Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość zajac poziomka
a na wiazujac do narokzy - to u mnie bylo kiepsko, nie wiem moze dlatego ze w sumie jestem doszcz szczupla mam 170 i 45 waze. kurde caly nastepny dzien wymiotowalm, nie moglam nic sie napic, nie moglam nic jesc. wygladalo to ta ze bylam bardzo slaba i praktycznie tylko spala a gdy sie tylko wybudzilam to wymiotowalam z miejsca. Ja bylam tam z moim chlopakiem i dzieki bogu ze ze man byl - bo chyab bym tam sama umarla.dawali mi caly czas kroplowki bo iaczej rady nie dalo. pwoiem tak samej narkozy sie strasznie balam. lezalam juz tam na stole operacyjnym, siostra probpwala mi wbic wenflon- bylam tak zestresowana ze zyly mi pouciekaly i wbijali mi te igly z 8 razy az sie poplakalam. Pamietam ze powiedzialam anastezjologowi zeby powiedzail mi kiedy podadza mi ten usypiajacy specyfik i w tym momencie dostalam glupiego jaska.w jednej sekundzie wszystko stalo mi sie obojetne, jakos tak inaczej mi sie oddychalo. potem obudzilam sie juz na sali. Powiem wam tylko ,że bardzo nieprzyjemne jest wyciaganie setonow i odklejanie plastorw z buzi- darmowa depilacja:) a potm juz lepeij wszystko idzie. Zastanawia mnie tylko , czy sciaganie gipsu tez jest bolesne?pozdrawiam i prosze was doswiadczone kolezanki o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyróżnienie dla Feelbeauty.eu
Miło nam poinformować Naszych Użytkowników, że nasz Portal FeelBeauty.eu został wyróżniony przez tygodnik WPROST Otrzymaliśmy tytuł ; Złotej Stony Tygodnia miesiąca Czerwca 2010 !!! Wyróżnienie to dopinguje nas do jeszcze intensywniejszej pracy dla Was. Postaramy się być zawsze źródłem najrzetelniejszej informacji i utrzymać jak najwyższy poziom Portalu na neutralnym gruncie. To Ty nasz Użytkowniku musisz sam podjąć decyzje o wyborze dobrego Specjalisty, który wykona zabieg. My z naszej strony dopilnujemy byś uzyskał informacje bez nuty zakłamania czy stronniczości. Zapraszamy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, to troszkę się namęczyłaś z tą narkozą. Ja też jestem bardzo szczuplutka, obym jakoś ją zniosła. Ale wiesz, kilka trudnych dni, ale warto - ciężko żyć z kompleksem, który jest na twarzy. W rozmowie z ludźmi zawsze myślę o nosie, o tym żeby nie stać do nich profilem itp... Dlatego jestem pewna w 100% co do zabiegu. Zajączku, pytasz, czy "jest szansa na to zeby po tym 2 gipse nos byl juz wyleczony i nie zmienial ksztaltów"... Hmm, myślę, że nosek będzie jeszcze troszkę opuchnięty. Dziewczyny tutaj uskarżały się, że raz jedna strona jest troszkę opuchnięta, raz druga. Dopiero z czasem nosek uzyska ostateczne kształty, z tego co mi wiadomo :) Ale powinno być już tylko piękniej, wszystko się dopasuje do buzi :) Życzę Ci dużo cierpliwości i radości z powodu nowego noska ;) Dziękuję, że dzielisz się swoimi przeżyciami. Fajnie, że wiem, na co powinnam być przygotowana :) To dla mnie naprawdę bardzo ważne. Proszę, odzywaj się, jeśli tylko możesz. Ja zaglądam tu co dzień lub co dwa dni. Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Mansueta :) Mam wyznaczoną na 6-go lipca, ale boję się, że mi okres wypadnie w tym czasie... Byłam dziś u gin. żeby coś z nim zrobić, ale okazuje się że jest za późno żeby go sztucznie wywołać teraz lub opóźnić... Co jeśli będę miesiączkować w tych dniach? Czy któraś z Was miała taką sytuację? Ech, było już tak pięknie i tylko ten okres może mi pokrzyżować plany :( Co mam robić? Mam nieregularne cykle więc co prawda mam jeszcze odrobinkę nadziei, że okres pojawi się po zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latent ja mam miesiąc poźniej niż Ty :) Własnie podczas zabiegu nie można mieć okresu, jeśli zdarzyło by się że Ci wypadnie, lekarz przesunie Ci zabieg na inny dzien. Ja bede miec przy sobie tabletki antykoncepcyjne, wrazie gdybym dostała np 2 dni przed zabiegiem to zaczne je brac, tym samym przesunę sobie okres. