!, :):):):) Menia co nowego?:):) Iti, poziomka a gdzie wy sie podziewacie?buziaczki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luksorek Wyrwać te cholerne drzwiczki od śmietnika i spokój będzie,he he he !!!!! :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha :D juz miałam zamiar w nocy wstac i isc je uszkodzic ;) a mała spała mi dzis o dziwo lepiej! :D bo ostatnie 2 tyg . były kiepskie, a dzis pobudka tylko 1 :D hip hip hurra! i chyba zeby jej ida...:o no to Andzi lańsko sie szykuje :P zataic takie ważne faky przed nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem!!!!!!!!!! powrocilam na ojczyzny lono!!! cala i zdrowa a najwazniejsze, ze nozki CALE!!!!! kochane tak sie ciesze jak was poczytalam, ze cos drgnelo...ze znow jakos wiecej was... BRYDZIUCHNO!!!!!!!!!!!❤️ pelne pozytywnej oczywiscie zazdrosci gratulacje.... andziulek...u mnie w maju minal 2 lata od kiedy sie staram....tez mi smutno :( ale czasami jednak znow gdzies tam zablysnie slonce i radosc...jakas iskra co sie tli sie rozzarzy.... u mnie w tej kwestii cisza...tzn...szalelismy w tym cyklu jak dzici i wcale a wcale nie myslac o celu....a przy okazji stwierdzilam, ze jestem w epicentrum swojego cyklu...oczywiscie nie musze wmam pisac jakie znow mam chore nadzieje...chore nadzieje a za moment przychodzi opamietanie i spadam na ziemie i wiem, ze znow z tego nic nie bedzie..... ale co tam.....zycie sie toczy wiec musze wziac sie w garsc.... a mam taki syf.....ze nie wie wiem od czego zaczac a zza prania to domu nie widac...takie mam haldy!!! kochane sciskam was mocno i mam nadzieje, ze jak wpadne tu jutro na kawke to bede miala co czytac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem babolki;) zadnego lanska nie bedzie na andzi;) - nie wolno!!! Nic nie pisze dziewczyny bo naprawde nie ma sie czym chwalic:( Tym ze prawie dwa lata staran i nie ma dzieciatka, ze mi jest zle i smutno i uwazam ze zycie jest niesprawiedliwe bo jednym udaje sie tak hop siup innym nie...?? Wszyscy to wiemy a ja mam zal do losu i tyle:( A za kciuki i dobre slowa dziewczyny dziekuje z calego serca 🌻... to ze tu o tym nie pisze nie znaczy ze o Was nie pamietam, nie mysle - tak jak juz pisalm - nie ma tu nikogo kto by sie borykal z takimi problemami jak ja (poza begoa oczywiscie), nikt takich badan, takich zabiegow nie robil ...I nie to ze nie mam o czym gadac ! I nie pisze tego zlosliwie - ale nie macie najmniejszego pojecia jak sie podle czuje, jak mi jest zle! Jutro idziemy na konsultacje do klinikii i zobaczymy jak to wszystko wyglada, kiedy zaczynamy! trzymajcie kciuki - bo naprawde potzrebne beda❤️... Nie moglam dluzej czekac bo to co sie dzieje w mojej glowie, to co czuje to masakra - nie ma takich slow ktore odzwierciedlaja bol kobiety ktora nie moze miec dziecka a tak bardzo tego pragnie!!!! Ale tez jestem wdzieczna losowi ze daje mi szanse - ze mozemy jeszcze powalczyc!!! Ja naprawde zagladam codziennie, codziennie jezeli ktos pisze czytam - ale uwierzcie - czasami nie mam co napisac.... Mocno Was sciskam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu słonko:):):):):):), napisz nam koniecznie co na tych konsultacjach, może i nie doradzimy w sposób fachowy bo wielu tych spraw nie znamy, ale zawsze ciepło o tobie myślimy, i kciukasy będziemy zaciskać że aż wióry sie posypią!!!!!!!!!!:):):):) Brydziaczku jak sie czujesz? jak mdłości i wymioty-męczą cię już???? Kobitki ale mi tych naszych staranek brakuje, teraz z przytulankami