Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Do janess i innych babko daj swoje fotki przed i po i wtedy bedziemy wiedzialy o co chodzi no bo wiesz frost i Kasienka22.06 maja suuuuuper noski Kasienka22.06 pisalas ze Wojcicki jest Twoim zdaniem najlepszy a co ze Szczytem ja mam blizej do W-wy i chate po zabiegu za free ale instynktownie czuje ze to Wojcicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oczywista sprawa,ze moze cos pojsc nie tak i nos jest nie taki jaki chcialysmy,decydujac sie na taka op.kazda jest swiadoma,sam fakt,ze mozna sie nie wybudzic jest przerazajacy-ale jest to jakis tam minimalny procet,tak samo szukam doktorka z takim minimalnym procentem,ze cos tam mu nie wychodzi.Szukajac chirurga ,a mianowicie dr.ktorego mocna strona sa piersi,przeczytalam wiele i znalazlam ,jestem super zadowolona.Wojcicki wyspecjalizowal sie w noskach nigdy nie zrobilabym u niego piersi,bo pewnie rzadko robi ,za to ma pelno zadowolonych pacjentek po op.nosa i przeprowadza wiecej tych zabiegow,lata praktyki robia swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Geraldina Widziałam dziewczynę (również z Warszawy) , której dr Szczyt zepsuł nosek. Szykowała się na poprawkę u Wójcickiego. Ale jak widzisz temu drugiemu też czasem coś nie wyjdzie... Ja zdecydowałam się na dra Wójcickiego, bo tak mi podpowiadała intuicja... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje ze czasami oczekiwania pacjentek sa nie do spelnienia...niektore chca taki nos..inne taki..inne jakiejs aktorki,piosenkarki...pozniej okazuje sie ze nosek po operacji jest calkiem inny... DR wie co robi....nos nie moze byc ani za maly ani za duzy...wazna jest proporcja miedzy czolem i broda... do nowego noska trzeba tez sie przyzwyczaic....chociaz jest o wiele lepszy od poprzedniego,niektorym osobom trudno go zaakceptowac...w naszych mozgach mamy obraz poprzedni... nie uwazam ze doktorowi' udal 'sie moj nosek...to profesjonalista i wiedzial co robi..a nie ..uda sie czy nie uda.... do operacji noska trzeba naprawde sie przygotowac...przedewszystkim psychicznie...nasza twarz moze sie tak zmienic,ze moze byc trudna do zaakceptowania... Dlatego tez wybralam Wojcickiego,bo on tak dopasowuje noski ze nie mamy problemu z samoakceptacja:) tu nie tylko o nosek chodzi....jezeli ktos ma niesymetryczne rysy twarzy..i wiecie..same...np waskie usta..male oczy...itp....to nosek niczego tak naprawde nie zalatwi...trzeba kochac siebie:) caluje wszystkie przed...nie bojcie sie...pewnie ze zawsze jest ryzyko...ale....wiara czyni cuda:) i MISTRZUNIO tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
KAKAKLOZETOWA1 Resekcja skrzydełek jest potrzebna w momencie, kiedy masz szeroką końcówkę nosa, czyli dziurki :) Ja resekcji nie miałam, nic mi nawet doktor o niej nie wspomniał. Ja czubek w zasadzie miałam niezły, tyle tylko, że opadał w dół, więc dr go podniósł i jest ok :) Miałam ścinany garb, prostowaną przegrodę i podcinaną część chrzęstną, żeby nosek nie opadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naczytalam sie wlasnie w internecie mnostwo negatywmych opini o dr wojcickiem zastanawiam sie czy nie zmienic lekarza... na konsultacjach ponoc jest bardzo oschly.. a nosy nie zawsze mu wychodza. .. nie wiem co mam robic??? ktos zna jakiegos dobrego lekarza z wroclawia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem co mam robic bo widzialam twoj nos i widzialam tez kilka innych wszystkie mi sie bardzo podobaja... chcialabym zobaczyc te nie udane... obawiam sie tego ze doktor nie bedzie chcial nawet ze mna porozmawia ze bedzie nie mily.... nie bedzie chcial mi wszystkiego wytlumaczyc... jejku to moje marzenie a teraz waham sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
