Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnuszkowa

urosły mi piersi po ziołach

Polecane posty

Gość pije 3
tydzien, efektow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiech na sali
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaginiona w chmurach
a czy taka czarnuszka moze byc w ziarenkach czy trzeba to zmielic? bo pije w ziarenkch i smak ma dobry ale moze za malo dzialą skoro to sa ziarenka, a koper to ma byc włoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zaginionej...
kochana, ja pije w ziarenkach i jest ok, a koper wloski oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty koncepcja niekoncepcyjna
mnie urosly po diane35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja etz ja tez chce
a ja pilam 2 dni i musialam zrobic rpzerwe na 2 dni bo mnie nie bylo i tera zznowu pije, takze po przerwie jest to juz 12 dni i efektow nie widze, tzn. nie mierzylam sie, ale nie widze roznicy... tak do miesiaca chce pic i zobaczymy co bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
hej. ja pije od prawie 3 tygodni czarnuszke, koper wloski i kozieradke - efekty sa, zczego sie ciesze, u mnie dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zwolennniczka
a ile masz na plusie? jaki to efekt o którym piszesz?? plis odp.. fajnie ze juz po 3 tyg..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bierzecie tabsy abty
bo ja nie, moze dlatego nie mam efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez chce
zwolenniczko ziol a jak pijesz dokladnie? ja tez pije czarnuszke 1 lyzeczka w ziarenkach nie zmielona i tak 2 x dziennie, koper wloski 2 x dziennie i kozieradke 2 x dziennie, kozieradke biore lyzeczke i zalewam wrzatkiem, a na opakowaniu pisze, zeby zagotowac, napisz mi dokladnie, bo moze cos zle robie... a bierzesz tabletki anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
Dziewczyny! ja pije tak: czarnuszke- ziarenka zalewam wrzatkiem, parze pod przykryciem 20min- 1xdziennie; kozieradke- lyzeczke zalewam wrzatkiem i na 15 min pod przykryciem, nie gotuje jej, tylko zaparzam- 1xdziennie; koper wloski- tez tak samo zaparzam, pije 2 razy dziennie raz na dwa dni. Acha i jak jest piciu takie cieple, nie gorace dodaje miodu lyzke, bo lepiej smakuje, i miod wzmacnia walory napoju; przed piciem ziol mialam w obwodzie 86, po prawie 3 tyg zmierzylam sie, choc mialam dopiero po miesiacu, i wyszlo, ze mam 89. Jest roznica nie? POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
P.S. Nie biore pigulek anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
poprawiam co do kopru: 2x co dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do--zwolenniczki...
Mam pytano. Super ,ze urosły Ci piersi ale czy nie przytałaś ani troszeczke? dzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiiaa
ble ja nie polecam kozieradki. Nie dosc ze sama w sobie cuchnie, to tez zapach jest tez wydalany razem z potem:/ Pilam jakies 4 czy 5 dni i przestalam bo smrod nie do wytrzymania:/ Ogolnie taka smiedzaca sie czulam. Dziewczyny lepiej pijcei cos innego ja pije na razie koper, moze nie ejst super dobry, ale w porownaniu z kozieradka to istny nektar boski;) Chce zaczac tez czarnuszke, mam nadzieje ze nie smierdzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka-ziol
fakt- kozieradka najpyszniejsza to nie jest:( pije ja duszkiem, nie smakuje mi, ale nie wydzielam przykrych zapachow po jej piciu, mysle, ze to zalezy od organizmu, a jesli chodzi o tycie- nie przytylam, moze dlatego, ze pije, tak jak ktoras z dziewczyn na tym forum, jak czuje glod. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Nie polecam kozieradki - piłam ją na wzrost biustu bardzo długo i nie dość że nic mi nie urósł to jeszcze utyłam 5 kg jedząc tyle co zwykle! Ale o czarnuszce nie będę się wypowiadać bo nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) no to jestem po pierwszej lyzeczce czarnuszki...trudno to przelknac, okaze sie czy warto sie tak meczyc, pozdrawiam i prosze o opisywanie efektow, ja jesli u siebie cos zauwaze od razu dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziółka sobie pije i czekam
ja pije 3 dzien.Wczoraj zmielilam te ziarenka ale jednak wole w calosci bo takie zmielone gorzej smakuja i mialam odruch wymiotny.Jak pije ziarenka to jest nawet ok.W porownaniu do kozieradki to jest pyszna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi to naprawde ma fajny aromat, tylko trudno polknac te zmielone ziarenka, a parzyc mi sie nie chce bo to caaaale 20 min powodzenia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy tez ziarenka pijecie
chyba sama "wode" po zaparzeniu, a nie ziarenka?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo pisac cossss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSJN
Witajcie mile panie!!! Uwazajcie jaka czarnuszke pijecie sa takie odmiany po ktorych nasze gardlo moze doznac urazu. Ja pilam jeden rodzaj i bylo oki a kupilam gdzie indziej i zle sie czulam. Ona jest w pudelku. Zycze wszystkim powodzenia. Buziaczki!!! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) od dluzszego czasu zazywam czarnuszke i cos drgnelo:) chce jeszcze do tego dolaczyc kozieradke raz dziennie a jak u Was jest z efektami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez chce
a u mnie nic, pilam czarnuszke, kozieradke i koper wloski codziennie 2 razy, po 3 tyg. przeszlam na raz dziennie, zdarzaly sie tez dni, ze w ogole nie pilam i na razie daje spokoj z tym, mam jeszcze zapas ziolek, zaczne moze za kilka miesiecy, zadnych efektow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zdalam sobie sprawe ze ja jadlam czarnuszke ponad trzy tygodnie troche, nie poddawaj sie...a teraz chce isc sladem zwolenniczki ziol i rano jesc kozieradke a pozniej czarnuszke 2 razy dziennie (pisze jesc bo ja popijam zmielone ziarenka, nie mam czasu na napary)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez chce
lelllka czyli Ty mielisz te ziarenka i pozniej zalewasz wrzatkiem i ... jak nie amsz czasu na zaparzanie to po jakim czasie pijesz? bo to gorace...:) a nie wyobrazam sobie nie zalewac wrzatkiem mi sie juz odechcialo naprawde, co z tego jak bede pila i bede miala ciut wieksze jak przestane pic i co?? wroca do normy, poza tym jakis umiar wtej czarnuszce/kozieradce musi byc, nie wiaodmo jak dlugo mozna to pic, a nie chce przedobrzyc, noby to ziolka, ale jak za duzo to tez moze byc roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.......
Ja rowniez chcialabym do was dolaczyc ale mam pytanie: biore tabletki anty i po nich troche mi biust urosl ( ale nadal nie jestem zadowolona..). W zwiaku z tym nie wiem czy powinnam zaczynac z tymi ziolami i czy to nie bedzie mialo negatywnego wplywu na organizm i antykoncepcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez chce
kiedys bralam tez anty, przez 3miesiace i biust mialam prawie o 2 cm wiekszy, ale po odstawieniu... siup z powrotem do normy ;) oczywiscie nie bralam tych tabletek ze wzgledu na biust, tylko leczniczo ;) a jaki wplyw maja ziola na to, to nie mam pojecia, to najlepiej lekarza sie zapytac, czy mozna laczyc, moze i mozna, ja mialam taka dawke hormonow, ze hohoho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×