Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnuszkowa

urosły mi piersi po ziołach

Polecane posty

Gość katie4563
aaa i jeszcze chciałam sprostować dla mnie kozieradka jest okropna a czarnuszki nie piłam bo nie było;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollinka
szkoda że to forum upada;/ Dziewczyny które stosowały kuracje:p napiszcie o swoich wynikach:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia jestem
Pije czarnuszke średnio raz dziennie czasami zdarza mi się opuszczać dni ale piję ją jakieś trzy tygodnie i cóż mogę powiedzieć. jeżeli chodzi o większe piersi to niespecjalnie zauważyłam, natomiast są "pełniejsze" i troszke bardziej jędrne a to dobry znak, nie zamierzam przerywać tym bardziej że herbatka nawet mi smakuje:) Zdam relację za jakiś czas czy coś się zmieniło:)Ale polecam dziewczyny, nie wierze, że jesteście takie delikatne żeby herbatki z czarnuszki nie przełknąć, jak la mnie ma ona smak gorzkiej herbaty z owoców tyle że smak ma taki hmmm tępy, nie ostry ani kwaśny... taki typowo gorzki;p Ale nawet smaczny:)) buziaki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaczarnulka
kobietki ta czarnuszka działa!! właśnie kończę karmić pioersią i biuścik sflaczał okropnie ale od paru dni pije czarnuszkę i rewelacja!! biust wraca do duzego c mam nadzieje że tak zostanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniuŚś:-):-)
Do Joanna---> A o ile urósł Ci biust?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielarkaz
Ja stosowałam kapsułki z olejem z czarnuszki, a także zmieloną czarnuszkę - idealny dodatek do posypywania chleba z masłem, dodawanie do jogurtu, sałatki, ryżu itd. A najbardziej się sprawdza jako przyprawa na do ziemniaków (z masłem). Polecam gorąco. Stosowałam kilka miesięcy, moim celem nie było powiększanie biustu, ale ewidentnie zauważyłam taki efekt (jędrniejsze, większe, twardsze - aż się wystraszyłam, że może jestem w ciąży :) ). Do tego przytyłam nieco (miałam większy apetyt) - 2-3 kilo. Byłam zadowolona bo ogólnie jestem nieco za chuda. Jak przestałam brać czarnuszkę waga spadła, także nie jest to nieodwracalne. Teraz znowu zamierzam zacząć stosować. Spróbujcie tych ziemniaków - watro! Odnośnie kozieradki - również można przytyć. Jest bardzo zdrowa, ale niestety nie odpowiada mi zapach ciała i potu po kozieradce - dosłownie się "capi" jak kozioł. Jeśli ktoś jednak ma realne problemy zdrowotne, to uważam, że warto pomimo tego zapachu stosować kozieradkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam was dziewczynki!:)
Bez obaw!!! W necie wyczytałam ,że czarnuszka siewna dobrze wpływa na regulacje układu pokarmowego ,wiec nie musicie obawiać się o swoją figurkę;) Dzisiaj poleciałam niczym na skrzydłach do zielarskiego po te cudowne żiółka;) Wypiłam już pierwszą szklaneczkę;] Bardzo wierzę,że czarnuszka wpłynie na poprawę wyglądu moich piersi bo szczeże mówiąc nie jestem zadowolona z ich wyglądu;) życzę udanej kuracji ;) więcej wiary w działanie żiółka;) Jestem z wami ;);] Powodzenia!!! POzdrawiam cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfg m,
od dzis zaczynam kuracje . czy jest ktos taki kto moglby potwierdzic ze to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki789
ech dziewczyny co wam przyszło do głowy że kmin czarny (czarnuszka) piersi powiększa, ja to bym musiała mieć już chyba jak koła od tira bo piję ją od jakiegoś roku, weżcie pod uwagę że jak u każdej kobiety zmienia się cykl ,a jak wiadomo od 13,15 dnia cyklu piersi zaczynają nabrzmiewać ,wmawiacie sobie to tak samo jak wmówicie sobie że np.bedziecie szczuplutkie jak osa w talii i jak sobie tak bedziecie wmawiac i sie nakrecac tak sie stanie, owszem nie szkodzi to ziółko oczywiście jeśli sie pije z umiarem i robi przerwy ,oraz jesli stosujecie tabletki to musicie wiedzieć że ziółko obniża ich działanie,,, ech kobietki kobietki weźcie na luz..a jedrnośc piersi i podniesienie poprawicie poprzez cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeszczowaMiss
ja właśnie kupiłam czarnuszkę he ;d zaczynam od dziś kurację. Zobaczymy czy to coś daje czy tylko bujda ;P. Piersi up up ;* pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejowiczka
sluchajcie ja stosuje olej z czarnuskzi na twarz i musze powiedziec ze znaczaco poprawila mi sie cera! kupuje olej firmy Zielony nurt, zamawiam u nich na stronie internetowej:) www.Zielonynurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia31
Ja proponuję kurację BUST UP- naturalny suplement diety- to naprawdę działa www.joyusa.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeszczowaMiss
hej ;P to znowu ja.. od czasu gdy zaczęłam brać czarnuszkę urosły mi piersi :) jeśli macie problemy z małymi piersiami to polecam czarnuszkę ;P jak co znajdziecie ze mną kontakt pod tym e-mailem : anna_saga@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeszczowaMiss a jakie konkrety? :D tzn o ile się powiekszył, czy brałaś coś jeszcze, ile czasu to zajęło, czy jesteś po dojrzewaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ostatnio duzo czytalam o ziolach ktore powiekszaja piersi i niektore dziewczyny naprawde widzialy efekty o jeden czasem 2 rozmiary a to juz cos. Ja wybralam 3 najpopularniejsze ziola czyli kozieradke, chmiel i saw palmetto. Dla zainteresowanych juz wyjasniam : Kozieradka pospolita (fenugreek) - Znana i stosowana głównie w chińskiej medycynie ludowej. Jak już zaznaczyłam oddziałuje ona na większość hormonów, których aktywność niezbędna jest do rozwoju (powiększenia) tkanek w kobiecym organizmie. Oprócz właściwości opisanych powyżej kozieradka jest też polecana w leczeniu przeziębień, nadciśnienia, cukrzycy, anemii, a nawet artretyzmu. W Chinach od lat stosuje się ją w celu zwiększenia produkcji mleka przez organizm kobiety karmiącej piersią. Kozieradkę można kupić w sklepach zielarskich, jest też jednym z najczęściej występujących składników w preparatach powiększających biust (pojawia się zarówno w tabletkach jak i w kremach) ekstrat z kozieradki bogaty w phyto estrogen , kozieradka pomaga w hormonalnej produkcji i ułatwia rozwój sutkowych gruczołów, w których jest estrogen chemiczny Trigonelline, znajdowany w Kozieradce. Potrafi powiekszyć biust nawet o trzy rozmiary. Jedyna wada tych ziol moze byc to ze po jakims czasie nasz pot moze smierdziec kozą, ale to w niektorych przypadkach Saw palmetto - Saw Palmetto czyli palma sabałowa jest również lekiem o działaniu antyandrogenowym (tj. blokuje działanie niekorzystnie wpływających na zdrowie pochodnych hormonów męskich, a konkretnie DHT odpowiedzialnego między innymi za przerost prostaty i łysienie). Wykazuje też lekkie działanie anaboliczne, jest więc stymulatorem wzrostu tkanek, między innymi w obrębie kobiecych piersi. Saw palmetto pochodzi z Ameryki Północnej, gdzie jest też cenionym afrodyzjakiem. Tylko zazywajac to nie powinno sie za duzo cwiczyc bo mozemy szybko nabrac miesni ;p Powiększenie piersi jest wywołane przez dokładną mieszankę hormonów, zawierających estrogen, progesteron, prolactyny i hormon wzrostu. Ale jest jeden hormon, który może zatrzymać wzrost piersi poprzez swoje oddziaływanie: testosteron. Według wydziału zdrowia Stanów Zjednoczonych, aż 30% z amerykańskich kobiet posiada symptomy nadmiaru testosteronu. Testosteron nie tylko zapobiega wzrostoi piersi poprzez hamowanie wydzielania estrogenu, ale również prowadzi do trądzików i rozrzedza włosy. Na szczęście, jest rozwiązanie: Saw Palmetto. SP jest tradycyjnym ziołem, które zostało udowodnione, że zmniejsza poziom testosteronu, prowadząc m.in. do wzrostu piersi u kobiet. Rodzime amerykańskie kobiety były pierwsze, które wypróbowały SP w celu naturalnego powiększenia piersi! Na początek stosuj jedną kapsułkę trzy razy codzienne i zwiększaj w miarę potrzeby, upewniając się by nie przewyższyć wskazówek rpoducenta. Jest To bezpieczna i naturalna droga, by zbalansować twoje hormony i zwiększyć piersi i na koncu tabletki chmielowe ktore pomagaja lepiej przyswoic dzialanie kozieradki Oczywiscie do tego masaz codzien http://surya.kasia.w.interia.pl/new_page_1.htm i czekam na efekty od 2 dni stosuje ta kuracje powiem wam po 2 tygodniach czy widac efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rannigast
dajcie link jak ta czarnuszka wyglada, bo w necie są różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rannigast