Lepiej nie ogladac tych nieudanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakaklozetowa co Ty piszesz...jak nie bedzie chcial z Toba rozmawiac dr...albo bedzie niemily....kobieto pomysl swoim rozumem a nie..ktos tu wpadnie naopowiada bzdur.... to nie jest tak ze mu nosy nie wychodza...to raczej niektore osoby chca sie zobaczyc jako np doda:) chca wyglac jak ona..miec taki nos...a tak sie nie da. Dr to profesjonalista...moze rzeczywiscie nie nalezy do wylewnych osob...ale to kwestia temperamentu. Jest to mily konkretny czlowiek.Wszedzie jest ryzyko.Nikt za ciebie nie wybierze dr...masz jeszcze czas..intuicja Ci podpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROST , KASIENKA dziewczyny... ja nawet w nocy przez sen o tym mysle:( no zgadzam sie ze moze te "nieudane" to sa normalne pospolite nosy niczym sie ni9e wyrozniajace z tlumu, ale nie takie jakby chcialy tego te pacjentki... mam adzieje ze tak jest. ja nie wymagam duzo, ja chce miec normalny nos. oj... no w sumie wymagam chcialabym miec taki jak kasienka albo ty frost. :P dziewczyny a czy moglybyscie mi wyslac na maila zdjecia ale przodem:) bo bokiem juz wasze widzialam a chodzi mi jak to wyglada z przodu... mozecie zamalowac oczy, ja obiecuje ze nie bede tych zdjec w rzaden sposob rozpowszechniala, jesli bedziecie czuly sie lepiej to ja wam wysle zdjecie mojego kinola:P choc ja bokiem nie mam zadnych zdjec...ale przodem sie znajdzie nie jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaka:) wysle Ci jak Cie to uspokoi:) Nie denerwuj sie:)wszystko bedzie dobrze...nastawienie duzo znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do janess i innych...
Tak, nie wyrózniaja sie w tłumie, ale w tłumie to sie nawet kosmita ukryje:p Tak na powaznie, frost, kasienka- wasze nosy sie udały ale wiecie o co chodzi w tym wszystkim- ja płaciłam tyle co i wy i wymagam tego samego , mam do tego prawo 😠.A moj nos nie był najgorszy, dało by z niego zrobic taki jaki bym sobie tylko wymarzyła. Doktor nie odróznia swojej pracy w szpitalu od tej w swojej prywatnej klinice.Chce byc szanowany a sam nie ma szacunku do innych i to go moze zgubic, chirurdzy plastycy maja wykłady z psychologii ale doktor jest marnym psychologiem, w głowie mu sie juz poprzewracało od nadmiaru łatwej gotówki i nie tylko jemu. nawet podatku nie musza odprowadzac a doktor to juz zwolnien nawet nie wypisuje i zrobił podwyzke na oper. mozna nos poprawic za drugim razem,ale to juz nie jest to.no i nie wiadomo ile znowu zedrze z pacjetki bo przeciez w jego mniemaniu on zawsze wszystko dobrze wykonał.Rzeczywiscie podejscie wyjatkowo psychologiczne ale chyba po to zeby dobic wykonczona psychicznie kobiete 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MOJEJ PRZEDMOWCZYNI bardzo Cie prosze wyslij mi zdjecia na maila... tylko najpierw ty podaj swojego ja sie odezwe na twojego bo ja mam w mailu imie i nazwisko i nie chcialabym tu ujawniac... FROST ta sama prosba.. czy moglabys mi najpierw podac swojego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny....
