Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

acha Andziu zrobiłam ostatnio rybę wg twojego przepisu tą w płatkach kukurydzianych, rewelacja, teraz zrobię tak też kotlety z kurczaka, pycha !!!!! Idę rozwiesić pranie bo mały zasnął Teściowa mnie wkurza bo mi sie do dziecka chciałaby wtrącać, ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA, begus ..🌻.. witajcie slonka;) - u mnie ok, trzeci dzionek ze sprejem i kto by pomyslal ze w wieku 27 lat bede klimakterium przechodzic :(, ach zycie... ale byle do przodu!!! OLKA - smutasno ze do pracy wracasz, szkoda... nie kazdy moze sobie pozwolic byc z dzieckiem dlugo a kurde powinni to zmienic - conajmniej rok i basta! pozdrawiam i dobrego poniedzialku dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulek! byle do przodu, niech sie dzieje, najważniejsze żeby dzidzia powstała, ściskam mocno kciuki!!!:) jeszcze do tego prania nie polazłam, grzebie sie dziś strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki...mnie tez jakos robota sie nie klei...co prawda juz po sklepie jestem ale z mega syfem w domu...pranie ide dopiero wstawic a przede na oproznianie szaf, szafek, komody..bo podloge trzeba zaczac w koncu robic...moja sypialnia jak po tornado wyglada...nic nie moge znalezc i w ogole kipisz mam straszny...ach te remonty...ile sie czlowiek musi na uzerac zeby potem bylo dobrze.... olciu...szkoda, ze musisz do pracy wracac ale co zrobic...takie zycie niestety...:( tez byloby mi cholernie smutno zostawic maluszka nawet pod opieka aniola...ale tesknilabym i juz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) U mnie nadal nic nowego. @ nie mam, test zrobilam i negatywny wyszedl. Moj maz byl pewny na 100% ze bedzie tatusiem ale ja czulam ze jeszcze nie. Smutny byl. Natomiast moje odczucia byly odwrotne. Poczulam ulge , ze jednak nie jestem w ciazy. Natomiast zeby bylo ciekawiej prawdopodobnie znowu mam torbiel, poniewaz mam znowu te same objawy. Jutro dostane numer do ginekologa oczywiscie nie polskiego ale musze zaryzykowac. Jestem wsciekla bo co chwile cos. Ajuz myslalam ze zacznie sie regulowac @. A tu D....pa.:( Tak po za tym dziewczynki dziekuje za zdjatka sa sliczne:) Brydziu ciesze sie bardzo ze jest wszystko dobrze i dzidzius rosnie zdrowo:) Ostatnio jestem zalatana zmeczona i duzo pracy w hotelu. Tak po za tym jest dobrze. Pozdrowionka i goroce buziaki dla was kobietki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Olka, wspólczuje powrotu do pracy...napewno poczatki łatwe nie beda, ale dasz rade! ja sobie nie wyobrazam powrotu :( na sama mysl łzy kręca mi sie w oczach :( A ndziu, spray\'uj i mysl pozytywnie! wazne ,że cos sie dzieje, ze nie siedzicie bezczynnie! ❤️ ja wierze ..:) niech ta nadzieja , która pojawiła sie w tobie w klinice Cie nie opuszcza! 👄 Brydzia, jak tam prawko?? Ja znow czuje sie dupowato :o chyba efekt pogody :( chce mi sie mocnej kawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... no i moje nikle marzenia szlag trafil...moja przyjacioleczka dzis rano z punktualnoscia niesamowita nawiedzila mnia... kolejny glupi czar prysl....tak mi troche byla jak i to z powodow ogolnych...tak jak luxorek napisala i pogoda i wszystko.... ale coz....zycie sie toczy...zaraz musze smigac do stolarza przyciac kolejne deski do garderoby...nie chce mi sie jak cholera ...w domu syf i ogolnie jets mi zle.... wpadne potem..teraz ide niestety... sciskam was moje drogie mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begus, całuje i przytulam ❤️ Naprawde potrzeba juz słonca! Wiosno, przychodz wreszcie!! Bo bez Ciebie ani rusz! :P Ten zastój to brak weny i ta dupowatosc zimowa :o Ja ledwo funkcjonuje...nawet na dwór nie wychodze, bo jak nie pizdzi to pada :o mam juz dosc!! :P chce mi sie nad jeziorko :D Begus, jak fryzurka? radzisz sobie? :) meldowac sie laseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylaczam sie do zyczen odnosnie przybycia wiosny, ta pogoda wykancza!! begus, moze skresl ta swoja dziwna przyjaciolke z listy znajomych co, moze sie wreszcie odczepi!!!