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko zamierzam kupić kozieradkę na zwiększenie biustu, ale boję się, że przytyję. Jestem teraz na diecie co robić? Jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maska alaska
Ja piję kozieradkę w kapsułkach już prawie 2 miesiące i efektów nie widac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliasz
do petitek, wiem że to stary temat ale jeżeli jeszcze się interesujesz to napisz czy kuracja ta przyniosła efekty ;) ja będę próbować :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyckowa
cześć dziewczyny. od 10 dni 2 razy dziennie połykam chmiel w tabletkach i do tego pije kozieradkę również 2x dziennie. nie jestem przed okresem, a mam objawy jakbym była co najmniej tydzień przed. nie zauważyłam, żeby były większe, ale piersi są nabrzmiałe. myślę, że to dobry znak :) wcześniej piłam tylko kozieradkę i nie było żadnego efektu więc przerzuciłam się na chmiel w tabletkach i dołączyłam do tego czarnuszkę i również nic nie zauważyłam. dopiero chmiel z kozieradką dają jakieś efekty. piersi są jędrne i uniesione. mam wrażenie jakby rosły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliasz
do Cyckowa: Kochana pisz jakie efekty :)) ja po samej czarnuszce nie widzę żadnych (jak na razie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyckowa
przerwałam kurację :( zaczynam od początku chmiel+kozieradka. nie dawno zaczęłam tez pic koper włoski, ale za wcześnie, żeby zauważyć jakieś efekty. będę informować na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokszywe pijcie biotynę na włosy i skorupki jajek maja 25 ruznych minerałów minerałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie otrzymalam tydzien temu przesylke z olejem z czarnuszki, zamowilam w Zielonym Nurcie. Pachnie dosc intensywnie, ale przyjemnie. Olej dostalam w ciemnej buteleczce, a ze wiem, ze firma dobra to sie nie obawiam :) wyczytalam tez u nich na stronie sporo informacji o tym oleju. Ma takie wlasciwosci, ze jestem mocno zmobilizowana do spozywania i juz mam w planach nastepna buteleczke tego cennego oleju:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam właśnie 3 miesiąc kuracji z piciem pokrzywy i oleju z czarnuszki. Efekty są mocno widoczne. Pokrzywę kupuję tylko w aptece ( raz kupiłam z półki w spożywczym, smakowała, jakby miała w składzie jakieś inne zielska i była bardzo słaba), a czarnuszkę z polecenia z zielonego nurtu. Czarnuszkę koniecznie należy przechowywać w lodówce i nie popijać niczym ciepłym, bo traci właściwości. Kozieradkę piła moja siostra przez krótki czas, odstawiła, bo przeszkadzał jej mocno zapach ciała jaki się wytwarzał po piciu tego naparu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gothicnoriko
Hej! właśnie odkryłam ten temat i zaraz po weekendzie jadę po czarnuszkę! Zawsze miałam dużą nadwagę, zwłaszcza w okresie dojrzewania dzięki czemu mój biust również był duży. Byłam z niego naprawdę dumna! był cudowny! Niestety biust nie tylko zmalał ale i strasznie opadł. Mam 20 lat, a biust jest strasznie obwisły i miękki. Dalej mam nadwagę, ale mniejszą i staram się tracić na wadze, ale biust ciągle na tym cierpi. Dzisiaj po kąpieli, gdy spojrzałam w lustro się załamałam! Nie chcę takiego biustu! Chodzi mi zwłaszcza o to, aby biust się podniósł i ujędrnił. Jeżeli trochę urośnie też będę się cieszyć. Mam nadzieję, że czarnuszka chociaż trochę mi pomoże! Napiszę za jakiś czas jak zobaczę efekty lub ich brak.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwicz, to bedzie jedrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam krem ziaja rebulid czarna seria na cyccki zabrał mi 2centymetry skóry od połowy miesiąca bez ćwiczeń. kozieradke i nie ważne że capi + chmiel. pije razem rano wieczorem,cycki się podniosły. do tego ostre serie hantlami 2,3kilo na klatkę cyckową bezpośrednio po 500.1000 powtórzeń na jedną reke. i powiem ze efekt wprost z okładki. a niedowiarkom polecam dalsze odkładanie wszystkiego na bok, na póżniej i nie miejcie dalej nic plus opadłych dwóch batonów na pęku kołyszących się raz na lewo i raz na prawo....he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×