Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aska311984

pragnienie dziecka a wysoki testosteron pomocy!!!!!

Polecane posty

Gość MIGOTKA685
NIE PRZEMęCZAJ SIE ZUZIU WYSPIJ SIE ... POGADAMY JUTRO JA TAM MAM OCHOTE ALE WAZNIEJSZE TWOJE DZIDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja jusze juz uciekac bo ju mi sie oczy kleja i dzidzia kopie juz jak tak siedze ihihihih ....kaze isc spac! jutro odpisze napewno!!!!!! spij spokojnie zobaczysz ....bedzie dobrze..aha napisz sobie na kartce wszystkie pytania co cie trapia.!!!! i idz tak do lekarza bo wiem z przyladu ze polowe sie zapomina! a tak to bedziesz miala na kartce i sie wszystko wypytasz!!!!!!!!!!!! i bedziezs miala odpowiedzi!!!!!!!!!!!! powodzenia!!!!!!!!!!!!!!kolorowych snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA685
JA MAM 23 LATKA I STARM SIE OD ROKU CHCIALABYM MIEC PIERWSZE DZIECKO PRZED 24 ROKIEM ZYCIA PODOBNO TAK JEST NAJLEPIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA685
DOBRANOCCCCCC SłODKICH SNóW DO POGADANIA!!!!!!!!!!!!!PAPAPAPA DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w sumie niewierze w \"tak u sumie najlepiej\" ...co ma byc to i bedzie.......wszystko w swojej porze...tak mowila moja mama i ja sie na nia wkurzalam bo ja chcialm juz a tutaj nic!!! i ona mi powiedziala ..dziecko.jak ma byc to bedzie,a bedzie! bo jak czlowiek tego chce to to osiagnie ...ale trzeba pamietac ,czlowiek to osoba a nie robot kiedy i co mu powiesz to to zrobi..a zycie plata nam tez psikusy\" hiihihihihhihi wiec..naprawde ja w tym momencie sie juz poddalam ... ale i tak dostalam to na co tak dlugo czekalam!!!!!!!!!a recepty \" na dobre\" nie ma!!!!!.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka23685
czesc byłam u gina i stwierdzil ze to moze byc guz nadnerczy, guz jajnika, lub moge byc w połowie facetem ......to straszne co usłyszłam...leczenie do konca zycia....operacja czy ktos mial podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka23685
nikt mi dzis nie pomoze szkoda płaczę cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej migotka!!!!!!! PAMIETAJ ZANICZYM SIE ZDECYDUJESZ NA JAKIES KROI W TYM KIERUNKU IDZ DO INNYCH LEKARZY!!!!!!!CONAJMNIEJ 3-5 !!!!!!BY ONI POTWIERDZILI!!! ja juz sie przekonalam u mnie 4 lakarzy wyszukiwalo przyczyny u mnie......dlaczego nie moge zajsc w ciaze! i dopiero 5 powiedzial i wykryl co moze byc..bo najlatwiej zrobic badanie i niepomyslec nad tym,u mnie robili mi usg i stwierdzali ze ciazy nie ma pomimo 3 miesiecznej przerwy w okresie i tlumaczyli ze to normalne u kobiet jest !!! ale zaden z nich sie niepokwapil by poszukac przyczyny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka ta sama
hej zuzia jestes jeszcze??? jestem strasznie załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Czytałem na temat waszych problemów z tarczycą i testosteronem. Od paru lat interesuję się profilaktyką zdrowia i planujemy z żoną dzidziusia na 2008 r. Postanowiliśmy solidnie przygotować organizm żony do ciąży i trafiłem na bardzo ciekawe informacje. Wiem, że tabletki hormonalne to nic dobrego dla organizmu kobiety, więc postanowiliśmy wykonać żonie badanie o nazwie analiza perwiastkowa włosów. Bada ono stan odżywienia organizmu i zawartość poszczególnych pierwiastków. Pierwiastki mają bezpośredni wpływ na działanie wszystkich gruczołów dokrewnych a przez to enzymów i hormonów. Odpowiedni stan mineralny ma znaczenie dla tarczycy, jajników, jąder itd. Posiadam wykłady na CD lekarzy ze specjalistycznego laboratorium wykonującego analizę włosów i mogę je udostępnić. Jeśli ktoś chce więcej informacji, to piszcie. Serdecznie pozdrawiam - Jarek :-) 604415785@eranet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Mogotko, niektórzy lekarze uwielbiają straszyć. Poszukaj dobrego lekarza - tu na forum jest dużo opini. Potem idź do takiego lekarza, zrób kompletne badania i wypytaj o wszystko. I nie płacz, bo najczęściej okazuje się, ze nie taki diabeł straszny jak go malują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×