Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnuszkowa

urosły mi piersi po ziołach

Polecane posty

probuje sie zapoznac z Waszymi wypowiedziami, chcialabym dodac ze ja pilam kozdzieradke to nie ma dobrego smaku a jak ostygnie to robia sie grudki i jak przelatuje przez gardlo to masz odruchy wymiotne przynajmniej ja mialam i po niej nie widzialam efektow, a i NIE PIJCIE JEJ DLUZEJ NIZ TYGODNIE TRZEBA ZROBIC PRZEWRWE na opakowaniu zreszta jest podane pamietajcie o tym bo jesli sie nie przerwie to moze podraznic zoladek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnioseee
ciekawy topik ...chyba tez sie skusze na ta czarnuszke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka1295
a ile kosztowały te zioła na biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka1295
odpisz mi prosze bo po porodzie zmalały mi piersi na maksa.te zioł sa na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 15 lat
mam 15 lat i mam male piersi!!! boje sie ze juz mi wieksze nie urosna!!! czy to jest mozliwe???? prosze o odpowiedz bo sie boje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka42
To jest możliwe.. jesli się bedziesz odchudzała.. i malo ruszała ja mam 16 lat do 15 roku zyciamialam rozmiar duze a/ małe b bylam nie zadowolona:/ i wiecej nie rosly.. ale teraz od 3 miesiecy staram sie i mam juz małe c xD nie wiem co tak naprawde zadzialalo ale powiem Ci ze dziennie robie okolo 50 pompek/ co 2, 3 dni chodze na basen pływam żabką i kraulem dużo/ piję tą czarnuszke :P / jem duzo sojowych prosuktow bo w nich jest mnostwo fitohormonów :) no i czesto napinam miesnie klatki piersiowej przy porannych cwiczeniach.. tylko tak radze zeby taknagle nie przesadzac bo pojawiaja sie rozstępy i pękają żyłki :] ja staralam sie stopniowo, zaczynalam od malej ilosci cwiczen i wizyt na basenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stusiak
Po przeczytaniu tego topicu także zaczęłam pić czarnuszkę (piję już tydzień) i do tego zaczęłam stosować kozieradkę. Jestem miło zaskoczona bo czarnuszka mi bardzo odpowiada, szczególnie jej zapach. Mam nadzieję, że moja A zwiększy się się do malego B, byłabym strasznie szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stusiak
aaa zapomniałam dodać, że ćwiczę na siłowni i robię kilka razy w tygodniu pompki, co się już w jakimś stopniu przyczyniło do wzrostu piersi. Damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polibuda
Ta czarnuszka w jakiej jest cenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stusiak
w zielarskim ok 2,60zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stusiak
ej laski, bez kitu...te zioła działają. Urosły mi trochę piersi, stały się twardsze, nabrzmiałe...zupelnie tak jak przed okresem, tyle, że do okresu jeszcze trochę mi brakuje. ZObaczymy jak bedzie dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrththrt
ja pilam i nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +młoda mamusia+
ja też chce.!!!!tylko mi nie muszą się ujędrniać bo w sumie mam jędrne, ale jak może coś zwisać jak tego nawet nie ma, co nie??? ale mam małe i szeroko rozstawione, prawie że pod pachami, śmieszne co?? chciałabym chociaż o pół rozmiaru większe, super by było. może panie z początku topki wrócą tu??/prosze wróćcie i opowedzcie o swoich postępach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +młoda mamusia+
a powiedzcie jak to smakuje, inna nazwa to kminek czarny czy coś. to znaczy że to smakuje jak ten kiminek tradycyjny??? bo ja nie nawidze tego smaku, fuuu, najgorszy na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuii
ojaaaaa lece po czarnuszke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaki rozmiar powiekszaja sie piersi? i na jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stusiak
