Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

a mi Olenka kilka dni temu zaczeła dopiero przesypiac całe nocki w łóżeczku sama :D takze jeszcze troche cierpliwosci ;) choc wiem jak o nia trudno ;) poczekaj jak zabki zaczna isc na dobre :) macie jakies plany na dzisiaj? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planow za bardzo nie mamy, pewnie paru znajomych-sasiadow wpadnie z zyczeniami. z mala za wiele sie w taka pogode robic nie da, nie da sie wyciagnac cycka na lawce w parku czy w zoo ( dla dzieci do roku i ich mamus wstep darmo:)) ach jak ja sie nie moge wiosny doczekac gdy ruszymy w plener z moja mala smieszka. juz sie za spacerowka rozgladam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Brydziu wszystkiego najlepszego,duzo zdrówka pociechy z Emi i męża:) i czego tylko sobie jeszcze zapragniesz:) Poziomko jak po wizycie? Ituniu mam nadzieje ze wszystko wam sie ułoży:) i znajdziecie nowe mieszkanko. Buziaki👄👄 Luxorku Ola rośnie ci jak na drożdżach i ten jej uśmiech :)poprostu cudeńko:) A u mnie jutro zacznie sie 27 tydz. i coraz wiecej dolegliwości ciążowych,do ubikacji co 5 min. mimo ze prawie nic nie poleci, no i siara mi niespodzianki w nocy robi, nie wysypiam sie ,plecy bolą no ale trudno taki juz urok ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje meniu:D:D iti, ja rowniez trzymam kciuki by wszystko sie jakos ulozylo i nawet na dobre wyszlo. menia, ach przyzwyczajaj sie do tego niewyspania;) ja tam w ciazy spalam super, po 14 h non stop, szkoda ze na zapas nie mozna luxorek, a ola wczesniej nie spala bo glodna byla w nocy, czy dlaczego??ja tam cierpliwosc mam, nawet nie przypuszczalam ze tyle jej w sobie znajde.. poziomka, odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Brydziu, ona juz od ponad 3 miesiecy nic nie jada i nie pije noca :) widocznie chciała sie poprzytulac do mamusi... dzis np. budziła sie 2 razy :) ale to juz wielki sukces, bo potrafiła ostatnimi czasami nawet co godzine ;) taki jej urok, kazde dziecko w inym czasie spi ładnie...mój chrzesniak np. dopiero w wieku 3 latek zaczał przesypiac nocki :P oj, tak, ja tez myslałam ze cierpliwosci mi nie starczy, ale maluch jej bardzo uczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe dlaczego Poziomka sie nie odzywa?Mam nadzieje ze wszystko wpożądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Brydziu najlepsze życzonka :) Poziomko hop hop??? ja zmykam ogladac mecz poza tym mamy gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu zdrówka, radości, pociechy z Emilki i dużo szczęsliwych chwil 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu!❤️ Z okazji Twojego swieta zycze Ci wszystkiego co najpiekniejsze, najlepsze, najwspanialsze!!! Niech kazdy dzien bedzie lepszy od poprzedniego! I niech zawsze nad Twoja piekna glowka swieci slonko! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam że dopiero teraz odpisuję, ale w weekend odwiedzaliśmy babcie i dziadków, bo w tygodniu nie było czasu. Jesteśmy bardzo szczęśliwi..Mały ma już 16 mm, dogonił normy na 9 tc, widzieliśmy bijące serduszko, wszystko jest ok. Powiedzieliśmy wczoraj teściom. Zaczynamy planowac jak urządzic pokój.. Jak odkopię tabelkę to się przepiszę. Teraz wszystko już będzie ok. Następna wizyta 20 lutego. Brydziu wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI *********************************** Dominika_1981..Dominika.....Worcester.......28.04.81... .37..29.01 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.1 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....30....08.01 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.76......0......26.01.. ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1ICSInie ude andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ..nieudane ISCI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 Menia21........Marzena........Edinburgh......21.07.1985 ..26.04.2009 poziomka2.....Agnieszka......