Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

No własnie chciałabym poznać jak najwięcej waszych opini na temat jednego i drugiego hirurga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunka27
dziewczyny, wysylajcie plisssssss te fotki nowych nosków, naprawde bardzo mi zalezy, chce sie 'odnowic' na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bignochal2010
Ja również prosze was dziewczyny o zdjęcia Mniej więcej ile się czeka od wizyty na operacje? Od dzisiaj zbieram daga35@tlen.pl Pozdrawiam Dagmara ps. Z tego co pamiętam to dziewczyny pisały ,że koszt operacji wraz z noclegiemto 8 tysiecy zł ,a ile teraz kosztuje operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunka27
hej bignochal;) wczoraj dzwonilam do doktorka i mmowil, ze koszt bedzie 8000-8500, a terminy sa pazdziernikowe, powiedz mi , czy bierzesz kogos jeszcze pod uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bignochal2010
Do Asiunka27 :Nie ,już nie biorę nikogo pod uwagę bo uważam ,że Wojcicki robi ładne noski i potrafi dopasować do twarzy widać ,że ma talent on potrafi z gigantów zrobić piękny mały nosek ,a inni tylko prostują garby i dalej są brzydkie ,a on potrafi dokonać cudu. Oczywiście boje się operacji ,ale myślę ,że gorzej nie będę wyglądać a ty Asienka kiedy się przymierzasz?umówiłaś się an spotkanie czy już na operacje? Pozdrawiam Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunka27
dod Dagmary Hej, ja byłam na konsultacji u Łątkowskiego i jestem w kontakcie z Wójcickim, ale chyba ostatecznie zdecyduje sie na Skupina, Mówią, że to fachowiec od nosów-'skupinowy nos', stwierdziłysmy z siostra-operujemy się razem, że nie ma co dokonywac pochopnych wyborów, w koncu to decyzja na cale zycie, a ostatecznie Poznan wcale nie tak daleko, a nawet doliczajac koszty dojazdow, wychodzi taniej niz u specjalistow polanickich, a i lekarz bardzo dobry, a u ciebie na jakim etapie jest? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikki_24
witam Dziewczynki!!!dawno mnie tu nie bylo -troche mam biegania z tym wszystkim.zebycie wiedzialy co ja przezywalam i dalej przezywam z placzu 2 razy wiekaszy sie robi!!caly czas cos nowego znajduje ze jest nie tak i tak wkolko juz mnie moj naj ma dosc.nie wiem jak wy ale ja mam mase zdjec w aparatach.ja mialam w srode sciagany gips a w pon poszlam do pracy koszmar lepiej tydzien lub 2 posiedziec w domu latal mi na wszystkie strony na ktora glowe przechylilam.teraz jest juz stabilniejszy bo zaczyna sie to wszystko zrastac.jest okragly z boku -ale szczupleje i zadarty do gory mam nadzieje ze opadnie z takiego jak mialam w dol to teraz do gory troszke jest roznica.w pracy i znajomi mowili ze strasznie schudlam i ciezko mi sie mowilo bo mialam nos zatkany to mowilam ze mam alergie a niektorzy znnajomi dzwonili do chlopaka opierdzielic go ze taka chuda jestem.zauwazylam ze osoby ktore widzialam czesto przed op.nie widza co sie stalo ale te co widze raz na jakis czas to mowia ze inaczej wygladam lub ze sie zmienilam.a jedna panna zapytala czy robilam jakos op plastyczna ja na to-no co ty!ok koncze bo was zanudze.wysle wam ktoregos dnia fotki i czekam na wasze.mi sie powoli cierpliwos konczy do tego nosa ale dr mowil zebym nie panikowala do 6 miesiaca wiec sie pomeczymy jescze troche.pozdrawiam i trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nikki_24 Jak tam twój nosek? Z moim jest różnie. Jeszcze mam "opuchnięty" między oczami i tworzą się różne guzki( Na wierzchu tego nie widać tylko przy dotyku). Poza tym staram się nie przywiązywać większej uwagi do nosa (żeby nie myśleć że mógłby być ładniejszy) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikki_24