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dziś u ginekologa właśnie w sprawie jakichś tabletek, które mogłyby mi opóźnić okres, ale nie chciał mi wypisać, bo przed operacją nie można przyjmować leków hormonalnych - przyspieszają krzepnięcie krwi. Tak więc może lepiej wywołaj sobie wcześniej. Lekarka mówiła mi o tym, że trzeba coś brać przez trzy dni i po dwóch dniach od odstawienia okres powinien się pojawić. Ale niektórym pojawia się ponoć np. dopiero po dwóch tygodniach, trudno przewidzieć. Ja zbyt późno poszłam z tym do ginekologa, jak wywołam sobie po tych pięciu dniach to mi się okres trafi akurat na dzień lub przeddzień zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
latent, z tymi hormonami to chyba nie do końca prawda, bo ja pytałam doktora czy muszę odstawić antykoncepcję i powiedział, że nie trzeba. Byłam cały czas na hormonach przed, w trakcie i po zabiegu i nic się nie działo złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac poziomka
Latent- noł stres:) Kochana ja dzien przed zabiegiem dostalam okresu, wiec w dniu zabiegu tez go mialam, nie przeszkadzało to doktorowi poprawić mojego noska:) bez nerwow to nic nie znaczy- serio:) jednak zaopatrz sie w jakies wkladki lub podpasku, ja w dniu zabiegu mialam tampon a potem jakl sie wybudzialm i bylam na wpol przytomna,że ledwo siedzialam mialam spory problem zeby go wyciągnąc, a o tym zeby nowy zaaplikowac to juz wogle nie ma mowwy, ale miła pani pielegniarka uzyczyla mi wkladek, do czasu poki nie zostalam zaopatrzona w podpaski. Wiec oglnie bez strachu, tylko tak jak mowie podpaski beda Ci wygodniejsze:) a ja bede miala zmieniany gips w piatek, bo wczoraj za mocno sie trzylal jeszcze. trzymam kciuki:)buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety, Dziewczyny, nie wiem jak Wam dziękować, poprawiłyście mi nastrój ^^ Wczoraj kładłam się z myślą, że jeśli nie dostanę dziś lub jutro okresu to "bye bye, small nose"... Ojej, jaka ulga :) To ja śmiało zaczynam pakowanie :D Pozdrawiam Was Dziewczyny :) Dziękuję za szybkie odpowiedzi na moje zmartwienia. Zajączku, ja trzymam kciuki za Twój nosek. Oby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, kolejna niepewność - co zrobić jeśli wyskoczy mi pryszcz? Jutro idę do kosmetyczki na oczyszczanie cery bo mam z nią zawsze problemy, ale po wizycie mogą pojawić się kolejne krosty. A nie mogę mieć aktywnych pryszczy w dniu zabiegu. Będę mogła wycisnąć i nałożyć jakiś tonik czy też nie wolno tak zrobić? :( Ech, zaczynam popadać w jakąś skrajność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac poziomka
hej:) nie przejmuj się, kazdy panikuje. ja po zabiegu a tez panika mna targa. juz nie moge sie doczekac obejrzenia nowego noasa. kurde juitro nowy gips i wiesz nie wiem czy ogladnac go w miedzyczasie czy wstrzymac sie do momentu zdjecia drugiego gipsu. J mialam jakies dziwne cos co pryszczem nie bylo, ale to byl jakis dziwny babel z woda, wlasnie na srodku nosa i powiem Ci pozbylam sie go i potem spirytusem przetarlam, tez miewam problemy ze wypyskami w okolicach nosa ale mowie ci codziennie az do 6 wez przemywaj nosek spirytusem i obbiecuje ci nic ci nie wyskoczzy, tylko