śląskie........30.01.1981......31.08.2009 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M...Ola....śląskie.....17.12.78...02.11.07...Łukasz ek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06.80....30.12.07. ..Laura...399gr59cm brydziaa...Dominika...Berlin......24.01.79....15.10.08.. .Emilia...3000gr, 52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Poziomeczko ciesze sie niezmiernie:) teraz wszystko bedzie dobrze i czas tak szybko zleci ze nawet nie bedziesz wiedziała kiedy będziesz miała maluszka w ramionach :) My zaczelismy dzisiaj 27 tydz. maluch tak mi sie wypina z prawej strony brzucha ze czasami to sama nie wierze ze jest to możliwe:) Ale mała wiercipięta bedzie chyba i jak by mogło to by kopało 24 godz. na dobe:)teraz w ten piątek mam usg 3D/4D i juz sie nie mogę doczekać aż zobacze swojego szkrabka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane....wpadlam zdac raport...myslalam, ze nie bedfe miala kiedy was poczytac tyle naskrobiecvie atu pustki.... :( w kazdym razie zacxzne od Was...domi sloneczko moje...dzieki za zyczonka, potraktuje je zaocznie...bo mam imnieniny 20 kwietnia, taka nietypowa agnieszka jestem...ale dzieki za checi!!!!! buziale4 dla Ciebie i kciukasy wielkie za powodzenie tym razem....kibvicuje jak cholera.... itus...coz Ci powiedziec....czasami nie ma tego zxlego.... wiec tego sie trzymajmy....ja jestem w podonej sytuacji...:( jesli chodzi o klub...facet wypowiedzial nam lokal uprzednio podniosl czynswz do 6000 pln....wiec jestesmy w prozni...maszyny w naswzych piwnicach i sprzety a dzialalnosc zawieszona...? poza tym jakos tak sie w moim zyciu dzieje, ze nie zdazam mylec...w srode ide na rozmowe w sprawie pracy....a wczoraj w nocy wrocilismy z nart....bylo super....i na moment zapomnialam o bozym swiecie i problemach....nawet wstrzelilam sie w dobvre dni....ale co z tego wyniknie??? zapewne nic bo juz mnie cycki bola i czuje oddech @....ale juz to na mnie nie robi wrazenia.... kochane poniewaz mam kupe rzeczy do zalatwiania wiec koncze te wywody, bede wpadala.... sciskam Was mooocno mocno,,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie wsio w pariadkie byłam u gina, zrobiliśmy posiew, wynik w czwartek, sterydy na razie odchodzą na dalszy plan, w czw wizyta państwowa u mojego gina, zrobimy cytologię, i dostanę skierowanie na p/ciała bo podobnoż są refundowane - ale dopytam się jeszcze dokładnie w laboratorium, skierowanie z państwowego gabinetu będę mieć, zawsze to 300 zł w kieszeni jak nie więcej. zajęta byłam szukaniem lokatorów na mieszkanie, ale udało się, do piątku obecni się mają wyprowadzić, czeka mnie rozliczenie z nimi, wszystkie liczniki itp w sobotę przekazanie mieszkanie nowym lokatorom, musze jeszcze pare rzeczy zrobi, kupić do mieszkania więc mam zalatany tydzień, dziś rozwiązywałam umowę na internet, i tak mam codziennie cos do załatwienia Poziomko cieszę się że dzidzia nadrobiła i jest wsio ok, i ze już spokojniejsza jesteś Beguś 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux cieszę się, że dałaś jakiś znak. Luxorku długa Ci przerwę lekarze zalecili w starankach? Beguś no szkoda, że interes zamknięty, życze powodzenia na rozmowie o pracę, daj znać jak poszło Eulalio a jak tam Twoja praca? Andzia jak mnie pamięć nie myli to Ty na dniach zaczynasz drugie podejście. Myślałam, że będziecie próbować naturalnie lub będziecie zabierać blastusie. Trzymam mocno kciuki Domi jak Twoje wyciszanie? kiedy kończysz i kiedy startujesz ze stymulacją Poziomko, Meniu niech Wam dzidzie rosną zdrowo w brzuszkach :) A chyba Menia źle zrozumiała mój post o mieszkaniu, to nie nam wypowiedziano umowę :) my mamy swoje własne dwa mieszkania, i jedno z nich wynajmujemy, no i lokatorzy nam się wyprowadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait @ przyszła? zajrzyj do nas czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itus, mój lekarz mówił, ze wystarczy odczekac 2-3 miesiączki...a pierwsza po zabiegu ma przyjsc od 4-6 tygodni...wiec w zasadzie nic niewiadomo, bo niewiem czy te cykle beda regularne czy cos znowu sie popierniczy! :o w szpitalu mówiono mi ze skoro mam zdrowe dziecko, ze ciąza przebiegła bez zadnych problemów to był tylko przypadek i nie mam sie czym martwic...ale ja zapomniałam o jednym ... ze przed ciaza z Ola miałam rozregulowane hormony i ten stary gin do którego kiedys chodziłam robił mi badania hormonalne i brałam od poczatku ciazy i przed nia luteine i duphaston...i czuje wewnetrznie ze to dzieki niej ciaza sie utrzymała :( przeciez mam za mało progesteronu...25 lutego ide na kontrol, to powiem o tym terazniejszemu lekarzowi, zeby mi ta luteine przepisał , albo powtorzyl najpierw badania, bo ja inaczej sie starac nie bede :( Poziomeczko, cudnie ze wsio w porzadku 👄 dbaj o siebie :) Itus, super, ze tak szybko znalazłas nowych lokatorów ❤️ Andziu, moze jakis mały buziaczek dla mnie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku nie mniej sobie żaba niczego za złe, to że nie brałaś progesteronu nie musi świadczyć że taka była przyczyna, niektórym kobietom branie progesteronu nie pomaga i dochodzi do poronienia. Poza tym nie miałaś żadnych plamień (przynajmniej nie pisałaś) to mało który gin widziałby sens suplementowania progesteronu. Nigdy nie będziesz znała przyczyny i lepiej się w to nie zagłębiać, Trzeba iść po przodu, odczekać 2-3 cykle, zbadać hormony (progesteron najlepiej 7 dni po owulacji) i profilaktycznie mieć luteinę w zapasie. A ja mam tydzień do @, no może trochę dłużej 1,5 tyg i już czuję że ją dostanę, jakoś wiem cholercia nawet mam wrażenie, z mój gin jest bezradny, sam już nie wie co ma ze mną zrobić, czasem zastanawiam się jaki jest sens tego latania do niego dwa razy w miesiącu (w tym w czwartek będę trzeci raz) - jedyne pocieszenie że wszystkie wizyty mam bezpłatne, inaczej dawno bym chyba się finansowo wykończyła. Co do mieszkanka, to fajnie ze są lokatorzy, mniej fajne jest to że musze zainwestować w kupno pralki do tego mieszkania, bo ta co była się popsuła :( zastanawiam się czy kupić nową czy używaną z komisu. No i maj/czerwiec musze zrobić mały remoncik, sufity nowe w przedpokoju i w dużym pokoju i chciałabym kafelki na balkonie położyć, bo mi skuli jak blok ocieplali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem, niewiem...sama nie wiem... ech...wiem ze nic niewiem i masz racje, nigdy sie nie dowiem :o za 2 tyg. mam miec wynik histopatologiczny, ale z tego co sie orientuje, bedzie tylko napisane ze ciaza zatrzymana...nic wiecej... najgorsze jest to badania, szukanie przyczyny robi sie dopiero po 3 takim przypadku :( ja tyle nie wytrzymam... mogłabym sie starac chocby dzis, tak mysle...choc jak przyjdzie co do czego to niewiem jak to bede znosic, jak mi ten nie da luteiny, to pojde spowrotem do tego starucha! a wiecie co ten staruch mi powiedział, dupek jeb**Y jeden na obchodzie w dniu wypisu! 😡 ze to dlatego teraz mi sie zatrzymało ze do niego nie przyszłam!!! myslałam ze go trzepne...:( bardzo miło bylo to usłyszec... ale z drugiej strony, moze to wlasnie dzieki niemu mamy Olenke dupne to wszystko... Itus, ja bym w komisie zakupiła ;) o ile by dało sie cos w miare znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ituniu sorrki ze źle Cię zrozumiałam nie wiedziałam ze masz mieszkanka do wynajęcia:) No ale teraz wszystko jasne:) Luxorku napewno wszystko sie ułoży tak jak trzeba :)Buziaki👄👄👄 Beguniu trzymam również kciuki za rozmowe:) Andziu fryzurka jest prześliczna:) Dominiczko hop hop:) Eulalio a ty gdzie sie zapodziałaś:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko sie pokazuję na sekundę, padam na pysk, mały dopiero zasnął, wychodzą mu teraz cztery