Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość natkaaaaaaaa
Cleopatre wyslesz mi również link? dream.works032@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
cleopatre jeżeli można ja również proszę o przesłanie fotek:) Operacja 25 stycznia i czuje,że pomału ogarnia mnie strach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleopatra!!!Jestem w takim szoku....wyglądasz ślicznie!!!Dwie inne kobiety...niby 3 tygodnie po a Ty wyglądasz jak gwiazda.Nie widzę obrzęku,nosek jest piękny!!!Bidulka byłaś w 2 dobie po zabiegu:(ale masz już to za sobą.Rano byłam w Gdańsku i jak wracałam miałam tysiące myśli i chwilę zwątpienia ale to co zobaczyłam dodało mi wiary...Nosiłaś okulary...można???Dziękuję bardzo za zdjęcia,jednak czytając posty nawet te pocieszające,że jest super i nie ma co się bać to nic z porównaniem do tego co widzi się na zdjęciach.To motywuje...suuuuper.Wielkie dzięki*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Hehe...okularki założyłam tylko do zdjęcia by nie straszyć sińcami..o ile wiem po operacji chyba ze 3 miesiące nie wolno nosić okularów...ale nie pytałam bo na codzień nie potrzebuję ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleopathre dzieki za zdjecia Nosek cudooooooowny, mimo ze tak krotki czas od zabiegu. Wygladasz slicznie i taka ladna z Ciebie dziewczyna z tym nowym noskiem Jeszcze raz dzieki za fotki bo dzieki nim zaczynamy miec pojecie o tym wszystkim co jest zwiazane z operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
cleo super masz teraz takie pogodne rysy twarzy:) twoja buzia wygląda ślicznie aż się nie chce wierzyć że miną taki krótki okres czasu od operacji.Dziękuje za fotki i pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) jak tak czytam wasze wypowiedzi to aż napajają optymizmem :) bo ja także przymierzam się do zabiegu, jednak wciąż trudno mi jest wybrać odpowiedniego chirurga. skontakotowałam się już z Panem Wójcickim i poprosiłam go o pewien kosztorys zabiegu. U mnie niestety wymagana jest cała korekcja zatem cena zabiegu może wynosić nawet 8000 zł. ;/ Zastanawiam się także nad kliniką w Poznaniu u Pana dr Skupina, u niego zabieg jest tańczy, wyniósł by mnie 6000 zł. Jednak po waszych wypowiedziach przekonuje mnie jednak dr Wójcicki. Nie wiem co mam zrobić, mozecie mi jakos doradzić? Czym się kierowałyście przy wyborze specjalisty? Lub co sądzicie o Panu P. Skupinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mansueta....
Skupin tez jest dobrym specjalista. A przy wyborze kierujesz sie wypowiedziami innych i intuicja. Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale problem w tym ze piszą dobrze o obojgu i to jest trudny wybór ;/ z tym że u jednego chirurga jest taniej, a czy taniej oznacza gorzej? :/ miałby ktoś moze fotografie z przed i po zabiegu, chociaz u pana Wójcickiego? to jest mój email: malami102@o2.pl będę bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Manuseta Obaj lekarze są z najwyższej półki i ich umiejetności są doskonałe. Myślę,że jeśli nie jesteś zdecydowana to powinnaś umówić się na konsultację z każdym z nich. Osobiście poczuć , który bardziej Ci odpowiada. W przypadku takich nazwisk jak Szczyt i Wójcicki nie ma zwycięscy i przegranego. Obaj są doskonałymi chirurgami. Choć mówi się ,że Wójcicki jest od przypadków krytycznych ale tu raczej nie kwestia estetyki tylko rzeczywistych problemów z nosem...rozszczepami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. pewnie masz rację. Może powinnam się wybrac na wizytę tu i tu. Dziękuję bardzo :* mam jeszcze małe pytanko, ile kosztuje wizyta konsultacyjna w Polanicy Zdrój? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Cleopatre w powyższej wypowiedzi pytałam o doktora Skupina, nie o dr Szczyta ;) to tak dla wyjaśnienia tylko ;* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Mansueta , Przesłałam Ci moje fotki na maila. Dzieło dra Wójcickiego :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopate
Mansueta... Sorrki za przeoczenie...ale generalnie oni jak i jeszcze Łątkowski , Stępniewski to zdecydowana czołówka doktorska u nas. Co do konsultacji to nie wiem ile kosztuje bo miałam tylko mailowo - telefoniczny kontakt z doktorem przed operacją. Chyba jakoś 100 czy 150 zł. Na pewno nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopate
Kasieńka 22 06 dostałaś link do mojego noska? Przesłałam Ci jakiś czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminaka
Witam wszystkich Jestem drugi miesiac po operacji u Dr Wójcickiego. Nosek mi sie podoba ale niestety jeszcze opuchniety - ciekawa jestem jak dlugo musze jeszcze czekać oby normalnie mozna bylo go dotykac. Kocham jezdzic na nartach ale w tym roku chyba nie bedzie mi to pisane jak tylko wyjde na dwor to czuje szczypanie w nosie tak jakby mnie mrowki pogryzly- Mam nadzieje ze to szybko minie dlatego tez pytanie do osob ktore so dluzej po operacji - Czy wam na dworze noski dalej marzna czy to juz przeszlo a jak juz przeszlo to po jakim czasie dzieki za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka :D ale bosko wygladasz :D przecuuuudnie :D normalnie brak mi słów :D bardzo bardzo mi sie podoba :) mówisz ze opuchnięty jeszcze nosek masz? ja bym powiedziała ze juz jest OK :) dziękuję za zdjecia :** Pozdrawiam :)* Jesli ktos by jeszcze miał jakies zdjecia to bedzie mi bardzo miło, chyba jednak przekonuje się do dr Wójcickiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Cleopatre, Tak dostałam linka do fotek. Wyglądasz super z tym nowym noskiem :) Ale z tego co widziałam, to strasznie zapuchłaś i zsiniałaś po operacji, ja nawet w jednej-trzeciej tak nie cierpiałam :) Ale, jak sama widzisz, było warto. Jesteś kolejnym dowodem, że dr Wójcicki to cudotwórca :) Pozdrawiam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka :D ale bosko wygladasz :D przecuuuudnie :D normalnie brak mi słów :D bardzo bardzo mi sie podoba :) mówisz ze opuchnięty jeszcze nosek masz? ja bym powiedziała ze juz jest OK :) dziękuję za zdjecia :** Mam jeszcze pytanko, czy miałas całą korektę noska? i ile kosztował Twój zabieg, jeśli mozna wiedziec? :) Pozdrawiam :)* Jesli ktos by jeszcze miał jakies zdjecia to bedzie mi bardzo miło, chyba jednak przekonuje się do dr Wójcickiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka :D ale bosko wygladasz :D przecuuuudnie :D normalnie brak mi słów :D bardzo bardzo mi sie podoba :) mówisz ze opuchnięty jeszcze nosek masz? ja bym powiedziała ze juz jest OK :) dziękuję za zdjecia :** a Czy miałas całą korektę noska? ile kosztował Cie zabieg, jeśli mozna spytać? Pozdrawiam :)* Jesli ktos by jeszcze miał jakies zdjecia to bedzie mi bardzo miło, chyba jednak przekonuje się do dr Wójcickiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Cleopatre, Tak dostałam linka do fotek. Wyglądasz super z tym nowym noskiem :) Ale z tego co widziałam, to strasznie zapuchłaś i zsiniałaś po operacji, ja nawet w jednej-trzeciej tak nie cierpiałam :) Ale, jak sama widzisz, było warto. Jesteś kolejnym dowodem, że dr Wójcicki to cudotwórca :) Pozdrawiam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Cleopatre, Tak dostałam linka do fotek. Wyglądasz super z tym nowym noskiem :) Ale z tego co widziałam, to strasznie zapuchłaś i zsiniałaś po operacji, ja nawet w jednej-trzeciej tak nie cierpiałam :) Ale, jak sama widzisz, było warto. Jesteś kolejnym dowodem, że dr Wójcicki to cudotwórca :) Pozdrawiam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka :D ale bosko wygladasz :D przecuuuudnie :D normalnie brak mi słów :D bardzo bardzo mi sie podoba :) mówisz ze opuchnięty jeszcze nosek masz? ja bym powiedziała ze juz jest OK :) dziękuję za zdjecia :** a Czy miałas całą korektę noska? ile kosztował Cie zabieg, jeśli mozna spytać? Pozdrawiam :)* Jesli ktos by jeszcze miał jakies zdjecia to bedzie mi bardzo miło, chyba jednak przekonuje się do dr Wójcickiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka :D ale bosko wygladasz :D przecuuuudnie :D normalnie brak mi słów :D bardzo bardzo mi sie podoba :) mówisz ze opuchnięty jeszcze nosek masz? ja bym powiedziała ze juz jest OK :) dziękuję za zdjecia :** a Czy miałas całą korektę noska? ile kosztował Cie zabieg, jeśli mozna spytać? Pozdrawiam :)* Jesli ktos by jeszcze miał jakies zdjecia to bedzie mi bardzo miło, chyba jednak przekonuje się do dr Wójcickiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganorka
Do Kasieńka 22 06 czy ja również mogłabym prosić cię o fotki przed i po operacji.Widziałam zdjęcia Cleopatre i jestem pod wrażeniem.Co do wyboru Wójcickiego jestem przekonana mimo to im bliżej tym bardziej się boję:(. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Mansueta Dzięki za miłe słowa :) Nosek na zdjęciach jest jeszcze dość opuchnięty. Teraz jest jeszcze ładniejszy, bo jest subtelniejszy, mniejszy, nie ma tego "kartofelka na końcu" (jestem prawie pół roku po operacji) Miałam całkowitą korekcję bez resekcji skrzydełek a sam zabieg kosztował mnie 7tys. Teraz dr życzy sobie podobno 7,5tys. plus ewentualne 500zł za resekcję skrzydełek Aganorka, fotki wysłane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatre
Do Kasieńka No wygladałam strasznie po operacji. Sińce miałam do 3 tygodnia po operacji. Zdecydowanie wiodłam prym w opuchliźnie i sińcach. Do tego jeszcze dostałam alergii na plastry na policzkach i po zdjęciu gipsu wyglądałam jak poparzona. Na szczęście spodziewałam się tego bo nawet jak mnie komar dziabnie to puchnę a po lekkim uderzeniu mam giga sińce. Z plusów zaś szybko goją mi się rany więc ekspresowo wewnątrz mi się nos goił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) no mi napisał własnie ze musiałabym miec też całkowitą ;/ coś nie tak sie wysylają te wypowiedzi bo po kilka razy heh, a trzeba pojechać do niego na konultację? czy mozna się przez telefon lub email umówić na zabieg i przyjechac z wynikami badań które są potrzebne..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malami102@o2.pl prześlijcie mi prosze jakies zdjęcie jeszcze,przed i po operacji u dr. Wójcickiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×