no mi sie powiekszyly o niecaly rozmair. kurcze jest rozniaca, tylko, ze piersi są takie bolące, twarde i nabrzmiale jakby przed okresem. No ale jak ktoś ma malutkie piersi to dobre i to...ja juz to miesiac piję i nawet mi smakuje. czasami dodaje ziarenka do róznych potraw, dodaje fajnego smaku i zapachu. Ale to moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stusiak
Czarnuszka działa na takiej zasadzie: Otóż głównym składnikiem Czarnuszki są nienasycone niezbędne kwasy tłuszczowe. A słowo „niezbędne” oznacza tutaj nieodzowne do życia dla nas ludzi. Są one niezastąpionym budulcem w naszym organizmie i odgrywają niezwykle ważną rolę przy wytwarzaniu tak zwanych prostaglandyn. Prostaglandyny to substancje podobne do hormonów, sterujące wieloma podstawowymi funkcjami organizmu. Prostaglandyny posiadają takie cechy jak naturalne hormony, które aktywują i regulują procesy zachodzące w organizmie, (ale nie są ukryte w gruczołach jak hormony). Każda komórka posiada niewielką ilość substancji pozwalającą stworzyć ściśle oznaczoną prostaglandynę. Ich przemiana następuje w różnych częściach ciała według potrzeb i jest bardzo szybko zużywana przez organizm. Picie Czarnuszki powoduje stymulacje międzykomórkowych substancji hormonopodobnych, są to właśnie unikalne prostanglandyny występujące w dużych ilościach w komórkach gruczołu piersiwego u większości młodych, rozwijających się kobiet. Ilość produkowanej prostaglandyny determinuje ewentualny rozmiar piersi. Po zakończeniu procesu dojrzewania, jeśli proces ten nie zostanie na nowo pobudzony, piersi już nie urosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co
a czy jak przestanę pić czarnuszkę powiedzmy po zobaczeniu efektów to piersi mi zmaleją??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boewba
ta czarnuszka czy mówicie o tzw przyprawia do chleba--w moim zielarskim tak mówią i tylko to posiadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mięt
Czyli ide do apteki i co mówie?? Ile mam tego pic szlkanek dziennie? przez ile dni? Po jakim czasie sa efekty? Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPUPUPUPU
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
up up up na na na na na na na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała to pić, ale.... 3,5 roku brałam tab. anty, ćwiczyłam, jestem szczupła - wręcz chuda, ale i tak zrobił mi się cellulit i odstawiłam Mam więc pytanie czy jeśli czarnuszka majstruje przy hormonach to może tak jak tab. przyczyniać się do powstawania cellulitu? Bardzo proszę odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DietaTOpodstawa
I co próbował ktoś ?? Pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdlwiejfpqwj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaa
ktos tamm wspomnial o smarowniu piersi jajkiem... w jaki sposob to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguchna84
Cześć dziewczyny :) Od jutra zaczynam kurację czarnuszką :D Właśnie wróciłam z zielarskiego z małą paczuszką czarnych ziarenek.....wierzę w nie bardzo!!! Mam 24 lata i obrzydliwy biust:( Wstydzę się go, mam na jego punkcie kompleksy chyba od zawsze....Od dziecka byłam grubaskiem, już na pierwszych "rozbieranych" zdjeciach:P widać było, że jestem małe sumo z cycuszkami-placuszkami...:O...potem przyszedł okres dojrzewania...no i jako 14 latka ledwo mieściłam sie w D!!! :( To było straszne...już wtedy mój biust był obwisły, zrobiły mi się strasznie wielkie brodawki, a raczej co ciemniejsze ciało wokól nich:P...nie wiem jak to nazwać:P Teraz schudłam jakieś 30 kg...biust też schudł, mam A/B...wygląda okropnie, takie dwa flaczki z wielimi ciemnymi kółkami, posiekane rozstępami....:(:( Mój facet nic nie mówi, ale przypuszczam, że mu się nie podoba do końca mój biust.. Kiedy natrafiłam na ten topik, wstąpiła we mnie nadzieja!! Jeszcze gdzieś wyczytałam o masażu, po którym biust się wypelnia....także stawiam sobie cel-naprawić swój biust, a raczej wreszcie mieć biust, na który bedzie miło samej popatrzeć.... Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×