Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnuszkowa

urosły mi piersi po ziołach

Polecane posty

ja jeszcze dwa miesice bede pila ziólka, a pozniej bede stopniowo zmniejszala dawki, zeby nie szokowac organiozmu. A ziarenka miele i takie zmielone jem i popijam szybko woda, nie robie naparu. Zobaczymy jak cos z tego wyjdzie to wyjdzie jak nie to trudno, nie dowiem sie jak nie sprawdze:) a poniewaz jestem ostrozna to nie mieszalabym tabletek z ziolami, chyba balabym, sie o watrobe, no i o skutecznosc tabletek, ale nie jestem lekarzem wiec moja wypowiedz jest tylko wyrazem mojej opinii a nie wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli jestescie szczuple to najlepszy sposob na powiekszenie biustu przytyc kilka kilogramow a napewno zobaczycie roznice. 5 kg i okolo 3 centymetry wiecej w obwodzie do tego kremik eveline do biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez chce
Elizabeth gwarantujesz mi to? :) w takim razie moze znasz przepis na tycie?:) bo ja cos nie moge, ostatnio zaczynam jesc regularnie i wiecej razy w ciagu dnia, slyszalam, ze banany trzeba wcinac, siemie lniane, nie wiem co jeszcze, bo ja przytyc nie umiem, moge sie objadac i jedynie brzuch chce mi peknac, a waga ani drgnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz racje co do tych bananow ja osobiscie bardzo lubie a ostatnio zjadam ich dosyc duzo i do tego jeszcze w kazda sobote piekę cos slodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale jak sie tyje w pupie a nie w piersiach...ehh mi ziolka zostaja tylko :/ Elizabeth a tobie tycie pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny działają te ziółka? pytam bo nie specjlnie chce mi się od początku czytac:D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie przytycie spowodowalo,ze moje piersi sie powiekszyly a krem Eveline dodal im jedrnosci i ladnego ksztaltu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co myslicie o tym http://www.sklep.grabieniec.pl/index.php?d=produkt&id=969 ja zamierzam to kupic. Tylko no nie wiem czy po odstawieniu tej kuracji, piersi znow wracaja do poprzedniego stanu. Zadalam takie pytanie, ale jeszcze nie dostalam odpowiedzi. Co myslicie ? Te tabletki tez z ziół sie głównie skladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivelazionka
ja te tabletki zazywam i bardzo je chwale :) widze roznice po odstawieniu jasne ze moge wrocic do poprzedniego stanu lecz wiem z doswiadczenia ze po ziolach tez wracaja...nie mozna odstawiac gwaltownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to jest perspektywa brania caly czas, z tym, ze ja osobiscie licze na taka mozliwosc, ze moze one po jakims czasie brania pobudza naturalnie produkcje jakis potrzebnych hormonow w organizmie i juz zostanie taki efekt :) Podobnie jak z kolagenem w blyszczykach do ust, tez po dluzszym stosowaniu pobudzaja do produkcji naturalny kolagen w organizmie. Dobrze mysle? A ponat to te slynne masaze [w necie go mozna znaleźć jako masaż Kasia na powiekszenie biustu] ale wiem, ze to jest \"przepis\" naszych babc, ktory sie sprawdzal przy sumiennym i systematycznym stosowaniu, bo wlasnie pobudzial cos na trwale w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile juz bierzesz te tabletki i jakie widzisz dokladnie roznice ja mam miseczke A grr, ale jestem szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivelazionka
ale na stale to tylko silikony przeciez kochana, ja juz siedze w tym temacie od jakich dobrych 2 lat i tak jak mowie z ziolami tez eksperymentowalam...efekty byly ale nie na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez chce
nivelazionka - moglabys napisac jakie ziolka dawaly Ci najlepszy efekt? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivelazionka
kozieradke bralam ale jeszcze raz polecam tabletki farmony, od nich chociaz koza nie smierdze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez chce
nivelazionka a mozesz cos wiecej o tych tabletkach napsiac? ile kosztuja, pewnie tylko w necie do kupeinia? no ale najwazniejsze to ile opakowan bralas, jaki efekt, tzn ile cm wiecej;) i po jakim czasie zauwazylas efekt? no i po jakim czasie po odstawieniu tych tablek wszystko wrocilo do normy? bede wdzieczna za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati543
witam wszystkich:)))))) właśnie przeczytałam wszystkie strony i jestem zafascynowana ta czarnuszką!!!!!!!!!!! Od jutra zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati543
będę wszystkich informować o moich efektach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati543
zawsze miałam małe piersi a po ciąży stały się jescze mniejsze, mam to szczęście ze waże 45 kg.właśnie zmierzyłam się 72 pod biustem 81,5 w biuście.MASAKRA!!!!!!!! Zobaczymy efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati, powodzenia :) ja juz mieszam z kozieradka :) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati543
dzisiaj kupiłam 4 paczki czarnuszki:)))))))))) zmiksowałam wszystko w młynku do kawy i przesypałam. Wcale nie jest zła w smaku tylko ma bardzo intensywny zapach. Zobaczymy za jakiś czas czy będą efekty. Pozdrawiam:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati543
lelllka a ty jak długo stosujesz czarnuszkę i mieszasz ja z czymś? i co? Są efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nie zagladalam ale widzę że topik nie zaginął w czelusciach internetu :) ja z małymi przerwami raz dziennie sobie zaparzam kozieradke albo czarnuszkę z siemieniem lnianym i póki co nie narzekam, genetyki nie przeskocze ale ujędrniłam się jak na moje mozliwosci dość satysfakcjonująco pozdrawiam wszystkie zwolenniczki ziółek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati ponad trzy tygodnie, piersi zaczely mnie bolec jak przed okresem ale do okresu jeszcze prawie 2 tyg, nie wie co sie dzieje...a i dzis pierwszy raz zazyla kozieradke (blleee), zobaczymy jak ten miks zadziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati543
do ja też ja chce- piszesz że jak bałaś anty to urosły Ci o 2 rozmiary. Mozesz powiedzieć jak sie nazywały???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieeetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddfddgggtet
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati543
Ależ tu cisza... Nikt sie nie odzywa. Ja pije czarnuszke od tygodnia i musze powiedzieć że chyba coś drygło:) Piersi są pełniejsze i tak jakby twardsze. Zobaczymy co dalej?! POZDRAWIAM:))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka1235698
czy mozna pic czarnuszke nie zmielona? i czy daje takie same efekty jak zmielona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati543
nie wiem ja pije zmieloną i napewno ma lepsze efekty. Ja ją miele w młynku do mielenia cukru. A Ty jak długo pijesz czarnuszke? I co działa na Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez chce
kati543 - nie urosly mi o 2 rozmiary ;p max o 2 cm:) bralam jedno opakowanie yasmin, pozniej przerzucilam sie na cilest (ale bralam leczniczo - tradzik) czyli yasmin 1 opakowanie, cilest 2 opakowania, ale zrezygnowalam, postanowilam, ze nie bede sie tym truc, sprobuje innych sposob, dopiero na szarym koncu mze to, ale zwykel po odstaieniu anty skora wyglada duzo gorzej niz przed, wiec nie wiem czy wroce, ale to byly 2 cm :) planuje wrocic do tej czarnuszki i kozieradki, ale jakos nie mam juz zapalu, moze 3 tyg to za malo, no ale ani mm wiecej to mi sie odechcialo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×