przemywaj na noc a z ranka smaruj kremikiem nawilzajacym,zeby ci nie wysuszylo za bardo skory na buzi. i na bank nic Ci nigdzie nie wyskoczy.Obiecuje:)sprawdzilam, wiec wiem. no kurcze chialabym juz widziec ten nos, wiem ze drugiego gipsu sie nie przeskoczy ale wiesz jak to jest- juz by sie chcialo wiedziec i widziec. jutro sie oczywiscie odezwe i powiem jak bylo na tym odgipsowywaniu. A poki co nie mgoe narzekac, caly ten czas po operacji nie bolalo mnie nic ani nos ani glowa ani zadna czesc twarzy. wkurzaja mnie troche te ktople strasznie pieka w gardle. Normalnie juz oddaycham tylko nosem irano jak sie budze to tez nosem nie ustami. opuchlizna juch chyba zeszla cala, no moze minimalna jest jeszcze przy nosie ale jest gites. Latent- bedzie dobrze- tylko nie panikuj:)):) juz jestes coraz blizej celu, a wiesz taka panika to nie pomaga - jeszcze sie wystraszysz i wycofasz, a tego bys nie chciala kochana:) buzaki i 3maj sie:):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Zajączku, Ty również trzymaj się bardzo mocno :) Wiesz, ja mam takie postanowienie, że nie patrzę w lustro do samego końca ;) Mam nadzieję, że wytrzymam :D ale wiadomo - to takie momenty, których nie można się doczekać. Chciałabym już spełnić swoje marzenie. Póki co drżę jeszcze o okres. Za późno na przesunięcie go antykoncepcją. Jeśli chce się pojawić - ma czas do jutra, no ewentualnie zniosę go pojutrze... Ale jeśli się nie pojawi - niech nie pokazuje mi się na oczy do 7-go lipca! Ajjj. Ta niepewność... Cierpliwości, Zajączku :) Śpij dobrze, jutro ważny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka 22.06
Zajączku, nie napalaj się za bardzo z tą zmianą gipsu. Ja byłam bardzo zawiedziona bo po ściągnięciu pierwszego gipsu miałam jeszcze nierówność w miejscu, gdzie wcześniej był garbek (a był dość pokaźny). Nawet po zdjęciu drugiego gipsu, już przed wyjazdem do domu nos był baaardzo mocno spuchnięty i nie przypominał kompletne tego, który mam dziś na twarzy. Potrzeba niesamowicie dużo cierpliwości bo nos tak naprawdę przybiera ostateczną postać jakieś 9-10 miesięcy po zabiegu. przed tym potrafi puchnąć, wykrzywiać się to w jedną to w drugą stronę, pojawiają się dziwne grudki na grzbiecie noska Jakbyś była ciekawa efektu po roku od zabiegu, to chętnie prześlę fotki, tylko podaj maila :D Pozdrawiam i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka ja jestem bardzo ciekawa jak to wyglada wiec jesli mozesz wyslij mi na meila (podany u gory) narazie zbieram pieniazki i planuje gdzies w polowie lipca dzwonic tak aby termin wypadl na poczatek -srodek grudnia. Gdybym miala ta kwote teraz przy sobie nie zastanawialabym sie ani chwili dluzej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac poziomka
hwj diewcynki:) wie cbylam u dokora mi zdjąl gips był bardzo zdziwony bo naos ponoc bardzo ladne goi i wyobrazcie sobie ,że nie mam drugiego gipsu, wystraszyalm sie i namawialm go zeby go mozę zalożył dl abezpieczeńswa, al epowedział ,że nie ma sensu, ze nos jest w swietnym stanie, wydotykal ga i wogole powiedział ,że moge juz bez byc. pierwsze spojrzenie -hmm jakby totlane obca twarz, niby moja a jakby nie.ale ogolene jestem zachwycona dealnie rowny nosek. pwoem tak mam opuchnety faktycnie miedzy oczami i czola tez tak jakby, i wydaje mi sie ze mam niemiłosiernie wielki czubek- moz ejestem przewrazliwiona ale am wrazenie ,że jest większy od mojego porzedniego czubkka noska. oczywicie tam gdziejest ta chrzastka miedzy dziurkam nic nie czuje.na wysokosci gdze małam garbak obie