Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

o ktorej testujesz Luxor, bo musze wiedziec na ktora sobie budzik nastawic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś o dziwo nic procentowego nie mam :) suchutko w każdej szafce :P jakoś zapomniałam zapasów zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia , Ty śpioch jestes :D i chcesz urządzić sobie pobudkę o 7:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiczko, czuje tylko że mi niedobrze :D ach ta zgaga... i co bym nie wchłonęla wszystko mi się odbija!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominique - nigdy nic nie wiadomo...:)....moze upolowalas tego wlasnie szybkiego plemniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troche się ze mna podraznicie... a mąż zastanie z rana niespodziankę na klawiaturze:P:P:P:D:D:D:D to kto ile daje??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Kochane zmykam do wyrka, co by jutra z ranca moc Luxorowi pogratulowac!!:D:D Dobrej nocki wszystkim i do jutra!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorac pod uwage, ze cuda czasem sie zdazaja...no to faktycznie jest taka mozliwosc, ale jestem realistka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor - a wlasnie co maz na ten brak @...nie zagonil cie do lazienki jeszcze????????? a stawka oj wysoka, wysoka tyle ze po odbior forsy do Szwecji osobiscie we trojke juz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąz chyba nie zajarzył, że to juz czas na @...;) chyba zapomniał troszkę :) choć bardziej prawdopodobne wydaje mi sie,że dobrze wie tylko jest opanowany i nie chce mi nic gadac, bo wie co go czeka :P a o teście narazie nie wie, powiem po fakcie :P bo by kazał mi jeszcze poczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam Was moje Panie....znow rozgadane na maxa a biedna bega nie nadarza z czytaniem.... no dobra kochane powiem krotko, szybko i postaram sie tresciwie... remont trwa i trwa moj biedny maz tyra dzis od switu i tak bardzo mi go zal...dobrze, ze nie ma dzis planowych przytulanek bo nie mialby pewnei sil juz :D i ja nie maialabym litosci go meczyc...u mnie dzis 9dc...sluz nieplodny...patrzac na minione miesiace owu bedize ok 13dc...mam zamiar zaczac swoje akrobacje gipsowe od poniedzialku... poki co moje drogie mam wisci takie ze juz od jutra wracam do domu to znaczy, ze bede w koncu z wami, no moze nie tak czesto jak bym chciala..dopoki bedzie trwal remont i syf to pewnie bede tylko wpadala ale to juz cos.... kochane znikam teraz bo musze obtroszczyc swojego kochanego mezulka, wypic z nim winko ....wlasnei teraz powinnismy byc na balu u znajomych, ale po pierwsze nie mielismy ochoty a po drugie wiedzielismy, ze wtedy nic w domu nie zrobimy, wiec wybralismy dzis wariant wino we dwoje i fajnie!!!! kochane sciskam was wszystkie mocno bardzo... luxorku wpadne jutro z ranca po dobre wiesci, andziu jak dobrze, ze jestes... dziewuszki moje 👄 ogrone buziaczki... do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, Kochane, szampana z okazji niedzielnego nagatywu :P no w sumie każda okazja jest dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoja droga jeszcze pare dni temu twierdzilam, ze nie bede sobie robic zadnych nadziei, ze nie bede zwracac uwagi na zadne objawy, bo ja juz chyba wszytkie mozliwe mialam, ale i tak jest zupleni odwrotnie, bo ciagle mi sie wydaje, ze jest inaczej:P Ach ta nasza psyche...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, Luxor...skoncz juz, co:P Bo drzaznisz se tu z nami i drzaznisz...no ile mozna...?:) Zlituj sie kobito nad nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj beguniu🌼... byle szybko ten remoncik bo teskno nam za Toba:).... Luxor...oj bedziesz sie cieszyc jutro, zobaczysz:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×