do ... do janess i innych... Wierze Ci, ze jestes niezadowolona - ale to nie oznacza, ze wszyscy nie beda. Kazdy, absolutnie kazdy doktor ma jakas negatywna opinie. Sprawdzalam ta strone na znanydoktor.pl ale zamiast spojrzec na rezultat koncowy wczytalam sie troche w tresci ludzi. Wiekszosc nie dlatego nie chce robic u niego operacji bo robi zle nosy tylko dlatego, ze jest oschly - na to narzekaja. Spojrz na Szczyta, ktory ma dobry wynikl a pozniej na post jakiejs osoby, ktora napisala "nie robcie u niego nosa" i pod spodem masz opcje - zgadzam sie lub nie zgadzam z ta opinia. Bodajze 22 osoby zgodzilo sie. Co Ty na to?? A Szczyt tez jest dobry i zachwalany... Wszyscy wiedza, ze nos to skomplikowana operacja, ktora niesie ze soba ryzyko. Ktokolwiek podjal sie tego ryzyka, nie sadze aby zmienil zdanie - ale post taki jak Twoj tylko namaci czlowiekowi w glowie. Jasne, ze potrzebne sa rowniez posty osob, ktore nie sa zadowolone, ale BARDZO PROSIMY - przynajmniej poprzec to zdjeciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ech emocje... kto chce zmienic nosek to zmieni...Kaka nie szukaj teraz na sile,z polecen ...lekarzy bo zwariujesz....najlepiej pojedz na konsultacje do doktora osobiscie...wysluchaj go..powiedz co masz do powiedzenia ...ja proponowalabym tez wubrac sie na konsultacje do innego lekarza..i wtedy wybrac ..moze Ci ulatwie cos....ja od razu ..po przeczytaniu doslownie paru postow wybralam Wojcickiego..intuicja? caluje:) do janes......wspolczuje Ci z calego serca..ale to jzu teraz nic nie zmieni..zrob poprawke i mam nadzieje ze bedziesz zadowolona....wiesz...piszac takie posty nie dodajesz otuchy..a dziewczyny przed zabiegiem i tak tozne opinie czytaja...to po co im jeszcze dorzucac..samam wiesz czekajac na zabieg jak to maci w glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka za pisownie...ale czasami mi szwankuje klawiatura,a pozniej nie sprawdzam jak napisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jednym jest moja corcia:) ma podobny nosek do mojego wczesniejszego...ale jej pasuje:) wogole fajna dziewczyna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jest opuchniety z jednej strony...i czubek tez...ale to dopiero 4 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje Twoja corcia bardzo ladna kobietka:) zreszta tak jak mama:) szczezre mowiac to nie powiedziaolabym ze masz taka duza corke:P nie wygladasz. przeprASZAM ZA bledy spiesze sie bo zaraz wychodze. pzdrawiam i jeszcze raz dzieuje za zdjecia. zagladne tu po poludniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do janes i innych...
na razie na pewno nie ujawnie zadnych zdjec nikomu, tylko wtedy jak juz bede miała ładny nos, mogłabym teraz sobie tylko jeszcze zaszkodzic... tak, przede wszystkim chodzi o to ze doktor nie bierze całkowitej odpowiedzialnosci za swoje "dzieła" i jest wrecz arogancji i bezczelny, nie ma nawet mowy o umowie, ciekawe dlaczego, zreszta oni wszyscy sa równi. Juz na samym poczatku pacjet nie ma zadnych praw, zadnych, a wiec jak mozecie płaccie przelewem na konto- to bedziecie miały w razie czego jakikolwiek dowód i dopiszcie " zapłata za operacje plastyczna nosa" itp, itd My wszyscy tez o tym doskonale wiemy ale i tak sie decydujemy na zabieg bo kogo stac na kliniki zagraniczne, mało kogo , mnie nie stac na Wenezuele itp Ja wybrałam Wojcickiego własnie dlatego bo to najlepszy chirurg plastyczny w Polsce ale podejscie do pacjetów ma marne, przynajmniej w klinice.A najgorsze jest własnie to ze z poprawkami jest problem , jakby robił pierwsza operacja za darmo.Ktos w tym kraju mógłby sie w koncu powaznie zabrac za te wszystkie prywatne kliniki i gabinety !!!ale na to nie ma co liczyc bo w rzadzie tez same papudraki. TWIERDZE ZE DOKTOR JEST DOBRYM SPECJALISTA ale brakuje mu jednej bardzo waznej cechy- być człowiekiem.I nawet jakby czytał te opinie to na pewno ma to w du..e bo jego lista pacjetow jest długaaaa.Taka prawda Juz wiecej nic nie mam do powiedzenia na tym forum.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zalazlas mu za skore skoro byl dla Ciebie arogancki......dziwne...tak jak pisalam wczesniej do temperamentnych nie nalezy,ale napewno nie odnioslam wrazenia ze jest arogancki... co czlowiek to charakter.... nos do gory:) bedzie dobrze...po poprawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Podzielam zdanie frost. Ja absolutnie nie odniosłam wrażenia jakoby dr był oschły czy arogancki. Kiedy pojechałam na konsultację powiedział mi co jego zdaniem trzeba by było zrobić i zapytał jak ja to widzę. KAKAKLOZETOWA1, Wysłałam Ci fotki noska z przodu. Sorki za słabą jakość zdjęć, ale to są tylko "wycinki" z moją twarzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×