Hi Lalunia i truskawa!!!ja mam takie dziwne bruzdy na twarzy.jak pochyle twarz wygladam okropnie do tego jestem zmeczona.dzis w sklepie pani przy kasie na mnie sie przygladala a pozniej zapytala czy jestem zmeczona-o to juz za wiele!moglaby powiedziec ze ladnie wygladam...;)z prawego profilu jest ladniutki ale z lewej nie bardzo dalej jest skrzywiony a jak tak marzylam o prostym nosku.jak te noski co mi wyslalas sa z teraz to jest u ciebie super!!!a i jescze mi nitka wyszla z prawej stony tu gdzie trzymalo slupek i widze pekniecie-slad po szwie ze sie nie zroslo i ta chrzastka mi mocno skrecila na prawo widze to i czuje.ok marudze i to strasznie.buzki dla was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim jestem 1 dzien po operacji, wlasnie siedze w Oliwii i sie mecze nie oddychajac nosem, jestem szczesliwa, ale wygladam narazie jak potwor!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa80 ja tez prosze o fotki noska na email :) wstepnie mam miec korekte nosa w połowie sierpnia i chciałabym zobaczyc jak tam twoj nos wygląda:) mój email paula_55@o2.pl dziękuje bardzo z góry. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikki_24
truskawkowa-ja tez chce fotki ...a moze jeszcze bardziej sie zalamie .nie wiem ja mam raz klepszy dzien raz gorszy.nie powiem jest mi ciezko a ze lustra sa wszedzie to mnie dobija.a w szafie na przeciwko lozka chyba zbije.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa 80 jestem ciekawa czy Twoj nosek sie zmienia po operacji bo to juz troche podeslij mi aktualne oczywiscie jesli masz fotki No a teraz lece na forum proteinowa dieta francuska caluski noski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Truskawkowa, jak tam nosek, zmienia sie?? Wydzialam Twoje zdjecia, teraz cos sie zmienilo? Mozesz mi prosze przeslac aktualne fotki?? Moj adres to palmyra80@o2.pl P.S Mam operacje w polowie lipca!:) Caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota k-y
Prosze osoby zadowolone z operacji i osoby niezadowolone o jakies fotki, prosze , skoro sie tak chwalicie chciałabym je zobaczyc fikamika4@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa 80 Dzieki za nowe fotki Ale Twoj nosek sie zmienil od operacji cuuuuuuuudo Taka z z Ciebie ladna laska teraz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) Truskawkowa80 prosze o foty :) dziekuje z gory :* olcia-01@tlen.pl czy moze ktos planuje operacje za rok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa prosze o foty, tez moge Ci wyslac jestem 10 dni po operacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nurse83, czy mozesz mi prosze wyslac fotki??? Mi brakuje 1,5 miesiaca do operacji! moj adres: palmyra80@o2.pl , z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala sie operowac gdzies w okolicach koniec listopada/poczatek grudnia , bo wczesniej watpie ze tyle kasy uzbieram :( to czyli gdybym chciala juz napewno np. do Wójcickiego to kontaktowac sie z nim telefonicznie tak w polowie lipca ? ile sie teraz czeka na konsultacje i jak sie dzwoni to od razu daja termin?? Pozdroo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga NURSE83 tez bym chciala zobaczyc fotki;-) iwuska19@o2.pl to moj adres pozdrawiam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja Wam wysle, ale moze dopiero az opuchlizna zejdzie, bo nie chce Was straszyc;)... Nie ma jeszcze efektu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nurse83 widze ze Ty Jestes swiezo po operacji mozesz podac jaki jest aktualny cennik w Olivii?? (oczywiscie jesli sie tam zatrzymywalas )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawkowa, dziekuje za aktualne fotki. Wedlug mnie nosek troche zmniejszyl swoje rozmiary. Rzeczywscie jest minimalnie przekszywiony w lewo ale zauwazylam to tylko dlatego ze mi to napisalas w mailu:) Gratuluje szczesciaro:) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×