❤️ domi, no kurcze az mnie nerw bierze jak czytam cos ie u ciebie dzieje. podziwiam cie bardzo za pokore z jaka to wszystko przyjmujesz, bardzo silna z ciebie osobka!!sciskam mocno!!🌻 andzia, jak psikanie?czujesz sie jakos inaczej??tylko sie nie uzaleznij:P:P;) psikaj ile trzeba oby dobrze bo jestes pierwsza, ktora przeciagam do dolnej tabelki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozleniwilam sie taaaak bardzo, ze az wstyd. zastanawiam sie czy sobie w piatek jeszcze tygodnia nie wziasc, bo potem od 18.03 mam do konca miesiaca urlop:P:P myslalam ze bedzie mi nudno, ale wcale tak nie jest, troche ludzi mnie odwiedza, ucze sie grzecznie do egzaminu, cwicze miesnie palcow na pilocie:P:P:P hehe mdlosc sa nadal, jedynie gdy jem czuje sie dobrze, wiec robie to baaardzo czesto, niedlugo bede wygladac jak foka. dzis przetestuje imbir i migdaly, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, czyli słynna zgaga Cie dopadła! :P ojej, ja to ja koszmarnie wspominam, nic jesc nie mogłam, sam zapach ją powodował :P Andzia, właśnie, jak po tym sprayu? czujesz sie jakos \"inaczej\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja po pracy biegnę do szpitala po wyniki posiewu i do gina na usg i skierowanie na hsg jesli wynik posiewu będzie ok. No i potem tylko ustalić termin w szpitalu. Dam Wam znac jutro co i jak. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam srodowo moje panie! jak dzis dzionek sie zapowiada? pogoda znow nienajlepsza niestety...ale co zrobic..byle do wiosny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z ranca babolki;) begus 🌻...przykro mi ze takiego przykaciela wiernego masz jak i ja - @... itus - slonce to czekamy na wiesci!!! Luxor, brydziaa - babolki u nie ok choc pewne skutki uboczne sprejowania sie objawiaja :( - ataki goraca, bole glowki:( - ale jeszcze najgorsze przedemna... - WYTRZYMAM!!! dla wszytkich 👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :D Ja dzis chyba prawą noga wstałam , bo nawet jakaś taka w dobrym humorze ! :D a moze to ta zblizajaca sie wiosna wielkimi krokami :D nawet nie martwi mnie fakt ze mam straki na głowie, wałek tłuszczu na brzuchu i deficyt kasy do wypłaty!:P Andziu, te dolegliwosci to pryszcz napewno dla Ciebie! :D wiem ze jestes w stanie zniesc wszytsko by sen sie spełnił [:D zreszta jak kazda z nas ... determinacja i siła do walki powróciła, a to najwazniejsze, te cierpienia zostana nagrodzone 👄 bony, jaka jestem podniecona :D bardzo sie ciesze i niemoge sie juz doczekac efektów tych napadów goraca :P bede sie modlic by udało sie za 1 razem!!! ❤️ kurde, chyba musze sobie dzis cos kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz dostane szału!!!! 😡 wlasnie przyszła do mnie przesyłka z allegro i zamiast 7 par body doszła torba jakaś!!!!!!!!!!!wrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!! i jeszcze kur......baba nie odbiera telefonu!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia*
dziewczyny jak trafić w dzień płodny?, okres co 28 dni i nic nam się nie udaje :( kiedy najlepiej się starć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odebrałam wczoraj wynik posiweu, wszystko jest ok, więc jak tylko @ się zjawi mam dzwonic do szpitala zapisać sie na termin hsg. Mam już skierowanie do szpitala, także pozostaje kwestia dogrania terminu ale na pewno będzie to w tym miesiącu. No chyba że @ się już nie pojawi, ale szczerze w to wątpię. Domi dobrze że na ten zabieg nie musisz czekac tyle co na hsg. Andzia widzę, że ostro przyspieszyłaś :) Powodzenia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, ale super wiesci! :D no nareszcie dziewczyny cos sie ruszyło ❤️ kocham Was wszystkie!! :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no luxor...widze, ze naladowana na maxa jestes dzis...az milo sie czyta...nawet ta przesylka z allegro nie straszna dla Ciebie!...andziulek....juz niedlugo Twoje cierpienia zostana wynagrodzone!!! itus...Twoje tez...zobaczycie.... u mnie za oknem zima w pelni...i z moich planow sprzatania samochodu nici...zreszta i tak mi sie nie chce :( w ogole jakas bezwolna jestem i snuje sie bez celu zamiast cos konkretnego zrobic...a mam co