strony sa napuchnięte.ogolnie jak się kłade i zmieniam pozycje z lewgo boku na prawy to tak jakby miciazyl nos- heheh j-niedowład miesni chyab mam? kurde chcialabym miec juz czucie w tym nosie bo wecie tak dziwnie se czuje. aa ile miałyscie pierwszy gips na nosku a ile drugi? bo ja ten jeden gips miałam 12 dni i to mi jeszcze nie chiał odejsc- lekarz powiedzial,że to ze względu na doba cere,że mi się nie przetluszcza. Negatywnie odebrałam to ,że mam miliony wągrów i jeszcze takie małeropne przyszczyki mi się porobily, teraz z nimi usilnie walcze. Powiem wam ,że altacetem samruje nos i przez to one znikaja- dory na wszsytko:) mysliscie,że ten altacet pomożę mi troche z ta opuchlizna? powiem jeszcze, ze jem aescin i zauwazył, żę od 1 miesiaca bo tyle go zazywam- normalnie wlosy mi 2,5cm (z linijka w reku) urosły - poztywny aspekt bo własnie zapuszczam:) Dzewczyk chiałabym ju mie cnormalny nosek, teraz czeka mne najdłuzszy okres- rekonwalesencja-( czy jak to się poprawnie pisze).Ale jestem szczesliwa.Kasia a po jakim czasie wróciło Ci czucie??Bardzo Cie proszę wyslij mi zdjęćie chętnie zobaczę :) majla podaje: meax@o2.pl. Latent za Ciebie moja Droga trzymam mocno kciuki i życz epowodzenia- bedzie na 1000%bardzo dobrze i bedziesz miała pięny nosek:) Buzaki dla Was dzewuszki:):*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska_a27
Ja również chcę poddać się operacji nosa (jeśli uzbieram kase) i chciałam się Was spytać ile mniej więcej kosztuje taka operacja u dr Wójcickiego? Na stronie internetowej nic nie pisze, chyba że jestem ślepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśko, obecna cena to 8000 zł + ewentualna resekcja skrzydełek nosa 500 zł. Dodatkowo miej na uwadze 10 dni pobytu w pensjonacie Oliwia. Bodajże 60 zł/doba bez wyżywienia dla 1 osoby, ale ręki uciąć sobie nie dam, bo ja zamawiałam dla dwóch (jadę z mamą) bez wyżywienia 90 zł/doba dla pacjentki dra Wójcickiego i "osoby towarzyszącej", która nie potrzebuje opieki medycznej... Zajączku, serdecznie Ci dziękuję, że napisałaś. Z tego, co mi wiadomo, to dziewczyny miały u dra Wójcickiego zmieniany gips po czterech dniach. I kolejnych 6 dni nosiły nowy. Ja cały czas mam ten zabieg pod znakiem zapytania, bo jak dostanę okresu, to doktor się nie podejmie... Ale jestem dobrej myśli :) Dziękuję raz jeszcze i życzę satysfakcji z nowego noska :D To super, że jest taka możliwość zmiany jego kształtu ^^ Pozdrawiam i przesyłam buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska_a27
8000 zł?! O matko, to ja lepiej się przygotuję na to że nikaj nie będę z domu wychodzić. Czemu mnie natura obdarzyła tym cholernym nosem?! Czemu?! Nic ino sie pociąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac poziomka
hej Aguska:) sluchaj ja robilam nosek u doltora Suligi- w czestochowie miałam prostowanie rpzegrody, podnoszenie czubecka i scinanie garbu. i ponbyt w szpitalu niego trwa dobe.Opieka cudowan- siostry miłe cały czas sprawdały czy wszystko w porzadku.Obiadek sniadanko i kolacyjki siwe były oczywiscie w cenie zabiegu. 1 konsultacja taka wiesz podczas ktorej doktor mowila jak co bedzie wygladac i wogle kosztuje 70 zl. Aza caly zanieg zaplacilm równo 5000, wiec wies niby duzo pieniazkow ale mniej niz 8 tys. a doktor jak mowie wyrozumiały, ciepły cierpliwy. Ja jestem strasznym panikaze on sobie dal ze mna rade. Móie Ci człowiek aniol- wez przejrzyj sobie jego oferte, nie wiem skad jestes, czestochowa to sląsk wiec jak jestes skads dalej to wiesz może byc dla ciebie róznica dojazdowa, ale wiesz 300 rożńicy a efkt mojego nosa- powalajacy jestem ardoz zadowlona, wiec lekarz wg mne super, nie slyszlam zadej negatywnej opini o nim druga rzecz liczyl sie z noim zdaniem. Szczerze Ci go polecam. Poczytaj o nim to jest- centrum medyczne Suliga, ul meliorantów bodaj 3, poszyukaj na necie wtedy możęszsie umówic, buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac poziomka