to ciężko, ciągle zajęci jesteśmy przy dziecku Acha no i u nas po odbytej szczerej rozmowie poprawiło się, kąpie tatuś!, w nocy wstaje też do karmienia tatuś!, ja mam więcej czasu na odpoczynek, i w ogóle tak nam sie cudownie układa,:):) i cieszę się, bo rodzina się powinna trzymać razem, a dziś M mebelki do pokoju dziennego zakupił:) i sie strasznie na nie cieszę, bo sie gnieździmy w szafach w sypialni,. Menia co u ciebie? luksorek jak tam nocka ? bo wiatr znów hula, co z drzwiczkami od śmietnika, znów ci dały w kość?a może sie z nimi rozprawiłaś co:):):)przyznaj się! Pędzę bo mały wrzeszczy juz pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski!! begus, super ze juz jestes i ze urlop udany, no i ze cala jestes, wszystkie konczyny tam gdzie trzeba:P:P czekamy na jakies zdjecia!! andziulku, kciuki trzymac bedziemy az do bolu, tak dlugo jak bedzie trzeba!!!🌻 olenko, ciesze sie ze u was tak milutko i M pomaga wiecej, tak byc powinno zawsze! u mnie weekend spokojny, w wiekszosci w pozycji horyzontalnej:P:P raz dziennie wyciagal mnie M na spacer, bylo zawsze super, ale dluzej niz godzine nie daje rady, slaba jestem okrutnie. wymiotow nie ma i chyba juz nie bedzie, ale mdlosci nie opuszczaja mnie ani na chwile. za oknem pogoda piekna, az zlosc mnie bierze ze energii na dluzsze wyprawy brak, akurat teraz gdy moj M tez ma 5 dni wolnych! no ale coz... na przytulanki sie jeszcze od poczatku ciazy nie zdecydowalam, kurcze jakos sie boje, ze jakies plamienie bedzie, a ja wtedy oszaleje ze strachu :O milego tygodnia zycze wam kochane!!!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu ja już napoiłam małego i powróciłam Dobrze ze wymiotów nie ma, oby nie było! blee...jak sobie przypomnę!, a ja właśnie dokładnie rok temu 22 lutego testowałam i sie dowiedziałam o mojej ciąży, wiec może ty też listopadowe dzieciątko będziesz miała? na kiedy termin? Kochana wypoczywaj, leniuchuj, i niech cię M rozpieszcza!:):):) a co!:):):) w końcu masz w brzuszku małą kropelkę nie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze brydziu kliknęłam na twoja stopkę ale super!!!!!to on teraz tak wygląda?????????? i się tam będzie zmieniał?:) ekstra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydzia to super! ja miałam na 8 listopad a sie urodził 2 he he!!!no to będzie mały listopadowy skorpionek, ale fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenko mialo byc;) no M rozpieszcza, rozpieszcza nie powiem. juz ma takie odruchy rozmawiania z brzuchem i glaskania go.a mnie to paralizuje wrecz, bo ciagle jest ten ogromny strach i nie minie az do prenatalnego usg:( boje sie ze to cale szczescie znow prysnie jak banka. wiem, ze musze myslec pozytywnie, gdzies w glebi nawet w to wierze ze bedzie dobrze...ale...zawsze jest gdzies to ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie waga!!! a w stopce sie bedzie zmienial, dopiero od dwoch dni wyglada jakos powiedzmy "ludzko"-jeszcze trzy dni temu moj wirtualny dzidzius przypominal krewetke:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, kiedyś mi pisałaś bo pytałam jakie są skorpiony bo u nas w rodzinie nie ma, to znaczy nasz jest pierwszy, uparciuch mały nie powiem!, no to życzę ci tej wagi!, aj tez tak celowałam żeby była waga, mój M jest waga i ma super charakter,(poza kilkom małymi szczegółami, jak każdy :) he he) Wiem ze strach zawsze jest, i pewnie będzie, i Ci wierzę i rozumiem, ale trzeba być silnym i myśleć że będzie dobrze, bo musi być, koniec z pechem!:) Będziecie mieli śliczne dzieciątko, zobaczysz, tak sie strasznie cieszę, ciekawe co u Domi, jak tam kolejne perypetie znosi, dzielna jest bardzo, Domi jestem z ciebie dumna!!!!!:):):):) tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ciąża to piękny stan, tak za tym tęsknię,!