oj mam.... moze jednak pojde i postaram sie cos porobic.... sciskam Was moje drogie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, z tej złości az odkurzyłam mieszkanko i pomyłam podłogi :D dodzwoniłam sie wreszcie...i przepraszała, podobno to babka na poczcie pomyliła 2 paczki i na odrót wysłała :P zobaczymy.... o cholewcia, Begus śnieg u Ciebie...:o to pewnie i do mnie niedługo z Wawy zawieje :P a miałam isc na spacerek ... jak fryz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robicie dzis na obiad? :) brak mi pomysłu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiad jak wróce dziś o normalnej porze to makaron z tuńczykiem w sosie pomodorowym. Innych pomysłow mi brak, a poza tym brak składników w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, dzieje sie dzieje widze, andzia, iti ostro dzialaja:D trzymam kciukasy ze wszystkich sil, juz czas najwyzszy usunac ta gorna tabelke!!! mnie dzis obudzila zamiec sniezna. w szoku bylam jak brodzilam w 5 cm sniegu w adidaskach ( musze, bo w kozakach nie umiem jezdzic autem:P:P) do tego widocznosc zerowa a w berlinie strajkuja autobusy i metro-szalenstwo!!paraliz totalny, no ale do rzeczy: mialam dzis obowiazkowa czterogodzinna jazde po autostradzie- glownie dlatego mnie ta pogoda tak przerazila!!na szczescie kolo 10 sie przejasnilo i bylo super, wreszcie moglam na moj ulubiony pedal ponaciskac do 160km\\h, powyprzedzac i takie tam:P:P;);) az mi sie wracac nie chcialo i na widok szyldu berlin wydalam z siebie jek zawodu;) bo po miescie to juz nie taka frajda czuje sie dzis w miare dobrze, to pewnie przez ta adrenalinke:D:D milego dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak miałyście hsg to kontrast był obserwowany na usg czy przez rentgen???? Miłego wieczorku i dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki... iti...u mnie byl rentgen. Kilka fotek strzelili, a potem pokazal mi je i opisal dokladnie. brydziu...no, no Ty szalencu:) Widze, ze z tych co lubia szybka jazde:) begus...przykro mi, ze @ znow przylazla.Tulam mocno ❤️ andziu...spray'aj, spray'aj:) A jutro zamelduj jak po spotkaniu z pielegniarka:) Olus, Luxor, Meniu...🌻 A u mnie nic szczegolnego. @ ma sie juz ku koncowi, a dopiero dzis mi tempka spadla ponizej 37.0. W pracy zapierdziel. Wracam umeczona i najchetniej zaraz po powrocie wskoczylabym do wyrka. Odliczam dni do Wielkanocy, bo wybieramy sie z M do mojej przyjaciolki do Edynburga. Mam nadzieje, ze pogoda dopisze, bo oprocz babskich ploteczek mam w planach zwiedzanie. Uciekam, bo mi woda do wanny sie juz leje. Spokojnej nocy zycze wszystkim. Buziaki, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane.... fajnie, ze macie nowe poklady sily w sobie...andziu, iti!!!! wierze, ze one zaowocuja!!! MUSZA!!!!!!!!!!!!!!!!1 luxorku..pytalas o fryz...wiec powiem tak...chyba juz nauczylam sie z nimi postepowac! umiem je sobie sama ulozyc!!! sa tak super ostrzyzone, ze to czysta przyjemnosc, ale oczywiscie musze troche szczotka je \"ponaciagac\" bo samae z natury mi sie kreca ..ale jest ok! nie taki diabel straszny... jak ich nie uloze i zostawie same sobie...tez maja swoj urok..no fryzura jest tylko ma jjuz inny charakter, taki niesforny...wiec jest ok... myslalam, ze bedzie gorzej...a jak juz mi sie znudzilio to po prostu zalozylam opaske i te dlugie z przodu zebralam w mim=ni mini kucyczek i rez bylo ok! takze jest git!!!! sciskam was i ide troche na odkurzaczu polatac bo zaraz ma wpasc kolezanka na kawke i wstyd mi tego syfu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:D:D begus, my tez od rana sprzatamy. wsunelam pare babanow na mdlosci i nie ma zmiluj sie-czas juz najwyzszy:P:P gdzies mi sie obilo o uszy, ze w ciazy nie powinno sie myc okien, wiecie cos o tym????to chyba dotyczy zaawansowanej ciazy, co?bo tak sie przymierzam do tych okien powoli... jutro znow do lekarza i znowu troche mam stracha..zastanawiam sie czy zwolnienie przedluzac, bo ludzie w pracy na mnie krzycza ze mam wracac bo to nic nie robienie wcale mi nie sluzy:P:P;) zdecyduje jutro spontanicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×