czwórki lub piątki (nie wiem w każdym razie te duże ząbki) i marudzi mi pod wieczór, nie chce zasypiac sam jak do tej pory, wiec go nosze a ze waży 11,5 kg to tez mnie wszystko boli. Dziewczyny czy będziecie szczepić na pneumokoki? bo ja sie zastanawiam czy nie kupić szczepionki, choć czytałam ze to dopiero po 25 miesiącu. Poza tym u mnie w pracy trochę spokoju teraz, ale to zawsze cisza przed burzą Bega a ja już byłam niemal pewna ze tak tu wparzyłaś na szybko nam powiedzieć ze masz spóźniona @ i dwie krechy!!!! Andzia, Domi, trzymam kciuki, piszcie co i jak!!! Luksorek nie chcę gdybać bo i nie ma po co, ale może to od podnoszenia Oleńki coś sie stało z kropelką?, oglądałam właśnie Oleńkę w jej albumie, jest śliczniutka, słodziutka i aż mi się dziewczynki zachciewa jak na nią patrzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie tez rozwaliło w nocy :o kaszel mnie dopadł gruzliczy i ból gardłą potworny :o jak kaszle to mnie cała klata boli...zreszta boli nawet jak nie dychram :( M. wlasnie u lekarza...i jak tu uchronic małą przed zarazeniem, jak to mały piesczoch, przytulak i całownik :( buuuuuu akurat teraz mi to potrzebne 😠 buziaki babolki 👄 dzięki Olka :) 👄 wiesz....wpływ mogło miec wszystko... Andzia no! buziak dla mnie prosze! ;) ❤️ bo bede barabanic na tel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxorek, podpisuje sie nogami i rekami pod tym co napisala iti. glowa do gory!!3 cykle bym odczekala z racji ze byl zabieg.a potem badaj hormonki i do roboty, bedzie dobrze! ola, moja emi na pneumokoki juz zaszczepiona. byly juz dwie dawki, trzecia za 2 tyg. ale tutaj tak jest w standardzie. 6w1 w jedna nozke i pneumokoki w druga- 3 powtorki. bezplatnie. boje sie tego trzeciego zsczepienia bo po drugim miala stan podgoraczkowy a to trzecie ponoc jest najgorzej znoszone przez maluszki:( u nas spokojnie. jakos sie wszystko uregulowalo. emilka rosnie jak na drozdzach, probuje sie z wielkim zacieciem podniesc do siadu. ie mozna jej juz na kanapie samej zostawic bo zaczyna sie przewracac. myslimy o chrzcie powoli. chcialabym w w polsce w swieta, ale czy to sie uda nie wiem. rodzine z niemiec trzeba sciagnac. nie mamy slubu koscielnego, do tego maz ewangelik :O dziewczyny, kiedy zaczelyscie wprowadzac inne pokarmy, czekalyscie do pol roku czy wczesniej?? bo kazdy cos innego gada, juz glupieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziaku ja jak mały kończył 3 miesiąc, soczki, jabłko i marchewkę a potem w czwartym już ziemniaczek, ryż, pietruszkę, natkę, koperek, dawałam tez potem, a potem to już z większości warzyw gotowałam mu zupki, :) Ważne zeby powoli i po jednym produkcie żebyś wiedziała w razie czego co uczula Ja jutro do 18,00 w pracy ale za to piatek , poniedziałek i wtorek urlopik!!! he:):) będę zaglądać częściej, mam też nadzieje ze pojedziemy oglądnąć jakieś autko dla mnie Buziaki dla wszystkich!!! Luksorek a ty sie trzymaj dzielnie, i będzie dobrze na pewno, najważniejsze ze potraficie zajść w ciąże naturalnie, reszta sie potoczy własnym torem:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Jesteśmy już po usg i bedziemy mieli synka:) Jest wszystko dobrze rośnie jak na drożdżach i jest ciutke większy niż zazwyczaj dzieci bywaja w tych tyg. Jest ułozone główką w dół i mały leniuszek z niego bo miałam 3 podejścia do usg bo niechciał pokazać buźki:) No i mamy problem z imieniem może wy dziewczynki macie jakiś pomysł na imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia, gratulacje!!!super, ze wszystko dobrze. co do imienia to sami musicie podjac ta decyzje. ja kupilam ksiazke z imionami. ja i moj M mielismy wybrac po 5 opcji a potem byla dyskusja..mi sie osobiscie podobaja imiona miedzynarodowe i nieudziwnione, ale to wszystko kwestia gustu. no i do nazwiska musi pasowac, zwlaszcza u chlopca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×