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki posłałam wam zdjęcia mojego małego, sprawdźcie pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka brygada :) Ta nocka była spokojna! Nie musiałam w koszuli wylatywac przed klatke :D zefirek sobie odlecial :P ale i tak połprzytomna chodze,to Oleńka spac mi nie dała ;) słoneczko moje małe.... Andziu, bedziemy myslami z Toba, kochanie ❤️ :) w żaden sposób nie jestesmy w stanie Ci pomóc, ani Cie zrozumiec...to fakt...bo akurat tego nie doświadczyłysmy....ale mozemy trzymac bardzo mocno kciuki 👄 i bynajmniej starac sie w miare mozliwosci Cie wspierac ❤️ pamietaj ze nas masz! Brydzia, hop hop :) jak sie czujesz? Begus Skarbie, no nareszcie :D cały czas myslałam o tych Twoich nóżkach ;) super, ze jestes cała i zdrowa! :D a Kochana, to normalne ze nadzieje masz znów...tak juz jestesmy jako ludzie skonstruowani...niech jest jej jak najwiecej!! oby tylko za bardzo nie dołowała ❤️ czekam jna foty z wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahahahah :D pisałam od ponad poł godziny z przerwami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek :):) u mnie dzisiejsza nocka super (raz karmiłam ja, resztę mój M, wczoraj też!) mały dostaje kaszkę przed snem, i tych karmień zrobiło się 3, to już super że nie 4-6. Mam nadzieję że w następnych dniach będzie jeszcze więcej spał bo i więcej kaszki będę mogła mu dać, na razie stopniowo, ale wsuwa że sie uszy trzęsą, otwiera buzię i mu smakuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no śmieje sie ślicznie, ale też ślicznie potrafi marudzić, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaczku a ten twój to fasolkę przypomina małą!:) super to masz w stopce! będziemy tam klikać i patrzeć!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w karmieniach M nie zastąpi :P bo piersi mlecznych mu brak :D narazie jeszcze nic innego malej nie dajemy...oststnio daje jej jabłuszko, ale tylko polizac :P Brydziu, nic 2 razy sie nie zdarza!!!!❤️ musi buc git i tak tez bedzie :) a z seksiku korzystaj kochana w ciazy póki mozesz :P bo potem nie dosc ze nie bedzie kiedy, ani sił to i nie bedzie to przyjemne doznanie :( u mnie nadal kiepsko z tym....ach...a tak pieknie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słodziak z tego Twojego pzrystojniaka :D to i ja pochwale sie swoja mała :P zaraz wysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez z tym nie wesoło, luksorek, ciągle czasu brak, i sił też i jakoś tak inaczej....:( No ja już nie mam wyjścia , mój jest taki głodny (waży 8 kilo już!)że mój pokarm mu nie wystarcza, pediatra kazała dawać bebiko+ kaszki i owoce też wprowadzać(tzn, deserki), ale to wszystko drogie jak nie wiem co Karmie go jeszcze ile mogę , wypija wszystko a potem jeszcze bebiko, w nocy na raz 180ml!!! normalnie takiego głodomora mam że hej!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, dobre luxor, jabluszko do polizania, tak jak z tym twoim sexem, moral: a moglobyby byc tak pieknie:D:D:D wiem...wredna jestem, no ale na fizjologie nic nie poradzimy, juz niedlugo napewno wszystko wroci do normy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×