aha ja byłam z chłopakiem i on nic nie płacił za pobyt w klinice ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zajac poziomka : ja jestem z Tych wiec blizej do czestochowy niz polanicy. a kiedy robilas ta operacje u dr Suligi?? bo skoro efekty maja byc takie same to w sumie po co przeplacac no nie :D ja bym chciala nos skrocic, zwezyc i usunac garbka czy ten lekarz przeprowadza takie zabiegi ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska_a27
Jestem z Rybnika więc ten dr by mi odpowiadał jak tylko 5 tysięcy. Teraz w dobie kryzysu może być więcej ale myślę że może góra 6 tysięcy...Ale się rozmażyłam :P Przejrzę sobie jego oferty bo właśnie chcę się pozbyć dużego garba (nie przesadzam tak jak inne panie czasami bo naprawdę jest duży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska_a27
aga19891@op.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Hej Mam pytanie jak długo muszę przebywać w pensjonacie po operacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac poziomka
kochana! uwierz mi wsyzstko sie dazrobic:) doktro jest konkretny i kometentny , jedz na wizyte kosztuje 70 zł powiedz doktorowi ci chesz zrobic i sie dogadaxce, odezwe si ejuztro dziewuszk, latent - powodzenia!!! buzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Zajączku - cieszę się że o mnie pamiętałaś. Ja do samego końca nie wiedziałam czy zabieg dojdzie do skutku, bo ten okres... Ale na szczęście nie wypadł mi 6-go lipca. Modliłam się do św. Rity, żeby nie wypadł wcześniej niż siódmego lipca i proszę - dostałam siódmego ;) Teraz siedzę sobie w pensjonacie. Czuję się już lepiej, choć w pierwszych dniach dwukrotnie zemdlałam... Na szczęście mama była obok. Może to dlatego, że miałam dodatkowy ubytek krwi z uwagi na okres, a może dlatego, że jestem szczupła bardzo... Miałam już zmieniany gips, doktor podsunął mi lustro i nie mogłam siebie poznać. Jestem jeszcze bardzo opuchnięta i trudno mi stwierdzić jak wygląda, ale najważniejsze że nie będzie duży i że został usunięty garbek :) Pozdrawiam Was serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac poziomka
sper:) trzymalamza Cebie kciuk 6:) ja juz sobie latamdoludzi:) nosekjeszcze opuchniety i gdzinigdzie go nie cuje:) ale jest piekny :) moge Ci potemposlacfotki przedi po zabiegu:) super ,żejeste sjuz po :) jak Ci odopuchniebuziai siciagna Ci gips tosię zapewneniepozdnasz:) ja do tej pory jakprzechdzeprzed wystawa taknaszybko zerknewodbicie toprzezchwileniezaskakuje ze toja:0buzakili Latent i zdrowiejszybko:):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, to prześlij mi koniecznie fotki :) i podaj Zajączku swojego maila - zrobię to samo (jeśli chcesz, oczywiście ;) ). Cieszę się że jesteś zadowolona ze swojego noska. A jak długo utrzymywały Ci się kolorki pod oczami? Ja zabieg miałam 6 dni temu a nadal fiolety i żółcienie ;) Zależy mi żeby chociaż kolorek szybko zniknął żeby ludzie nie patrzyli na mnie jak na pobitą gdy będę wracać autobusem, hehehe :) a do domu wracam już pojutrze :) Reety, zleciało tak szybciutko. Teraz to już relaks :D mój mail: kama_kamila92@wp.pl Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×