Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Na bocianie mi już jedna dziewczyna odpisała, że jej synek był zawsze ok. 1,5 tyg. mniejszy niż powinien, a teraz jest zdrowym 4-miesięcznym bobasem. Może jeszcze nie wszystko stracone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poziomko moja bratowa przy pierwszym dziecku i teraz przy drugi tez tak ma, na wczoraj miała termin porodu a gin jej cały czas mówi od samego początku ciąży że dziecko za małe, Łukasz urodził się w terminie ważył chyba niecałe 2,800 a mała tydzień temu tez była taka mała, albo podgoni albo już taka jego natura, ważne ze jest pęcherzyk, zarodek i serducho bije. Lux teraz Ty przynieś dobrą wiadomość w pon a męża stuknij po głowie gazetą, niech nie traci wiary i nadziei ja od rana latam i jeszcze się nie obrobiłam, idę odkurzyć dywan i zobaczyć jak rosołek się ma wiecie co mnie najbardziej dobija w naszej walce - że nie znamy przyczyny, ja już nawet nie wiem jakie badania robić - lekarz tez nie, mogę zrobić immunologię ale to wykonuje się najczęściej przy problemach z donoszeniem ciąży a ja w ciąży nigdy nie byłam :( poza tym nic więcej nie przychodzi nam z ginem do głowy, w lutym powtórka cytologii może zrobimy też powtórkę posiewu, wymazu z szyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomko a to cytat dla ciebie ze strony o rozwoju ciązy \"Pod koniec szóstego tygodnia zarodek ma 4 mm długości\" dalej pisze że ok,8 tygodnia podwaja swoją długość czyli ma 8-10mm, więc chyba nie jest źle bądź dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ituś. Postaram się mysleć pozytywnie. Kupiłam dzisiaj Prenatal i magnez i mam łykać, do tego folik i duphaston, razem 7 tabl. dziennie! Lekarz mnie zapytał czy chcę L4 i powiedziałam że nie, mój M. powiedział, że jak dawał to trza było brać, nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale jakbym siedziała w domu to dopiero bym za dużo rozmyślała. Luxor trzymam kciuki za poniedziałek. Aha iti, może trzeba poszukać innego ginekologa? Może inny coś wymyśli..Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomka w klinice leczenia niepłodności w Gdańsku też gin powiedział, ze wszystko już co mogłam zrobić to mamy :( kazał uzupełnić tylko p/c anty TPO które zrobiłam i są ok, potem jeszcze miałam laparoskopię i hiseroskopię, ewen. kardiotypy ale to podpytam w marcu jak będe w Invikcie może uda się na NFZ bo koszt badania to 350zł, a wiec za dwie osoby 700zł w czw skoczę do gina po receptę to pogadam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomeczko, mój gin twierdzi i zreszta ostatnio jakis program był na TVNie zeby bron boze nie brac jednoczesnie folika i witamin dla kobiet w ciąży, gdyz one tez maja folik! nie chce Cie straszyc, nie o to mi chodzi...mówili ze to moze wiecej szkody przyniesc niz pozytku...:( nie znam sie sama... ja biore do 12 tyg sam folik, a po 12 tyg, o ile bozia da witaminy tylko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomeczko bedzie napewno wszystko dobrze ,maluszek szybko nadgoni i tak jak Itunia pisze najważniejsze ze bije serduszko i widac juz maluszka:) A i co do witamin Luxorku masz racje ja tez na poczatku brałam tylko folik bo morfologia była dobra i doktorka odradziła witaminy dopiero jak skończył sie 3 miesiąc zaczełam brac witaminy z folikiem,ale to juz Poziomko decyzja neleży do ciebie:) Ituniu jezeli wyniki wszystkie są dobre i nie wiadomo jaka jest przyczyna to moze jednak to psychika robi swoje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje ze zyje i od paru dni juz w domu. jeden wielki chaos, mam nadzieje ze uda mi sie to wkrotce ogarnac i znalesc stary rytm. mala zdrowa, rosnie jak na drozdzach i usmiecha sie od ucha do ucha-przeslodki widok.jedynie na piersi mi sie ostatnio obraza co jakis czas, wrzeszczy wowczas jak opazona na widok cycka.do tego stopnia ze odciagam czasami mleko i podaje jej butla zeby nie oszalec:O na dodatek widac juz u gory dwa zabki!!!kurna, ona jeszcze 3 miesiecy nie skonczyla..swedzi ja bardzo a gryzaka jeszcze nie utrzyma w raczce:( moze cos poradzicie mamuski?? luxorek, poziomka- no stresujacy ten wasy poczatek ciazy, ale wierze ze bedzie dobrze. technika jest tylko technika...wasze ciaze sie na pewno dobrze rozwijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie folika, to mysle ze laczna dawka 800 jednostek jest ok. ja bralam od poczatku feminatal i tam wlasnie tyle jest. po pierwszym trymestrze bralam juz wersje feminatalu gdzie jest 400 jednostek. teraz malo jest tresciwych owocow i warzyw, wiec chyba ciezko przedawkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti- rozumiem twoja bezradnosc i zal..chchialabym napisac cos sensownego by cie pocieszyc ale nie znajduje juz slow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brydziu kochana jak długo cię tutaj nie było,ale w koncu jesteś:) Super ze malutka jest zdrowa ,rośnie jak na drożdżach i do tego już ząbki wychodzą poprostu same dobre wiadomości:) Moze smaruj malutkiej dziąsła specjalnym zelem do dziąseł to powinno złagodzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej menia, ide we wtorek na szczepienie drugie to podpytam lekarki. nie wiem czy takiemu malenstwu juz mozna tym zelem smarowac, normalnie zabki zaczynaja wychodzic jak dziecko ma gdzies pol roku.. fajny masy brzusio i naprawde juz duuuuzy jak na ten etap ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny masz brzusio mialo byc...musze sie znowu na niemiecka klawiature przestawic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze Brydziu ze idziesz do lekarza przynajmniej sie dokładnie zorientujesz:) I dzięki za komentarz:) A powiedz Brzydziu czy jadłaś w ciąży słodycze i czy miałaś przeczucie ze to bedzie córunia? Bo mi serducho podpowiada ze bedzie córa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czulam ze cora od poczatku..a na widok slodyczy to mnie mdlilo, za to teraz...nie jadlabym nic innego..straszne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja na początku ciąży patrzec na słodycze nie mogłąm a teraz wciągam i no i nie jem juz ogurków kiszonych ani sledzi poprostu ochydztwo,ziemniaki w róznej postaci moge jesc i wszystko co łagodne w smaku, ostre tez odpada.No i mięso a najbardziej kurczak odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a może bysmy tak uaktualniły tabelke:) Oczywiście jak ją znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI *********************************** Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .30+..05.09 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.1 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....30....08.01 poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..18......22.12 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.7 6......przerwa... ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1ICSInieude andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ....nieudaneICSI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.79.....01.08.2008 brydziaa.......Dominika........berlin...........24.01.79 ......11.10.2008 Menia21........Marzena........Edinburgh......21.07.1985 ..26.04.2009 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06.80....30.12.07...Laura...399gr59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu ja cie nie przenosiłam bo nie pamiętam daty porodu ,a jezeli cos poprzestawiałam to przepraszam ale tabelka jest za szeroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu mam pytanko do ciebie powiedz mi jaki proszek do prania dla Emi kupujesz? I kosmetyki ? Bo cholercia mam proble i nie mam zielonego pojecia jaki jest najlepszy ,chyba bede musiała położnej zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia, spytaj poloznej. ja uzywam do prania zelu persil sensitiv, tutaj nie ma proszkow dla dzieci. a kosmetykow z serii weleda..w polsce ich nie ma. musisz sie zorientowac co u was na miejscu jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kosmetykow popularnych w polsce to w ciemno moge polecic belgijska firme mustella cala serie dla dzieci, olinatum (plyn do kapieli) i ciekla parafine. jeszcze moze dodam zebys za duzo na poczatek nie kupowala, pewnie w szpitalu dostaniesz mase probek. na dobra sprawe parafina, plyn nawilzajacy do kapieli, cos do twarzyczki z filtrem i jakis krem do pupy zalatwia sprawe. jesli dziecko nie bedzie mialo wrazliwej skorki, atopii ani innych problemow bedziesz juz potem mogla testowac wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej... To ja wpadam porzadkowac:) STARACZKI *********************************** Dominika_1981..Dominika.....Worcester.......28.04.81... .37..29.01 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.1 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....30....08.01 poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..18......22.12 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.7 6......przerwa... ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1ICSInie ude andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ....nieudaneICSI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 brydziaa.......Dominika........berlin...........24.01.79 ......11.10.2008 Menia21........Marzena........Edinburgh......21.07.1985 ..26.04.2009 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06.80....30.12.07. ..Laura...399gr59cm No! Zrobione! Az wstyd bylo. Nawet nick stary jeszcze mialam:o Ja wlasnie biad pichce. Dzis nadworna kucharka serwuje lasagne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI *********************************** Dominika_1981..Dominika.....Worcester.......28.04.81... .37..29.01 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.1 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....30....08.01 poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..18......22.12 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.7 6......przerwa... ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1ICSInie ude andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ....nieudaneICSI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.79.....01.08.2008 Menia21........Marzena........Edinburgh......21.07.1985 ..26.04.2009 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06.80....30.12.07. ..Laura...399gr59cm brydziaa...Dominika...Berlin......24.01.79....15.10.08...Emilia...3000gr, 52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Brydzia, na poczatek im mniej tym lepiej Meniu ;) ja uzywałam przez pierwsze dwa miesiace Oilatum do kąpieli, ono natłuszca , wiec bez oliwki czy innych balsamów, mydełko Nivea Baby, które na poczatku słuzy rowniez do mycia włosków i krem do pupy w razie gdyby cos sie pojawilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zbuntuję i nie poprawiam tej tabelki nastawia mnie pesymistycznie miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam od początku, jonson& jonson do mycia, i nivea baby oliwkę, polecam,, nivea baby krem na każdą pogodę i sudocrem do pupy lub teraz penaten używam Lux a czym teraz myjesz małą? zastanawiam sie czy juz jakieś moze mydełko dla dzieci bym mogła kupic zamiast tych płynów bo drogie sa bardzo, no i czym myjesz włoski Bardzo mocno trzymam za ciebie jutro kciuki Lecę spać bo jutro do pracy a dziś byliśmy u znajomych, super było, ale nie zdążyłam z niczym, a jeszcze prasowanie mnie dziś czeka Poprawiam bo przeze mnie gruba była ta tabelka STARACZKI *********************************** Dominika_1981..Dominika.....Worcester.......28.04.81... .37..29.01 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.1 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11 .77....30....08.01 poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..18......22.12 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.7 6......przerwa... ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1ICSInie ude andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ..nieudaneICSI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 Menia21........Marzena........Edinburgh......21.07.1985 ..26.04.2009 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.....śląskie......17.12 .78...02,11,07...Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06.80....30.12.07. ..Laura...399gr59cm brydziaa...Dominika...Berlin......24.01.79....15.10.08.. .Emilia...3000gr, 52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×